Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| ija1 | Ahojky | Datum vložení: 25.04.2015 19:05 hod. | |||
|
holky já jsem měla dlouhého šlofíka,do 4 hodin a sobota je za náma polovičku jsem prochrupala.Od nás se také jezdilo na zájezdy i na floru,Polska-Těšína i do podniků na poznávačky.Ted se nikam nejezdí asi nejsou peníze nebo to nikdo nechce zprostředkovávat.Regi tak si užívej kultůru,je to třeba někam vrazit.Alenko,snad ti tam něco zůstalo,byla by to škoda o ně přijít mě neleze mrkev ted mě napadlo jestli to nemají také na svědomí. Mravenců je plná zahrada,máme pro děti pískoviště a je tam černo,přece tam nemůžu sypat jedy co s tím?Nám se začíná kabonět,ženou se mraky,asi něco přijde.Mějte hezký večer a klidnou noc.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Hezký večer, | Datum vložení: 25.04.2015 19:03 hod. | |||
|
tak jsme už zase sami, syn s manželkou odjeli po 18.hod. směrem na Děčín. Tam žije mamka snachy a jeli ještě k ní. Berou to jedním vrzem a zítra večer zpět na Šumavu.V pondělí musí být doma, provádí nějakou opravu na penzionu a budou mít řemeslníky, tak se nemohou nikde zdržovat...Přeji všem krásný večer a hezky se vyspěte...![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 25.04.2015 18:47 hod. | |||
|
Tak jsme si to u mamky užili, bylo hezky, ale tady už fouká dost vítr. Regi užij si to. Jani, na fotky se těším.Den jste si užily každá podle svého. Mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| 2baculka | Ahojky. | Datum vložení: 25.04.2015 15:58 hod. | |||
|
Byla jsem na chalupě posíci trávu a zalít. Honem domů a upravit si vlasy a vyspršit se. Nyní si najdu něco na sebe a v 17 jedu na kulturu. Večer si vás snad dočtu. Mějte se krásně. | ||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 25.04.2015 15:51 hod. | |||
|
Muž seče trávu.. půjdu pak hrabat a dát do kompostu..já zatím v chládku vyžehlila kupu prádla, ještě uklidit moji hromádku, svoje si muž uklidí..![]() Ono je to nyní s těmi zájezdy horší..já se několik let v cestovce hlásila do Krakova a nikdy nebyl zájem, letos jsme se přihlásili u naší oblíbené cestovky k Bodam. jezeru a taky se nejede.. a nebylo to, že se mělo jet na 4dny drahé.. Mladí už asi jezdí solo, tak se nenaplnil ani malý autobusek, jsem zvědavá jestli se pojede v srpnu do toho Polska. Dříve jsme s touhle cestovkou pojezdili celou Sicílii a v Turecku nás bylo víc, jak do velkého autobusu , pár lidí jelo z letiště i taxíkama..ale to bylo k moři, tak asi proto.. |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 25.04.2015 13:43 hod. | |||
|
my měli gulášovku![]() Alči to by bylo škody....Frézie mám moc ráda To se ti nedivím,že jsi měla v tom podchodu strach ,možná Anďa s Klárinkou by se taky přidaly,to nevíš....Naše je taková držka malá![]() ![]() Ijo pěkně si odpočiň potřebuješ to ![]() ![]() Stázi naším jezdí autobusy každý rok,sice letos dnešní zrušili ,proto že nebyl plný autobus...Jarní je nejkrasnější ![]() ![]() |
||||
| annau | Krásné sobotní odpoledne, | Datum vložení: 25.04.2015 13:00 hod. | |||
|
já už jsem od 6 hod. vzhůru,jsem ranní ptáče, chodím taky spát brzy. Nastává období, kdy se na zahradě nebude dát být přes poledne a brzy odpoledne.Takže se ráno snažím udělat co nejvíc venku a potom až pozdě odpoledne jdu opět ven. Dnes jsem vařila vepřové na hříbkách a k tomu hlávkový salát. Stihla jsem i upéct závin z listového těsta. Teď už jen odpočívám. Alenko,to je škody,když ti tam tak řádí ptáčci.Toto se mi nestává, ale si musím dávat pozor na slepice. Teď zrovna přiběhl vnuk, že mi na zahradě chodí slepice.Ty nadělají hodně škody.Tak jsme je spolu naháněly.Vůbec se jim nechtělo, lákali jsme je na zrní. Dnes je opět moc hezky,užívejte si sluníčka, jak při práci, tak i při odpočívání. Jani,už se těším na fotky z flory, nikdy jsem tam nebyla a asi ani nebudu, je to od nás daleko.Dříve tu jezdívaly zájezdy, teď už není zájem. Kdo slavíte, tak příjemnou oslavu. Jiři,příjemné pobavení na pouti. |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 25.04.2015 12:50 hod. | |||
|
Kristy..tak to naše Anďa je ustrašenec, aspoň si myslím, i Klárinka, ale možná se pletu, třeba by je Indiáni taky roztancovali![]() Muselo to být kouzelné..![]() Náš Adoš, taky byl malý si zase stoupl před takové ty lidičky, co seděli v Brně v podchodě, předklonil se a dělal na ně KUTI KUTi..jako, že mají na hlavách ty zelené kouhouty, to jsem měla trochu i strach, to jsme viděli poprvé.. IJO..jestli ty cibulky frezií všechny vyzobaly, tak mne to bude mrzet.. ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Dobrou chut | Datum vložení: 25.04.2015 12:23 hod. | |||
|
k dobrému obědu,Alenko to jsou určitě ty hrdličky,ráno jsem si připravila na oběd a odběhla znovu zastrkat cibuli,ty potvory čekají na plotě až odtáhno,muž natahl pavučinku tak mají člus.Koukám na ně s okna pořád tam poletují.Musíš si to také přikrýt,nebo tam nebudeš mít nic.Zdeni ty už máš venku muškáty,vždyt hlásí ještě zimu.Marcelko srdíčko drží po operaci mi doktor řekl,že to je sval,který musí pracovat a když pocítím únavu tak se má vyhovět a nic nedělat.Říkám tomu,že na mě padla lenora a to fakt nehnu.Kristínko to musela být sranda,když takový prcek tančí a před indiány.Budou pěkné snímky.Blani,zatni zuby drž se holka,zase bude dobře.Dejte si holky kafíčko,muž si už dává šlofíka a mě se tak nějak klíží oči asi padnu také.Na chvilku.... Hezký den. |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 25.04.2015 10:48 hod. | |||
|
Věruš.. ptáci to asi rozhrabali..máme tu kosáky, špačky a hrdličky.. Už mi tak loni taky rozhrabali, dokud byly malé muškáty..byly vyházené po terase i s hlínou..![]() Možná, jestli bude děda při chuti, tak by mi taky mohl povynášet velké květináče, oleandr a podobně.. a mám asi 6 truhlíků s muškáty ve sklepě..zbytek v květináčích po schodišti.. Vařit budu čínu s rýží..koupili jsme natural rýži, tak už se od rána máčí, pak dám vařit. |
||||