Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Obloha je zase skoro světlá, na déšť to nevypadá. Děkuji za přáníčka pro mého otce. Pokusím se mu je předat a vysvětlit.
Jani, užij si Floru.
Alenko, zrovna tak mi slimáci vždy sežerou afrikány i zinie. Musím dát do květináče apak velké vysadit. Jen ty zinie mi vytahnou do výšky a pak se lámou.
Obrázek uživatelky
profil
máme opět vymetenou oblohu a nádherně modrou. Také bychom ale potřebovali deštík, takový ten zahradnický. Vše je venku , co bylo zaseto, vodu by to potřebovalo. Začali jsme včera trochu kropit....Jani, tu Floru ti tak trochu závidím, hned bych jela, ale musel by mě tam někdo dovézt ,tam bych to už zvládla...Užij si, ta jarní hraje všemi barvami a je to krásné.Kup dobře a vrať se v pořádku.....Přeji vám pěkný denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Včera už jsem se sem nedostala. Večer jsem toho měla plné kecky a brzo jsem padla "za vlast".Smajlík
Regi, rodičům přeji hodně zdravíčka a pohody.

Napsaly jste toho hodně. Sice jsem dočetla, ale když si nedělám poznámky, mám v hlavě guláš. Před sebou mám veliký koš prádla na žehlení včetně povlečení. Manžel slíbil, že dnes uvaří, abych všechno vyžehlila a pozašívala.
Sucho máme také veliké. Včera jsem nasbírala 250 květů pampelišek a mám je připravené na med.
Přeji vám pěkný den. Na fotky mi zatím čas nezbývá.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme zamračeno, mohlo by zapršet, je sucho.Jani užij si Floru, a Regi oslav si s rodiči , ještě jednou jim přeji hodně zdraví. Mějte pěkný den všechny .Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ránko přeji..SmajlíkSmajlík

JANA jede na Floru, ta se máSmajlíkSmajlíkJá bych to tam asi ještě neuchodila, ale musí to být krása..SmajlíkMožná mi výjde letní či podzimní.SmajlíkJANI, nadělej nám fotečkySmajlík

REGI..já ještě letničky taky nesadila, měla bych taky už najít a zaset.. Mám jen afrikány v květináči, ty mi vždy sežerou slimoši, když je seji přímo..Smajlík
Za přání mužovi děkujiSmajlík, jsme rádi oba, zkomplikovalo by mu to rok co má odpracovat, musel by zažádat rychle o předčasný, nebo být na pracáku.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
teď jdu zadělat na vdolečky přijedou vnoučata tak abych měla nějakou dobrůtku.Budou tady do zítřka.Hezký den všem a hlavně bez bolestí.
Obrázek uživatelky
profil
Byla jsem odpoledne na zahradě. Zasela jsem ve skleníku rajčata a nějaké kytky. V zahrádce bylo potřeba vyplejt karhať a zasela jsem kytky i ven. Vyprala jsem povlečení, to bylo za chvíli suché, tak jsem ho zrovna povlíkla. U nás zatím nespadla ani kapka a je hrozný sucho, tak se musí kropit.
Regi, přeji tatínkovi a mamince k narozeninám a svátku, hodně zdraví.
Alčo, tvému muži posílám gratulaci, je šikovný.
Jani, foť na Floře, ať se kouknem na tu krásu.
Děvčata dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ráa bych nějaká rajčata odvezlaz oknak naším. Musímdát na okna semínka kytiček. Některá píšete, že je již přesazujete. Snad to dohoním, v bytovce je větší teplo a na chalupě by mi ještě namrzly.
Přeji dobrou noc, bez bolestí.
Obrázek uživatelky
profil
naši by do pečovatlského asi nechtěli, mamina i bratr tvrdí, že by si tam už otec nezvykl. To je svým dílem pravda, to je k jeho věku. Pomohu co jde co si nechají,uvidím co bude dál.
Zatím dočítám, pracujete na zahrádkách, i natíráte lavičky. I levná jalblíčka se kupovala. Dnes v Kaflandu jsem si vzala 2 kg po 15 korunách za kilo. Jeěště nevím, jak chutnají, dojídala jsem předešlá.
Vyprala jsem 2x a vše uschlo, z větší části mám i vyžehleno. I staré botasky,které mám u našich jsem dnes vydrhla a vyprala tkaničky. Snad do zítra uschnu, dělala jsem až večer. Odpoledne jsem uvařila chlupaté knedlíky a zelí plus upekla vepřové. Na zítra mám guláš a knedlík je v mraznci. Přijedem navečer, tak je připraveno. Záda povolila, ale utahaná jsem stále.
Obrázek uživatelky
profil
jsem to popleta, vybírám fotky z maličkých a nepoznám na ni sedmikrásku. Už jsem tam nakvetlé jahody dala, omlouvám se. Práce kvapná málo platná.
Jinak děkuji za komentíky u fotek. Ta bíle nahozená chalupa je sousedova. Chtěla jsem si nafotit jen co mi kvetloo u plotu a forsitii.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles