Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 21.04.2015 19:53 hod. | |||
|
u nás byl odpoledne silný potivný vítr...![]() byla jsem na zahradě - klasika... ![]() Kristi, vyvíjí se to dobře, držím pěsti... ![]() Děvčátka, kdo jdete zítra k doktorum,ať vám vše dopadne dobře... ![]() Mějte pohodový večer a hezky se vyspěte... ![]() |
||||
| hela52 | Milé seniorky | Datum vložení: 21.04.2015 19:46 hod. | |||
|
dneska byl krásný jarní den, stvořený k výletování. Museli jsme toho s manželem využít a jelo se na výlet. Byli jsme u řeky Sázavy, - ušlápli jsme si asi kolem 13 km a k tomu ještě 3 na kole, ve Zruči nad Sázavou jsme si dali dobrý gálík a šlapali dál. Svítilo pěkně sluníčko, nikde nikdo je znát, že je všední den a většina lidí pracuje. K večeru, když už jsme jeli domů se sice zvedl dost silný vítr, chvílemi jsme měli pocit, že nás to i s autem odnese, ale dojeli jsme v pořádku domů. To se bude dneska pěkně spát, vyvětraní a příjemně unavení - už se těším do postýlky. Mějte krásný zbytek dnešního dne a dobrou noc. | ||||
| filipi | dobrý večer | Datum vložení: 21.04.2015 19:35 hod. | |||
|
Jdu vám popřát dobrou noc.Já umyla ledničku,vsála vyprala.Až pojedeme vypnu vodu,plyn i elektřinu.Abych byla na chatě v klidu. Teď vlezu do vany a do postele. Krásnou snivou noc vám přejí ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 21.04.2015 19:05 hod. | |||
|
Jiřince přeji aby si užila s manželem pohodičku, je to fajn, když se nemusdí nic dělat a ještě jsi opečovávána..Přeji ti to a to moc, AničkoF. ať se na chatě nenachladíš, on ten vítr je pořád ještě studený.....Regi, dcera to udělá, i když to bude později, je mladá a musí si vše vypilovat a testy ji můžeš zkoušet, když bude chtít. ....Děvčata, kdo jdete zítra k Mudrům, tak jen dobré výsledky a přeji všem krásný večer a dobrou noc....![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 21.04.2015 18:58 hod. | |||
|
Regi nevadí, má opravky, povede se to , neboj. Zítra jede naše autičko, na technickou, tak byla příprava ![]() Mějte pěkný večer a dobrou noc všem. ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 21.04.2015 18:55 hod. | |||
|
kristy, výlet bude až asi v květnu, ted´ bych toho moc neušla![]() Aničko, chatičku si užijte.. Taky jsem ještě Jaruščiny fotky nenašla.. ![]() JIŘINKO, užij si Welnes pobyt ![]() Přeji pěkný večer, hezky se vyspinkejte ![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 21.04.2015 18:43 hod. | |||
|
Alči už jsem přemýšlela,kde jste vyrazili![]() Regi dcera určitě příště uspěje,ono je to dnes těžké na těch komunikacích.... Děvčata mám radost s vámi,že se vám poštěstilo dobře prodat ![]() ![]() AničkoF tak si to užijte Na Vlastu Cigaretku kašli ať si chodí sama .....Jiřinko užij si welnes v lázních ![]() Zítra ráno jdu k revmatologovi budu mít i výsledky..... Dneska se už loučím pěkný večer a dobrou noc ![]() Koukám na hokej ![]() ![]() |
||||
| bertice | Tak tady je alespoň ten prímový dort | Datum vložení: 21.04.2015 18:00 hod. | |||
|
http://www.chytrazena.cz/fotoalbum/akce-a-oslavy/vsehochut-10958/maxidort-vitej-malicka-1079471.html Děvčata, kterým se naskytla dobrá nabídka na prodej přeji, aby to vyšlo. Sárinku jsme byly dnes ostříhat. Dcera jí zkracovala ofinku, až už nebylo co zkrátit, tak to kadeřnice opravila a teď má holčička kratší vlásky než Dominiček. Ale sluší jí to. |
||||
| 2baculka | Hezký den přeji. | Datum vložení: 21.04.2015 17:23 hod. | |||
|
Bertice škoda, že nemáš své fotečky na svém profilu pro jiné, mě se včera nepodařilo je najít. Šla jsem sice ve fotoalbech několik stran, ale málo. Hlavně, že se oslava podařila. Aničko Filipi, dobře, že se udělala pěkná nabídka, aby jsi měla na investici pohodlnějšího bydlení. Přeji ti to moc. Na chaloupce si užívejte, snad nebude šeredně. Dceři se nezadařilo, ale za 14 dní bude pokračování, nese to statečně. Mě se udělala alergická vyrážka tak mám další tabletky, musím opatrně, jedny jsou na utlumení tak jen večer, kdybych potřebovala někam jet. Jdu od 6 na schůzi v domě a vařím rýži. Tedy dala ji právě nyní a pečou se stehna se zeleninou. Netiším, zda to vše stihnu. ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 21.04.2015 16:24 hod. | |||
|
Děvčátka,přeji hezké odpoledne..ráno nešel internet, pak jsem šla k dceři..před chvílí mne dovezl tatin autem, volala jsem mu, at´ si udělá zajížďku chvilku si oddechnu a udělám nějakou obědovečeři...![]() |
||||