Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 28.04.2015 18:37 hod. | |||
|
Tady prší celé odpoledne a je dost zima. Tady už konečně rozkvetly třešně a počasí zlobí. Věrko , také jsem měla muškáty venku, odpoledne jsem je schovala . Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc všem.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Tak nám také prší, | Datum vložení: 28.04.2015 18:22 hod. | |||
|
to je dobře, pokud bude teplo, tak všechno poskočí, samozřejmě i tráva...ˇVerunka je na tanečním kroužku, čekám až přijede autobusem za půl hodinky, uděláme úkoly, pokud nějaké budou....Vám všem přeji pěkný večer a hezky se vyspěte....![]() ![]() |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 28.04.2015 18:04 hod. | |||
|
už třetí den se cítím špatně,asi změna tlaku,konečně se zatáhlo, ale neprší,snad večer sprchne.Dnes už jsem neměla sil zalévat.Snažím se z té blbé nálady dostat, hlavně prací. Vyřazujeme staré slepice, abychom mohli koupit mladé.Dvě jsem ráno stačila oškubat, a musela jsem si jít lehnout.Pak jak se ochladilo a zamračilo,se mi udělalo lépe a slepice jsem dodělala.Teď už jsou v mrazáku, tak jsem ráda. Do truhlíků dávám petunky,muškáty mi moc nejdou, neumím to s nimi. Blani, já mám ještě jahody v mrazáku, nějak je nestíháme sníst, a zanedlouho budou nové. |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 28.04.2015 14:52 hod. | |||
|
Tak některé jste šikovné na ruční práce, já neumím háčkovat ani plést. Moje maminka to uměla moc hezky, bývala jsem já i později naše děti "opletená". Jen jsem si vybrala, jak by měla halenka podle poslední módy vypadat a maminka jí vytvořila. I růžové šaty s bambulemi jsem měla. Na háčkování zase byla expert tchyně, ubrousky a dečky přetrvaly věky. U nás dnes byly palačinky a slepičí vývar s těstovinou. I u nás sprchlo, taková přeháňka a už zase svítí slunce. Zítra jdeme s vnučkou a dcerou vyřizovat její pas, chtěla by s ní někam k moři, snad to vyjde. Zkouším " hubnoucí program- mám kúru na 2 měsíce, také od léčitele akupunkturu a čajík, tak jsem zvědavá. Horší je to, že jsem furt mlsná jako koza, před chvílí jsem vybrakovala vnučce z takového plyšového pytlíčku na bonbony poslední 3 vexty./gumové bonbony/. A pokud se váha moc neposune, nebudu z toho dělat vědu, kdysi mi jedna doktorka řekla:To neřešte, tělo nejlépe ví,co je pro něj potřebné! |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 28.04.2015 14:33 hod. | |||
|
u nás spadlo pár kapek..asi 3 minuty co přeletěl mráček sprchlo, už je uschnuto.. Taky je 20°C ve stínu..Věruš, já ještě truhlíky s muškáty mám ve sklepě, květináče s muškátama jsem dala ven, už je venku nechám, snad už nepomrznou, mám venku i ty francouzké kopretinky,nic nového nemám, tak kdyby i přišel mrazík, nevadí, alespoň bych si zase koupila nějaké nové kvítečka ....truhlíky mi musí muž vynést i oleandr, to neunesu..![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 28.04.2015 12:23 hod. | |||
|
Dobrou chuť , přišli jsme domů a už tady začalo pršet.Alio neboj , nejsi sama, dřív jsem trochu pletla, sem tam si něco máloučko vyšila, ale už nic nedělám Děvčátka mějte pohodové odpoledne. |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 28.04.2015 11:35 hod. | |||
|
Také přeji hezké chutnáníčko..![]() ![]() Už mám doma dědu..tak je hned veselo.. ![]() Holky, já háčkovat neumím..kamarádka mi před Velikonocemi poslala slepičky, co dělala, byly pletené, tak jsem si chtěla taky udělat, jenže hřebínek byl háčkovaný a jak jsem se s tím mordila,vycházelo to jak byla slepička sešitá, tak jsem zlomila háček..kopyto jsem k pohledání ![]() ![]() Ale učený z nebe nespadl ![]() ![]() |
||||
| filipi | kuk děvčata | Datum vložení: 28.04.2015 11:12 hod. | |||
|
Tak jsme se vrátili z vycházky.Oba jsme uondaní a hladoví. Tak jdem něco popapat a budu luštit křížovky ![]() Vám přejí dobré chutnání ![]() |
||||
| Bm68 | Ahoj, děvčata, | Datum vložení: 28.04.2015 10:49 hod. | |||
|
přeju krásný den!![]() Ráno jsem byla nakoupit a zdálo se mi, že je sice zataženo, ale teplo,tak jsem vyrazila v tříčtvrťákách. Pak jsme byli s kámoškou ve městě vybírat dárek pro další kamarádku a potkaly jsme paní z protějšího domu. Je po operaci páteře a vždycky si spolu poklábosíme o našich problémech. Dneska mě hned sjela, že mě viděla v tříčtvrťákách a že ať se nedivím, když mě zase vezmou záda, to že je nejhorší. ![]() U nás prší, ale jen drobně, zato vytrvale.A já rozbila deštník. V Albertu jsem koupila dnes jahody - 25 dkg za 9,90. Marci, taky nejraději pustím telku a vezmu sudoku nebo křížovku nebo noťas.Ruční práce moc neovládám. Kristi, taky se ráda mrknu na šatičky. Pořád mi nejde zvuk u noťasu, asi už je fakt do šrotu. Děvčata, mějte fajn den! ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Kuky, kuk. | Datum vložení: 28.04.2015 10:00 hod. | |||
|
Ráno v 6 hodin bylo úplně sucho a nyní už jsou všude louže, prší docela hodně a dost se ochladilo. Nechci vás strašit, ale mraky plují na východ.![]() Jaruško, dodatečně ti přeji k svátku hodně zdraví, štěstí, radosti z vnoučátek a celkové spokojenosti! ![]() ![]() Kristínko, také nevydržím sedět na prázdno. Když odpočívám, tak buď s knihou nebo, křížovkou. Teď se rozhoduji, že se pokusím uháčkovat síťovku - tašku, ale zatím mi to nevychází časově. Háčkovala jsem leccos, ale šatičky nikdy ne. Jsi šikulka.Od osmi hodin čekám na plynaře. Budou v celé bytovce dělat revizi plynoměru a plynu v kuchyni. Zřejmě to vzali od shora, tak na nás vyjde revize někdy v 11 hod. Muž šel na zahradu a nakoupit. Vařit budu fazolovou polévku s klobáskou, francouzské brambory a okurkový salát. Všem přeji pěkný den! Kde máte sluníčko, užívejte si ho, než k vám od nás dojde ošklivé počasí. ![]() ![]() |
||||