Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsme s mužem donatírali. Myslela jsem, že mně k tomu nepustí. Já ocelovým kartáčem sundavala popraskaný starý nátěr a po očku mlsně přihlížela, jak mu práce postupuje. Zase na druhou stranu jsem byla ráda, že se při své nemoci trošku rozptýlil. Druhou lavičku a stůl mi nakonec nechal, tak jsem byla ve svém živlu. Úplně chápu ty kluky, co platili za natírání plotu.....
Pak jsem posbírala suché větvičky a udělala si inspirativní ohýnek a trochu si nahřála záda. Už se těším na první grilování nebo vaření guláše. Přeji Vám klidnou a bezbolestnou noc a čerstvé probuzení ráno.
Teď jsem psala příspěvek do slovenského časopisu/ recepty/ a některá slova si musím ověřovat v překladači, ale nakonec jsem to zvládla.
Obrázek uživatelky
profil
přišla jsem ze zahrady docela jarním vzdouškem omámemá. Všechno krásně kvete, hýří to barvami a to je krásné. Šla jsem také zkotrolovat ten přístřešek, je to moc pěkné, dá se tam i nádherně sedět při grilování....Všechny tulipány kvetou, ale nejsou letos tam vysoké, ale květy mají krásně velké.....Vám přeji pěkný večer a na zítra se hezky vyspěte - dobrou noc...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak Vás jdu také pozdravit....
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
že se mi nedařilo hotové uložit a než jsem se nadála, zmizelo to a já musela začít znovu.
Hezké odpoledne nebo už skoro večer, tady už je šero.
Obrázek uživatelky
profil
tak u nás bylo ráno napršeno, ale teď se parádně ochladilo a fouká vichr.
Já dneska sklidila svetry a do polic naskládala trička, včera mi vnuk nandal zimní boty ve sklepě nahoru na polici a sundal už letní.
Jsem zvědavá, jak bude zítra, hned ráno jedeme do Strakonic k přítelově dceři, povezeme salát a ředkvičku a pak dárky k svátku. Když bude solidně, projdem se po městě a po krámech.
Jarko,ten fernet by mě lákal,uvidím, jestli bude zítra chuť do Billy zajet. A musím se smát, že jsi natírací typ.
Věrko, to jsi dobře nakoupila, laciná jablka.
Maru, to máš tedy hroznou práci, to tě lituju, s tímhle já bych si neporadila.
Alčo, máš šikovného muže, gratuluju ke zkouškám.
Regi, rodičům přeju hlavně hodně zdraví.Perníčky jistě přijdou vhod.
Jaruš Jakaz, jak zpracováváš topinambury? Ty jsem nikdy nejedla. A přeju, aby tě karpály nezlobily.
A vůbec všechny ať přestane vše bolet a nemoci se ztratí.
Holky, já blbec,že jsem vzala tu práci na počítači. Prý denně chvilku. Už se mi 2x stalo, že
Obrázek uživatelky
profil
dnes byl opět nádherný den, dokonce to ze západu vypadalo na pršení,ale nic z toho,budu opět zalévat. Pokypřila jsem záhony jahod,zeleniny. Ve skleníku mi už několik rajčat uhynulo, jak bylo až při nule.Mám jich dost, tak snad mi nějaká zbude. Zasadila jsem už i mečíky,které jsem měla naklíčené.Teď to na zahradě vypadá moc hezky, upravené záhonky, kvetou ještě tulipány,modřence,petrklíče.Začaly kvést koberce žlutých tařic,kvetou ryngle,švestky,třešně.
Regi,taky jsem si užila s mamkou perné chvíle,ale že se o ni postarám až do posledka jsem brala jako samozřejmost.S opatrováním mi pomáhaly moje děti.Bez nich bych to nezvládala.Teď mi mamka moc chybí a vzpomínám jen na to hezké, špatné odešlo do zapomnění.Nikdy nechtěla do domova důchodců a to jsem ji splnila. Já bych se tomu ,ale nebránila.Tak ti přeji hodně sil a trpělivosti s opatrováním rodičů.
Obrázek uživatelky
profil
REGI..já dělám na zahrádce taky po chviličkách, ale mám to za domem, ty musíš dojíždět, to je horší na čas.. Zítra tatínkovi popřeješ, jistě ho perníčky potěší..SmajlíkNaše mamka jednu dobu, taky chtěla vše dělat..šla jsem z práce, ona visela na berlích, pilu mezi stehny a řezala dřevo, myslela jsem, že omdlím, když jsem ji viděla...pak jednou upadla mezi záhony a musela tam ležet, až šel kolem soused a pomohl jí, tak zahradničení sama ukončilaSmajlíkSmajlík

Věruš, já jsem dřevěná koza, takže po mně není nic celý denSmajlíkSmajlíkv 7hod. večer jsem již několik let nepoužitelná až do rána tak do 6hod. a pak po chvilkách funguji.Smajlíkdo půlnoci nevydržím ani na SilvestraSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji tvému muži ke složní zkoušek, čím jsme starší, tím je to učení pro nás těžší.
Obrázek uživatelky
profil
mamina má 88 roků a operovanou kyčel. To ji trochu omezuje, ale neodradí, aby si dělala práce, kde je potřeba se ohýbat nebo do podřepu, to by moc neměla. Právě to mi dělá starosti. Ale nepředělám sebe ani ji.
Dárečky oslavencům mám koupené a Zítra pojedeme gratulovat dědovi k Jiřímu. V neděli ještě mamině k Jaroslavě. Dort by se asi sešel, jenže netuším,jak přijede bráška a jeho dcera, tudíž mám perníky, které dědeškovi chutnají.
Alenko, ať a noha je vpořádku, mě se dnes pomalu chodilo, díky bolavým zádům, ale to přejde také. Ty nejtěžší práce na zahradě jsou hotové. Ještě ale navozit hlínu do pytlů na rajčata. Začnu asi pomalu, na pokračování.
Obrázek uživatelky
profil
Mužík už se vrátil.. Licenční zkoušky má..SmajlíkTak ještě může pracovatSmajlíkještě další dva to údajně udělali také s odřenýma ušimaSmajlíkJinak mladí byli šikovnější.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles