Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Přeji dobrý den... | Datum vložení: 28.04.2015 09:31 hod. | |||
|
U nás taky modro a na déšť to zatím nevypadá,snad odpoledne..![]() Kristi, na šatičky se těším...vyfoť... ![]() ![]() Marti,nás tu dělání kanalizace čeká a stroje se pomalu přibližují... ![]() Jiřinko, mě už hrášek a mrkvička lezou,a chtějí deštík... ![]() K obědu udělám kuřecí játra s těstovinama... ![]() Děvčátka,mějte se dnes pohodově... ![]() ![]() ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den.děvčata. | Datum vložení: 28.04.2015 09:21 hod. | |||
|
U nás je zataženo a zatím vane teplý vlhký větřík. V noci byla bouřka a sprchlo. Včera k večeru jsem dosela mrkev a hrách, tak to hezky pokropilo. Mějte dnešní den pohodový a ať se vše podaří, jak má. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný den, | Datum vložení: 28.04.2015 08:41 hod. | |||
|
u nás je také modrá obloha, ale když pofukuje, tak se tomu nedá věřit, že to vydrží...Okolo domu hučí stroje, je to těžká mechanika, začaly dělat kanalizaci, u nás je hotovo, ale budou u našeho napojovat ulic, kterou před 3 roky nedělali....Děvčata mějte pěkný den a užívejte si sluníčka ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 28.04.2015 08:37 hod. | |||
|
u nás zatím pěkně![]() JaruškoB opožděně všechno nej hlavně hodně zdravíčka ![]() Alči,Zdeni jak dodělám ,vyfotím ![]() Dneska jdu odpoledne na schůzi zastupitelstva,budu bojovat za čisté životní prostředí ........ ![]() ![]() Mějte všechny krásný den ![]() ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 28.04.2015 07:48 hod. | |||
|
Krásné úterní ráno U nás je krásně modrá obloha.Tak asi vyrazím na delší vycházku se psem má být.veké ochlazení tak potom budu sedět doma![]() Krásný den přejí všem ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 28.04.2015 07:47 hod. | |||
|
Zatím to jde , svítí sluníčko i když kolem je nějak pošmurno a mlha. Bady už se také těším na šatičky, až je tady ukážeš Mějteb dnes pohodový den .![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 28.04.2015 07:23 hod. | |||
|
přeji pěkné úterý![]() U nás je nebe jako vymetené.. KRISTY..až šatičky uděláš, pošli fotečku..já héček neumím držet v ruce, ale obdivuji všechny šikulky co háčkují či vyšívají.. ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 28.04.2015 06:14 hod. | |||
|
děvčata,všechny pracujete jako divé. V noci u nás hřmělo ale nepadla ani kapka,máme zataženo.Jaruš,já byla také na dětském hřišti s Kristínkou,ta zase šplhá po provazu a spálila si ruku.Bude jí to vadit ve škole při psaní.Pěkně dospinkejte a přeji příjemný den.![]() |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 27.04.2015 22:18 hod. | |||
|
i u nás bylo dneska krásně. V sobotu a dnes jsme dokončili úklid hrobu. No, někdo to udělat musí, jsem ráda, že se podařilo práce dokončit v pěkném počasí, kameníci podepřeli náhrobek , dokoupila jsem kytky. Asi Vás dost překvapím, já totiž slavím svátek 26.4, a to je v českém kalendáři Otíka.Slavila jsem jmeniny v tento den 22 let na Slovensku, a tak jsem to už nechtěla měnit. V neděli přišel manžel s kytkou a popřály i děti. Dnes jsem byla s vnučkou na městském hřišti pro mrňata. Asi hodinku jsme si "užívaly", ale když se snažil ten náš dvojročák" lézt na skluzavky obráceně, shledala jsem důvod naše radovánky ukončit, a jít naproti dceři do práce.Ve čtvrtek má mít dcera v práci " Slet čarodějnic", bude to i s klienty/postiženými dětmi/ a jejich rodiči a také zaměstnanci si mohou přivést své děti.Kéž by vyšlo počasí, dnes jsem vnučce koupila čarodějnickou čelenku a přívěsek ve tvaru pavučiny. Mějte klidnou noc. |
||||
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 27.04.2015 21:07 hod. | |||
|
tak jsem si vás přečetla,jste šikulky -praculky Já jsem taky byla dneska na zahrádce,ale jenom jsem byla na sluníčku![]() Háčkují Anetce šatičky,tak alespoň něco,ať nezahalím ![]() Mějte klidnou nocku ![]() ![]() |
||||