Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| ija1 | Dobrou chut | Datum vložení: 25.04.2015 12:23 hod. | |||
|
k dobrému obědu,Alenko to jsou určitě ty hrdličky,ráno jsem si připravila na oběd a odběhla znovu zastrkat cibuli,ty potvory čekají na plotě až odtáhno,muž natahl pavučinku tak mají člus.Koukám na ně s okna pořád tam poletují.Musíš si to také přikrýt,nebo tam nebudeš mít nic.Zdeni ty už máš venku muškáty,vždyt hlásí ještě zimu.Marcelko srdíčko drží po operaci mi doktor řekl,že to je sval,který musí pracovat a když pocítím únavu tak se má vyhovět a nic nedělat.Říkám tomu,že na mě padla lenora a to fakt nehnu.Kristínko to musela být sranda,když takový prcek tančí a před indiány.Budou pěkné snímky.Blani,zatni zuby drž se holka,zase bude dobře.Dejte si holky kafíčko,muž si už dává šlofíka a mě se tak nějak klíží oči asi padnu také.Na chvilku.... Hezký den. |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 25.04.2015 10:48 hod. | |||
|
Věruš.. ptáci to asi rozhrabali..máme tu kosáky, špačky a hrdličky.. Už mi tak loni taky rozhrabali, dokud byly malé muškáty..byly vyházené po terase i s hlínou..![]() Možná, jestli bude děda při chuti, tak by mi taky mohl povynášet velké květináče, oleandr a podobně.. a mám asi 6 truhlíků s muškáty ve sklepě..zbytek v květináčích po schodišti.. Vařit budu čínu s rýží..koupili jsme natural rýži, tak už se od rána máčí, pak dám vařit. |
||||
| bertice | Hezkou sobotu, děvčata, | Datum vložení: 25.04.2015 09:39 hod. | |||
|
u nás na Moravě slunečno a jarně. Dnes už mám oběd hotový, vývar nudlemi a vepřové závitky s rýží. Odpoledne chceme jet na hřbitov, mýt a uklízet, tak teď zatím odpočívám a čtu si. Vnučka šla do hajan. Krásně spala, celou noc a vzbudila se v 5,30, do teď řádila se strejdou Romanem, stavěla skluzavky a zpívala si. Do knížky Babičko vyprávěj jsem nalepila i svůj výplatní lístek z roku 2009, tak bude moci jednou porovnávat. Když si vzpomenu, že jsem v roce 1975 začínala jako úřednice s platem 1200 Kč, nechce se tomu věřit. Ale zase bydlení nás stálo necelých 300 Kč. Dnes se sice vydělává více, ale náklady na bydlení a energie hodně vzrostly. Vždy když naleznu něco zajímavého buď z rodiny nebo společnosti- šup tam s tím. Získala jsem i stará fota babiček a dědečků/mých/.Už mi chybí dopsat jen pár stránek- historické události a nějaké zážitky, mám na to čas do listopadu. Hezký víkendový den všem. |
||||
| jimas | Přeji dobrý den. | Datum vložení: 25.04.2015 09:38 hod. | |||
|
U nás je také slunečno. Máme pouť,tak jsem se rozhodla upéct koláčky Vlčnovské. Odpoledne se na pouť kouknem, no spíš si sednem na pivo. Navečer jedem na návštěvu. Blani, drž se. Mějte hezký den. ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 25.04.2015 09:21 hod. | |||
|
děvčátka včera jsem tu už nešla,od holiče jsme šli nakoupit pak jsem honem chystala oběd.Byla jsem nějak unavená tak jsem si šla lehnout a pak k večeru jsme šli ke kamarádům na canastu....... Blani je mi líto ,že máš špatné zprávy ![]() Aničko to dáš neboj,pak už vše bude OK ![]() Maru s Martičkou si užívají rodinku ![]() ![]() Jani dceři se taky líbilo na Flóře.Byli tam taky ti Indiáni co zpívají a naše malá Anetka si stoupla před ně a tančila s nimi,lidé se začali zastavovat a natáčet jak jim to spolu jde ![]() I Indiánům se to líbilo.![]() No je to strašné číslo![]() Dneska jdeme na narozeniny mamce od snachy a vy se mějte všechny krásně a užijte si sobotěnku ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 25.04.2015 09:19 hod. | |||
|
samá práce.Tak všeho s mírou!!!![]() Zdeničko,ty už máš venku muškáty. Já je letos dávat nebudu. Celý květen budeme u syna, tak by to neměl kdo zalévat. Děvčátka, přeji vám pěkný den. Manžel už je připravený vyrazit na nákup. AHOJKY! |
||||
| Macizaj | pěkné ráno | Datum vložení: 25.04.2015 09:15 hod. | |||
|
Také máme sluníčko. Potřebujeme jet nakoupit, ale nějak se mi tam nechce. Nerada nakupuji, ale není zbytí. My máme zahrádku v místech, kde jsou jen zahrady a les. Ptáčků je zde nepočítaně. Včera manžel dodělal ohradu se sítí na borůvky. Smála jsem se, že by mohl udělat obrovskou voliéru přes celou zahradu. Máme tam, borůvky, medvědice, moruši, jostu a rybízy, to spásají kosáci. Broskve a švestky napíchávají vosy a plody pak na stromech hnijí, tak z toho moc úrody také není. Co s tím? Nevíme. ![]() Blaničko, špatných zpráv je stále plno. Také mně vždy dlouho straší v hlavě, nemohu se na nic soustředit. Doufám, že se vše v dobré obrátí. Netrap se! ![]() Maruško, jsi čiperná. Sirup z kopřiv a meduňky si neumím představit, ale z bezu ho také dělám. Irenko, ty jsi vrátila holtra a vypadá to, že jsi získala hrozně nové energie. Pracuješ o sto šest! ![]() ![]() Martičko, jen se potěš s rodinkou, není to tak často, co se vidíte. ![]() Janičko, užila jsi si pěkného výletu a dnes už jsi zase |
||||
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 25.04.2015 08:07 hod. | |||
|
Je krásně, už jsem byla nakoupit mamce, dala jsem na okna ven muškáty, tak snad počasí nebude už zlobit. Na oběd jdu dělat segedín, bude tady syn s vnukem, hrají tady turnaj ve fotbale, teda vnuk hraje, tak budou i na oběd tady.Mějte krásnou sobotu.![]() |
||||
| vocjan | Nakoukla jsem. | Datum vložení: 25.04.2015 08:04 hod. | |||
|
![]() Přeji pěknou sobotu. Děkuji za přání pěkného výletu.Flóra byla nebo ještě je do neděle pěkná.Tak jak každý rok.Je tam sice spousta komerce, to je pro dnešní dobu typické.Fotky mám nafoceny a jak bude čas vložím. Přijeli jsme večer, něco menšího jsem nakoupila a jen zasadím. Užívejte si rodinky a marodi ať se uzdravují. Já mám upečený štrůdlík a perník. Stávala jsem po šesté hodině. Za chvilku pojedeme na zahrádku. Tak pěkný den přeji. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 25.04.2015 07:55 hod. | |||
|
Přeji hezkou sobotěnku...už se mi 2x kousl noťas jen jsem napsala vždy pár písmenek![]() Aničko..operaci zvládneš..neboj!! IJO..já dostala cibulky frizií, tak jsem je zkušebně nastrkala do truhlíku a nasadila jsem tam i pomněnky a včera truhlík rozhrabaný, pomněnky po terase a cibulky nevím, jestly tam zůstaly...ach jo..to by mne mrzelo, kdyby mi ty frezie nevykvetly, byl to dárek.. ![]() ![]() |
||||