Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Kuk, | Datum vložení: 20.04.2015 20:26 hod. | |||
|
všem , které jste mi přály k svátku , moc děkuji. Teď odešla dcera s přítelem a vnuk. Trochu jsme slavili. Udělala jsem chlebíčky, sladké nechtěli. Dostala jsem plno kosmetiky, orchidejku a nějaké čokolády - mám je ráda.![]() Pěkně jsme se pobavili. Teď ještě umyji nádobí a půjdu do vany.Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| badysek | Jdu se rozloučit, | Datum vložení: 20.04.2015 20:21 hod. | |||
|
Aničko jsou to smutné zprávy,ale nic s tím nenaděláš.....![]() Taky topíme je chladno. Regi kde jedeš do Polska? Všechny mějte pěkný večer a dobrou nocku ![]() |
||||
| filipi | dobrž večer | Datum vložení: 20.04.2015 20:20 hod. | |||
|
krásný večer děvčata.Dcery zjistily,že mám smutek a představte si ,že příjeli až z Huřovic i s vnučkou Alenkou,kterou jsem už 2 roky neviděla .Přijela i druhá dcera s rodinou.V mé malé garsonce nás bylo 9 lidí a pes Květin mám jak v květinářství.Koupily mě zlaté naušnice.Mám sice propíchle uši,ale naušnice nenosím přes 30let. Teď tady bulím štěstím ![]() Přejí vám krásnou bezbolestnou noc |
||||
| 2baculka | Pěkný večer. | Datum vložení: 20.04.2015 19:59 hod. | |||
|
Tak tu něco mačkám a vše m uteklo. Aničko máš smutek, takto se stává, bohužel stres nám nepřidá. Snaž se myslet na následující dobré. Zájezd do Polska se mi podařilo zaplatit, mám stále nějakou činnost. Jaruška byla u bratra a užila si oslav. Stázi má nové kalhoty. Dobře že přitápíte, teploty ještě nejsou nikterak vysoké. Přeji dobrou noc. |
||||
| Jina | hezký večer přeji | Datum vložení: 20.04.2015 19:46 hod. | |||
|
Aničko F, přeji Ti vše nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a to ostatní už přijde samo. Byli jsme na zahradě, dovezli jsme tam hnůj na kompost a je tam studený vítr, tak jsme spěchali domů. Doma si ještě topíme. A já jdu do sprchy. Přeji Vám hezkou dobro noc a jen ty nejkrásnější sny. |
||||
| Bm68 | Ahoj, | Datum vložení: 20.04.2015 19:33 hod. | |||
|
no tak já už se loučím (pamatujete tu písničku?). Přitopte si, koukněte na telku nebo chvilku do knížky nebo na sudoku a pak se dobře vyspěte. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 20.04.2015 19:11 hod. | |||
|
Tak se mějte všechny hezky a dobrou noc ,....![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 20.04.2015 18:53 hod. | |||
|
Děvčátka nám tady také topí, je zima. Aničko je to trápení, není chvíli klid.Jarko tak jste se spolu trochu užili. Blani tak máš nasázené kytičky. Děvčátka mějte všechny pěkný večer a dobře se vyspěte. ![]() |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 20.04.2015 18:15 hod. | |||
|
nejprve přeji Marcelce k svátku všechno nejlepší,AničceF k narozeninám. Dnes je venku slunečno,ale fouká studený vítr,všechno vysušuje,bude potřeba zalévat. Dopoledne jsem byla u lékaře předepsat léky,potom jsem si koupila kalhoty.Jsou dlouhé,tak jsem zkracovala.Mám je nastehované a zítra je přešiju na stroji, dnes už se mi nechce. Taky si přitápíme, doma je chladno. Opatrujte se, a dobrou noc. |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer | Datum vložení: 20.04.2015 18:03 hod. | |||
|
Jdu se jen rozloučit....Je mi zima, nechtěla bych, aby se mi nemoc vrátila, tak si raději trochu přitopím...Přeji dobrou noc ![]() |
||||