Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
u nás polojasnoSmajlík
Ali,užij si výletek a Zdeni návštěvuSmajlíkSmajlík
Všem přeji nedělí podle svých přáni.
Dneska máme dietní oběd jenom kulajdu,včera bylo masíčka dost ,je třeba odlehčitSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
taky tu nesprchlo,jsme v oblasti, kde moc neprší, i když hlásí déšť. Tak půjdu trošku zalít pařeníky, snad ten déšť přivolám. Záhony zeleniny a jahod zatím nezalévám,oni se na to zvyknou a pak je musím kropit pořád.
Tak se opatrujte a šťastnou cestu , co cestujete.
Obrázek uživatelky
profil
nepršelo, ale máme pod mraky ,po sluníčku ani památka...Snad sprchne, vodu potřebujeme jako sůl...Jani, fotečky aspoň zkouknu, když jsem tam nemohla být, určitě je máš jako vždy moc pěkné...Zdeni a Alenko šťastnou cestu i návrat...Regi a Any, hlavně, že jste se pobavily, je to sem tam třeba.Blaničko, tobě závidím deštík, ale určitě jste ho potřebovali také....Navařeno mám, tak je klid a peru, zatím to mám na sušácích na dvoře, abych nemusela lítat v případě deště na zahradu....Přeji všem krásnou a klidnou neděli....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata, hezký denSmajlík

U nás je napršeno.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěknou neděli.

U nás je pod mrakem a mohlo by napršet.Je to už potřeba.

Mám zaděláno na chléb a budu vařit nějaký oběd z králíka.
Teď si dám kafe.

Alenko, pěkný výlet a Zdeničko tobě šťastnou cestu k mamince a všem co budete cestovat to samé.

Dala jsem Vám už pár fotek, tak koukněte a předem děkuji.

Jdu vařit tu kávu.SmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
Tady nám sprchlo trochu. Už jsem si umyla vlasy, dám kafe , pak musíme zajet k synovi a po obědě k bráchovi s mamkou. Tak mějte pohodovou neděli všechny.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré nedělní ránko přeji..SmajlíkSmajlík
Jani, hezké fotečky z Flory máš..

My jedeme na výletek, ale jen tady někde po okolí.. na hřbitovy našich blízkých a možná i do mé rodné vsi, je krásně, tak uděláme nějaké kolečko ..Smajlíkzajdeme možná někde na obědSmajlíka zase domůSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Bylo nás plné auto 5 ženských a jely do blizoučekéh městečka na ochotníky. Bavily jsme se náramě, doopravdy hrají moc dobře. Před divadlem jsme stihly i večeři a drink.
Mravenci mě letos zatím na zahradě netrápí. Možná se ještě probudí nebo je najdu na jiných místech než vloni.
Zkusím ještě něco řečíst co jste dělaly.
Obrázek uživatelky
profil
Irenko, na mravence platí horká voda, ale když je nejhůř, pomůže i studená jen ve větším množství. Ve skleníku jsme měli mraveniště i s vajíčky. Včera jsme tam nalili dva kropáče studené vody a dnes už tam nebyli.Smajlík¨To je dobře, že si odpočineš, když pociťuješ únavu. Když jsi tak dlouho spala ve dne, budeš spát i v noci?Smajlík

U nás bylo pěkně dopoledne a chvíli odpoledne. Kolem 4té hodiny začalo foukat, poprchávat, ale teď už je sucho a bezvětří. Doufám, že snad v noci sprchne.Smajlík

Děvčata, u nás se také jezdívalo na různé zájezdy hlavně od továrny. Dnes už pořádáme dva zájezdy za rok jen my důchodci. Navštěvujeme většinou zámky nebo hrady. Jelikož je zájezd jen pro seniory vstupné do zámků je snížené, tak si každý zaplatí vstup a část dopravy. Zbytek dopravy nám hradí obecní úřad. Plný autobus také většinou nemáme.Smajlík
Většinou už jste všechny připravené do postýlek, tak vám přeji krásnou noc s pěknými sníčky.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
byla jsem popřát příteli od dcery, dnes má narozeniny.
Měl tam připravenou bowli, samé vitamíny,neodolala jsem a pár skleniček jsem si dala. Určitě tam je alkohol, točí se mi hlava a je mi fajn. Nejsem zvyklá, raději jsem už odešla domů a půjdu spát, jsem příjemně unavená.
Dobrou noc a jen příjemné sny.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles