Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji všem.

Aničko, hodně zdraví a štěstí k narozeninám a pořádně to znovu oslav.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Také máme sluníčko a modrou oblohuSmajlíkAť se den všem vydaří.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,kouká na mě sluníčko musím vstávat a zvířátka čekají a snídani a venčení.Aničko plány hod za hlavu,uděláš to příště, nech zádům odpočinek.SmajlíkMějte pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné pondělní ránoSmajlíkNaplánovala jsem si spoutu věcí,ale asi z toho nic nebudeSmajlíkHrozně mě bolí zádaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás bylo odpoledne slunečno, ale studený vítr od severu.
Byli jsme venku, pak přišla návštěva. Před chvílí odešli.

Jsem ráda, že nejsem sama, kdo má problémy s vbočenými palci. Nikomu, koho znám ze svého okolí se operace nepovedla. Mám kamarádku a ta je na tom mnohem hůř po operaci než před ní.Lékař jí přiznal, že se mu operace nepovedla a chtěl jí udělat novou. Na to už ona nepřistoupila a raději si koupila boty za 2500 a nosí je v zimě, v létě než je roztrhá.Smajlík
Některé jste se potěšily s dětičkami, jiné pracovaly na zahradě a všechny jste byly pilné a spokojené.
Přeji všem pěkný večer a pohodovou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes byl u nás krásný den.Seděly jsme přes 2hod na zahrádce,Já jsem spokojená a péjsek také.
Zíta se chystám na veterinu,Péjsek si vykousal nad ocáskem flek o velikosti vajíčka.Nevím co to je,ale blechu jsem nenašla.
Zase budu o pár stovek lehčíSmajlík
Krásné sny děvčataSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
také jsi měla pracovní neděli, i když se stavila dcera s dárečky. Tam je dbře, že jste se užily.
Půjdu relaxovat k televizi, a možná spát. Mám už sprchu za sebou a hned mi je lépe.
Dobrou noc všem.
Obrázek uživatelky
profil
nečekaně přijela starší dcera,na moje narozky a velikonoce nemohla kvůli nemoci přijet.Navařila a prostě jsem se měla dobře.Zapojili mi už použitou tiskárnu k PC,neměla jsem žádnou. Je tam i kopírka, tak už nemusím jinam, když potřebuji něco okopírovat. Dostala jsem taky novou osobní váhu,ta moje vážila o 5 kg míň, nebyla přesná. No moc radosti nemám, ale co se dá dělat.
Venku svítilo sluníčko, ale bylo dosti chladno.Muž chtěl zaset řepu, tak jsem mu pomáhala.Nastavila jsem řádkovač,on vyznačil řádky a já strojkem zasela. Muž to poté ještě uválel válem.Teď by mohlo ještě zapršet.
Už se s vámi rozloučím,dobrou noc a hezké sny.
Obrázek uživatelky
profil
Ani u nás nebylo až takové teplo,ale byl příjemný den...Smajlík
Ijo a Marti, oslavičky se vám vydařily,hezky jste si dětí užily...já jsem tady taky děti měla a užila si,pokud to šlo,jen ta oslava tentokrát nebyla žádná...a víkend utekl jako voda...Smajlík
Děvčátka, marodi,je dobře,že už je líp a zotavujete se...Smajlík
Přeji všem pěkný večer, klidné spaní a hezké sny...SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsem znavená, ale již trchu srovnaná. Jela jsem odpoledne s bramborama a zasadíla je. Hrobečky jsou hrozné, nikdy jsem nemusela dělat,tak to podle toho vypadá. Nevadí, až vylezou natě, pokusím se znovu přihrnout. Nasypala jsem pod brambory granuovaný kravský hnůj. Tak budu čekat, jak se zadří, nechala jsem si i lepší místo, než bratříčkovi. Jahody mi začínají v Solnici kvést, tak jsem je i zakropila.
Počasí bylo sice chladnější, než minulý víkend, ale o mnoho lepší než včera. Byla jsem sice v dlouhých rukávech, ale díky práci mi bylo teplo.
Marta a Ija měly děti doma potěšily se. Aničk, snad bude fenečka březí. Budeme se těšit na obrázky štěňátek a hlavně, že je ti lépe.
Mám volno v koupelně jdu se zušlechtit. Těšímse na sprchu asi pookřeju.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles