Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 24.04.2015 18:34 hod. | |||
|
články jsem dnes nečetla![]() Možná zítra Ještě půjdu pozalévat aspoň jahody![]() BLANI..myslím jsme měli ty trpajzlíky i u nás ![]() ![]() děvčátka, přeji hezký večer.. Ještě mrknu na emailíky a pak na to zalévání.. ještě hodně svítí sluníčko Sem už dnes asi nepříjdu..![]() |
||||
| Anicka59 | Děvčata | Datum vložení: 24.04.2015 18:25 hod. | |||
|
ani jedna jste si asi nevšimla, že Aničce filipi dnes vyšel docela úsměvný článek. Tak šup si jej přečíst at se zasmějete! | ||||
| bertice | Zdravím, děvčata, | Datum vložení: 24.04.2015 15:38 hod. | |||
|
u nás je slunečno, krásný den. Ráno jsem byla u "našeho" léčitele, zase mi promasíroval ruku a radil, ať si jí masíruji také, protože to šidím a zanedbávám, také mi napíchl akupunkturní body, aby mi lépe pracovala látková výměna, k tomu čajík a bylo to za 200 Kč, on má fakt celá léta, co jej znám příznivé ceny a velmi lidský přístup. Byli jsme pro vnučku a stavili se v Kaufu, krom jiného měli brambory 5 kg za 27,90 a vypadají pěkně. Tak hezký zbytek dne a klidnou noc všem. Jsem zvědavá na fota z Flory Olomouc, také bych se tam chtěla někdy podívat. Která je z Ostravska na Černé louce bude výstava koček-1.5.2015, ty já miluji, tak možná vezmeme vnučku. Vždy jednu neděli, teď 24.5 budou zde tzv. faunatrhy, kde je prý spoustu zvířat všeho druhu, pro malé děti vítaná podívaná, tak tam Sárinku určitě vezmeme, vstupné je pro důchodce 15 Kč, jinak 30 Kč. |
||||
| Bm68 | . | Datum vložení: 24.04.2015 15:27 hod. | |||
|
Jani, na Floře kup něco pěkného a nám přivez aspoň fotky. Med z pampelišek jsem kdysi taky dělávala,hlavně, když byl syn malý, proti kašli. Ali, už je nožka lepší? Letní oblečení vyndej. Já včera vyndala trička, ale musím je vyzkoušet, zdá s mi, že mi je trpajzlíci domácí nějak zmenšili. Kristi bude mít hlavičku jak makovičku. Slimáci nám žerou vše, na co přijdou. Mám teď doma saláty, jsem zvědavá, jestli tam nějaké nachytám. Děvčata, užijte si hezké,odpoledne, návštěvy a hlavně, ať vás nic nebolí a netrápí. |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, děvčata! | Datum vložení: 24.04.2015 14:55 hod. | |||
|
Nemám přečteno, zatím jen zdravím. Přijeli jsme asi v jednu hodinu, tak jsme se najedli, zavolala jsem sestře a teď píšu vám. Bylo teplo a pochodili jsme toho hodně, připadám si utahaná. Zatím mějte hezký den. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 24.04.2015 14:22 hod. | |||
|
Jen jsem nakoukla, jestli tu někdo není a už zase mizím![]() |
||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 24.04.2015 11:38 hod. | |||
|
Přeji dobré chutnání..byla jsem ve městě, pro vyhranou vstupenku do slováckého muzea a galerií..Přišla jsem uvařená, tak jsem kydla na gauč s noťasem na klíně, chviličku vydechnout a teprve budu kuchtir měli jsme v mražáku ovař.květák, tak mi hezky roztál a udělám asi karbošky a br. kaši, nebo jen brambory s jarní cibulkou..to bude méně kalorií![]() Mějte hezké odpoledníčko, u nás je opět skoro letní den.. asi půjdu vyndávat letní oblečení..![]() |
||||
| Anicka59 | Hezké dopoledne | Datum vložení: 24.04.2015 10:19 hod. | |||
|
i tady máme krásnou blankytnou oblohu. Už jsem si na zahradě vypila kávičku a na oběd bude jen lečo. V tomto počasí se ani vařit moc nechce, táhne mně to jen ven. Regi také tvým drahým rodičům přeji hodně zdravíčka a spoustu radostí i z maličkostí. Marci pamatuji si, že i moje maminka vařila med z pampelišek, tehdy jej navařila dost velké množství - dokonce i pro další rodinu. Jani také bych jela na floru, ale musíme být doma, když mám vycházky v nemoci omezené. Jani doufám že bude hodně fotek z Flory | ||||
| badysek | Pěkný den děvčátka, | Datum vložení: 24.04.2015 10:19 hod. | |||
|
nějak mi to dřív nevyšlo,mám už hotový voňávý chlebík![]() Jani jsem už nestihla popřát pěknou prohlídku a dobrý nákup. Mohla jsem jet také,mladým tam jel autobus a oni jeli i z malými Anýzkem a Domčou též,celá rodinka Jarní je nádherná....Já jdu za chvíli k holičce se ostříhat,už to mám dlouhé ![]() Na oběd máme dneska šopský salát a hermelín ![]() Přeji krásný páteček ![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 24.04.2015 09:35 hod. | |||
|
přeji, děvčátka...![]() ![]() Taky máme modro a slunečno a moc nám chybí deštík... ![]() Budu dělat langoše, musím do COOPU pro pečivo a opět a zase nestíhám... ![]() ![]() Odpoledne čekám starší syny s rodinkami, tak bude veselo... ![]() Marci, taky budu dělat pampeliškový med... Jani,užij si Floru... Mějte všechny krásný den,ať se vám daří vše, co máte naplánováno... ![]() |
||||