Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
já budu dělat jen těstoviny s vajíčkama..byl sáček vařených v mražáku,

Kristy..noha už je lepší...už modrá, za chvíli zežloutne a bude dobře..SmajlíkSmajlík
Já bych taky 5kg zhubnout brala , ale to by musel někdo nademnou stát a oddělovat jídlo, čokoládky a jiné mlsky zamknout
Obrázek uživatelky
profil
teprve jsem se sem dostala.......Přijela dcera s malou,tak jsme si dali kávičkuSmajlík
Děvčátka děkuji,Luhačovice mě chytly za srdíčko,dokud je ta možnost,tak budeme využívat,vždy jsem pak nějaký měsíc lepší....
Alenko ,co noha ,je to lepší?
Maru zas toho je na tebe mocSmajlík
Ijo dobře jsi udělala,žes to dneska odmítlaSmajlíkZeť měl holtra jak dcera jela do porodniceSmajlíkSmajlíkAle výsledky byly celkem dobréSmajlík
Blani,2kg to není nic,ještě bych chtěla alespoň 5kg,pak už bych byla spokojená......
Dneska máme kuřátko s bramborem a zeleninový salátekSmajlík
Mějte všechny pohodový denSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás je krásně a konečně i bez větru.
K obědu máme ptáčky od včera, uvařím jenom rýži.
Maru, to máš tedy dneska nepříjemný úkol. My máme kalové čerpalo ne moc těžké, ale neuměla bych napojit ani hadici. Jsi šikovná, ale toto je na ženskou těžké.
Regi, já se zamýšlím nad sebou a po čtení trablů s tvou maminkou zjišťuji, že se mnou to někdy není jednoduché už teď. Co si vezmu do hlavy, tak to tak musí být a když to nezvládám sama, tak jsem nepříjemná. Snažím se díky tvým řádkům, držet na uzdě, ale čím budu starší, tak nevím.
Mějte hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Všechno jsem si přečetla a v hlavě z toho mám motanici, takže - kdo jste nějak marodní, tak přeji, aby bylo zase dobře, všem ať jde práce dobře od ruky a nikoho nic nebolí. Mně se začala zase ozývat levá ruka - karpál, měla jsem jít na operaci za rok po operaci pravé ruky, ale už je to několik let a nechce se mi. Snad to povolí, je to přetížením. Už mám poslední topinambury na zpracování a jsou zasazené nové. Chtělo by to trochu deštíčku, ale asi to nehrozí, protože svítí sluníčko a nikde ani mráček. Ale země je suchá, ještě i vyfoukaná větrem, bylo by potřeba zapršet, každý den musím zalévat, ale to deštík nenahradí.
Obrázek uživatelky
profil
U nás svítí sluníčko, opět bude pěkný den...Smajlík
Mě čeká dnes kromě jiného i hnusná práce a to čerpání jímky a tahat se s těžkým čerpadlem...je to záhul na záda i kloubySmajlík
Děvčátka, ať se vám dneska daří pohodově a mějte pěkný a klidný čtvrtek...SmajlíkSmajlík


Obrázek uživatelky
profil
u nás je slunečno, sice trochu chladněji a občas profukuje, ale já jsem spokojená. Dcera má z práce v pátek a sobotu kurz znakové řeči, tak budeme hlídat. Přijede i starší syn, tak bude mít holčička dost " opatrovatelů". Chystáme se očistit hrob manželových rodičů. Zkusíme to kartáčem a dostupnými prostředky svépomocí, uvidíme, jaký bude výsledek. Nechali jsme již vyrovnat a podepřít náhrobek/2000 Kč/.
Jinak budu natírat před domem lavičku a stolek, to dělám ráda, jsem takový natírací typ... Také mně čeká hodně žehlení a ráno jsem zase napsala několik stránek vnučce do knihy Babičko vyprávěj. Sehnala jsem od bratrance a sestřenice stará fota babiček a dědečků, tak mám co vkládat. U nás dnes rajčatová a těstoviny s vejci a šunkou.Která máte ráda/občas/ fernet, v Bille je za 114,90, já něco přibrala na tu naší narozeninovou fernetovou párty v květnu.
Obrázek uživatelky
profil
Máme opět slunečno, Ijo to mírné pršení by se mi hodilo. U nás je strašně sucho. Marcelko dobře jsi vystihla mé pocity na zahradě. Práce je na ní dost, ale i když mne bolí celý člověk, ta spokojenost z rokvetlých rostlinek a sklizené úrody je vštší. Věrko máš pravdu s maminou. Mám tak více času pro sebe, když se snaží některé práce udělat, ale někdy reakce zamrzí.
Mám v pračce prádlo a bude se věšet ven. Dnes bych konečně mohla i dožehlit. Pořídila jsem si umýt vlasy, tak se mi lépe dýchá.Smajlík
Za chvilku vyrazím na nákup, abych nakoupila i nějaké mlsy pro otce je Jiří a zítra mu jela gratulovat. Máme dohodu s dcerou, že ji její dárek odvezu autem a ona přijede z práce autobusem.Zpět asi spolu, už se asi nebude tolik bát.
Včera jsem si uvědomila, jak se zazelenaly stromy podél cest, kudy jezdím, i některé keře krásně bíle kvetou.Jaro jak má být. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
máme sluníčko, početla jsem si vás, ale nic nevím....Kristínka jede s manželem do lázní, to je dobře, oni to moc potřebují...Jiřinka se nám vrátila, bylo jim tam dobře, to je také fajn, Marcelka se pobavila s vrstevnicemi, to bychom potřebovaly všechny, já nemám s kým, jenom s dětma a se psem a kočkama - manžel je nemluva...Ostatní jste byly na procházce a nebo pracovaly na zahrádkách.Já to dělám také tak podle počasí. Střechy jsou už hotové, tak dnes vařím jenom pro nás.Bude lečo s chlebem a manžel ještě s klobásou...pěkný den a s prací a s dietami to nepřehánějte...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás v noci trochu sprchlo, teď už svítí sluníčko. Při pohledu z okna jsem zjistila, jak se kolem nás všechno krásně zazelenalo. Peru, převlékla jsem postele a musím vyluxovat.
Kristínko, mně byly nabídnuty lázně Luhačovice, když jsem skončila s léčením. Termín-leden. Tak to jsem odmítla a pak už mi nic nenabídli. Od dětí jsme jednou dostali týden v Třeboni a týden v "pivních lázních".Tam jsme si to užili.Smajlík Jako samoplátci by to bylo hrozně drahé.

Blaničko, tím, že ti hladovění dělá dobře si myslím, že máš nějaký problém. Nepátrala jsi po tom?
Regi, práce na zahradě člověka unaví, ale krásně odreaguje od všedních starostí.Smajlík

Jindřiško, takové pobyty by měly být častěji, že?Smajlík

Věrko, prošla jsi se s pejskem, určitě jsi byla unavená tak proč tak pozdě do postýlky?Smajlík

Irenko, holtra jsem nikdy neměla, ale vím, že se na něj musí dávat pozor. Švagrová ho lidem připínala, tak to říkala.
Alenko, co nožička?
Zdeničko, dobře pořiďte!!!

Všem vám přeji krásný den!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný den.
Kristínko, lázně si užijte.
Blanko, já také nebyla v žádných lázních.Zatím jsem nepotřebovala.
Včera jsem tu nebyla.Byli jsme na tom výletu.Vrátili jsme se v v půl sedmé a pak jeli ještě na zahradu.
Počasí nám přálo.
Jak píše Věrka bylo tu slunečno a vítr byl už menší.Dobře se cestovalo.Časem vložím nějakou fotku.
Mějte pěkný den.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles