Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 20.04.2015 10:07 hod. | |||
|
Přidávám se ke gratulantům..Aničko Filipi..hlavně zdravíčko ať Ti slouží..**7 Marcelko, Tobě přeji taky hodně zdraví a ať nožky běhají ..asi těch jarních kilometrů bude k tisícovce, jak Tě znám ![]() |
||||
| 2baculka | Krásný den přeji. | Datum vložení: 20.04.2015 09:30 hod. | |||
|
Aničce k narozeninám a a Marcelce k svátku přeji hodně moc zdravíčka, žádné bolístky, mnoho radsti a štěstíčka. Den bude asi zase krásný, sluníčko svítí jen je ještě chladněji. Po včerjšku jsem ještě celá rozlámaná, dám si klídek. Dojdu pro léky co jsme objednali mamině a něco maličko k obědu. Odplene k důchodcům,snad se podaří přihlásit na výlet. |
||||
| jimas | Dobrý den | Datum vložení: 20.04.2015 09:22 hod. | |||
|
Marcelko, přeji ti všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví.![]() Aničko, k narozeninám ti přeji ať se ti vše daří a máš co nejvíce radosti, hlavně hodně zdravíčka. ![]() ![]() U nás svítí slunko, ale fouká dost silný vítr. Mějte pohodový den. ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 20.04.2015 09:10 hod. | |||
|
Chytrulinky, jste hodné, že jste si na mě vzpomněly, děkuji za přáníčka k svátku. AničkoF, Tobě přeji k narozeninám hodně zdravíčka, štěstíčka, radosti a spokojenosti.♥♥♥ Věruško, asi jsi mě špatně pochopila, já jsem na operaci palce nebyla, odvahu jsem nenašla a už nikdy nepůjdu. ![]() Blaničko, 100 jarních km už určitě máme za sebou a doufám, že snad ještě nějaké ujdeme. ![]() Také máme slunečno, ale v noci byl opět mrazík. Bratrovi včera namrzla rajčata ve foliáku. Asi nás počasí letos bude dlouho trápit. ![]() Dnes mám vařeno, tak dám trochu byt do kupy. Všem vám přeji pěkný den! ![]() |
||||
| koudy | Krásný den, | Datum vložení: 20.04.2015 08:48 hod. | |||
|
U nás je nebe bez mráčků, sluníčko nám svítí...![]() AničkoF. ještě jednou všecičko nejlepší k dnešním narozeninám a hlavně zdavíčko... ![]() ![]() Marcelko, k dnešnímu svátku vše nej,nej,co si přeješ,ať se ti splní...hezky si to oslav... ![]() ![]() Děvčátka, mějte se dnes všechny pohodově,ať vás nic netrápí!!!!!!!!! ![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Krásný slunečný den | Datum vložení: 20.04.2015 08:34 hod. | |||
|
přeji všem jako máme zatím u nás. Aničce F. k narozeninám přeji hlavně pevnější zdravíčko a hodně štěstí a klidu....Marcelka ať si prožije dnešní svátek v pohodě, hodného manžela už má, tak přeji ještě hlavně zdravíčko a mnoho krásných chvil spolu s rodinami.....![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 20.04.2015 07:59 hod. | |||
|
Aničko vše nejlepší, hlavně zdraví a také štěstí přeji k narozeninám a Marci také Ti přeji vše nejlepší s kopcem zdraví k svátku.![]() |
||||
| Bm68 | Hezký den, | Datum vložení: 20.04.2015 07:57 hod. | |||
|
Marcelko, k svátku ti přeju hodně zdravíčka, štěstíčka, a vůbec vše, co si sama přeješ.![]() Chtěla jsem napsat taky 100 jarních kilometrů, ale to už možná máš.![]() Aničce jsem myslím už přála, ale neškodí znovu: k narozkám hodně zdraví, štěstí a spokojenosti. ![]() Děvčata, za chvilku pofrčím na zahrádku, pak si vás dočtu a ještě se ozvu. Ať se vám daří!! ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Marcelko, | Datum vložení: 20.04.2015 07:55 hod. | |||
|
![]() Tobě přeji k svátku, také hodně zdraví.Hodného manžela už máš, tak máš vlastně vše. Tak jen to zdraví, zdraví a ještě jednou zdraví. ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 20.04.2015 07:52 hod. | |||
|
dnes bude u nás asi sluníčkovo, je krásná obloha![]() ![]() moje švagrová byla taky na té operaci, taky se moc nevydařilo.. Má palec na té operované noze o centimetr kratší, nohu má studenou, takže taky lituje.. už je to asi 14-15 let. |
||||