Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Ahoj, | Datum vložení: 19.04.2015 19:25 hod. | |||
|
byli jsme odpoledne na procházce a nějak mě to unavilo. Koukám na zprávy a pospávám. Děvčata, hezky se vyspěte, dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 19.04.2015 19:09 hod. | |||
|
U nás tak moc teplo nebylo, byli jsme kousek na procházce, bundu jsem měla zaplou až pod bradu.. Ale ten včerejší vítr už nebyl![]() Marti a Ijo..Měli jste hezká posezení..je fajn, když se rodina sejde.. Přeji všem hezký večer..již se dnes loučím.. ![]() |
||||
| ija1 | Přeji | Datum vložení: 19.04.2015 18:54 hod. | |||
|
hezký večer děvčata,tak jsme na tom stejně jako ty Marti už je to všechno pryč.U nás bylo krásně odpoledne se oteplilo,sliníčko svítilo jako o závod,byli jsme venku no a muž vzal sekačku a posekal trávu.Děcka si hráli na honěnou a schovku,radost se na ně dívat jak řádí.Sousedi to měli podobné takže barák praskal ve švech.Holky na sluníčku máme 24 stupnů ještě ted,půjdem si dát kávičku ještě ven mužovi se domů ještě nechce.Doma mám vypuklou bombu,zůstane to do rána nic se mi už nechce dělat.Aničko držím palce aby fenečka byla a tobě at je už dobře.Jdu na to kafe a přeji krásný večer a zároveň dobrou noc.![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 19.04.2015 18:50 hod. | |||
|
Marti, tak hlavně že jste se užili . Aničko dobře že se kašel lepší. Tady také celý den bylo chladno. Děvčátka mějte pohodový večer a dobrou noc všem. |
||||
| MaKuShKa15 | Děvčata, | Datum vložení: 19.04.2015 17:17 hod. | |||
|
přeji pěkný podvečer, tak nás opoět děti s vnoučaty opustili, mají před sebou dalekou cestu na Šumavu....Bylo to prima mít je zase doma, hodně se povídalo a povídalo, že jsem nestačila ani vše vnímat. Dnes si půjdu brzy zalehnout, jsem unavená, ale je mi dobře....Bylo nás 14, to je tak akorát.....Pěkný večer, máme zimu, počasí nic moc....Hezky se vyspěte, už vypnu PC.....![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | HEZKÉ | Datum vložení: 19.04.2015 13:34 hod. | |||
|
nedělní odpoledne. Dnes jsem vařila zase já, dělala jsem španělské ptáčky s rýží a k tomu okurkový salát. S kašlem už je to o hodně lepší, už spím v klidu, jen ráno jako bych měla šišku v krku. Chlapi dopoledne sekali zahradu sekačkou. Počasíčko je tu krásné, svítí sluníčko a odpoledne dáme kávu na zahradě. Jak já to jaro miluji...Ve středu pojedu s fenou na SONO, zda je březí. Ale dle chování a oddychování si myslím, že je. Jednoho kluka mám už i zamluveného, tak snad to vyjde. | ||||
| filipi | kuk děvčata | Datum vložení: 19.04.2015 12:54 hod. | |||
|
Opožděně,ale přece přejí dobré chutnání.Byla jsem na návštěvě u sousedky a teď se jdu také najíst. Krásný den přejí ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 19.04.2015 12:30 hod. | |||
|
Pozdě přeji dobrou chuť. My měli vepřo, knedlo, zelo, bude i na zítra. Sluníčko se schovává, ale je chladno.Odpoledne užívejte po celotýdenní práci ![]() |
||||
| 2baculka | Asi obědváte, | Datum vložení: 19.04.2015 12:15 hod. | |||
|
Tedy dobrou cuť. My ty řízečky již spapaly bylo v nich trochu Nivy, přidala jsem plátek navrch. Mňam. moc mi chutnalo. | ||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 19.04.2015 10:45 hod. | |||
|
já poslední roky taky nosím kožené boty, dražší z lékárny nebo zdr. potřeb.. Hlavně pohodlné a široké.![]() U nás bylo kolem nuly, už svítí sluníčko.. Vařit budu vepřové na zelenině a brambory.. a asi okurkový salát, nebo jen okurek nakrájím jako oblohu..![]() MARU..lazaně máme rádi, už dlouho nebyli ![]() |
||||