Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Blaničko, | Datum vložení: 23.04.2015 21:35 hod. | |||
|
jsem popleta![]() Hokej dobrý,jeden titul už mají Litvínov čekal na něho dlouho![]() ![]() Ty taky ![]() |
||||
| Bm68 | Kristi | Datum vložení: 23.04.2015 21:26 hod. | |||
|
jsi moc hodná, ale moje snacha nic neslaví. My jedem k Pepíkově dceři,ta měla svátek, ale zatím dárky nedostala, protože se to slavilo s předstihem. Ale teď nevím, možná někdo psal, že má snacha nějakou oslavu. Z hokeje si nic nedělej, vyhrajete příště. Hezky se vyspi. ![]() ![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 23.04.2015 21:07 hod. | |||
|
tak jsem si vás přečetla ,hodně jste toho napsaly ,tak jenom ve zkratce,jsem skleróza.. Alči máš šikovného muže,gratuluji Regi tvému tatínkovi a mamince k svátku hodně zdravíčka a taky Blančině snaše všechno nej ![]() Klidnou nocku ![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 23.04.2015 20:34 hod. | |||
|
vrátila se zatoulaná ovečka![]() Odpoledne jsem byla na 3hod.procházce ,bylo to super![]() Pak jsem koukala na hokej,no bylo o nervy....Prohráli jsme s Litvínovem,no měli větří štěstí ,ale přeji jím to jsou dobří ![]() ![]() ![]() ![]() Teď si přečtu vaše písmenka,tak mějte pěkný večer a dobrou noc ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 23.04.2015 20:16 hod. | |||
|
děvčata,Marcelko,holtra mám na sobě vypadám jako chodící časovaná bomba,milion šlahounů, přísavky po těle, krabici kolem pasu.Musím mít nějakou aktivitu a zapisovat,co zrovna dělám,šetřit se nemám, tak jsem makala ve sklenících,mám vypleto.Regi kdyby to šlo, tak ti deštík pošlu v noci se nám rozpršelo tak do poledne na chvilku vysvitlo sluníčko a ted znovu prší.Krásně se vše zazelenalo.Tvým rodičům hodně zdravíčka přeji. MaruK ty se natrápíš s tou vodou a nataháš čerpadla.To je k vzteku.Děvčata at vás nic nebolí mějte hezký večer a dobrou noc.![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 23.04.2015 20:07 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Věrko, pro jablka jsme nebyli.Pojedeme příští týden.Ještě máme pár do týdne. Jsem ráda, že jsem dobře poradila. Zítra jedeme na Flóru, tak tu nebudu. Odpoledne jsem nasadila nějaké petunie a afrikány do truhlíků na zahradě.Zítra dokoupím nějaké květiny a nasázím mísy.Sice hlásí ochlazení, ale musí si zvykat. ![]() Pokud nebude mrznout, pak by šly do skleníku.Mám koupené popínavé muškáty a fuksie.Jdu přes koupelnu na televizi. Hezkou dobrou noc. |
||||
| Bm68 | . | Datum vložení: 23.04.2015 19:25 hod. | |||
|
Děvčata, přeju krásný večer a dobrou noc![]() ![]() |
||||
| Tereza125 | ,,,, | Datum vložení: 23.04.2015 19:21 hod. | |||
|
Hezký večer děvčata,byla jsem u zubaře,vše je dobré.Regi,blahopřání letí k tvému otci a Alčo,druhé letí k tvému muži.Bylo hezky v noci pršelo,ale nic moc.Hezkou dobrou noc všem![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 23.04.2015 19:05 hod. | |||
|
děvčata, užijte si pohodu a klid jarního večera... hezky se vyspěte,dobrou noc přeji... ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 23.04.2015 18:58 hod. | |||
|
Den byl pěkný, strávili jsme ho venku , také jsem upekla ten dort, zítra pokračování.Tak holky já bych hladovku nedržela , musím se najíst Marti, to musíš mít radost dívat se na tulipány, jak kvetou.děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||