Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Pěknou nedělí děvčátka, | Datum vložení: 26.04.2015 10:01 hod. | |||
|
u nás polojasno![]() Ali,užij si výletek a Zdeni návštěvu ![]() ![]() Všem přeji nedělí podle svých přáni. Dneska máme dietní oběd jenom kulajdu,včera bylo masíčka dost ,je třeba odlehčit ![]() ![]() |
||||
| annau | Krásnou neděli děvčata, | Datum vložení: 26.04.2015 09:35 hod. | |||
|
taky tu nesprchlo,jsme v oblasti, kde moc neprší, i když hlásí déšť. Tak půjdu trošku zalít pařeníky, snad ten déšť přivolám. Záhony zeleniny a jahod zatím nezalévám,oni se na to zvyknou a pak je musím kropit pořád. Tak se opatrujte a šťastnou cestu , co cestujete. |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěknou neděli, | Datum vložení: 26.04.2015 09:17 hod. | |||
|
nepršelo, ale máme pod mraky ,po sluníčku ani památka...Snad sprchne, vodu potřebujeme jako sůl...Jani, fotečky aspoň zkouknu, když jsem tam nemohla být, určitě je máš jako vždy moc pěkné...Zdeni a Alenko šťastnou cestu i návrat...Regi a Any, hlavně, že jste se pobavily, je to sem tam třeba.Blaničko, tobě závidím deštík, ale určitě jste ho potřebovali také....Navařeno mám, tak je klid a peru, zatím to mám na sušácích na dvoře, abych nemusela lítat v případě deště na zahradu....Přeji všem krásnou a klidnou neděli....![]() ![]() |
||||
| Bm68 | . | Datum vložení: 26.04.2015 08:35 hod. | |||
|
Děvčata, hezký den![]() U nás je napršeno. |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 26.04.2015 08:32 hod. | |||
|
![]() pěknou neděli. U nás je pod mrakem a mohlo by napršet.Je to už potřeba. Mám zaděláno na chléb a budu vařit nějaký oběd z králíka. Teď si dám kafe. Alenko, pěkný výlet a Zdeničko tobě šťastnou cestu k mamince a všem co budete cestovat to samé. Dala jsem Vám už pár fotek, tak koukněte a předem děkuji. Jdu vařit tu kávu. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 26.04.2015 08:04 hod. | |||
|
Tady nám sprchlo trochu. Už jsem si umyla vlasy, dám kafe , pak musíme zajet k synovi a po obědě k bráchovi s mamkou. Tak mějte pohodovou neděli všechny.![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 26.04.2015 07:04 hod. | |||
|
Dobré nedělní ránko přeji..![]() ![]() Jani, hezké fotečky z Flory máš.. My jedeme na výletek, ale jen tady někde po okolí.. na hřbitovy našich blízkých a možná i do mé rodné vsi, je krásně, tak uděláme nějaké kolečko .. zajdeme možná někde na oběd a zase domů![]() |
||||
| 2baculka | Děvčata. | Datum vložení: 25.04.2015 23:38 hod. | |||
|
Bylo nás plné auto 5 ženských a jely do blizoučekéh městečka na ochotníky. Bavily jsme se náramě, doopravdy hrají moc dobře. Před divadlem jsme stihly i večeři a drink. Mravenci mě letos zatím na zahradě netrápí. Možná se ještě probudí nebo je najdu na jiných místech než vloni. Zkusím ještě něco řečíst co jste dělaly. |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 25.04.2015 20:03 hod. | |||
|
Irenko, na mravence platí horká voda, ale když je nejhůř, pomůže i studená jen ve větším množství. Ve skleníku jsme měli mraveniště i s vajíčky. Včera jsme tam nalili dva kropáče studené vody a dnes už tam nebyli. ¨To je dobře, že si odpočineš, když pociťuješ únavu. Když jsi tak dlouho spala ve dne, budeš spát i v noci?![]() U nás bylo pěkně dopoledne a chvíli odpoledne. Kolem 4té hodiny začalo foukat, poprchávat, ale teď už je sucho a bezvětří. Doufám, že snad v noci sprchne. ![]() Děvčata, u nás se také jezdívalo na různé zájezdy hlavně od továrny. Dnes už pořádáme dva zájezdy za rok jen my důchodci. Navštěvujeme většinou zámky nebo hrady. Jelikož je zájezd jen pro seniory vstupné do zámků je snížené, tak si každý zaplatí vstup a část dopravy. Zbytek dopravy nám hradí obecní úřad. Plný autobus také většinou nemáme. ![]() Většinou už jste všechny připravené do postýlek, tak vám přeji krásnou noc s pěknými sníčky. ![]() ![]() |
||||
| annau | Krásný večer děvčata, | Datum vložení: 25.04.2015 19:44 hod. | |||
|
byla jsem popřát příteli od dcery, dnes má narozeniny. Měl tam připravenou bowli, samé vitamíny,neodolala jsem a pár skleniček jsem si dala. Určitě tam je alkohol, točí se mi hlava a je mi fajn. Nejsem zvyklá, raději jsem už odešla domů a půjdu spát, jsem příjemně unavená. Dobrou noc a jen příjemné sny. |
||||