Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tady prší celé odpoledne a je dost zima. Tady už konečně rozkvetly třešně a počasí zlobí. Věrko , také jsem měla muškáty venku, odpoledne jsem je schovala . Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc všem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
to je dobře, pokud bude teplo, tak všechno poskočí, samozřejmě i tráva...ˇVerunka je na tanečním kroužku, čekám až přijede autobusem za půl hodinky, uděláme úkoly, pokud nějaké budou....Vám všem přeji pěkný večer a hezky se vyspěte....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
už třetí den se cítím špatně,asi změna tlaku,konečně se zatáhlo, ale neprší,snad večer sprchne.Dnes už jsem neměla sil zalévat.Snažím se z té blbé nálady dostat, hlavně prací.
Vyřazujeme staré slepice, abychom mohli koupit mladé.Dvě jsem ráno stačila oškubat, a musela jsem si jít lehnout.Pak jak se ochladilo a zamračilo,se mi udělalo lépe a slepice jsem dodělala.Teď už jsou v mrazáku, tak jsem ráda.
Do truhlíků dávám petunky,muškáty mi moc nejdou, neumím to s nimi.
Blani, já mám ještě jahody v mrazáku, nějak je nestíháme sníst, a zanedlouho budou nové.
Obrázek uživatelky
profil
Tak některé jste šikovné na ruční práce, já neumím háčkovat ani plést. Moje maminka to uměla moc hezky, bývala jsem já i později naše děti "opletená". Jen jsem si vybrala, jak by měla halenka podle poslední módy vypadat a maminka jí vytvořila. I růžové šaty s bambulemi jsem měla. Na háčkování zase byla expert tchyně, ubrousky a dečky přetrvaly věky.
U nás dnes byly palačinky a slepičí vývar s těstovinou. I u nás sprchlo, taková přeháňka a už zase svítí slunce. Zítra jdeme s vnučkou a dcerou vyřizovat její pas, chtěla by s ní někam k moři, snad to vyjde.
Zkouším " hubnoucí program- mám kúru na 2 měsíce, také od léčitele akupunkturu a čajík, tak jsem zvědavá. Horší je to, že jsem furt mlsná jako koza, před chvílí jsem vybrakovala vnučce z takového plyšového pytlíčku na bonbony poslední 3 vexty./gumové bonbony/. A pokud se váha moc neposune, nebudu z toho dělat vědu, kdysi mi jedna doktorka řekla:To neřešte, tělo nejlépe ví,co je pro něj potřebné!
Obrázek uživatelky
profil
u nás spadlo pár kapek..asi 3 minuty co přeletěl mráček sprchlo, už je uschnuto..SmajlíkTaky je 20°C ve stínu..
Věruš, já ještě truhlíky s muškáty mám ve sklepě, květináče s muškátama jsem dala ven, už je venku nechám, snad už nepomrznou, mám venku i ty francouzké kopretinky,nic nového nemám, tak kdyby i přišel mrazík, nevadí, alespoň bych si zase koupila nějaké nové kvítečkaSmajlík....truhlíky mi musí muž vynést i oleandr, to neunesu..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobrou chuť , přišli jsme domů a už tady začalo pršet.Alio neboj , nejsi sama, dřív jsem trochu pletla, sem tam si něco máloučko vyšila, ale už nic nedělámSmajlík Děvčátka mějte pohodové odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Také přeji hezké chutnáníčko..SmajlíkSmajlík
Už mám doma dědu..tak je hned veselo..Smajlík

Holky, já háčkovat neumím..kamarádka mi před Velikonocemi poslala slepičky, co dělala, byly pletené, tak jsem si chtěla taky udělat, jenže hřebínek byl háčkovaný a jak jsem se s tím mordila,vycházelo to jak byla slepička sešitá, tak jsem zlomila háček..kopyto jsem k pohledáníSmajlíkSmajlík
Ale učený z nebe nespadlSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsme se vrátili z vycházky.Oba jsme uondaní a hladoví.
Tak jdem něco popapat a budu luštit křížovkySmajlík
Vám přejí dobré chutnáníSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeju krásný den!Smajlík
Ráno jsem byla nakoupit a zdálo se mi, že je sice zataženo, ale teplo,tak jsem vyrazila v tříčtvrťákách.
Pak jsme byli s kámoškou ve městě vybírat dárek pro další kamarádku a potkaly jsme paní z protějšího domu. Je po operaci páteře a vždycky si spolu poklábosíme o našich problémech. Dneska mě hned sjela, že mě viděla v tříčtvrťákách a že ať se nedivím, když mě zase vezmou záda, to že je nejhorší.Smajlík
U nás prší, ale jen drobně, zato vytrvale.A já rozbila deštník.
V Albertu jsem koupila dnes jahody - 25 dkg za 9,90.
Marci, taky nejraději pustím telku a vezmu sudoku nebo křížovku nebo noťas.Ruční práce moc neovládám.
Kristi, taky se ráda mrknu na šatičky.
Pořád mi nejde zvuk u noťasu, asi už je fakt do šrotu.
Děvčata, mějte fajn den!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ráno v 6 hodin bylo úplně sucho a nyní už jsou všude louže, prší docela hodně a dost se ochladilo. Nechci vás strašit, ale mraky plují na východ.Smajlík

Jaruško, dodatečně ti přeji k svátku hodně zdraví, štěstí, radosti z vnoučátek a celkové spokojenosti!SmajlíkSmajlík

Kristínko, také nevydržím sedět na prázdno. Když odpočívám, tak buď s knihou nebo, křížovkou. Teď se rozhoduji, že se pokusím uháčkovat síťovku - tašku, ale zatím mi to nevychází časově.Smajlík Háčkovala jsem leccos, ale šatičky nikdy ne. Jsi šikulka.

Od osmi hodin čekám na plynaře. Budou v celé bytovce dělat revizi plynoměru a plynu v kuchyni. Zřejmě to vzali od shora, tak na nás vyjde revize někdy v 11 hod.
Muž šel na zahradu a nakoupit. Vařit budu fazolovou polévku s klobáskou, francouzské brambory a okurkový salát.
Všem přeji pěkný den! Kde máte sluníčko, užívejte si ho, než k vám od nás dojde ošklivé počasí.Smajlík
Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles