Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 20.04.2015 17:59 hod. | |||
|
Jen jsem nakoukla.. Aničko, bohužel, lidé které máme rádi nám odchází.. a většinou nečekaně.![]() Jaruš, tak to byla parádní oslava..Na fotky mrknu až zítra..Byla jsem u dcery, jsem unavená... Už asi dnes nepříjdu.. Mějte hezký večer ![]() |
||||
| bertice | Zdravím Vás všechny, | Datum vložení: 20.04.2015 16:19 hod. | |||
|
zejména pak oslavenkyni Aničku a všechny Marcelky. Aničko, ten život je někdy opravdu těžký a smutný. Nám už odešlo na věčnost mnoho známých, švagři, rodiče....A mnohá ta úmrtí byla nenadálá a pořád se s nimi nějak nemohu srovnat. Útěcha žádná není možná, jen snad se dívat dopředu, ještě tady máme děti, vnoučky, rodinu, kamarádky. Na mně také někdy sedne splín,člověk si musí občas i poplakat, aby tu tíhu života, unesl. Já byla u bratra na Slovensku, hezky jsme si to užili. Nádherným dortem jsme oslavili příchod jejich první vnučky na svět.A byl moc dobrý.Sestra od švagrové/56/ je také velmi těžce nemocná, ale pořád všichni věříme, že bude líp. Fotky jsou v galerii, můžete mrknout. |
||||
| filipi | zlatíčka moje | Datum vložení: 20.04.2015 15:56 hod. | |||
|
Moc vám děkují.Já dnes poplakávám.V pátek jsem mluvila s kámoškou Danou,měla moc nemocného manžela(rakovina plic) a ráno jsem se dozvěděla,že Dana v sobotu zemřela v nedožitých 67let.Nechala tady vážně nemocného manžela. Všechny kamarádky mě poumíraly První infarkt a nepřežila ho.Copak se můžu radovat z narozek.? Byl tady Jakub donesl kytičku i bomboniéru.S něho jsem také nešťastná.Za krátkou dobu zhubl 15kg.Bojím se,že je nemocný |
||||
| badysek | Blaničko, | Datum vložení: 20.04.2015 14:31 hod. | |||
|
ty jsi toho dneska zasela![]() Botičky to jsou fakt drahé,však jsem si je koupila poprve,to viš ,že jsem přemýšlela...Ale,vůbec nelituji,je v nich jak v papučkach.Už přemýšlím,že si koupím i letní.... Stoji mi za to ,abych neměla nohy bolavé......![]() Přeji ti ,aby byla sestřička v pohodě ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, děvčata. | Datum vložení: 20.04.2015 14:13 hod. | |||
|
Jsem doma ze zahrádky a po obědě i po kafíčku se zákuskem. Na zahradě jsem zasela kytičky - astry, ostálky, statici, afrikány a gazánie, zasadila kaly a pár mečíků. Mečíky bývala moje chlouba, měla jsem vždycky krásné, ale pak na nich byla třásněnka a nemohla jsem se jí zbavit, tak už nové nekupuji a máme jen ty, co vytřídím. Ani z brutu už nepěstuji jako dřív. Věrko, na té operaci jsem byla já. A nelituji, měla jsem vždycky ty klouby zanícené a moc to bolelo, to mám teď pohodu. Kristi,ty botky znám, občas mi přijde do schránky reklama, boty nádherné, ale ty ceny... Tak jsem si myslela, že když vynechám ty jedny tablety, budu v pohodě, ale to jsem se přepočítala. Děvčata, užijte si odpoledne, já jdu volat sestře. |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 20.04.2015 13:45 hod. | |||
|
Trošku jsem se přepapkala, tak oddechuji ..za chvilku pojedu pro Fili do družinky.. |
||||
| badysek | Ahojky děvčátka, | Datum vložení: 20.04.2015 13:34 hod. | |||
|
přeji pěkné odpoledne,před chvíli jsme dorazili od neuroložky a z nákupu....Mám zhoršenou skoliózu páteře.![]() AničceF ještě jednou a Marcelce k svátku hodně zdravíčka a štěstíčka,ať vám ty nožičky pořád tak hezky běhají ![]() ![]() ![]() Věrko ta značka botiček se jmenuje Rieker ,já jsem se překlepla.Jsou měkoučké na bolavé nožičký,nebo potom v lékárně nějaké ortopedické.Ale já jsem spokojená ![]() Na pozdní oběd jsem dělala bramboráčky se zelím ![]() Mějte příjemné kafičkování ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Dobrou chuť k obědu, | Datum vložení: 20.04.2015 12:27 hod. | |||
|
a pokud jste po obědě, tak pěkné posezení u kafíčka s kouskem buchtičky....My jsme po, měli jsme játra vepřová s rýží, salát z červené řepa a polévka ještě nudlová s knedlíčky....U nás se také udělal dost studený vítr, i když sluníčko svítí, ale počasí nic moc kvůli větru...Pěkné odpoledne všem![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 20.04.2015 12:21 hod. | |||
|
Dobré chutnání, máme tady zimu jak blázen, vítr je hodně ledový. Mějte pohodové odpoledne. ![]() |
||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 20.04.2015 11:13 hod. | |||
|
Jdu popřát vám a vařit..Dnes vepřové na paprice a těstoviny![]() Odpoledne zase nakouknu.. ![]() Věruš, máš krásu před domem... ![]() |
||||