Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Krásné ráno, děvčata, | Datum vložení: 22.04.2015 08:48 hod. | |||
|
je hezky, u nás už od půl sedmé řádí za barákem sekačka, vzbudila mě.Ale dobře. Vzala jsem práci na počítači, prý je to hned, na týden, každý den jen chvilka. Jenže,když mám žentour, tak se chvilka protáhne. No včerejšek je hotov. Peru a pak musím do města pro nějakou parádní kapsičku na dárek pro přítelovu dceru. Vařit dnes nemusím, já mám hladovku a Pepík jitrnici. Alčo, to je mi tě líto.Snad máš na ten zánět nějaké prášky a mazání, aby se to zklidnilo. Marti, u vás se pořád něco děje, budete mít zase hezčí domečky pro autíčka. Kristi, tak ať dobře dopadneš. ![]() Marci, kolik vás chodí na babinec? Možná už jsi to někde psala. To máte v hospodě? Nebo u některé doma? Tak ať se pobavíte. ![]() Aničko, užij si pobyt v přírodě, pak nám budeš vyprávět. Děvčata, ať se vm daří!! ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné ráno, | Datum vložení: 22.04.2015 08:15 hod. | |||
|
máme sluníčko, přijeli klempíři a bude se plechovat nový přístřešek na auto a i stará garáž dostane okapy a rýny nové...Já jdu vařit vepřoknedlozelo, to je hned ...AničkoF. Dobře se mějte a vraťte se v pořádku. Kristínko, ty dobře určitě dopadneš, ale i tak držím pěsti....Ostatním přeji krásný den...![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 22.04.2015 08:00 hod. | |||
|
Hezký den , Bady dobré pořízení i všem co jdete k lékaři, nebo něco vyřizovat.Aničko také přeji šťastnou cestu a užij si to.Regi snad prášky zaberou. Mějte pohodový den.![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 22.04.2015 07:15 hod. | |||
|
Přeji také hezkou středu.. Aničko F..šťastnou cestu a hezký pobyt, i když v polních podmínkách.. když tam budete vždy pár dnů, tak to bude fajn, ale na delší dobu, to budete jako Robinsonky ![]() ![]() BLANi..mám zánět v křečáku, nastěhoval se mi tam po té chřipajzně, co jsem měla o Velikonocích.. Tak už 14dnů spíš poléhávám než chodím ![]() moc ani na zahrádce nestíhám..no nedá se nic dělat, trpím na to už 30let.. ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno | Datum vložení: 22.04.2015 06:41 hod. | |||
|
Krásnou středu .Pá do neděle.Kdyby jste škytaly tak to já na vás v dobrém vzpomínám![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 22.04.2015 06:08 hod. | |||
|
děvčata v čera jsem byla celý den na zahrádce už jsem vyhodila papriky do skleníku,nakypřila česnek cibulku co se sází na podzim,přiházela zem kde bylo potřeba,domů jsem přišla jak spráskaný pes záda bolí,že už musím s postele ven.Regi neosypala jsi se po nějakých práškách?Mě doktorka jednou změnila prášky abych si na jedny nezvykla a vypadala jsem jak Mongolec ani jsem nešla za ní ale zavolala jsem jí domů.Dcerka to zvládne,udělá to napodruhé.AničkoF ty si užívej na chatě hlavně tam nenastydni a at ti vyjde hezký byteček s výtahem.Marci ty si užij dnešní babinec,ted ještě budeš dělat chlebíčky tak at holkám chutná.Kdo jdete k doktorům,přeji dobré výsledky.Z vesela vstávejte a mějte příjemný den. |
||||
| 2baculka | Pěknu dobrou noc. | Datum vložení: 21.04.2015 22:25 hod. | |||
|
Dostala jsem prášky na alerigii, snad je to alergíe. Osypala jsme se na ramenech.Nejhorší, že nemám ničím mazat a jsem po lécích ospalá, Tudíž neřídit. Jsem zvědavá,jak mi pmůže, Mějte se prima. Půjdu spát. Bertice dort je moc hezký. |
||||
| Macizaj | Jsem zřejmě poslední. | Datum vložení: 21.04.2015 20:10 hod. | |||
|
Dnes jsem se vůbec nezastavila. Odpoledne jsem pekla vykládané koláče, zítra je babinec a já musím přinést děvčatům nějaké pohoštění. Ráno ještě udělám chlebíčky. Teď jsem domyla nádobí a už se hrozně těším, až dám nožky nahoru.![]() Aničko, moc ti přeji, že si budeš moci dopřát byt s výtahem a na chatě si to užijte! Regi, dcera to udělá příště. Helenko, dnes bylo opravdu krásně, hlavně, že se vám výlet povedl. Kristínko, přeji, aby výsledky byly co nejlepší! Vidím , že už jste se téměř všechny rozloučily a odpočíváte. Mějte pěkný večer a dobrou noc! |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 21.04.2015 20:09 hod. | |||
|
děvčata já se jenom rozloučím nechce mi to psát písmenka,nevím čím to je.3x4x musím tuknout než to naskočí přeji dobrou noc | ||||
| Bm68 | Hezký večer, děvčata | Datum vložení: 21.04.2015 20:05 hod. | |||
|
i u nás bylo hezky, ale vítr. Pořád mi nefunguje zvonek, nevím, kdy mi ho přijdou opravit. Byla jsem dneska většinu dne doma, škoda. Helo, to jste měli krásný výlet. Aničkof, s tou zahradou ti to přeju. Zařídíš si prima byteček. Alčo, jsi nemocná, že píšeš, že bys toho moc neušla? To je mi líto. Snad budeš brzy jako rybka. Kristi, držím palce, aby výsledky byly zítra dobré. Regi, hlavně, že dcera nehází flintu do žita. Nepovedlo se teď, povede se příště. Jiři, hezký pobyt ve Špindlu. Děvčátka, hezky se vyspěte. ![]() |
||||