Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
mám doma od včera syna se snachou ze Šumavy, přijeli do Brna na výstavu nábytku a interiérů...Tak jsme dlouho povídali a a měla jsem vypnuté PC....Jdu chystat vaření a vám všem přeji moc krásný den, u nás bude, sluníčko svítí a slibují 20 st.....Blani, mrzí mě, že máš špatné zprávy, ale takový je život. Ve stáří je víc těch horších než lepších zpráv..Jen musíš věřit, že bude lépe, říká se, že nikdy nebylo tak zle, aby nemohlo být ještě hůře. Přeji ti, aby ses se vším brzy vyrovnala a bylo ti opět dobře. Pěkný den všemSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeju krásný den!!Smajlík
Se mnou dneska nic nebude, večer jsem se dozvěděla samé špatné zprávy, je mi nanic psychicky i fyzicky. V noci jsem tím pádem špatně spala. No, tak jsem brzy vstávala a nakonec hodinu hledala brýle, bez kterých jsem úplně ztracená. Ty jsem aspoň našla.
Aničko,jsem moc ráda, že jsi zdravá a všem vám,co máte nějaké bolesti,přeju zlepšení.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka v čera jsem tu nebyla,byl to fofr vrátit holtra,doma trochu poklidit a udělat v rychlosti buřtguláš,aby něco bylo a pelášit do práce.Pračka pere,trouba peče housky a mám naditý kuřecí stehna s nádivkou,tak je tam hned vrznu po houskách.MaruK ty už máš med s pampelišek a tady nemáme ani jednu,vždy bylo předzahrádce žluto a zatím nic.U vás je přece tepleji.Holky dala jsem cibulku a mám jí všechnu vytahnou,dělají to hrdličky-potvory,musím to dát znova přehodit přes to pavučinku,snad to zachráním.Muž to včera sebral než aby to žaštouchal spátky do zeměSmajlíkAničko hurá jsi zdravá a ted ještě operaci a bude dobře,pak se budeš zotavovat-odpočívat,od práce si odfrkneš.Děvčata-hezký sluníčkový den vám přeji.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka...
vše jem přečetla,jen už se rozloučím,mám tu děti a vnoučata, tak moc nestíhám...SmajlíkSmajlík
Marci,dělala jsem sirup z kopřiv, teď je na řadě pampeliškový med a pak sirupy z bezu a meduňky a začnu sušit bylinky...Smajlík
Přeji pěkný zbytek večera a klidnou noc...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
měla jsem dlouhý telefon, pak koukala na telku a úplně jsem zapomněla,že jsem se nerozloučila.
Hezky se vyspěte!!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Aničko,jsem ráda, že se cítíš již dobře, operaci zvládneš a bude prima.
Bertice, léčitele bych také potřebovala, zahrada mě vždy vyřídí natolik, že by měl co masírovat.
Děkuji za přáníčka mým rodičům, divili se kdo že na ně myslí. Netuší, že jsem to tu sdělila. Otci jsme každá koupila kytku, ty mu chvílku vydrží a snad si vzpmene, že je dostal. Mamině jsem nakoupila a pak ještě šla pozalívat s dcerou jahdy. Tedy dcera pumpovala vodu. Je ta voda znát,protože tu neprší. Nakonec přijel i bráška s kyticí mamině a bombony pro otce. Na mě zbyla dnes úprava vlasů. Nemusím zítra a čas využiji k cestě na hřbitov zalít a na zahrádku na chalupě. Tam mají jahody též na květ, tak aby z nich něco bylo.
Obrázek uživatelky
profil
to je dobře, že už jsi zdravá. Operaci také zvládneš a budeš úplně v pořádku bez problémů.SmajlíkSmajlík

Zdeničko, dortík už máš, tak si odpočiň!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Vůbec nemám dočteno, co jste dnes dělaly všechny. Do dělala jsem ten dortík konečně. Bolí mě nohy, tak si je dám nahoru a odpočinu. Mějte pěkný večer a dobrou noc všem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
už jsem zcela v pořádku, už jsem to zase já. Ted ještě abych měla za sebou tu operaci co mně čeká - to pak budu doma zhruba 2 měsíce a možná i déle
Obrázek uživatelky
profil
U nás bylo také slunečno, ale Alenko, na letní oblečení to opravdu zatím není. Pořád fouká studený vítr a suchou zem ještě více vysouší.
Všechno prádlo jsem vyžehlila. Stála jsem u toho víc než tři hodiny.Smajlík
Odpoledne jsme byli na delší vycházce a teď mám připravené uvařené pampelišky na med. Za chvilku ho půjdu udělat.Smajlík
Janička byla na Flóře, tam jsem nikdy nebyla, je to odnás daleko. Doufám, že sis to užila.

Maruško, ty jsi dělala i šťávu z kopřiv, nebo se pletu?

Kristínka už má krásnou hlavičku.

Aničko, zdalipak už je ti lépe?

Blaničko, já jsem zatím plže viděla jen pod cihlami, ale mravenců máme všude plno./Myslím tím zahradu!Smajlík

Jaruško, Na Černé louce v Ostravě jsme byli v roce 1967Smajlík Určitě už se tam nikdy nedostanu.Škoda.Smajlík

Všem vám přeji pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Jdu si přečíst Aniččin článek a udělat med! Ahojky!SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles