Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 27.04.2015 20:26 hod. | |||
|
Holky, zase jsem celý den pracovala. Teď jsem dovařila další pampeliškový med. Odpoledne jsme tady měli návštěvu, tak jsme ani nebyli venku. Bylo krásné počasí, teď je obloha úplně černá, blýská se a začalo pršet. Nechtěla bych bouřku, ale déšť jo! ![]() Všechny jste pracovaly na zahrádkách, některá jezdila na kole, Anička se vrátila z chaty, Martička měla prací, žehlící a hlídací den. Maruško, asi jsme tady dvě jediné, které netrápí kilíčka navíc, spíše naopak. Přeji vám všem pěkný večer a pohodovou noc. Jestli bude pršet, bude se nám snad dobře spát.![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 27.04.2015 19:57 hod. | |||
|
byl tu Adoš, teprve odešel..dohnala ho chuť mrknout do ledničky![]() JARUŠKY, jestli dnes slavíte, tak přeji vše nej... ![]() Přeji vám všem hezký večer a dobrou nocinku ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji vám pěkný večer | Datum vložení: 27.04.2015 19:45 hod. | |||
|
my jsme dělaly opět s Verunkou úkoly do školy, mamka má směny tento týden od 12. do 20.hod.Odešla už nahoru, musí si akorát předělat podle rozvrhu na zítra...Před chvílí přijel z práce manžel dcery, ta ještě dělá....My jsme měli dost velký vítr, tak jsem prala z postelí/4/ a schlo mi to od jedné várky do druhé, tak jsem lítala a věšela vše na zahradě a odpoledne než přišla malá ze školy, jsem to i požehlila..Pěkný večer a klidné spaní celou noc... ![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 27.04.2015 19:44 hod. | |||
|
My jsme ještě dnes měli pěkný teplý jarní den,jen nám dost nepříjemně foukalo...![]() Plánovanou práci na zahradě jsem zvládla, ale změnu počasí cítím v kloubech, tak se tady plížím,a těším se, jak sednu k televizi... ![]() Čtu, že jste byly všechny pilné pilňulky,práce se vám daří doma i na zahrádkách... ![]() Stěžujete i na svoje kila, já ne, mě ještě chybí do docenta deset kilo... ![]() ![]() Děvčátka, přeji všem pohodový večer a klidnou noc... ![]() |
||||
| filipi | pěkný večer | Datum vložení: 27.04.2015 19:17 hod. | |||
|
Dnes bylo celkem hezky.Teď,ale sledují zprávy,že zítra má být až o 15st míň.Tak jěště vytáhnu zimní bundu,kterou jsem už uklidila. Pújdu vyvenčit péjska a zalezu do postele.Tak vám přejí krásnou a bezboletnou noc ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 27.04.2015 18:37 hod. | |||
|
děvčátka,kdo dnes slaví tak hodně, dravíčka a také to štěstí je třeba.U nás se mraky honí mohlo by sprchnout,jenomže hlásí bouřky a to pak bude šupec.Byli jsme nakoupit zase nám někdo vykradl lednici.AničkoF vítej doma,ještěže vám tam nikdo nevlezl,to by jste se poto strachy.Já teda aspoň jo.Blani gratulace letí k tvému vnukovi,je šikula.Holky,držím s vámi basu také nějak mi roste prdel a břicho,no co naděláme,to ohýbání na zahrádce,to je fuška.Jo jdu sklidit nákup a trochu pofackovat kuchyn pak musím s vnučkou k nim domu dcera má dlouhý týden a tak máme povinnost.Mějte hezký večer a dobrou noc.![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 27.04.2015 18:28 hod. | |||
|
Sluníčko svítí, ale vítr zlobí. Pomáhala jsem manželovi u opravy auta,teda jen jsem šlapala na brzdu Pohnojila jsem jahody a od zítra hlásí déšť.Jste pilné, tak teď odpočívejte. Všem přeji pěkný večer a dobrou noc.![]() děkuji za komentáře k fotkám . |
||||
| jimas | Hezké odpoledne | Datum vložení: 27.04.2015 18:13 hod. | |||
|
U nás zatím svítí sluníčko. Byla jsem na kole v sousední vsi v květinářství. Potřebovala jsem lepové desky do skleníku a balzám na stromy. Je to 2 km trochu do kopečka, přidala jsem ještě 1 km a dál už jsem to vzdala. Byla jsem pěkně ufuněná. Pak zpátky za odměnu se jede skoro bez šlápnutí. Blani, také vnukovi gratuluji. Je šikovný. Holky, já když jsem se přestěhovala do našeho domku, tak jsem taky začala narůstat a od té doby s tím bojuju. Mějte hezký zbytek dne. ![]() |
||||
| Hali | Krásný pohodový podvečer Vám všem! | Datum vložení: 27.04.2015 18:00 hod. | |||
|
Zdravím šikulky "seniorky" ze slunečného,ale větrného valašského kopce.Snad vítr přinese déšť,ale zahradnický,ne přívalový s kroupama!!Máte to teď asi všechny dost podobně-děti,vnoučata,rozkvetlé zahrádky...tak ať se Vám všem dílo daří,ať máte dost energie i na výlety a jiné radovánky.Vám všem,i Vašim blízkým přeji pohodu a hodně zdravíčka! | ||||
| Bm68 | . | Datum vložení: 27.04.2015 17:44 hod. | |||
|
Teď mě napadlo (to brzy), jak to mají naše Jarušky, Jakaz a Bertice,nedrží dneska svátek? Jestli jo, tak jim přeju všechno nejlepší. ![]() ![]() ![]() |
||||