Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 27.04.2015 17:24 hod. | |||
|
jejda, přišla jsem zpocená, tak potřebuji chvilku oddech a půjdu ještě na zahrádku, vybírat ten kompost jde moc pomalu,už nejsem tak ohebná, takže ta dvířka jsou moc nízko asi si něco vezmu a sednu si k tomu na sedínku![]() vodu na zalévání už jsem si nanosila, tak zase trošku zaliji, tady to na déšť stále nevypadá..![]() |
||||
| 2baculka | Přeji krásný den. | Datum vložení: 27.04.2015 16:53 hod. | |||
|
Jsem tu asi poslední. Od rána nám plánovaně vypli proud a pustili jej až kolem 15 hodiny. Čas jsem dopoledne konečně využila na zasazení semínek kytiček. Je to dost pozdě, ale vloni to bylo ještě déle. Já si včera udělala místo na okně, tak jsem se rozjela. Na oběd jsme si došly k Vietnamcům a pak jsem šla k seniorům. Napsala jsem se na vycházku do Opočenského parku. Snad naplánují pěkné počasí. Dnes je krásně teplo a slunečno, jen fouká vítr. Možná přinese změnu. |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, děvčata. | Datum vložení: 27.04.2015 15:39 hod. | |||
|
Tak jsem doma ze zahrádky, bylo tam až moc horko. A mám radost, jedné sousedce jsem se zmínila a ona mi dneska přinesla medvědí česnek, sedm rostlinek. Tak jsem ráda, že ho máme. Jinak jsem než plela a vyrývala pampelišky, bolí mě záda i nohy. Zase tam máme ještěrky, ale nepovedlo se mi je vyfotit. Holky, jste hodné, dík za pochvalu vnuka. Teď jsou oba moc hodní. Marcel, taky se zmenšuju, a co mi ubyde na výšku, přibyde na šířku. Tak Marti nevěř, že bys na Šumavě byla jako proutek. ![]() AničkoF, hlavně, žes to na chatě přežila ve zdraví. Tak zvonek mi dnes spravili, ale provizorně,prý je třeba nové sluchátko a zatím ho nemají. A pro změnu mám zase problém s noťasem, nejde mi zvuk. Nevím,čím to je. Počasí se pomalu kazí, zítra asi budem doma. Děvčátka, mějte se pěkně, jo a dík za komentáře k fotkám. ![]() |
||||
| Anicka59 | Hezké | Datum vložení: 27.04.2015 11:56 hod. | |||
|
poledne a vy co právě obědváte přeji dobrou chut. Blani máš ted hodně šikovného vnuka. Já právě okoupala naši Boničku a večer ji jdu zastřihnout. Ji česat je dřina. Chlupů má snad na 2 psy. Mladí se včera bavili o nové střeše, a já měla sen, že jsme vsadili sportku a na tu střechu jsme v ní vyhráli. No bylo b to super takto přijít k penězům. Počasí tu máme zatím hezké a moc teplé, svítí sluníčko | ||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 27.04.2015 11:17 hod. | |||
|
Přeji všem dobré chutnáníčko.. AničkoF...tak Robinsonky jsou zase na chvíli doma?, ![]() MARTI..já se nastěhovala jen ze sídliště do města a přibrala jsem 25kg..a to tu je zahrádka.. v paneláku jsem jezdila výtahem..tady chodím pěšky![]() |
||||
| filipi | ahoj děvčata | Datum vložení: 27.04.2015 09:45 hod. | |||
|
Tak už jsem doma.Přijely jsme až teď ráno.Včera odpoledne přijela její dcera,tak jsme grilovaly.Maruška zapoměla vzít rádio .Byly jsme tam odříznutý od dění. Maruš je hluchá jak poleno a já zažívala horor.Každý rok je minimálně 2x vykradou a teď si obhlíželi kořist.Já jsem seděla do 2hod do rána s rosvícenou baterkou,pes štěkal jak blázen a Maruš spala a o ničem nevěděla.Příště si sebou vemu aspoň pepřák Ale jinak nám počasí přálo.Bylo tam nádherně.Jsem spokojená a péjsek také.Teď si vás jdu přečíst co jste napsly i fotečky si prohlédnu.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji hezký den, | Datum vložení: 27.04.2015 09:38 hod. | |||
|
ještě jsem nečetla, tak nebudu reagovat. Třeští mě hlava, buď mě včera nafoukalo na zahradě a nebo v noci jsem spala na tvrdo a chytla jsem krční páteř.Něco za to může a já trpím, ach jó!!Fouká vítr ,ale zatím je sluníčko, ten vítr ale něco přinese, nějakou změnu, kéž by to byl deštík...Nedomluvily jsme se, ale vařím jako Alenka, klobásek, zelí a brambor, to je hned....Pěkný den všem![]() ![]() Marcelko, s tím rozšiřováním, jak píše Alenka je to asi na Moravě všude, měla bych se přestěhovat zpátky na Šumavu, tam jsem byla jako proutek a teď celá stará větev... |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 27.04.2015 09:29 hod. | |||
|
Marci, ty se zmenšuješ..já se rozšiřuji![]() ![]() Přišla jsem ze zahrady, trošku se vychladit..budu vařit dušené zelí s kabanosem a bramborem a taky nějakou polévku musím vymyslet.. do obchodu půjdu až po poledni, jak muž pojede do práce.![]() dnes by měly maminka se sestrou svátek..ony to měly postaru. ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 27.04.2015 09:26 hod. | |||
|
u nás krásně slunečno![]() Taky půjdu ven,ale lenošit![]() Mějte se dneska bez bolestí a starostí ![]() ![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 27.04.2015 09:11 hod. | |||
|
Klidný vstup do nového týdne přeji všem seniorkám...![]() Blani, gratuluji vnukovi,je moc šikovný,udělal ti radost...... ![]() Já mám taky v plánu zahrádku...vařit budu rizoto,polévku mám od včera, musím jít nakoupit, ale už mám klidněji než o víkendu... ![]() Děvčátka, ať se vám dnes vše daří podle plánu... ![]() |
||||