Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
články jsem dnes nečetlaSmajlíkSmajlík Možná zítraSmajlík Ještě půjdu pozalévat aspoň jahodySmajlík
BLANI..myslím jsme měli ty trpajzlíky i u násSmajlíkSmajlík

děvčátka, přeji hezký večer.. Ještě mrknu na emailíky a pak na to zalévání.. ještě hodně svítí sluníčkoSmajlík Sem už dnes asi nepříjdu..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
ani jedna jste si asi nevšimla, že Aničce filipi dnes vyšel docela úsměvný článek. Tak šup si jej přečíst at se zasmějete!
Obrázek uživatelky
profil
u nás je slunečno, krásný den. Ráno jsem byla u "našeho" léčitele, zase mi promasíroval ruku a radil, ať si jí masíruji také, protože to šidím a zanedbávám, také mi napíchl akupunkturní body, aby mi lépe pracovala látková výměna, k tomu čajík a bylo to za 200 Kč, on má fakt celá léta, co jej znám příznivé ceny a velmi lidský přístup.
Byli jsme pro vnučku a stavili se v Kaufu, krom jiného měli brambory 5 kg za 27,90 a vypadají pěkně.
Tak hezký zbytek dne a klidnou noc všem. Jsem zvědavá na fota z Flory Olomouc, také bych se tam chtěla někdy podívat.
Která je z Ostravska na Černé louce bude výstava koček-1.5.2015, ty já miluji, tak možná vezmeme vnučku. Vždy jednu neděli, teď 24.5 budou zde tzv. faunatrhy, kde je prý spoustu zvířat všeho druhu, pro malé děti vítaná podívaná, tak tam Sárinku určitě vezmeme, vstupné je pro důchodce 15 Kč, jinak 30 Kč.
Obrázek uživatelky
profil
Jani, na Floře kup něco pěkného a nám přivez aspoň fotky.
Med z pampelišek jsem kdysi taky dělávala,hlavně, když byl syn malý, proti kašli.
Ali, už je nožka lepší? Letní oblečení vyndej. Já včera vyndala trička, ale musím je vyzkoušet, zdá s mi, že mi je trpajzlíci domácí nějak zmenšili.
Kristi bude mít hlavičku jak makovičku.
Slimáci nám žerou vše, na co přijdou. Mám teď doma saláty, jsem zvědavá, jestli tam nějaké nachytám.
Děvčata, užijte si hezké,odpoledne, návštěvy a hlavně, ať vás nic nebolí a netrápí.
Obrázek uživatelky
profil
Nemám přečteno, zatím jen zdravím. Přijeli jsme asi v jednu hodinu, tak jsme se najedli, zavolala jsem sestře a teď píšu vám.
Bylo teplo a pochodili jsme toho hodně, připadám si utahaná.
Zatím mějte hezký den.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jen jsem nakoukla, jestli tu někdo není a už zase mizímSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji dobré chutnání..byla jsem ve městě, pro vyhranou vstupenku do slováckého muzea a galerií..Přišla jsem uvařená, tak jsem kydla na gauč s noťasem na klíně, chviličku vydechnout a teprve budu kuchtir měli jsme v mražáku ovař.květák, tak mi hezky roztál a udělám asi karbošky a br. kaši, nebo jen brambory s jarní cibulkou..to bude méně kaloriíSmajlík
Mějte hezké odpoledníčko, u nás je opět skoro letní den..Smajlík asi půjdu vyndávat letní oblečení..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
i tady máme krásnou blankytnou oblohu. Už jsem si na zahradě vypila kávičku a na oběd bude jen lečo. V tomto počasí se ani vařit moc nechce, táhne mně to jen ven. Regi také tvým drahým rodičům přeji hodně zdravíčka a spoustu radostí i z maličkostí. Marci pamatuji si, že i moje maminka vařila med z pampelišek, tehdy jej navařila dost velké množství - dokonce i pro další rodinu. Jani také bych jela na floru, ale musíme být doma, když mám vycházky v nemoci omezené. Jani doufám že bude hodně fotek z Flory
Obrázek uživatelky
profil
nějak mi to dřív nevyšlo,mám už hotový voňávý chlebíkSmajlík
Jani jsem už nestihla popřát pěknou prohlídku a dobrý nákup.
Mohla jsem jet také,mladým tam jel autobus a oni jeli i z malými Anýzkem a Domčou též,celá rodinkaSmajlíkJarní je nádherná....
Já jdu za chvíli k holičce se ostříhat,už to mám dlouhéSmajlík
Na oběd máme dneska šopský salát a hermelínSmajlík
Přeji krásný pátečekSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji, děvčátka...SmajlíkSmajlík
Taky máme modro a slunečno a moc nám chybí deštík...Smajlík
Budu dělat langoše, musím do COOPU pro pečivo a opět a zase nestíhám...SmajlíkSmajlík
Odpoledne čekám starší syny s rodinkami, tak bude veselo...Smajlík
Marci, taky budu dělat pampeliškový med...
Jani,užij si Floru...
Mějte všechny krásný den,ať se vám daří vše, co máte naplánováno...Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles