Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 23.04.2015 11:29 hod. | |||
|
já budu dělat jen těstoviny s vajíčkama..byl sáček vařených v mražáku, Kristy..noha už je lepší...už modrá, za chvíli zežloutne a bude dobře.. ![]() ![]() Já bych taky 5kg zhubnout brala , ale to by musel někdo nademnou stát a oddělovat jídlo, čokoládky a jiné mlsky zamknout |
||||
| badysek | Ahojky děvčátka, | Datum vložení: 23.04.2015 11:04 hod. | |||
|
teprve jsem se sem dostala.......Přijela dcera s malou,tak jsme si dali kávičku![]() Děvčátka děkuji,Luhačovice mě chytly za srdíčko,dokud je ta možnost,tak budeme využívat,vždy jsem pak nějaký měsíc lepší.... Alenko ,co noha ,je to lepší? Maru zas toho je na tebe moc ![]() Ijo dobře jsi udělala,žes to dneska odmítla Zeť měl holtra jak dcera jela do porodnice![]() Ale výsledky byly celkem dobré![]() Blani,2kg to není nic,ještě bych chtěla alespoň 5kg,pak už bych byla spokojená...... Dneska máme kuřátko s bramborem a zeleninový salátek ![]() Mějte všechny pohodový den ![]() ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 23.04.2015 10:48 hod. | |||
|
U nás je krásně a konečně i bez větru. K obědu máme ptáčky od včera, uvařím jenom rýži. Maru, to máš tedy dneska nepříjemný úkol. My máme kalové čerpalo ne moc těžké, ale neuměla bych napojit ani hadici. Jsi šikovná, ale toto je na ženskou těžké. Regi, já se zamýšlím nad sebou a po čtení trablů s tvou maminkou zjišťuji, že se mnou to někdy není jednoduché už teď. Co si vezmu do hlavy, tak to tak musí být a když to nezvládám sama, tak jsem nepříjemná. Snažím se díky tvým řádkům, držet na uzdě, ale čím budu starší, tak nevím. Mějte hezký den. ![]() |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 23.04.2015 10:42 hod. | |||
|
Všechno jsem si přečetla a v hlavě z toho mám motanici, takže - kdo jste nějak marodní, tak přeji, aby bylo zase dobře, všem ať jde práce dobře od ruky a nikoho nic nebolí. Mně se začala zase ozývat levá ruka - karpál, měla jsem jít na operaci za rok po operaci pravé ruky, ale už je to několik let a nechce se mi. Snad to povolí, je to přetížením. Už mám poslední topinambury na zpracování a jsou zasazené nové. Chtělo by to trochu deštíčku, ale asi to nehrozí, protože svítí sluníčko a nikde ani mráček. Ale země je suchá, ještě i vyfoukaná větrem, bylo by potřeba zapršet, každý den musím zalévat, ale to deštík nenahradí. | ||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 23.04.2015 10:10 hod. | |||
|
U nás svítí sluníčko, opět bude pěkný den...![]() Mě čeká dnes kromě jiného i hnusná práce a to čerpání jímky a tahat se s těžkým čerpadlem...je to záhul na záda i klouby ![]() Děvčátka, ať se vám dneska daří pohodově a mějte pěkný a klidný čtvrtek... ![]() ![]() |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 23.04.2015 09:52 hod. | |||
|
u nás je slunečno, sice trochu chladněji a občas profukuje, ale já jsem spokojená. Dcera má z práce v pátek a sobotu kurz znakové řeči, tak budeme hlídat. Přijede i starší syn, tak bude mít holčička dost " opatrovatelů". Chystáme se očistit hrob manželových rodičů. Zkusíme to kartáčem a dostupnými prostředky svépomocí, uvidíme, jaký bude výsledek. Nechali jsme již vyrovnat a podepřít náhrobek/2000 Kč/. Jinak budu natírat před domem lavičku a stolek, to dělám ráda, jsem takový natírací typ... Také mně čeká hodně žehlení a ráno jsem zase napsala několik stránek vnučce do knihy Babičko vyprávěj. Sehnala jsem od bratrance a sestřenice stará fota babiček a dědečků, tak mám co vkládat. U nás dnes rajčatová a těstoviny s vejci a šunkou.Která máte ráda/občas/ fernet, v Bille je za 114,90, já něco přibrala na tu naší narozeninovou fernetovou párty v květnu. |
||||
| 2baculka | Krásný den přeji. | Datum vložení: 23.04.2015 09:17 hod. | |||
|
Máme opět slunečno, Ijo to mírné pršení by se mi hodilo. U nás je strašně sucho. Marcelko dobře jsi vystihla mé pocity na zahradě. Práce je na ní dost, ale i když mne bolí celý člověk, ta spokojenost z rokvetlých rostlinek a sklizené úrody je vštší. Věrko máš pravdu s maminou. Mám tak více času pro sebe, když se snaží některé práce udělat, ale někdy reakce zamrzí. Mám v pračce prádlo a bude se věšet ven. Dnes bych konečně mohla i dožehlit. Pořídila jsem si umýt vlasy, tak se mi lépe dýchá. Za chvilku vyrazím na nákup, abych nakoupila i nějaké mlsy pro otce je Jiří a zítra mu jela gratulovat. Máme dohodu s dcerou, že ji její dárek odvezu autem a ona přijede z práce autobusem.Zpět asi spolu, už se asi nebude tolik bát. Včera jsem si uvědomila, jak se zazelenaly stromy podél cest, kudy jezdím, i některé keře krásně bíle kvetou.Jaro jak má být. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný den, | Datum vložení: 23.04.2015 09:14 hod. | |||
|
máme sluníčko, početla jsem si vás, ale nic nevím....Kristínka jede s manželem do lázní, to je dobře, oni to moc potřebují...Jiřinka se nám vrátila, bylo jim tam dobře, to je také fajn, Marcelka se pobavila s vrstevnicemi, to bychom potřebovaly všechny, já nemám s kým, jenom s dětma a se psem a kočkama - manžel je nemluva...Ostatní jste byly na procházce a nebo pracovaly na zahrádkách.Já to dělám také tak podle počasí. Střechy jsou už hotové, tak dnes vařím jenom pro nás.Bude lečo s chlebem a manžel ještě s klobásou...pěkný den a s prací a s dietami to nepřehánějte...![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Dobré ráno | Datum vložení: 23.04.2015 08:43 hod. | |||
|
U nás v noci trochu sprchlo, teď už svítí sluníčko. Při pohledu z okna jsem zjistila, jak se kolem nás všechno krásně zazelenalo. Peru, převlékla jsem postele a musím vyluxovat. Kristínko, mně byly nabídnuty lázně Luhačovice, když jsem skončila s léčením. Termín-leden. Tak to jsem odmítla a pak už mi nic nenabídli. Od dětí jsme jednou dostali týden v Třeboni a týden v "pivních lázních".Tam jsme si to užili. Jako samoplátci by to bylo hrozně drahé.Blaničko, tím, že ti hladovění dělá dobře si myslím, že máš nějaký problém. Nepátrala jsi po tom? Regi, práce na zahradě člověka unaví, ale krásně odreaguje od všedních starostí. ![]() Jindřiško, takové pobyty by měly být častěji, že? ![]() Věrko, prošla jsi se s pejskem, určitě jsi byla unavená tak proč tak pozdě do postýlky? ![]() Irenko, holtra jsem nikdy neměla, ale vím, že se na něj musí dávat pozor. Švagrová ho lidem připínala, tak to říkala. Alenko, co nožička? Zdeničko, dobře pořiďte!!! Všem vám přeji krásný den! ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 23.04.2015 08:35 hod. | |||
|
![]() pěkný den. Kristínko, lázně si užijte. Blanko, já také nebyla v žádných lázních.Zatím jsem nepotřebovala. Včera jsem tu nebyla.Byli jsme na tom výletu.Vrátili jsme se v v půl sedmé a pak jeli ještě na zahradu. Počasí nám přálo. Jak píše Věrka bylo tu slunečno a vítr byl už menší.Dobře se cestovalo.Časem vložím nějakou fotku. Mějte pěkný den. |
||||