Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 22.04.2015 19:33 hod. | |||
|
přeji...![]() Alenko, dneska jsi snad nohu šetřila a je líp... Kristi,Luhačovice si s mužem užijete, krásný termín máte a určitě vám udělají dobře na zdraví... Věruš, nedivím se, že jsi byla včera unavená... Regi, máš toho pořád moc, ale jsi taky velice šikovná... Já jsem byla odpoledne na zahradě,jak jinak,vyprala a pověsila prádlo,pozalívala a tak pořád dokola... Děvčátka,mějte pěkný večer a hezky se vyspěte... ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 22.04.2015 19:05 hod. | |||
|
Kristy..vám se Luhačovice fakt líbí, když jinam nejezdíte..Moc si lázně i s mužem užijte.. můj chlap se ptal na nervovém i na diabetologii a nemá na lázně nárok..a já taky jedině zase za své.. ![]() Blani, fotečky máš pěkné a dnes jsem se doklikala i na pár fotek od Jarušky.. nemá nás povolené, přes profil to nejde.. ten dort je nádherný ![]() Byl tu synek, mám binec v kuchyni, tak to půjdu pouklízet a přes sprchu do peřin... ![]() Mějte hezký večer a dobrou nocinku ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 22.04.2015 18:52 hod. | |||
|
Ali co noha a zánět snad ustupuje.Bady tak lázně budou super, odpočinete si a uděláte něco pro zdraví.Regi máš toho moc, čtu a stéjně v tom mám guláš, ale hlavně se opatrujte a mějte pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| badysek | Krásný den děvčátka, | Datum vložení: 22.04.2015 15:27 hod. | |||
|
už konečně sedím u kávy,děkuji že jste na mně myslely.No ,tak cukr 7,5 nic moc,chol. hodného málo a lumpíka 6,2 taky nic moc a hodně tuku v krvi....Zatím se to nebude řešit.Ale musím se trochu kouknout po dobrých potravinách,které trochu vypomůžou....Zhubla jsem 2kg dobrá zpráva a další vypsal mi lázně,byla jsem za revizním už jsou i schválené. Nástup 31.5.do Luhačovic na 28dnů a manžel taky![]() ![]() Alenko ty odpočívej,ať jsi brzy v pořádku.Taky mi to po ATB vlezlo do páteře,ale naštěstí to přešlo....Bylo to jen pár dnů... Koukám děvčátka,že jste udělaly hodně práce ![]() ![]() Jste všechny pilnušky![]() ![]() Mějte se do večera krásně ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Dobré chutnání, kalupinky | Datum vložení: 22.04.2015 12:09 hod. | |||
|
já si dám skleničku piva. Mám dnes jen pití, tak sklínka mě nezabije. Měla jsem jít na kontrolu k neurologovi a zjistila jsem, že už k nám nejezdí, no do Klatov nepojedu. A zvonek mi ještě neopravili. Teď jsem chtěla vložit pár fotek, co jsem převčírem nafotila, ale je tam samá Nandiči, tak to by byl moc velký kontrast, musím počkat. ![]() Regi, máš to fakt těžké, člověk se rád o rodiče stará, ale věřím, že reakce tvé maminky tě musí deptat. Maru, neboj, já se nepřetrhnu, co je v sedě, to můžu, horší je to vestoje nebo někam dojít nebo se ohýbat. Jdu se mrknout, jestli už uschlo nějaké prádlo. Zatím pa ![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 22.04.2015 11:41 hod. | |||
|
Jdu popřát dobré chutnání..i když Blance ne..ta má hladovku Tak tu já bych nevydržela..![]() Nohu mažu heparoidem..včera jsem vlezla k Mudr. ale je týden někde na dovolence, sestřička říkala, že by mi stejně nic jiného nepředepsala.. Já už to za ta léta znám, kdybych měla horečku, tak bych šla dříve, ale takhle mi domácí lěčba stačí. punčochu a nohy nahoře![]() REGI..máš to těžké.. Také jsem se pár let o rodiče starala, do práce chodila a ještě tři dítka, každé ráno nakupovat pečivo ke snídani a jiný nákup dělala, večer cestou z práce zase třeba prádlo na oprání do tašky narvala a na nosiči kola domů vezla a pak, když zůstala maminka sama i s obědem, buď z domova nebo přes poledne z práce, ale dělala jsem to, mamince jsem měla co oplácet. ale měla jsem vše v místě a byla jsem mladá, to bylo výhodou.. Pak se k ní přestěhovala naše nejmladší sestra a bylo to nejlepší rozhodnutí pro všechny.![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 22.04.2015 09:57 hod. | |||
|
Mám totiž Peny asi 200 m od bytovky a do Kauflandu je to jiný směr a tak 1/2 km. Tam běžně nechodím, jen příležitostně, když mě něco upoutá, jako např. Rama od čtvrtrka. Nu tak nevím o nějaké nechutí jít do jinéh marketu nepadlo ani slovíčko a už se vše otočí, že tam nedjdu. Ono je to vše spíše o čase. Když dojedu po 17 hodině od nich tak nestihnu lékárnu, která zavírá v 17, a pak se objednávané léky a protetika posouvají až na pondělí. Když si projde všechny letáky, tak něco je Penny a to je blízko a Lídl je jeden směr a ostatní další jiným. Vždy od nás půl kilometru, autem se mi nevyplatí vždy pro jednu věc zajet. Pěšky chožení na půl dne a vždy ty maličkosti nosti s sebou v tašce. Doma mne čekají ještě 3 okna na umytí, kdy se budou mít okna unašich jsem ještě nedostala odpověď, kdy se budou dělat muškáty u nich tak to je jisté až po zmrzlých. Do všeho otcovi otázky, co potřebuješ pomoc, jdu nazahradu zalít. On tam sice dojde, ale hned by šel zpět, tu práci po něm nechci ale ..... | ||||
| 2baculka | Hezký den přeji. | Datum vložení: 22.04.2015 09:45 hod. | |||
|
Jsem jak šípková růženka. Dnes vstávánískoro v 8.Myslím si, že je u mne je osypání souhra všeho možného.Na podporu žil jsem dostala Ascorutin, šla jsem na brambory a bolela mne již záda a prací ještě více. Tedy Ibalgin a ještě nějaké vitamíny a v pondělí byl můj výstřich a hlavně zepředu ramena osypaná,štípe to. Ten prášek jsem si vzala při ordinaci a samo sebou spala a nebyla schopná ani odejít od telky a PC. Spala jsem dobře, snad je to i trochu bledší. Stejně potřebuju jet na chalupu zalít, tak prášky nechám zase na večer a dám si kávičku a za poledne pojedu nasázet sazečku a zalít.Nikdo tu práci za mne neudělá, dceru zahrada nebaví a rodiče už nemají tu vitalitu. Jsem z toho rozpolcená, kytičky mě baví a uklidňují, zeleninku čerstvou mám raději, než kupovanou. Jen je toho někdy moc, hlavně představy mojí drané maminy. Tam něco odpovím a už si hned přebere jinak.Pravila jsem ve čtvrtek bude hůře, budu chodit po krámech nakupovat. Nechci tě obtěžovat, opáčila. Nechápala jsem, škoda. | ||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 22.04.2015 09:35 hod. | |||
|
Děvčátka,zdravím a přeji krásnou středu...![]() Aničko f. ty si užij pobyt s kamarádkou na chattičc a ať ti vyjde ten vytoužený byteček... ![]() Marci, užij si babinec,pohoštění je výborné... ![]() Kristínko, dobře pořiď u lékaře... ![]() Regi, snad ti mastička zabere,ta alergie může být na ledaco,nesypala jsi třeba někde umělé hnojivo.... ![]() Blani, tak máš jště práci navíc, jsi šikulka... ![]() Ijo, ty jsi s na tu zahradu vrhla plnou parou, taky jsem včera pracovala, ale tolik jsem asi nezvládla... ![]() Marti, u vás se stále pracuje, domeček bude jak klícka, pěkná zahrada, obdělané pole... ![]() Já teď klušu do COOPU, vařím uzenou polévku a halušky se zelím a uzeným... Odpoldn mě čeká zahrada... Děvenky,užijte dnešní den v pohodě a klidu a ať se vám vše plánované daří... ![]() |
||||
| Macizaj | Ahojky. | Datum vložení: 22.04.2015 09:19 hod. | |||
|
Napsala jsem 1000 znaků, objevila se reklama, vykřížkovala jsem reklamu a všechno moje snažení je fuč.![]() Tak rychle: Blaničko, babinec máme v hotelu, chodilo nás 15 nyní je "stabilní kádr" 7 babiček. ![]() Regi, doufám, že alergolog poznal, že se jedná o alergii.Tak ať osypky brzo zmizí, abys mohla jezdit autíčkem! Irenko, to jsi včera nadělala práce, tak se nediv, že tě bolí záda. ![]() Aničko, šťastnou cestu! Alenko, přeji ti, aby zánět co nejdříve přešel, abyste mohli chodit na oblíbené výlety. ![]() Zdeničko, ahojky! Martičko, bez práce nejsou koláče. Vy už byste museli být koláčů přejedení, pořád se u vás pracuje. Šetři se! ![]() Všem přeji pěkný den, jdu dělat chlebíčky. Ahojky! |
||||