Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 21.04.2015 07:38 hod. | |||
|
Máme sluníčko, snad nebude takový vítr jak včera. Aničko užij si to na chatě .Jiřinko, zítra si také s manželem pěkně užívejte a nabírejte síly.Mějte všechny krásný den. ![]() |
||||
| vlavod | Krásné ráno, | Datum vložení: 21.04.2015 07:35 hod. | |||
|
zdravím opožděně všechny, nemohu se nějak zmátořit.Opožděně přeji Marcelce a Aničce k svátku a narozkám hlavně hodně a ještě jednou hodně zdraví.Jistě jste si to krásně užily.Ještě jednou se omlouvám, že jsem tak zpožděná.Snad bude lépa.Hezký den přeji všem. | ||||
| filipi | dobré ráno | Datum vložení: 21.04.2015 07:31 hod. | |||
|
Dobré ráno,vy jsště spínkáte.? Já jsem vzhůru už od 3hod.Zítra jedem na chatu,tak když se pár dní neozvu tak mě nevyřaďte ze seznamu![]() Vyklidím mražáček nebo všechno povypínám abych tam měla klid,že se doma nic nestane |
||||
| ija1 | Hezké ráno | Datum vložení: 21.04.2015 07:11 hod. | |||
|
děvčata,Marci a Aničko přeji vám oboum hodně zdravíčka a také štěstíčka opožděně.Aničko tak sis děti užila a garsonka praskala ve švech.Holky píšete jaká byla u vás zima,tady bylo nádherně až horko.Dnes to vypadá také tak.Jiřinko ty se budeš láznovat užijte si vše co nabízejí nech se pěkně hýčkat.Mějte krásné ráno.![]() |
||||
| jimas | Ještě nakukuji | Datum vložení: 20.04.2015 22:30 hod. | |||
|
Aničko, děti tě potěšili. Marcelko také jsi s dětmi trochu slavila. Jaruško, ty jsi s bratrem oslavila narození děťátka. ![]() Zítra jedeme s mužem do Špindlu. Dcerka nám koupila poukaz na využití welnes v hotelu. Budem tam mít celkovou masáž a můžem využít bazén a saunu. Už se těším, Špindl je od nás 15Km a přesto jsem tam byla naposled někde před 20 lety. Muž někdy jede na kole a to bych asi nedala. Mějte dobrou noc. |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 20.04.2015 22:09 hod. | |||
|
Já chci také pyžamko mám noční košilku a studí mě zadinka![]() |
||||
| Macizaj | . | Datum vložení: 20.04.2015 21:56 hod. | |||
|
Aničko F, a Irenko, moc děkuji za přáníčko! Jsem v pyžamu a už jdu do pelíšku. Dobrou noc! ![]() |
||||
| slunickoka | Na dobrou noc, | Datum vložení: 20.04.2015 21:52 hod. | |||
|
Marcelko tobě k svátku a Aničko tobě k narozkám přeji velkou náruč zdraví. Zbytek se v našem věku vždy nějak vyčábří a ať se vám vše daří a jste spokojené. | ||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 20.04.2015 20:37 hod. | |||
|
děvčátka...![]() Tak se nám tu dneska sešla radost i smutek... ![]() je to pravda, tak už to v životě chodí... ![]() Přeji všem pěkný a pohodový večer a klidné spaní... ![]() |
||||
| filipi | omluva | Datum vložení: 20.04.2015 20:37 hod. | |||
|
MARCELKO hodně štěstíčka,ale hlavně zdravíčka.Promiň,že tak pozdě,ale dnes mě myšlenky putovaly jiným směrem. | ||||