Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Přeji hezký den. | Datum vložení: 24.04.2015 09:14 hod. | |||
|
Obloha je zase skoro světlá, na déšť to nevypadá. Děkuji za přáníčka pro mého otce. Pokusím se mu je předat a vysvětlit. Jani, užij si Floru. Alenko, zrovna tak mi slimáci vždy sežerou afrikány i zinie. Musím dát do květináče apak velké vysadit. Jen ty zinie mi vytahnou do výšky a pak se lámou. |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji hezký den, | Datum vložení: 24.04.2015 08:35 hod. | |||
|
máme opět vymetenou oblohu a nádherně modrou. Také bychom ale potřebovali deštík, takový ten zahradnický. Vše je venku , co bylo zaseto, vodu by to potřebovalo. Začali jsme včera trochu kropit....Jani, tu Floru ti tak trochu závidím, hned bych jela, ale musel by mě tam někdo dovézt ,tam bych to už zvládla...Užij si, ta jarní hraje všemi barvami a je to krásné.Kup dobře a vrať se v pořádku.....Přeji vám pěkný den![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 24.04.2015 08:29 hod. | |||
|
Včera už jsem se sem nedostala. Večer jsem toho měla plné kecky a brzo jsem padla "za vlast".![]() Regi, rodičům přeji hodně zdravíčka a pohody. Napsaly jste toho hodně. Sice jsem dočetla, ale když si nedělám poznámky, mám v hlavě guláš. Před sebou mám veliký koš prádla na žehlení včetně povlečení. Manžel slíbil, že dnes uvaří, abych všechno vyžehlila a pozašívala. Sucho máme také veliké. Včera jsem nasbírala 250 květů pampelišek a mám je připravené na med. Přeji vám pěkný den. Na fotky mi zatím čas nezbývá. ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 24.04.2015 08:15 hod. | |||
|
Máme zamračeno, mohlo by zapršet, je sucho.Jani užij si Floru, a Regi oslav si s rodiči , ještě jednou jim přeji hodně zdraví. Mějte pěkný den všechny .![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 24.04.2015 07:27 hod. | |||
|
Dobré ránko přeji..![]() ![]() JANA jede na Floru, ta se má ![]() Já bych to tam asi ještě neuchodila, ale musí to být krása.. Možná mi výjde letní či podzimní. JANI, nadělej nám fotečky![]() REGI..já ještě letničky taky nesadila, měla bych taky už najít a zaset.. Mám jen afrikány v květináči, ty mi vždy sežerou slimoši, když je seji přímo.. ![]() Za přání mužovi děkuji , jsme rádi oba, zkomplikovalo by mu to rok co má odpracovat, musel by zažádat rychle o předčasný, nebo být na pracáku.![]() |
||||
| vlavod | Krásný den všem, | Datum vložení: 24.04.2015 07:24 hod. | |||
|
teď jdu zadělat na vdolečky přijedou vnoučata tak abych měla nějakou dobrůtku.Budou tady do zítřka.Hezký den všem a hlavně bez bolestí. | ||||
| jimas | Ještě nakukuji | Datum vložení: 23.04.2015 23:23 hod. | |||
|
Byla jsem odpoledne na zahradě. Zasela jsem ve skleníku rajčata a nějaké kytky. V zahrádce bylo potřeba vyplejt karhať a zasela jsem kytky i ven. Vyprala jsem povlečení, to bylo za chvíli suché, tak jsem ho zrovna povlíkla. U nás zatím nespadla ani kapka a je hrozný sucho, tak se musí kropit. Regi, přeji tatínkovi a mamince k narozeninám a svátku, hodně zdraví. Alčo, tvému muži posílám gratulaci, je šikovný. Jani, foť na Floře, ať se kouknem na tu krásu. Děvčata dobře se vyspěte. ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 23.04.2015 22:30 hod. | |||
|
Ráa bych nějaká rajčata odvezlaz oknak naším. Musímdát na okna semínka kytiček. Některá píšete, že je již přesazujete. Snad to dohoním, v bytovce je větší teplo a na chalupě by mi ještě namrzly. Přeji dobrou noc, bez bolestí. |
||||
| 2baculka | Stázi, | Datum vložení: 23.04.2015 22:22 hod. | |||
|
naši by do pečovatlského asi nechtěli, mamina i bratr tvrdí, že by si tam už otec nezvykl. To je svým dílem pravda, to je k jeho věku. Pomohu co jde co si nechají,uvidím co bude dál. Zatím dočítám, pracujete na zahrádkách, i natíráte lavičky. I levná jalblíčka se kupovala. Dnes v Kaflandu jsem si vzala 2 kg po 15 korunách za kilo. Jeěště nevím, jak chutnají, dojídala jsem předešlá. Vyprala jsem 2x a vše uschlo, z větší části mám i vyžehleno. I staré botasky,které mám u našich jsem dnes vydrhla a vyprala tkaničky. Snad do zítra uschnu, dělala jsem až večer. Odpoledne jsem uvařila chlupaté knedlíky a zelí plus upekla vepřové. Na zítra mám guláš a knedlík je v mraznci. Přijedem navečer, tak je připraveno. Záda povolila, ale utahaná jsem stále. |
||||
| 2baculka | Ach jo.. | Datum vložení: 23.04.2015 22:05 hod. | |||
|
jsem to popleta, vybírám fotky z maličkých a nepoznám na ni sedmikrásku. Už jsem tam nakvetlé jahody dala, omlouvám se. Práce kvapná málo platná. Jinak děkuji za komentíky u fotek. Ta bíle nahozená chalupa je sousedova. Chtěla jsem si nafotit jen co mi kvetloo u plotu a forsitii. |
||||