Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
jejda, přišla jsem zpocená, tak potřebuji chvilku oddech a půjdu ještě na zahrádku, vybírat ten kompost jde moc pomalu,už nejsem tak ohebná, takže ta dvířka jsou moc nízkoSmajlík asi si něco vezmu a sednu si k tomu na sedínkuSmajlíkSmajlík vodu na zalévání už jsem si nanosila, tak zase trošku zaliji, tady to na déšť stále nevypadá..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jsem tu asi poslední. Od rána nám plánovaně vypli proud a pustili jej až kolem 15 hodiny. Čas jsem dopoledne konečně využila na zasazení semínek kytiček. Je to dost pozdě, ale vloni to bylo ještě déle. Já si včera udělala místo na okně, tak jsem se rozjela. Na oběd jsme si došly k Vietnamcům a pak jsem šla k seniorům. Napsala jsem se na vycházku do Opočenského parku. Snad naplánují pěkné počasí.
Dnes je krásně teplo a slunečno, jen fouká vítr. Možná přinese změnu.
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem doma ze zahrádky, bylo tam až moc horko. A mám radost, jedné sousedce jsem se zmínila a ona mi dneska přinesla medvědí česnek, sedm rostlinek. Tak jsem ráda, že ho máme. Jinak jsem než plela a vyrývala pampelišky, bolí mě záda i nohy. Zase tam máme ještěrky, ale nepovedlo se mi je vyfotit.
Holky, jste hodné, dík za pochvalu vnuka. Teď jsou oba moc hodní.
Marcel, taky se zmenšuju, a co mi ubyde na výšku, přibyde na šířku. Tak Marti nevěř, že bys na Šumavě byla jako proutek.Smajlík
AničkoF, hlavně, žes to na chatě přežila ve zdraví.
Tak zvonek mi dnes spravili, ale provizorně,prý je třeba nové sluchátko a zatím ho nemají. A pro změnu mám zase problém s noťasem, nejde mi zvuk. Nevím,čím to je.
Počasí se pomalu kazí, zítra asi budem doma.
Děvčátka, mějte se pěkně, jo a dík za komentáře k fotkám.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
poledne a vy co právě obědváte přeji dobrou chut. Blani máš ted hodně šikovného vnuka. Já právě okoupala naši Boničku a večer ji jdu zastřihnout. Ji česat je dřina. Chlupů má snad na 2 psy. Mladí se včera bavili o nové střeše, a já měla sen, že jsme vsadili sportku a na tu střechu jsme v ní vyhráli. No bylo b to super takto přijít k penězům. Počasí tu máme zatím hezké a moc teplé, svítí sluníčko
Obrázek uživatelky
profil
Přeji všem dobré chutnáníčko..

AničkoF...tak Robinsonky jsou zase na chvíli doma?,Smajlík


MARTI..já se nastěhovala jen ze sídliště do města a přibrala jsem 25kg..a to tu je zahrádka..Smajlík v paneláku jsem jezdila výtahem..tady chodím pěškySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak už jsem doma.Přijely jsme až teď ráno.Včera odpoledne přijela její dcera,tak jsme grilovaly.Maruška zapoměla vzít rádio .Byly jsme tam odříznutý od dění. Maruš je hluchá jak poleno a já zažívala horor.Každý rok je minimálně 2x vykradou a teď si obhlíželi kořist.Já jsem seděla do 2hod do rána s rosvícenou baterkou,pes štěkal jak blázen a Maruš spala a o ničem nevěděla.Příště si sebou vemu aspoň pepřákSmajlíkAle jinak nám počasí přálo.Bylo tam nádherně.Jsem spokojená a péjsek také.Teď si vás jdu přečíst co jste napsly i fotečky si prohlédnu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
ještě jsem nečetla, tak nebudu reagovat. Třeští mě hlava, buď mě včera nafoukalo na zahradě a nebo v noci jsem spala na tvrdo a chytla jsem krční páteř.Něco za to může a já trpím, ach jó!!Fouká vítr ,ale zatím je sluníčko, ten vítr ale něco přinese, nějakou změnu, kéž by to byl deštík...Nedomluvily jsme se, ale vařím jako Alenka, klobásek, zelí a brambor, to je hned....Pěkný den všemSmajlíkSmajlík
Marcelko, s tím rozšiřováním, jak píše Alenka je to asi na Moravě všude, měla bych se přestěhovat zpátky na Šumavu, tam jsem byla jako proutek a teď celá stará větev...
Obrázek uživatelky
profil
Marci, ty se zmenšuješ..já se rozšiřujiSmajlíkSmajlík

Přišla jsem ze zahrady, trošku se vychladit..budu vařit dušené zelí s kabanosem a bramborem a taky nějakou polévku musím vymyslet..Smajlíkdo obchodu půjdu až po poledni, jak muž pojede do práce.Smajlík
dnes by měly maminka se sestrou svátek..ony to měly postaru.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás krásně slunečnoSmajlíkSmajlíkTaky půjdu ven,ale lenošitSmajlík
Mějte se dneska bez bolestí a starostíSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Klidný vstup do nového týdne přeji všem seniorkám...Smajlík
Blani, gratuluji vnukovi,je moc šikovný,udělal ti radost......Smajlík
Já mám taky v plánu zahrádku...vařit budu rizoto,polévku mám od včera, musím jít nakoupit, ale už mám klidněji než o víkendu...Smajlík
Děvčátka, ať se vám dnes vše daří podle plánu...Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles