Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anicka59 | filipi | Datum vložení: 21.04.2015 15:38 hod. | |||
|
Také se nám ted podařilo prodat pole za hezké peníze - dělili jsme se o ně se sestrou a podělili jsme i své dcer-ona má 3, já 2 | ||||
| filipi | kuk děvčata | Datum vložení: 21.04.2015 14:31 hod. | |||
|
Děvčata moje byla jsem od brzkého rána u Marušky.Na chatu jedem zítra v poledne,a budeme tam jen do neděle.Potom po jejím důchodě a po vyřízení (musí vrátit manželův občanský průkaz i řidičák) Svojí občanku,potom by jsme jely na díl![]() Musím se vám pochlubit.U bytovky mě čekal zájemce o zahradu. Nabídl mě za ní takové peníze,které jsem vůbec nečekala.Musím si vzít prášek na uklidnění,aby mě to radosti nemrsklo Snad se mě nakonec podaří dostat do 1+1 s výtahem.Mám takovou radost,že bych vás všechny zlíbala.Jen Vlasta(cigaretka ˇ) nemá kdo jí bude chodit pro cigarety |
||||
| Anicka59 | Hezké odpodne | Datum vložení: 21.04.2015 14:27 hod. | |||
|
já dnes byla na kontrole u lékaře, a pokračuji na neschopence. Na další kontrolu jdu 29. dubna. Aničce tu chatu tak trochu závidím, hned bych jela také. Regi, také přeji dceři úspěšnou zkoušku. Za chvíli si půjdu sednout s kávou na zahradu Svítí tam krásně sluníčko. | ||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 21.04.2015 09:52 hod. | |||
|
mockrát děkuji za pěkné komentáře u fotek vnučky a dortu. Řeknu Vám, takovou dobrotu jsem dlouho neměla, kam se hrabou dorty z cukráren.Jen to miminko jsme nespapali, to by mi bylo líto. Starší syn se včera ozval ze služebky v Polsku- Waršava a pomalu se oba synové chystají na cestu do Indie. Měli by vyrazit 1.5., přes internet si zajišťovali letenky, jízdenky, bude to náročné, hlavně proto, že ten starší na tak exotické cestě ještě nebyl. No, bude to těžké i pro nás doma. Myšlenkami je budeme doprovázet a čekat na každou zprávu či foto. Já dnes byla dceři u dětské lékařky nechat potvrdit formuláře do školky, kde by měla nastoupit od září a dozvěděla jsem se, že si může nechat napsat ozdravný pobyt pro dcerku . Je to na měsíc a doprovází jí maminka nebo i jiný člen rodiny. Sárinka dost trpí na dýchací cesty, takže to určitě využijeme. Letos by pobyt dostala až někdy v listopadu, ale požádá si začátkem roku a vyjde to tak na červen, což je výborné. Měli by to dávat všem dětem... |
||||
| koudy | Pěkný den... | Datum vložení: 21.04.2015 09:37 hod. | |||
|
U nás polojasno,bude hezký den, vítr zatím nefouká...![]() Jiřinko,užij si relax ve Špindlu... AničkoF.,měj se hezky na chatičce... Regi, dcerce přeji úspěch ve zkoušce... Kristi, já taky nic velkého neplánuji,dnes na zahradu nejdu,jen navečer zalévat... Budu dělat kuřecí stehna s omáčkou na rýži... Děvčátka, mějte všechny pohoový n bez starostí, ať s vám všecko daří... ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 21.04.2015 09:01 hod. | |||
|
Jimas pojede do Špindlu a welnes a AničkaF na chatu. Tak si děvčátka užijte klidu. Anička snad najde rozpýlení po smutném odchdu kamrádky. Na durhu stranu ji potěšily děti i s vnučkou. My sivčera opět poseděly v klubu a pak na vínečku. Dnes musím dojet s léky a plenami k mamině. Autem se poveze lépe. | ||||
| 2baculka | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 21.04.2015 08:52 hod. | |||
|
přeji krásný den. Opět nám svítí sluníčko, snad bude i tepleji. Dcera má dnes významý den, šla na zkoušky autoškoly. Uvidíme s jakou se vrátí domů. Myslím na ni a snad nebude moc zklamaná z případného neúspěchu. Oni neradi pouštějí do provozu s chybami. Mě další ježdění jen posílilo, nebrala jsem to jako prohru ale jako další dobré zkušenosti. U ní si nejsem tak jistá nějakou pokorou. Badýsku jedeme do Wroclawy, kde se podíváme do starého města,Japonského parku i na sportovní halu. |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 21.04.2015 08:37 hod. | |||
|
Děvčátka: Irenko a Vladěnko, děkuji za přáníčko. Aničko, když si vezmu noční košili, stále se v noci budím a přikrývám si "kříž". Užij si to na chatě a hodně topte, ať v noci nezmrznete!![]() Jiřinko, užijte si s manželem relaxaci v hotelu. Ve Špindlu jsme byli několikrát, ale na welnes ne. Vladěnko, opravdu ti přeji, aby bylo lépe, už se ti problémy táhnou dost dlouho. Máme dnes opět sluníčko i když zase chladno. Pořád vyhlížím nějaké mráčky, které by nám přinesly vodu, ale pořád nic. ![]() Vařit budu mrkvovou polévku, čočku s vajíčkem a hlávkový salát. Mějte pěkný den! ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Ahoj děvčata, krásný den! | Datum vložení: 21.04.2015 08:34 hod. | |||
|
Zase už svítí sluníčko. Dnes na zahradu nejdu, musím trochu zkulturnit byt a něco uvařit. Myslela jsem, že uvařím brkaši, smažené filé a salátek z rajčat. Ale jak píše Kristi o mrkvi, tak to by taky nebylo špatné. Napřed ještě poletím do Penny, tak se rozmyslím. Před barákem nám opravují chodník, snad nebudu muset vyskočit z okna ![]() Aničko, měj se dobře na chatě, Jiřinko, ty si užij relax a už nevím, co kdo kam. Mějte všechny krásný den! ![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 21.04.2015 08:11 hod. | |||
|
u nás dneska sluníčko![]() ![]() AničkoF měj se dobře na chatičce,ať se vám tam dobře vede ![]() ![]() Budu dneska doma ,nemám nic moc v plánu,asi něco hodím do pračky ![]() ![]() Na oběd dneska bude dušená mrkev s bramborem ![]() Pěkný den všem ![]() |
||||