Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
U nás taky modro a na déšť to zatím nevypadá,snad odpoledne..Smajlík

Kristi, na šatičky se těším...vyfoť...SmajlíkSmajlík
Marti,nás tu dělání kanalizace čeká a stroje se pomalu přibližují...Smajlík
Jiřinko, mě už hrášek a mrkvička lezou,a chtějí deštík...Smajlík
K obědu udělám kuřecí játra s těstovinama...Smajlík
Děvčátka,mějte se dnes pohodově...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás je zataženo a zatím vane teplý vlhký větřík. V noci byla bouřka a sprchlo. Včera k večeru jsem dosela mrkev a hrách, tak to hezky pokropilo.
Mějte dnešní den pohodový a ať se vše podaří, jak má.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás je také modrá obloha, ale když pofukuje, tak se tomu nedá věřit, že to vydrží...Okolo domu hučí stroje, je to těžká mechanika, začaly dělat kanalizaci, u nás je hotovo, ale budou u našeho napojovat ulic, kterou před 3 roky nedělali....Děvčata mějte pěkný den a užívejte si sluníčkaSmajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás zatím pěkněSmajlík
JaruškoB opožděně všechno nej hlavně hodně zdravíčkaSmajlík
Alči,Zdeni jak dodělám ,vyfotímSmajlík
Dneska jdu odpoledne na schůzi zastupitelstva,budu bojovat za čisté životní prostředí ........SmajlíkSmajlík
Mějte všechny krásný denSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné úterní ránoSmajlíkU nás je krásně modrá obloha.Tak asi vyrazím na delší vycházku se psem má být.veké ochlazení tak potom budu sedět domaSmajlík
Krásný den přejí všemSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zatím to jde , svítí sluníčko i když kolem je nějak pošmurno a mlha. Bady už se také těším na šatičky, až je tady ukážešSmajlík Mějteb dnes pohodový den .Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji pěkné úterýSmajlík
U nás je nebe jako vymetené..
KRISTY..až šatičky uděláš, pošli fotečku..já héček neumím držet v ruce, ale obdivuji všechny šikulky co háčkují či vyšívají..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,všechny pracujete jako divé. V noci u nás hřmělo ale nepadla ani kapka,máme zataženo.Jaruš,já byla také na dětském hřišti s Kristínkou,ta zase šplhá po provazu a spálila si ruku.Bude jí to vadit ve škole při psaní.Pěkně dospinkejte a přeji příjemný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
i u nás bylo dneska krásně. V sobotu a dnes jsme dokončili úklid hrobu. No, někdo to udělat musí, jsem ráda, že se podařilo práce dokončit v pěkném počasí, kameníci podepřeli náhrobek , dokoupila jsem kytky.
Asi Vás dost překvapím, já totiž slavím svátek 26.4, a to je v českém kalendáři Otíka.Slavila jsem jmeniny v tento den 22 let na Slovensku, a tak jsem to už nechtěla měnit. V neděli přišel manžel s kytkou a popřály i děti. Dnes jsem byla s vnučkou na městském hřišti pro mrňata. Asi hodinku jsme si "užívaly", ale když se snažil ten náš dvojročák" lézt na skluzavky obráceně, shledala jsem důvod naše radovánky ukončit, a jít naproti dceři do práce.Ve čtvrtek má mít dcera v práci " Slet čarodějnic", bude to i s klienty/postiženými dětmi/ a jejich rodiči a také zaměstnanci si mohou přivést své děti.Kéž by vyšlo počasí, dnes jsem vnučce koupila čarodějnickou čelenku a přívěsek ve tvaru pavučiny. Mějte klidnou noc.
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem si vás přečetla,jste šikulky -praculkySmajlíkJá jsem taky byla dneska na zahrádce,ale jenom jsem byla na sluníčkuSmajlík
Háčkují Anetce šatičky,tak alespoň něco,ať nezahalímSmajlík
Mějte klidnou nockuSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles