Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný den, | Datum vložení: 25.04.2015 07:55 hod. | |||
|
mám doma od včera syna se snachou ze Šumavy, přijeli do Brna na výstavu nábytku a interiérů...Tak jsme dlouho povídali a a měla jsem vypnuté PC....Jdu chystat vaření a vám všem přeji moc krásný den, u nás bude, sluníčko svítí a slibují 20 st.....Blani, mrzí mě, že máš špatné zprávy, ale takový je život. Ve stáří je víc těch horších než lepších zpráv..Jen musíš věřit, že bude lépe, říká se, že nikdy nebylo tak zle, aby nemohlo být ještě hůře. Přeji ti, aby ses se vším brzy vyrovnala a bylo ti opět dobře. Pěkný den všem![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Ahoj, | Datum vložení: 25.04.2015 07:28 hod. | |||
|
přeju krásný den!!![]() Se mnou dneska nic nebude, večer jsem se dozvěděla samé špatné zprávy, je mi nanic psychicky i fyzicky. V noci jsem tím pádem špatně spala. No, tak jsem brzy vstávala a nakonec hodinu hledala brýle, bez kterých jsem úplně ztracená. Ty jsem aspoň našla. Aničko,jsem moc ráda, že jsi zdravá a všem vám,co máte nějaké bolesti,přeju zlepšení. |
||||
| ija1 | Hezké ráno | Datum vložení: 25.04.2015 07:04 hod. | |||
|
děvčátka v čera jsem tu nebyla,byl to fofr vrátit holtra,doma trochu poklidit a udělat v rychlosti buřtguláš,aby něco bylo a pelášit do práce.Pračka pere,trouba peče housky a mám naditý kuřecí stehna s nádivkou,tak je tam hned vrznu po houskách.MaruK ty už máš med s pampelišek a tady nemáme ani jednu,vždy bylo předzahrádce žluto a zatím nic.U vás je přece tepleji.Holky dala jsem cibulku a mám jí všechnu vytahnou,dělají to hrdličky-potvory,musím to dát znova přehodit přes to pavučinku,snad to zachráním.Muž to včera sebral než aby to žaštouchal spátky do země Aničko hurá jsi zdravá a ted ještě operaci a bude dobře,pak se budeš zotavovat-odpočívat,od práce si odfrkneš.Děvčata-hezký sluníčkový den vám přeji.![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 24.04.2015 21:25 hod. | |||
|
děvčátka... vše jem přečetla,jen už se rozloučím,mám tu děti a vnoučata, tak moc nestíhám... ![]() ![]() Marci,dělala jsem sirup z kopřiv, teď je na řadě pampeliškový med a pak sirupy z bezu a meduňky a začnu sušit bylinky... ![]() Přeji pěkný zbytek večera a klidnou noc... ![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 24.04.2015 20:45 hod. | |||
|
měla jsem dlouhý telefon, pak koukala na telku a úplně jsem zapomněla,že jsem se nerozloučila. Hezky se vyspěte!! ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Hezký večer, | Datum vložení: 24.04.2015 20:20 hod. | |||
|
Aničko,jsem ráda, že se cítíš již dobře, operaci zvládneš a bude prima. Bertice, léčitele bych také potřebovala, zahrada mě vždy vyřídí natolik, že by měl co masírovat. Děkuji za přáníčka mým rodičům, divili se kdo že na ně myslí. Netuší, že jsem to tu sdělila. Otci jsme každá koupila kytku, ty mu chvílku vydrží a snad si vzpmene, že je dostal. Mamině jsem nakoupila a pak ještě šla pozalívat s dcerou jahdy. Tedy dcera pumpovala vodu. Je ta voda znát,protože tu neprší. Nakonec přijel i bráška s kyticí mamině a bombony pro otce. Na mě zbyla dnes úprava vlasů. Nemusím zítra a čas využiji k cestě na hřbitov zalít a na zahrádku na chalupě. Tam mají jahody též na květ, tak aby z nich něco bylo. |
||||
| Macizaj | Aničko, | Datum vložení: 24.04.2015 19:27 hod. | |||
|
to je dobře, že už jsi zdravá. Operaci také zvládneš a budeš úplně v pořádku bez problémů.![]() ![]() Zdeničko, dortík už máš, tak si odpočiň! ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 24.04.2015 18:55 hod. | |||
|
Vůbec nemám dočteno, co jste dnes dělaly všechny. Do dělala jsem ten dortík konečně. Bolí mě nohy, tak si je dám nahoru a odpočinu. Mějte pěkný večer a dobrou noc všem.![]() |
||||
| Anicka59 | Macizaj | Datum vložení: 24.04.2015 18:51 hod. | |||
|
už jsem zcela v pořádku, už jsem to zase já. Ted ještě abych měla za sebou tu operaci co mně čeká - to pak budu doma zhruba 2 měsíce a možná i déle | ||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 24.04.2015 18:43 hod. | |||
|
U nás bylo také slunečno, ale Alenko, na letní oblečení to opravdu zatím není. Pořád fouká studený vítr a suchou zem ještě více vysouší. Všechno prádlo jsem vyžehlila. Stála jsem u toho víc než tři hodiny. ![]() Odpoledne jsme byli na delší vycházce a teď mám připravené uvařené pampelišky na med. Za chvilku ho půjdu udělat. ![]() Janička byla na Flóře, tam jsem nikdy nebyla, je to odnás daleko. Doufám, že sis to užila. Maruško, ty jsi dělala i šťávu z kopřiv, nebo se pletu? Kristínka už má krásnou hlavičku. Aničko, zdalipak už je ti lépe? Blaničko, já jsem zatím plže viděla jen pod cihlami, ale mravenců máme všude plno./Myslím tím zahradu! ![]() Jaruško, Na Černé louce v Ostravě jsme byli v roce 1967 Určitě už se tam nikdy nedostanu.Škoda.![]() Všem vám přeji pěkný večer a dobrou noc. ![]() Jdu si přečíst Aniččin článek a udělat med! Ahojky! ![]() ![]() |
||||