Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
je hezky, u nás už od půl sedmé řádí za barákem sekačka, vzbudila mě.Ale dobře. Vzala jsem práci na počítači, prý je to hned, na týden, každý den jen chvilka. Jenže,když mám žentour, tak se chvilka protáhne. No včerejšek je hotov.
Peru a pak musím do města pro nějakou parádní kapsičku na dárek pro přítelovu dceru. Vařit dnes nemusím, já mám hladovku a Pepík jitrnici.
Alčo, to je mi tě líto.Snad máš na ten zánět nějaké prášky a mazání, aby se to zklidnilo.
Marti, u vás se pořád něco děje, budete mít zase hezčí domečky pro autíčka.
Kristi, tak ať dobře dopadneš.Smajlík
Marci, kolik vás chodí na babinec? Možná už jsi to někde psala. To máte v hospodě? Nebo u některé doma? Tak ať se pobavíte.Smajlík
Aničko, užij si pobyt v přírodě, pak nám budeš vyprávět.
Děvčata, ať se vm daří!!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
máme sluníčko, přijeli klempíři a bude se plechovat nový přístřešek na auto a i stará garáž dostane okapy a rýny nové...Já jdu vařit vepřoknedlozelo, to je hned ...AničkoF. Dobře se mějte a vraťte se v pořádku. Kristínko, ty dobře určitě dopadneš, ale i tak držím pěsti....Ostatním přeji krásný den...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Hezký den , Bady dobré pořízení i všem co jdete k lékaři, nebo něco vyřizovat.Aničko také přeji šťastnou cestu a užij si to.Regi snad prášky zaberou. Mějte pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji také hezkou středu..
Aničko F..šťastnou cestu a hezký pobyt, i když v polních podmínkách.. když tam budete vždy pár dnů, tak to bude fajn, ale na delší dobu, to budete jako RobinsonkySmajlíkSmajlík

BLANi..mám zánět v křečáku, nastěhoval se mi tam po té chřipajzně, co jsem měla o Velikonocích.. Tak už 14dnů spíš poléhávám než chodímSmajlík
moc ani na zahrádce nestíhám..no nedá se nic dělat, trpím na to už 30let..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásnou středu .Pá do neděle.Kdyby jste škytaly tak to já na vás v dobrém vzpomínámSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata v čera jsem byla celý den na zahrádce už jsem vyhodila papriky do skleníku,nakypřila česnek cibulku co se sází na podzim,přiházela zem kde bylo potřeba,domů jsem přišla jak spráskaný pes záda bolí,že už musím s postele ven.Regi neosypala jsi se po nějakých práškách?Mě doktorka jednou změnila prášky abych si na jedny nezvykla a vypadala jsem jak Mongolec ani jsem nešla za ní ale zavolala jsem jí domů.Dcerka to zvládne,udělá to napodruhé.AničkoF ty si užívej na chatě hlavně tam nenastydni a at ti vyjde hezký byteček s výtahem.Marci ty si užij dnešní babinec,ted ještě budeš dělat chlebíčky tak at holkám chutná.Kdo jdete k doktorům,přeji dobré výsledky.Z vesela vstávejteSmajlík a mějte příjemný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dostala jsem prášky na alerigii, snad je to alergíe. Osypala jsme se na ramenech.Nejhorší, že nemám ničím mazat a jsem po lécích ospalá, Tudíž neřídit. Jsem zvědavá,jak mi pmůže, Mějte se prima. Půjdu spát.
Bertice dort je moc hezký.
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsem se vůbec nezastavila. Odpoledne jsem pekla vykládané koláče, zítra je babinec a já musím přinést děvčatům nějaké pohoštění. Ráno ještě udělám chlebíčky. Teď jsem domyla nádobí a už se hrozně těším, až dám nožky nahoru.Smajlík
Aničko, moc ti přeji, že si budeš moci dopřát byt s výtahem a na chatě si to užijte!

Regi, dcera to udělá příště.

Helenko, dnes bylo opravdu krásně, hlavně, že se vám výlet povedl.
Kristínko, přeji, aby výsledky byly co nejlepší!

Vidím , že už jste se téměř všechny rozloučily a odpočíváte. Mějte pěkný večer a dobrou noc!
Obrázek uživatelky
profil
děvčata já se jenom rozloučím nechce mi to psát písmenka,nevím čím to je.3x4x musím tuknout než to naskočí přeji dobrou noc
Obrázek uživatelky
profil
i u nás bylo hezky, ale vítr.
Pořád mi nefunguje zvonek, nevím, kdy mi ho přijdou opravit.
Byla jsem dneska většinu dne doma, škoda.
Helo, to jste měli krásný výlet.
Aničkof, s tou zahradou ti to přeju. Zařídíš si prima byteček.
Alčo, jsi nemocná, že píšeš, že bys toho moc neušla? To je mi líto. Snad budeš brzy jako rybka.
Kristi, držím palce, aby výsledky byly zítra dobré.
Regi, hlavně, že dcera nehází flintu do žita. Nepovedlo se teď, povede se příště.
Jiři, hezký pobyt ve Špindlu.
Děvčátka, hezky se vyspěte.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles