Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Holky, zase jsem celý den pracovala. Teď jsem dovařila další pampeliškový med. Odpoledne jsme tady měli návštěvu, tak jsme ani nebyli venku. Bylo krásné počasí, teď je obloha úplně černá, blýská se a začalo pršet.
Nechtěla bych bouřku, ale déšť jo!Smajlík
Všechny jste pracovaly na zahrádkách, některá jezdila na kole, Anička se vrátila z chaty, Martička měla prací, žehlící a hlídací den.
Maruško, asi jsme tady dvě jediné, které netrápí kilíčka navíc, spíše naopak.SmajlíkPřeji vám všem pěkný večer a pohodovou noc. Jestli bude pršet, bude se nám snad dobře spát.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
byl tu Adoš, teprve odešel..dohnala ho chuť mrknout do ledničkySmajlík
JARUŠKY, jestli dnes slavíte, tak přeji vše nej...Smajlík
Přeji vám všem hezký večer a dobrou nocinkuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
my jsme dělaly opět s Verunkou úkoly do školy, mamka má směny tento týden od 12. do 20.hod.Odešla už nahoru, musí si akorát předělat podle rozvrhu na zítra...Před chvílí přijel z práce manžel dcery, ta ještě dělá....My jsme měli dost velký vítr, tak jsem prala z postelí/4/ a schlo mi to od jedné várky do druhé, tak jsem lítala a věšela vše na zahradě a odpoledne než přišla malá ze školy, jsem to i požehlila..Pěkný večer a klidné spaní celou noc...Smajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
My jsme ještě dnes měli pěkný teplý jarní den,jen nám dost nepříjemně foukalo...Smajlík
Plánovanou práci na zahradě jsem zvládla, ale změnu počasí cítím v kloubech, tak se tady plížím,a těším se, jak sednu k televizi...Smajlík
Čtu, že jste byly všechny pilné pilňulky,práce se vám daří doma i na zahrádkách...Smajlík
Stěžujete i na svoje kila, já ne, mě ještě chybí do docenta deset kilo...SmajlíkSmajlík
Děvčátka, přeji všem pohodový večer a klidnou noc...Smajlík

Obrázek uživatelky
profil
Dnes bylo celkem hezky.Teď,ale sledují zprávy,že zítra má být až o 15st míň.Tak jěště vytáhnu zimní bundu,kterou jsem už uklidila.
Pújdu vyvenčit péjska a zalezu do postele.Tak vám přejí krásnou a bezboletnou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka,kdo dnes slaví tak hodně, dravíčka a také to štěstí je třeba.U nás se mraky honí mohlo by sprchnout,jenomže hlásí bouřky a to pak bude šupec.Byli jsme nakoupit zase nám někdo vykradl lednici.AničkoF vítej doma,ještěže vám tam nikdo nevlezl,to by jste se poto strachy.Já teda aspoň jo.Blani gratulace letí k tvému vnukovi,je šikula.Holky,držím s vámi basu také nějak mi roste prdel a břicho,no co naděláme,to ohýbání na zahrádce,to je fuška.Jo jdu sklidit nákup a trochu pofackovat kuchyn pak musím s vnučkou k nim domu dcera má dlouhý týden a tak máme povinnost.Mějte hezký večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Sluníčko svítí, ale vítr zlobí. Pomáhala jsem manželovi u opravy auta,teda jen jsem šlapala na brzduSmajlík Pohnojila jsem jahody a od zítra hlásí déšť.Jste pilné, tak teď odpočívejte. Všem přeji pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
děkuji za komentáře k fotkám .
Obrázek uživatelky
profil
U nás zatím svítí sluníčko. Byla jsem na kole v sousední vsi v květinářství. Potřebovala jsem lepové desky do skleníku a balzám na stromy. Je to 2 km trochu do kopečka, přidala jsem ještě 1 km a dál už jsem to vzdala. Byla jsem pěkně ufuněná. Pak zpátky za odměnu se jede skoro bez šlápnutí.
Blani, také vnukovi gratuluji. Je šikovný.
Holky, já když jsem se přestěhovala do našeho domku, tak jsem taky začala narůstat a od té doby s tím bojuju.
Mějte hezký zbytek dne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zdravím šikulky "seniorky" ze slunečného,ale větrného valašského kopce.Snad vítr přinese déšť,ale zahradnický,ne přívalový s kroupama!!Máte to teď asi všechny dost podobně-děti,vnoučata,rozkvetlé zahrádky...tak ať se Vám všem dílo daří,ať máte dost energie i na výlety a jiné radovánky.Vám všem,i Vašim blízkým přeji pohodu a hodně zdravíčka!
Obrázek uživatelky
profil
Teď mě napadlo (to brzy), jak to mají naše Jarušky, Jakaz a Bertice,nedrží dneska svátek?
Jestli jo, tak jim přeju všechno nejlepší.SmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles