Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Jen jsem nakoukla..
Aničko, bohužel, lidé které máme rádi nám odchází..Smajlíka většinou nečekaně.Smajlík
Jaruš, tak to byla parádní oslava..Na fotky mrknu až zítra..Byla jsem u dcery, jsem unavená...
Už asi dnes nepříjdu.. Mějte hezký večerSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
zejména pak oslavenkyni Aničku a všechny Marcelky. Aničko, ten život je někdy opravdu těžký a smutný. Nám už odešlo na věčnost mnoho známých, švagři, rodiče....A mnohá ta úmrtí byla nenadálá a pořád se s nimi nějak nemohu srovnat.
Útěcha žádná není možná, jen snad se dívat dopředu, ještě tady máme děti, vnoučky, rodinu, kamarádky. Na mně také někdy sedne splín,člověk si musí občas i poplakat, aby tu tíhu života, unesl.
Já byla u bratra na Slovensku, hezky jsme si to užili. Nádherným dortem jsme oslavili příchod jejich první vnučky na svět.A byl moc dobrý.Sestra od švagrové/56/ je také velmi těžce nemocná, ale pořád všichni věříme, že bude líp. Fotky jsou v galerii, můžete mrknout.
Obrázek uživatelky
profil
Moc vám děkují.Já dnes poplakávám.V pátek jsem mluvila s kámoškou Danou,měla moc nemocného manžela(rakovina plic) a ráno jsem se dozvěděla,že Dana v sobotu zemřela v nedožitých 67let.Nechala tady vážně nemocného manžela.
Všechny kamarádky mě poumíralySmajlíkPrvní infarkt a nepřežila ho.
Copak se můžu radovat z narozek.? Byl tady Jakub donesl kytičku i bomboniéru.S něho jsem také nešťastná.Za krátkou dobu zhubl 15kg.Bojím se,že je nemocný
Obrázek uživatelky
profil
ty jsi toho dneska zaselaSmajlík
Botičky to jsou fakt drahé,však jsem si je koupila poprve,to viš ,že jsem přemýšlela...Ale,vůbec nelituji,je v nich jak v papučkach.Už přemýšlím,že si koupím i letní....SmajlíkStoji mi za to ,abych neměla nohy bolavé......Smajlík
Přeji ti ,aby byla sestřička v pohoděSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jsem doma ze zahrádky a po obědě i po kafíčku se zákuskem. Na zahradě jsem zasela kytičky - astry, ostálky, statici, afrikány a gazánie, zasadila kaly a pár mečíků. Mečíky bývala moje chlouba, měla jsem vždycky krásné, ale pak na nich byla třásněnka a nemohla jsem se jí zbavit, tak už nové nekupuji a máme jen ty, co vytřídím. Ani z brutu už nepěstuji jako dřív.
Věrko, na té operaci jsem byla já. A nelituji, měla jsem vždycky ty klouby zanícené a moc to bolelo, to mám teď pohodu.
Kristi,ty botky znám, občas mi přijde do schránky reklama, boty nádherné, ale ty ceny...
Tak jsem si myslela, že když vynechám ty jedny tablety, budu v pohodě, ale to jsem se přepočítala.
Děvčata, užijte si odpoledne, já jdu volat sestře.
Obrázek uživatelky
profil
Trošku jsem se přepapkala, tak oddechujiSmajlík..za chvilku pojedu pro Fili do družinky..
Obrázek uživatelky
profil
přeji pěkné odpoledne,před chvíli jsme dorazili od neuroložky a z nákupu....Mám zhoršenou skoliózu páteře.Smajlík
AničceF ještě jednou a Marcelce k svátku hodně zdravíčka a štěstíčka,ať vám ty nožičky pořád tak hezky běhajíSmajlík
SmajlíkSmajlík
Věrko ta značka botiček se jmenuje Rieker ,já jsem se překlepla.Jsou měkoučké na bolavé nožičký,nebo potom v lékárně nějaké ortopedické.Ale já jsem spokojenáSmajlík
Na pozdní oběd jsem dělala bramboráčky se zelímSmajlík
Mějte příjemné kafičkováníSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
a pokud jste po obědě, tak pěkné posezení u kafíčka s kouskem buchtičky....My jsme po, měli jsme játra vepřová s rýží, salát z červené řepa a polévka ještě nudlová s knedlíčky....U nás se také udělal dost studený vítr, i když sluníčko svítí, ale počasí nic moc kvůli větru...Pěkné odpoledne všemSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání, máme tady zimu jak blázen, vítr je hodně ledový.
Mějte pohodové odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jdu popřát vám a vařit..Dnes vepřové na paprice a těstovinySmajlík
Odpoledne zase nakouknu..Smajlík

Věruš, máš krásu před domem...Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles