Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
přečetla jsem vás, ale už zase nic nevím, myšlenky mám kdoví kde.
Marti,nemáš co závidět, za chvíli nebylo znát,že pršelo.
Odpoledne jsme byli chvíli venku, bylo až moc horko.
Ale dnes aspoň dvě dobré zprávy. Vnuk byl včera v Plzni na soutěži o Evropě,krajské kolo. Byl třetí a postoupil do celostátního kola do Prahy. No a dneska mi admin napsala,že mi uveřejní článek, ale až 16. května.
Děvčata, mějte krásný zbytek neděle a dobře se vyspěte všechny.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Jdu najít nějaké vaše fotky.
Obrázek uživatelky
profil
u nás bylo celý den bez sluníčka a pod mraky, ani kousek modrého nebíčka. Nepršelo, tak jsme raději trochu pozalívali.Užijte si zbytek neděle a hezky se vyspěte....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nyní je slunečno,ale po obědě unás sprchl, tudíž zalito je.
Když se vyjasnilo, odjela jsem k rodičům gratulovat mamině, samé maličkosti a místo kytičky dovezla sazenice rajčat, která pak dáme do pytlů. Kytičky tam mají ty které dostal otec k svátku a mamině ji přinesu za 14 dní k svátku matek.
Odpoledne jsem tedy využila návštěvou a nyní pvečeřím u zpráv. Možná si dám i kávičku. Zítra ránasi nestihnu, posedmé nepůjde elektrika až do 15. hodiny.
Obrázek uživatelky
profil
Tak máme návštěvy odbyté. počasí bylo dobré, sprchlo a pak bylo sluníčko a teplo. Pokochali jsme se na zahradě u švagrové, také jim tam už vše kvete. Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc všem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
většinu dne jsme strávili na zahradě. Bylo hezky teplíčko, svítilo i sluníčko a tak dobře se pila kavíčka. Opravdu se nedá srovnávat panelák s domkem. Ted odjel můj se zetěm do Tesca, tak jsem zvědavá, co mně koupí k večerní kávě Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem si konečně vše přečetla.Jdu Vás pozdravit. Tady je zataženo a možná i sprchne. Uvidíme,....
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás byl dnes krásný slunečný den..nebíčko jako malované máme...Byli jsme projet pár vesnicemi, já pocházím z Uherskobrodska, přijeli jsme po poledni, trošku odpočinuli, teď ještě si dáme jedno kafíčko a půjdu trošku zalít zahradu..tady nám asi deštík nepomůže.. TAky bych potřebovala vybrat starý kompost z komposteru, tak možná dnes či zítra se do toho dám..
Obrázek uživatelky
profil
U nás v noci po dlouhé době sprchlo. Teď vykukuje sluníčko, tak vše na zahradě povyroste. Stázko, já jsem také zeleninu a jahody nezalívala a čekala na déšť.
Jani, Flora byla nádherná a hezky jsi ji vyfotila.
Možná kouknem s mužem zase na pouť. Zatím luští křižovky, tak čekám na povel.Smajlík
Kristinko, já měla v plánu také odlehčený den, ale dělala jsem řízky a salát, tak jsem nevydržela, odlehčím jídelníček zítra.
Mějte hezký zbytek neděle.
Obrázek uživatelky
profil
Venku se honí mraky, občassluníčko vykoukne. Vyprala jsem tmavé a je v lodžii. Myslímsi že to proschne. Muškáty mám stále doma na oknech, ještě hlásí zimu i snížek. Ptřebuji je předsadit,již jsem je raději zakrátila a vrcholky dala do hlíny. Uvidím co se uchytí. Asi si přikoupím substrát aty popínavé dámdo závěsů a nechám v lodžii,aby se rozrtostly. Na chalupu je mohudovézt kdykoliv, není již takový problém. Včera jsem trávu dávala do pytlů, kam přijdou rajčata. Potřebuji mít zatím kompost bez nového, abych si hlínu mohla odebrat. Pkud bude hezky, začnu si ty pytle připravovat a vyvazovat, pakjen rajčata převezu a zasadím.
Obrázek uživatelky
profil
Včera jsem unsula nebo zavírala oči již u PC. Alenko koukni do truhlíku zda tam cibulky zůstaly. Vím musely by jsi předělat, možná se tan dostalo nějaké ptáčátko nebo kočka.
Blani snad bude zase lépe.
v noci pěkně sprchlo, dobře se spalo. Mám umytou chodbu se schdy, dítě se neobtěžuje i když mne bolí záda. Na zalívání tedy dnes nebude nutono.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles