Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
k dobrému obědu,Alenko to jsou určitě ty hrdličky,ráno jsem si připravila na oběd a odběhla znovu zastrkat cibuli,ty potvory čekají na plotě až odtáhno,muž natahl pavučinku tak mají člus.Koukám na ně s okna pořád tam poletují.Musíš si to také přikrýt,nebo tam nebudeš mít nic.Zdeni ty už máš venku muškáty,vždyt hlásí ještě zimu.Marcelko srdíčko drží po operaci mi doktor řekl,že to je sval,který musí pracovat a když pocítím únavu tak se má vyhovět a nic nedělat.Říkám tomu,že na mě padla lenora a to fakt nehnu.Kristínko to musela být sranda,když takový prcek tančí a před indiány.Budou pěkné snímky.Blani,zatni zuby drž se holka,zase bude dobře.Dejte si holky kafíčko,muž si už dává šlofíka a mě se tak nějak klíží oči asi padnu také.Na chvilku....SmajlíkHezký den.
Obrázek uživatelky
profil
Věruš.. ptáci to asi rozhrabali..máme tu kosáky, špačky a hrdličky.. Už mi tak loni taky rozhrabali, dokud byly malé muškáty..byly vyházené po terase i s hlínou..Smajlík
Možná, jestli bude děda při chuti, tak by mi taky mohl povynášet velké květináče, oleandr a podobně.. a mám asi 6 truhlíků s muškáty ve sklepě..zbytek v květináčích po schodišti..

Vařit budu čínu s rýží..koupili jsme natural rýži, tak už se od rána máčí, pak dám vařit.
Obrázek uživatelky
profil
u nás na Moravě slunečno a jarně. Dnes už mám oběd hotový, vývar nudlemi a vepřové závitky s rýží. Odpoledne chceme jet na hřbitov, mýt a uklízet, tak teď zatím odpočívám a čtu si. Vnučka šla do hajan. Krásně spala, celou noc a vzbudila se v 5,30, do teď řádila se strejdou Romanem, stavěla skluzavky a zpívala si.
Do knížky Babičko vyprávěj jsem nalepila i svůj výplatní lístek z roku 2009, tak bude moci jednou porovnávat. Když si vzpomenu, že jsem v roce 1975 začínala jako úřednice s platem 1200 Kč, nechce se tomu věřit. Ale zase bydlení nás stálo necelých 300 Kč. Dnes se sice vydělává více, ale náklady na bydlení a energie hodně vzrostly. Vždy když naleznu něco zajímavého buď z rodiny nebo společnosti- šup tam s tím. Získala jsem i stará fota babiček a dědečků/mých/.Už mi chybí dopsat jen pár stránek- historické události a nějaké zážitky, mám na to čas do listopadu. Hezký víkendový den všem.
Obrázek uživatelky
profil
U nás je také slunečno. Máme pouť,tak jsem se rozhodla upéct koláčky Vlčnovské. Odpoledne se na pouť kouknem, no spíš si sednem na pivo. Navečer jedem na návštěvu.
Blani, drž se.
Mějte hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka včera jsem tu už nešla,od holiče jsme šli nakoupit pak jsem honem chystala oběd.Byla jsem nějak unavená tak jsem si šla lehnout a pak k večeru jsme šli ke kamarádům na canastu.......
Blani je mi líto ,že máš špatné zprávySmajlík
Aničko to dáš neboj,pak už vše bude OKSmajlík
Maru s Martičkou si užívají rodinkuSmajlíkSmajlík
Jani dceři se taky líbilo na Flóře.Byli tam taky ti Indiáni co zpívají a naše malá Anetka si stoupla před ně a tančila s nimi,lidé se začali zastavovat a natáčet jak jim to spolu jdeSmajlíkSmajlíkI Indiánům se to líbilo.SmajlíkSmajlíkNo je to strašné čísloSmajlík
Dneska jdeme na narozeniny mamce od snachy a vy se mějte všechny krásně a užijte si sobotěnkuSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
samá práce.Tak všeho s mírou!!!Smajlík

Zdeničko,ty už máš venku muškáty. Já je letos dávat nebudu.
Celý květen budeme u syna, tak by to neměl kdo zalévat.

Děvčátka, přeji vám pěkný den. Manžel už je připravený vyrazit na nákup. AHOJKY!
Obrázek uživatelky
profil
Také máme sluníčko. Potřebujeme jet nakoupit, ale nějak se mi tam nechce. Nerada nakupuji, ale není zbytí.
My máme zahrádku v místech, kde jsou jen zahrady a les. Ptáčků je zde nepočítaně. Včera manžel dodělal ohradu se sítí na borůvky. Smála jsem se, že by mohl udělat obrovskou voliéru přes celou zahradu. Máme tam, borůvky, medvědice, moruši, jostu a rybízy, to spásají kosáci. Broskve a švestky napíchávají vosy a plody pak na stromech hnijí, tak z toho moc úrody také není. Co s tím? Nevíme.Smajlík

Blaničko, špatných zpráv je stále plno. Také mně vždy dlouho straší v hlavě, nemohu se na nic soustředit. Doufám, že se vše v dobré obrátí. Netrap se!Smajlík

Maruško, jsi čiperná. Sirup z kopřiv a meduňky si neumím
představit, ale z bezu ho také dělám.
Irenko, ty jsi vrátila holtra a vypadá to, že jsi získala hrozně nové energie. Pracuješ o sto šest!SmajlíkSmajlík
Martičko, jen se potěš s rodinkou, není to tak často, co se vidíte.Smajlík

Janičko, užila jsi si pěkného výletu a dnes už jsi zase
Obrázek uživatelky
profil
Je krásně, už jsem byla nakoupit mamce, dala jsem na okna ven muškáty, tak snad počasí nebude už zlobit. Na oběd jdu dělat segedín, bude tady syn s vnukem, hrají tady turnaj ve fotbale, teda vnuk hraje, tak budou i na oběd tady.Mějte krásnou sobotu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Přeji pěknou sobotu.
Děkuji za přání pěkného výletu.Flóra byla nebo ještě je do neděle pěkná.Tak jak každý rok.Je tam sice spousta komerce, to je pro dnešní dobu typické.Fotky mám nafoceny a jak bude čas vložím.
Přijeli jsme večer, něco menšího jsem nakoupila a jen zasadím.
Užívejte si rodinky a marodi ať se uzdravují.
Já mám upečený štrůdlík a perník.
Stávala jsem po šesté hodině.
Za chvilku pojedeme na zahrádku.

Tak pěkný den přeji.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji hezkou sobotěnku...už se mi 2x kousl noťas jen jsem napsala vždy pár písmenekSmajlík
Aničko..operaci zvládneš..neboj!!
IJO..já dostala cibulky frizií, tak jsem je zkušebně nastrkala do truhlíku a nasadila jsem tam i pomněnky a včera truhlík rozhrabaný, pomněnky po terase a cibulky nevím, jestly tam zůstaly...ach jo..to by mne mrzelo, kdyby mi ty frezie nevykvetly, byl to dárek..SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles