Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Pěkné ráno děvčátka | Datum vložení: 27.04.2015 08:33 hod. | |||
|
Dni letí jako bláznivé. Včera jsem si sedla k PC V 17,30´.Než jsem stačila něco přečíst, volala kamarádka z Kanady. Povídaly jsme přes telefon, vyměnily si nějaké fotky přes PC a pak ještě jsme si povídaly přes skype.Skončily jsme ve 20.00. Rychle jsem skočila do vany a pak Kriminálka Modrava. ¨Měla jsem toho dost!![]() Dnes je zatím sluníčko. Musím trochu zkulturnit byt po neděli a hlavně si zkrátit dvoje kalhoty-stále se zmenšuji. ![]() Blaničko, vnuk je šikovný a my, babky, máme z každého úspěchu vnoučat velikou radost. Potěšila jsi se. .Muže nemám dnes doma, musím otevřít skleník a koupit kousek chleba. Přeji vám pěkný den! ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 27.04.2015 08:00 hod. | |||
|
Máme sluníčko, ale vítr. Už jsem zalila kytky a namáčím orchidejky.Blani gratuluji vnukovi i Tobě.![]() Užívejte si na zahradách a mějte pěkný den. A všem Jaroslavům vše nejlepší k svátku. ![]() |
||||
| vlavod | Hezký den, | Datum vložení: 27.04.2015 07:54 hod. | |||
|
teď jsem napsala příspěvek na celý týden, co mne čeká a je fuč.Takže děvčata hezký den všem a užijte si sluníčka. | ||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 27.04.2015 07:21 hod. | |||
|
Blani, taky půjdu za chvíli na zahradu..muž ještě včera ostříhal trochu jednu meruňku, tak větve podrtím a chtěla bych vydolovat kompost z komposteru... Tak než tam bude svítit sluníčko..![]() Přeji pěkné pondělí... ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Krásné ráno, | Datum vložení: 27.04.2015 07:02 hod. | |||
|
Máme sluníčko,ale vzadu je všude děsná mlha. Mám dnes v plánu zahrádku. Ať se vám vše daří!! ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 27.04.2015 06:19 hod. | |||
|
děvčata,vstáváme cvičíme,sluníčko vás tahá s postýlek a vy jste ještě pod duchnami. Kristínko zadek ještě bolí aulin tomu přijde na kloub.U vás byla v čera buřina,dnes jí hlásí u nás.Přej krásný den.![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 26.04.2015 20:06 hod. | |||
|
dneska jsem měla odpočinkový den,četla,háčkovala.... Celý den bylo pod mrakem,odpoledne jsme měli hroznou bouřku ,lilo pořádně a zas lije ...... Ali,pěkný výletek ![]() ![]() Ijo to byla fuška ![]() ![]() Blani vnuk je šikovný ![]() ![]() Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 26.04.2015 20:05 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Přijeli jsme před chvilkou. Děkuji za nakouknutí.Zítra a pozítří dám zase nějaké. ![]() ![]() Jdu přes koupelnu na "Modravu." Přeji dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 26.04.2015 19:29 hod. | |||
|
děvčátka,dnes jsem tady nebyla,přijel syn s dětmi na kolech a s mužem jsme se přidali se s nimi projet a byl i doprovod k nim domů.Bolí mě nohy a prdel nejsem zvyklá .Marci to víš že když jsem přes den chrupala,tak v noci jsem měla oči jako pulec k ránu bych spala jako mimino.No ty mravence vyplavím to zkusím.Dnes byl krásný den a já jdu do hajan,jsem stahaná jako péro,dobou noc přeji a hezké sny.![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 26.04.2015 19:27 hod. | |||
|
BLANI..vnuk je šikovný![]() Pak nám článeček připomeň.. HOLKY, jen se loučím..mějte hezký večer ![]() |
||||