Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
u nás byl odpoledne silný potivný vítr...Smajlík
byla jsem na zahradě - klasika...Smajlík
Kristi, vyvíjí se to dobře, držím pěsti...Smajlík
Děvčátka, kdo jdete zítra k doktorum,ať vám vše dopadne dobře...Smajlík
Mějte pohodový večer a hezky se vyspěte...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dneska byl krásný jarní den, stvořený k výletování. Museli jsme toho s manželem využít a jelo se na výlet. Byli jsme u řeky Sázavy, - ušlápli jsme si asi kolem 13 km a k tomu ještě 3 na kole, ve Zruči nad Sázavou jsme si dali dobrý gálík a šlapali dál. Svítilo pěkně sluníčko, nikde nikdo je znát, že je všední den a většina lidí pracuje. K večeru, když už jsme jeli domů se sice zvedl dost silný vítr, chvílemi jsme měli pocit, že nás to i s autem odnese, ale dojeli jsme v pořádku domů. To se bude dneska pěkně spát, vyvětraní a příjemně unavení - už se těším do postýlky. Mějte krásný zbytek dnešního dne a dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Jdu vám popřát dobrou noc.Já umyla ledničku,vsála vyprala.Až pojedeme vypnu vodu,plyn i elektřinu.Abych byla na chatě v klidu.
Teď vlezu do vany a do postele.
Krásnou snivou noc vám přejíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jiřince přeji aby si užila s manželem pohodičku, je to fajn, když se nemusdí nic dělat a ještě jsi opečovávána..Přeji ti to a to moc, AničkoF. ať se na chatě nenachladíš, on ten vítr je pořád ještě studený.....Regi, dcera to udělá, i když to bude později, je mladá a musí si vše vypilovat a testy ji můžeš zkoušet, když bude chtít. ....Děvčata, kdo jdete zítra k Mudrům, tak jen dobré výsledky a přeji všem krásný večer a dobrou noc....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Regi nevadí, má opravky, povede se to , neboj.
Zítra jede naše autičko, na technickou, tak byla přípravaSmajlíkSmajlíkMějte pěkný večer a dobrou
noc všem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
kristy, výlet bude až asi v květnu, ted´ bych toho moc neušlaSmajlík
Aničko, chatičku si užijte..
Taky jsem ještě Jaruščiny fotky nenašla..Smajlík
JIŘINKO, užij si Welnes pobytSmajlík


Přeji pěkný večer, hezky se vyspinkejteSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Alči už jsem přemýšlela,kde jste vyraziliSmajlík
Regi dcera určitě příště uspěje,ono je to dnes těžké na těch komunikacích....
Děvčata mám radost s vámi,že se vám poštěstilo dobře prodatSmajlíkSmajlík
AničkoF tak si to užijteSmajlíkNa Vlastu Cigaretku kašli ať si chodí samaSmajlík.....
Jiřinko užij si welnes v lázních Smajlík Smajlík
Zítra ráno jdu k revmatologovi budu mít i výsledky.....
Dneska se už loučím pěkný večer a dobrou nocSmajlík
Koukám na hokejSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
http://www.chytrazena.cz/fotoalbum/akce-a-oslavy/vsehochut-10958/maxidort-vitej-malicka-1079471.html


Děvčata, kterým se naskytla dobrá nabídka na prodej přeji, aby to vyšlo. Sárinku jsme byly dnes ostříhat. Dcera jí zkracovala ofinku, až už nebylo co zkrátit, tak to kadeřnice opravila a teď má holčička kratší vlásky než Dominiček. Ale sluší jí to.






Obrázek uživatelky
profil
Bertice škoda, že nemáš své fotečky na svém profilu pro jiné, mě se včera nepodařilo je najít. Šla jsem sice ve fotoalbech několik stran, ale málo. Hlavně, že se oslava podařila.
Aničko Filipi, dobře, že se udělala pěkná nabídka, aby jsi měla na investici pohodlnějšího bydlení. Přeji ti to moc. Na chaloupce si užívejte, snad nebude šeredně.
Dceři se nezadařilo, ale za 14 dní bude pokračování, nese to statečně. Mě se udělala alergická vyrážka tak mám další tabletky, musím opatrně, jedny jsou na utlumení tak jen večer, kdybych potřebovala někam jet. Jdu od 6 na schůzi v domě a vařím rýži. Tedy dala ji právě nyní a pečou se stehna se zeleninou. Netiším, zda to vše stihnu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka,přeji hezké odpoledne..ráno nešel internet, pak jsem šla k dceři..před chvílí mne dovezl tatin autem, volala jsem mu, at´ si udělá zajížďkuSmajlíkchvilku si oddechnu a udělám nějakou obědovečeři...Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles