Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
přeji...Smajlík
Alenko, dneska jsi snad nohu šetřila a je líp...
Kristi,Luhačovice si s mužem užijete, krásný termín máte a určitě vám udělají dobře na zdraví...
Věruš, nedivím se, že jsi byla včera unavená...
Regi, máš toho pořád moc, ale jsi taky velice šikovná...
Já jsem byla odpoledne na zahradě,jak jinak,vyprala a pověsila prádlo,pozalívala a tak pořád dokola...
Děvčátka,mějte pěkný večer a hezky se vyspěte...Smajlík

Obrázek uživatelky
profil
Kristy..vám se Luhačovice fakt líbí, když jinam nejezdíte..Moc si lázně i s mužem užijte..
můj chlap se ptal na nervovém i na diabetologii a nemá na lázně nárok..a já taky jedině zase za své..Smajlík
Blani, fotečky máš pěkné a dnes jsem se doklikala i na pár fotek od Jarušky.. nemá nás povolené, přes profil to nejde..
ten dort je nádhernýSmajlík

Byl tu synek, mám binec v kuchyni, tak to půjdu pouklízet a přes sprchu do peřin...Smajlík

Mějte hezký večer a dobrou nocinkuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ali co noha a zánět snad ustupuje.Bady tak lázně budou super, odpočinete si a uděláte něco pro zdraví.Regi máš toho moc, čtu a stéjně v tom mám guláš, ale hlavně se opatrujte a mějte pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
už konečně sedím u kávy,děkuji že jste na mně myslely.No ,tak cukr 7,5 nic moc,chol. hodného málo a lumpíka 6,2 taky nic moc a hodně tuku v krvi....Zatím se to nebude řešit.Ale musím se trochu kouknout po dobrých potravinách,které trochu vypomůžou....Zhubla jsem 2kg dobrá zpráva a další vypsal mi lázně,byla jsem za revizním už jsou i schválené. Nástup 31.5.do Luhačovic na 28dnů a manžel takySmajlíkSmajlík
Alenko ty odpočívej,ať jsi brzy v pořádku.Taky mi to po ATB vlezlo do páteře,ale naštěstí to přešlo....Bylo to jen pár dnů...
Koukám děvčátka,že jste udělaly hodně práceSmajlíkSmajlíkSmajlíkJste všechny pilnuškySmajlíkSmajlík
Mějte se do večera krásněSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já si dám skleničku piva. Mám dnes jen pití, tak sklínka mě nezabije.
Měla jsem jít na kontrolu k neurologovi a zjistila jsem, že už k nám nejezdí, no do Klatov nepojedu.
A zvonek mi ještě neopravili.

Teď jsem chtěla vložit pár fotek, co jsem převčírem nafotila, ale je tam samá Nandiči, tak to by byl moc velký kontrast, musím počkat.Smajlík
Regi, máš to fakt těžké, člověk se rád o rodiče stará, ale věřím, že reakce tvé maminky tě musí deptat.
Maru, neboj, já se nepřetrhnu, co je v sedě, to můžu, horší je to vestoje nebo někam dojít nebo se ohýbat.
Jdu se mrknout, jestli už uschlo nějaké prádlo.
Zatím paSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jdu popřát dobré chutnání..i když Blance ne..ta má hladovkuSmajlíkTak tu já bych nevydržela..Smajlík
Nohu mažu heparoidem..včera jsem vlezla k Mudr. ale je týden někde na dovolence, sestřička říkala, že by mi stejně nic jiného nepředepsala..SmajlíkJá už to za ta léta znám, kdybych měla horečku, tak bych šla dříve, ale takhle mi domácí lěčba stačí.Smajlíkpunčochu a nohy nahořeSmajlík

REGI..máš to těžké..SmajlíkTaké jsem se pár let o rodiče starala, do práce chodila a ještě tři dítka, každé ráno nakupovat pečivo ke snídani a jiný nákup dělala, večer cestou z práce zase třeba prádlo na oprání do tašky narvala a na nosiči kola domů vezla a pak, když zůstala maminka sama i s obědem, buď z domova nebo přes poledne z práce, ale dělala jsem to, mamince jsem měla co oplácet.Smajlíkale měla jsem vše v místě a byla jsem mladá, to bylo výhodou..SmajlíkPak se k ní přestěhovala naše nejmladší sestra a bylo to nejlepší rozhodnutí pro všechny.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Mám totiž Peny asi 200 m od bytovky a do Kauflandu je to jiný směr a tak 1/2 km. Tam běžně nechodím, jen příležitostně, když mě něco upoutá, jako např. Rama od čtvrtrka. Nu tak nevím o nějaké nechutí jít do jinéh marketu nepadlo ani slovíčko a už se vše otočí, že tam nedjdu. Ono je to vše spíše o čase. Když dojedu po 17 hodině od nich tak nestihnu lékárnu, která zavírá v 17, a pak se objednávané léky a protetika posouvají až na pondělí. Když si projde všechny letáky, tak něco je Penny a to je blízko a Lídl je jeden směr a ostatní další jiným. Vždy od nás půl kilometru, autem se mi nevyplatí vždy pro jednu věc zajet. Pěšky chožení na půl dne a vždy ty maličkosti nosti s sebou v tašce. Doma mne čekají ještě 3 okna na umytí, kdy se budou mít okna unašich jsem ještě nedostala odpověď, kdy se budou dělat muškáty u nich tak to je jisté až po zmrzlých. Do všeho otcovi otázky, co potřebuješ pomoc, jdu nazahradu zalít. On tam sice dojde, ale hned by šel zpět, tu práci po něm nechci ale .....
Obrázek uživatelky
profil
Jsem jak šípková růženka. Dnes vstávánískoro v 8.Myslím si, že je u mne je osypání souhra všeho možného.Na podporu žil jsem dostala Ascorutin, šla jsem na brambory a bolela mne již záda a prací ještě více. Tedy Ibalgin a ještě nějaké vitamíny a v pondělí byl můj výstřich a hlavně zepředu ramena osypaná,štípe to. Ten prášek jsem si vzala při ordinaci a samo sebou spala a nebyla schopná ani odejít od telky a PC. Spala jsem dobře, snad je to i trochu bledší. Stejně potřebuju jet na chalupu zalít, tak prášky nechám zase na večer a dám si kávičku a za poledne pojedu nasázet sazečku a zalít.Nikdo tu práci za mne neudělá, dceru zahrada nebaví a rodiče už nemají tu vitalitu. Jsem z toho rozpolcená, kytičky mě baví a uklidňují, zeleninku čerstvou mám raději, než kupovanou. Jen je toho někdy moc, hlavně představy mojí drané maminy. Tam něco odpovím a už si hned přebere jinak.Pravila jsem ve čtvrtek bude hůře, budu chodit po krámech nakupovat. Nechci tě obtěžovat, opáčila. Nechápala jsem, škoda.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka,zdravím a přeji krásnou středu...Smajlík
Aničko f. ty si užij pobyt s kamarádkou na chattičc a ať ti vyjde ten vytoužený byteček...Smajlík
Marci, užij si babinec,pohoštění je výborné...Smajlík
Kristínko, dobře pořiď u lékaře...Smajlík
Regi, snad ti mastička zabere,ta alergie může být na ledaco,nesypala jsi třeba někde umělé hnojivo....Smajlík
Blani, tak máš jště práci navíc, jsi šikulka...Smajlík
Ijo, ty jsi s na tu zahradu vrhla plnou parou, taky jsem včera pracovala, ale tolik jsem asi nezvládla...Smajlík
Marti, u vás se stále pracuje, domeček bude jak klícka, pěkná zahrada, obdělané pole...Smajlík
Já teď klušu do COOPU, vařím uzenou polévku a halušky se zelím a uzeným...
Odpoldn mě čeká zahrada...
Děvenky,užijte dnešní den v pohodě a klidu a ať se vám vše plánované daří...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Napsala jsem 1000 znaků, objevila se reklama, vykřížkovala jsem reklamu a všechno moje snažení je fuč.Smajlík
Tak rychle: Blaničko, babinec máme v hotelu, chodilo nás 15 nyní je "stabilní kádr" 7 babiček.Smajlík
Regi, doufám, že alergolog poznal, že se jedná o alergii.Tak ať osypky brzo zmizí, abys mohla jezdit autíčkem!

Irenko, to jsi včera nadělala práce, tak se nediv, že tě bolí záda.Smajlík
Aničko, šťastnou cestu!
Alenko, přeji ti, aby zánět co nejdříve přešel, abyste mohli chodit na oblíbené výlety.Smajlík
Zdeničko, ahojky!

Martičko, bez práce nejsou koláče. Vy už byste museli být koláčů přejedení, pořád se u vás pracuje. Šetři se!Smajlík

Všem přeji pěkný den, jdu dělat chlebíčky. Ahojky!

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles