Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
holky já jsem měla dlouhého šlofíka,do 4 hodin a sobota je za náma polovičku jsem prochrupala.Od nás se také jezdilo na zájezdy i na floru,Polska-Těšína i do podniků na poznávačky.Ted se nikam nejezdí asi nejsou peníze nebo to nikdo nechce zprostředkovávat.Regi tak si užívej kultůru,je to třeba někam vrazit.Alenko,snad ti tam něco zůstalo,byla by to škoda o ně přijít mě neleze mrkev ted mě napadlo jestli to nemají také na svědomí.SmajlíkMravenců je plná zahrada,máme pro děti pískoviště a je tam černo,přece tam nemůžu sypat jedy co s tím?Nám se začíná kabonět,ženou se mraky,asi něco přijde.Mějte hezký večer a klidnou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak jsme už zase sami, syn s manželkou odjeli po 18.hod. směrem na Děčín. Tam žije mamka snachy a jeli ještě k ní. Berou to jedním vrzem a zítra večer zpět na Šumavu.V pondělí musí být doma, provádí nějakou opravu na penzionu a budou mít řemeslníky, tak se nemohou nikde zdržovat...Přeji všem krásný večer a hezky se vyspěte...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsme si to u mamky užili, bylo hezky, ale tady už fouká dost vítr. Regi užij si to. Jani, na fotky se těším.Den jste si užily každá podle svého. Mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Byla jsem na chalupě posíci trávu a zalít. Honem domů a upravit si vlasy a vyspršit se. Nyní si najdu něco na sebe a v 17 jedu na kulturu. Večer si vás snad dočtu. Mějte se krásně.
Obrázek uživatelky
profil
Muž seče trávu.. půjdu pak hrabat a dát do kompostu..já zatím v chládku vyžehlila kupu prádla, ještě uklidit moji hromádku, svoje si muž uklidí..Smajlík
Ono je to nyní s těmi zájezdy horší..já se několik let v cestovce hlásila do Krakova a nikdy nebyl zájem, letos jsme se přihlásili u naší oblíbené cestovky k Bodam. jezeru a taky se nejede.. a nebylo to, že se mělo jet na 4dny drahé..SmajlíkMladí už asi jezdí solo, tak se nenaplnil ani malý autobusek, jsem zvědavá jestli se pojede v srpnu do toho Polska. Dříve jsme s touhle cestovkou pojezdili celou Sicílii a v Turecku nás bylo víc, jak do velkého autobusuSmajlík, pár lidí jelo z letiště i taxíkama..ale to bylo k moři, tak asi proto..
Obrázek uživatelky
profil
my měli gulášovkuSmajlík
Alči to by bylo škody....Frézie mám moc rádaSmajlík To se ti nedivím,že jsi měla v tom podchodu strachSmajlík,možná Anďa s Klárinkou by se taky přidaly,to nevíš....Naše je taková držka maláSmajlíkSmajlík
Ijo pěkně si odpočiň potřebuješ toSmajlíkSmajlík
Stázi naším jezdí autobusy každý rok,sice letos dnešní zrušili ,proto že nebyl plný autobus...Jarní je nejkrasnějšíSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já už jsem od 6 hod. vzhůru,jsem ranní ptáče, chodím taky spát brzy. Nastává období, kdy se na zahradě nebude dát být přes poledne a brzy odpoledne.Takže se ráno snažím udělat co nejvíc venku a potom až pozdě odpoledne jdu opět ven.
Dnes jsem vařila vepřové na hříbkách a k tomu hlávkový salát. Stihla jsem i upéct závin z listového těsta. Teď už jen odpočívám.
Alenko,to je škody,když ti tam tak řádí ptáčci.Toto se mi nestává, ale si musím dávat pozor na slepice. Teď zrovna přiběhl vnuk, že mi na zahradě chodí slepice.Ty nadělají hodně škody.Tak jsme je spolu naháněly.Vůbec se jim nechtělo, lákali jsme je na zrní.
Dnes je opět moc hezky,užívejte si sluníčka, jak při práci, tak i při odpočívání.
Jani,už se těším na fotky z flory, nikdy jsem tam nebyla a asi ani nebudu, je to od nás daleko.Dříve tu jezdívaly zájezdy, teď už není zájem.
Kdo slavíte, tak příjemnou oslavu. Jiři,příjemné pobavení na pouti.
Obrázek uživatelky
profil
Kristy..tak to naše Anďa je ustrašenec, aspoň si myslím, i Klárinka, ale možná se pletu, třeba by je Indiáni taky roztancovaliSmajlíkSmajlíkMuselo to být kouzelné..Smajlík
Náš Adoš, taky byl malý si zase stoupl před takové ty lidičky, co seděli v Brně v podchodě, předklonil se a dělal na ně KUTI KUTi..jako, že mají na hlavách ty zelené kouhouty, to jsem měla trochu i strach, to jsme viděli poprvé..Smajlík
IJO..jestli ty cibulky frezií všechny vyzobaly, tak mne to bude mrzet..SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
k dobrému obědu,Alenko to jsou určitě ty hrdličky,ráno jsem si připravila na oběd a odběhla znovu zastrkat cibuli,ty potvory čekají na plotě až odtáhno,muž natahl pavučinku tak mají člus.Koukám na ně s okna pořád tam poletují.Musíš si to také přikrýt,nebo tam nebudeš mít nic.Zdeni ty už máš venku muškáty,vždyt hlásí ještě zimu.Marcelko srdíčko drží po operaci mi doktor řekl,že to je sval,který musí pracovat a když pocítím únavu tak se má vyhovět a nic nedělat.Říkám tomu,že na mě padla lenora a to fakt nehnu.Kristínko to musela být sranda,když takový prcek tančí a před indiány.Budou pěkné snímky.Blani,zatni zuby drž se holka,zase bude dobře.Dejte si holky kafíčko,muž si už dává šlofíka a mě se tak nějak klíží oči asi padnu také.Na chvilku....SmajlíkHezký den.
Obrázek uživatelky
profil
Věruš.. ptáci to asi rozhrabali..máme tu kosáky, špačky a hrdličky.. Už mi tak loni taky rozhrabali, dokud byly malé muškáty..byly vyházené po terase i s hlínou..Smajlík
Možná, jestli bude děda při chuti, tak by mi taky mohl povynášet velké květináče, oleandr a podobně.. a mám asi 6 truhlíků s muškáty ve sklepě..zbytek v květináčích po schodišti..

Vařit budu čínu s rýží..koupili jsme natural rýži, tak už se od rána máčí, pak dám vařit.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles