Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
To počasí se načisto zbláznilo. Po obědě jsem šla na zahradu a rozmýšlela jsem se, zda si vezmu slabou bundu nebo půjdu jen v tričku. Až do 16,00 bylo teplo, pak jsem mluvila s dcerou, říkala, že u nich je od rána 8 st. a fouká studený vítr a to začalo foukat studeně a během půl hodiny jsem hledala bundu a teplé boty, bylo mi zima. Navečer jsem pak hledala, co si vezmu pod bundu, protože bych asi zmrzla. V poledne bylo na sluníčku přes 30 st. a teď je jen 7 st. Snad to nepoleze až k nule.
Obrázek uživatelky
profil
I u nás se velmi ochladilo a prší. Tyto výkyvy teplot mi také nedělají dobře, snad se to brzo zase srovná. Už jsem se těšila, že "mráz ze západu" neudeří a je to tady.
Zase jsem doplňovala vnučce knihu Babičko vyprávěj, našla jsem kus své žákajdy ze 7. třídy/ jedna 3, 3 dvojky a jinak jednušky na stránce, tak jsem směle vylepila, také výplatní lístek z před pár let a jiné " vychytávky".Zjistila jsem, že mně to moc baví, takhle tvořit, už mi chybí snad jen 3 strany. Zrovna jsem dopsala příběh o psím nalezenci, kterého děti dotáhly domů a on pokousal manžela. Vše nakonec dobře dopadlo a pejskovi jsme nalezli nového páníčka.... Dobrou a klidnou noc všem.
Obrázek uživatelky
profil
U nás je také zima, ale už od rána a napršelo nám dost vody. Nám už netopí, ale máme v bytě 22°C. Dopoledne jsem pracovala v bytě, odpoledne lilo, tak jsem s přestávkami psala článek. Před chvílí jsem ho dopsala, ale musím to zkontrolovat. Dnes už ale ne. Jdu na Svatby v Benátkách.
Mějte pěkný večer a dobrou noc!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásnou dobrou noc.Dopoledne bylo krásně,ale teď venku prší a je zima.Zatopila jsem si a po koupání zalezu do postele
Krásné sny děvčataSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
z tepla kolem 20 st. ráno je nyní jen 3,5 st. brekeke. Snad bude ve čtvrtek na výlet lépe.
Ty ruční práce jsem dělala ráda, jen postupem času mi nějak nezbýval čas a dnes, když si sednu, usínám a honím očka, která utečou z jehlic. Snad se ještě do pletení a háčkování pustím.
Obrázek uživatelky
profil
u nás asi prší od 16 hod.Dokonce jsem i zmoklaSmajlík
Před chvíli jsem se dozvěděla,že zemřel náš dlouholetý kamarád,už byl dost dlouho nemocný,měl 65let........
Dnes se loučím,mějte dobrou nocSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Makuška je hodná, zase dělá úkoly s vnučkou. Bertice hlidá vnouče na hřišti. Jinak jste zalívaly včera na zahrádkách. Včera jsem dala semínka do hlíny abych je měla předpěstované kytičky až bude hezky. U našich vylezla za 4 dny.
Dnes ráno jsme měli ještě krásně slunečno a teplo, tak jsem si umyla 2 okna. Na to že hlásili bouřky, tak nás minuly a pršet začalo až kolem 17 hodiny. Co jsem došla domů od autobusu, který mě dovzl z babince byly přeháňky velmi mírné a prší stále dál. Jen je zima a fouká vitr.
Obrázek uživatelky
profil

U nás taky prší a hodně se ochladilo a docela dost fouká...Smajlík
Zapnula jsem topení...Smajlík
Mějte všechny klid a opočívejte...dobrou noc...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás prší od samého rána a pěkně se ochladilo máme jen 4 stupně, včera se člověk skoro pekl a dnes by zmrz.Píšete o ručních pracích,plést háčkovat vyšívat umím,vyšívání mě moc nebaví,co bylo třeba jsem si udělala,hlavně na mimina a když byli děti malé tak hodně svetry.Vzpomínám si, jak byla taková moda,kluci chtěli dlouhé pokud možno až vytahané svetry.K tomu měli dlouhé vlasy a když dnes si prohlížejí fotky s vlastními dětičkama tak to je smíchu.Annau snad ti bude lépe, více odpočívej,to je to počasí,jednou je horko pak zima.Užijte si hezký večer.
Obrázek uživatelky
profil
nakonec se nám před asi půlhodinkou také rozpršelo, jsem moc ráda...Synek sice cestou zmokl, ale snad se nenachladí..měl by nastoupit do práce.Smajlík
Jdu se také rozloučit, půjdu kouknout na nějaký emailík a pak už s tátou na zprávy a pak na OrdinaciSmajlík
Prožijte pěkně večer, odpočiňte siSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles