Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
jo, jo, letí to letí. A čím je člověk starší, tím to letí víc. Nejhorší je, že já si ani ráno nepřijdu odpočatá a přitom spím celkem dobře.
Irenko, hodně vody pije Jiřka, já ne, já jen jak se mi chce.Jiři, kdysi jsem držela dietu, to bylo 4000 kj denně a držela jsem to půl roku. Měla jsem jídelníček (z Mladé fronty) a tam byla třeba večeře jen jeden šunk. závitek.Bez ničeho. V té mrňavé krabičce jsou dva -tak jen polovic. Zvykla jsem si. Teď už si to neumím představit.
V lázních jsem nebyla nikdy. Po žlučníku jsem se ptala, doktor se ošíval, pak že uvidíme, ale následovala slinivka, tak to už nešlo. A kvůli páteři se ani neptám.
Nějak jsem se zakecala, promiňte mi to. Ať máte fajn den všechny!!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme sluníčko , ráno byl mrazík.Marcelka si užila babinec. Děvčátka mějte pěkný a klidný den. Jedem něco schánět na auto.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
A máme čtvrtek..ty dny letíSmajlíkSmajlík
Marci, na babinci jste se měly fajn..SmajlíkSmajlíktolik dobrůtek jsi připravilaSmajlík
Já bych hladovku nezvládla..já trpím i když dříve povečeřím, v noci se zbudím hladem a mnohdy už ani neusnu..tak papkám, jsem tlustá, ale spinkám jak batole..SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,nám drobně prší a sluníčko bude asi v nedohlednu je zataženo.Věruško máš pravdu s holtrem jsem večer odmítla,musí si holky přeházet směny,bojím se aby se něco neodpojilo.Je to pásová výroba a musí se stíhat.Kristi užívejte si lázně s mužem budeš příjemě odpočatá.Blani hladovku si neumím představit a k tomu tolik vody pít.A ještě každý týdenSmajlíkno jsi dobrá já bych musela mít nad sebou karabáč a ještě vše zamknuté.Mějte hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ve Špindlu to bylo všechno fajn a hezky jsme si den užili.
Není sezona, tak i v hotelovém welnes nás bylo po většinu dne akorát. Ve 3 odpoledne tam přijel autobus dětí asi z Dánska, to pak byla hlava na hlavě. Seděla jsem v parní lázni a mládež tam přišla taky. Jeden za druhým si sedali na lavici a poslední už se málem nevešel. Tak jsme se tam potili, já bába a tolik mladých lidí. Bylo jim kolem 15ti let a chovali se velice slušně.
Blani, já dneska měla taky odlehčený den. Nutriční poradkyně mi navrhla odlehčit jídelníček ob den. Odlehčení znamená 2000-2500 Kj. Dala mi napsané ukázky jídel a mezi nimi je i varianta 1/2 běžného oběda +250g zeleninového salátu, ten mi vyhovuje nejvíc. Má se u toho vypít 3 litry tekutin. Ne vždy se mi podaří vydržet celý den, ale je to dobré i tak.
Kristinko, je dobře, že pojedete s mužem do lázní spolu.
Regi, dcerka udělá test příště.
Mějte klidnou bezbolestnou dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Byla jste pilná děvčata. Lázně by se mi líbily, jen nikam nechodím se zády, apod. tak mi je nikdo ani nepředepíše. Byla jsem sice s rukou v rehabilitačním a to mi pomohlo.
Blani, jsi dobrá držet den hladovku. To bych asi nezvládla.
Naše mamina, je houževnatá, vše se snaží dělat sama. Kolikrát odpoví pro mne záhadně, připadá mi podle svého myšlení, tak, že si vedeme každá své. Má snaha pomoci ji se tímto míjí účinku. Názorně mi to došlo s tím nákupem, kde jsem konstatovala svou úvahu a ona si přebrala podle svého. Dnes jsem se tedy vrhla do víru prací na chalupě, kde mám jahody vypleté a zasázenou sazečku. Záhonky jsem si připravila na další setí. Zase celá hrbatá, ale spokojená. Třešeň má květy jen rozkvést, jen aby nepršelo, nebo nemrzlo.
Děvčata, již netuším, co jste tu psala nějak mi nezapíná mozek. Přeji krásnou dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
chodník máme spravený, tak aspoň jedna věc. Odpoledne jsem ještě byla ve městě kvůli baterce do budíčku a do krokoměru. Kupuju to u Vietnamce, minule jsem se divila, že jsou laciné, tak dneska už to bylo 2x tolik.Smajlík
Marci, tu hladovku si ordinuju sama, jednou týdně, to se dá. A když jím, tak mám problémy se zažíváním, když nejím, je mi fajn.
Kristi, v Luhačovicích jsem nikdy nebyla, musí tam být krásně. A je fajn,že tam budete spolu.Závidím, že jsi zhubla.
Maru, já se na zahradu snad vypravím zítra, prádlo mi taky uschlo, ale k žehlení je ho málo,to bude raz dva. Ty jsi hrozně pracovitá.
Irčo, ať u doktorky dobře pořídíš. Přece trochu odpočinout si i s holtrem můžeš, ne?
Alčo, ty doufám odpočíváš.
Jarušky jsem našla jen dort, je krásný. A vy jste moc hodné, že jste mi ohodnotily ty mé paskvily.
Dobře se vyspěteSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Marci tak jste si to dneska užiliSmajlík V lázních jsme byli s manželem 2x a v LuhačovicíchSmajlík,hrozně se mi tam líbí,jsou tam nádherné procházky.Před jeho nemocí jsem jezdila do Darkova,bylo blízko,ale jsou tam krásné staré parky....A výborná voda na kloubySmajlík
Ali na naše diagnózy jsou indikované,akorát já mám na 28 dnů a manžel na 21 dnů.
Ijo ty se nám strhneš,ale uvidíš co na to holter...
Blani,co ta hladovka,není přece úplněk.....
Děvčátka přeji klidnou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Na babinci jsme se pobavily. Koláče i chlebíčky mně pochválily a jen se po všem zaprášilo.Smajlík Cestou jsem se zastavila v knihovně. Domů jsem přišla v 1/2 sedmé.Teď jsem se podívala na pár emailů. Hrozně jich přibývá.
Regi, máš to s rodiči těžké. Mně hrozně moc pomáhal s maminkou bratr. Zbytek rodiny by byl také rád pomohl, ale maminka chtěla jen nás dva, ale to bylo až poslední rok než zemřela. Často chodím na hřbitov, stýská se mi.Smajlík

Alenko,doufám, že už je nožka lepší.Smajlík

Blaničko, to si ordinuješ sama jen pít a nic nejíst? Mě by to zničilo.Smajlík
Věrko, byla jsi na té procházce? Během dne u nás bylo docela pěkně, ale kolem 16té hodiny se zatáhlo, foukal studený vítr a byla zima.
¨Kristínko, to si budete užívat společné lázně. Myslím, že už jsi s manželem v lázních byla nebo se pletu?

Maruško, jsi v jednom kole. Zítra zřejmě budeš žehlit, když ti dnes prádlo uschlo.
Děvčátka, přeji vám pěkný večer a klidnou dobrou noc!Smajlík

Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,tak jsem ted dorazila domů s práce,moc jsem doma nepobyla,v poledne mě volali abych přišla mají toho moc.Zítra jdu k lékařce,dostanu toho Holtra na 24 hodin v pátek ho odevzdám jak to s ním budu zvládat je ve hvězdách,při něm se odpočívat nemá tak bude zátah.Já lezu do sprchy a vám přeji pohodovou nocSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles