Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Dobré ráno | Datum vložení: 20.04.2015 07:50 hod. | |||
|
![]() přeji všem. Aničko, hodně zdraví a štěstí k narozeninám a pořádně to znovu oslav. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Dobré ráno | Datum vložení: 20.04.2015 07:33 hod. | |||
|
Také máme sluníčko a modrou oblohu Ať se den všem vydaří.![]() |
||||
| ija1 | Krásné ráno | Datum vložení: 20.04.2015 07:02 hod. | |||
|
děvčata,kouká na mě sluníčko musím vstávat a zvířátka čekají a snídani a venčení.Aničko plány hod za hlavu,uděláš to příště, nech zádům odpočinek. Mějte pohodový den.![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 20.04.2015 06:06 hod. | |||
|
Krásné pondělní ráno Naplánovala jsem si spoutu věcí,ale asi z toho nic nebude Hrozně mě bolí záda![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 19.04.2015 20:21 hod. | |||
|
U nás bylo odpoledne slunečno, ale studený vítr od severu. Byli jsme venku, pak přišla návštěva. Před chvílí odešli. Jsem ráda, že nejsem sama, kdo má problémy s vbočenými palci. Nikomu, koho znám ze svého okolí se operace nepovedla. Mám kamarádku a ta je na tom mnohem hůř po operaci než před ní.Lékař jí přiznal, že se mu operace nepovedla a chtěl jí udělat novou. Na to už ona nepřistoupila a raději si koupila boty za 2500 a nosí je v zimě, v létě než je roztrhá. ![]() Některé jste se potěšily s dětičkami, jiné pracovaly na zahradě a všechny jste byly pilné a spokojené. Přeji všem pěkný večer a pohodovou noc! ![]() ![]() |
||||
| filipi | krásný podvečer | Datum vložení: 19.04.2015 20:10 hod. | |||
|
Dnes byl u nás krásný den.Seděly jsme přes 2hod na zahrádce,Já jsem spokojená a péjsek také. Zíta se chystám na veterinu,Péjsek si vykousal nad ocáskem flek o velikosti vajíčka.Nevím co to je,ale blechu jsem nenašla. Zase budu o pár stovek lehčí ![]() Krásné sny děvčata ![]() |
||||
| 2baculka | Stázi, | Datum vložení: 19.04.2015 20:01 hod. | |||
|
také jsi měla pracovní neděli, i když se stavila dcera s dárečky. Tam je dbře, že jste se užily. Půjdu relaxovat k televizi, a možná spát. Mám už sprchu za sebou a hned mi je lépe. Dobrou noc všem. |
||||
| annau | Příjemný večer všem, | Datum vložení: 19.04.2015 19:57 hod. | |||
|
nečekaně přijela starší dcera,na moje narozky a velikonoce nemohla kvůli nemoci přijet.Navařila a prostě jsem se měla dobře.Zapojili mi už použitou tiskárnu k PC,neměla jsem žádnou. Je tam i kopírka, tak už nemusím jinam, když potřebuji něco okopírovat. Dostala jsem taky novou osobní váhu,ta moje vážila o 5 kg míň, nebyla přesná. No moc radosti nemám, ale co se dá dělat. Venku svítilo sluníčko, ale bylo dosti chladno.Muž chtěl zaset řepu, tak jsem mu pomáhala.Nastavila jsem řádkovač,on vyznačil řádky a já strojkem zasela. Muž to poté ještě uválel válem.Teď by mohlo ještě zapršet. Už se s vámi rozloučím,dobrou noc a hezké sny. |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 19.04.2015 19:29 hod. | |||
|
Ani u nás nebylo až takové teplo,ale byl příjemný den...![]() Ijo a Marti, oslavičky se vám vydařily,hezky jste si dětí užily...já jsem tady taky děti měla a užila si,pokud to šlo,jen ta oslava tentokrát nebyla žádná...a víkend utekl jako voda... ![]() Děvčátka, marodi,je dobře,že už je líp a zotavujete se... ![]() Přeji všem pěkný večer, klidné spaní a hezké sny... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Hezký večer. | Datum vložení: 19.04.2015 19:25 hod. | |||
|
Dnes jsem znavená, ale již trchu srovnaná. Jela jsem odpoledne s bramborama a zasadíla je. Hrobečky jsou hrozné, nikdy jsem nemusela dělat,tak to podle toho vypadá. Nevadí, až vylezou natě, pokusím se znovu přihrnout. Nasypala jsem pod brambory granuovaný kravský hnůj. Tak budu čekat, jak se zadří, nechala jsem si i lepší místo, než bratříčkovi. Jahody mi začínají v Solnici kvést, tak jsem je i zakropila. Počasí bylo sice chladnější, než minulý víkend, ale o mnoho lepší než včera. Byla jsem sice v dlouhých rukávech, ale díky práci mi bylo teplo. Marta a Ija měly děti doma potěšily se. Aničk, snad bude fenečka březí. Budeme se těšit na obrázky štěňátek a hlavně, že je ti lépe. Mám volno v koupelně jdu se zušlechtit. Těšímse na sprchu asi pookřeju. ![]() |
||||