Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Jakaz | . | Datum vložení: 28.04.2015 22:50 hod. | |||
|
To počasí se načisto zbláznilo. Po obědě jsem šla na zahradu a rozmýšlela jsem se, zda si vezmu slabou bundu nebo půjdu jen v tričku. Až do 16,00 bylo teplo, pak jsem mluvila s dcerou, říkala, že u nich je od rána 8 st. a fouká studený vítr a to začalo foukat studeně a během půl hodiny jsem hledala bundu a teplé boty, bylo mi zima. Navečer jsem pak hledala, co si vezmu pod bundu, protože bych asi zmrzla. V poledne bylo na sluníčku přes 30 st. a teď je jen 7 st. Snad to nepoleze až k nule. | ||||
| bertice | Ještě jednou nakouknu | Datum vložení: 28.04.2015 21:29 hod. | |||
|
I u nás se velmi ochladilo a prší. Tyto výkyvy teplot mi také nedělají dobře, snad se to brzo zase srovná. Už jsem se těšila, že "mráz ze západu" neudeří a je to tady. Zase jsem doplňovala vnučce knihu Babičko vyprávěj, našla jsem kus své žákajdy ze 7. třídy/ jedna 3, 3 dvojky a jinak jednušky na stránce, tak jsem směle vylepila, také výplatní lístek z před pár let a jiné " vychytávky".Zjistila jsem, že mně to moc baví, takhle tvořit, už mi chybí snad jen 3 strany. Zrovna jsem dopsala příběh o psím nalezenci, kterého děti dotáhly domů a on pokousal manžela. Vše nakonec dobře dopadlo a pejskovi jsme nalezli nového páníčka.... Dobrou a klidnou noc všem. |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 28.04.2015 20:18 hod. | |||
|
U nás je také zima, ale už od rána a napršelo nám dost vody. Nám už netopí, ale máme v bytě 22°C. Dopoledne jsem pracovala v bytě, odpoledne lilo, tak jsem s přestávkami psala článek. Před chvílí jsem ho dopsala, ale musím to zkontrolovat. Dnes už ale ne. Jdu na Svatby v Benátkách. Mějte pěkný večer a dobrou noc! ![]() |
||||
| filipi | Dobrou noc děvčata | Datum vložení: 28.04.2015 19:52 hod. | |||
|
Krásnou dobrou noc.Dopoledne bylo krásně,ale teď venku prší a je zima.Zatopila jsem si a po koupání zalezu do postele Krásné sny děvčata ![]() |
||||
| 2baculka | Prší, | Datum vložení: 28.04.2015 19:36 hod. | |||
|
z tepla kolem 20 st. ráno je nyní jen 3,5 st. brekeke. Snad bude ve čtvrtek na výlet lépe. Ty ruční práce jsem dělala ráda, jen postupem času mi nějak nezbýval čas a dnes, když si sednu, usínám a honím očka, která utečou z jehlic. Snad se ještě do pletení a háčkování pustím. |
||||
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 28.04.2015 19:19 hod. | |||
|
u nás asi prší od 16 hod.Dokonce jsem i zmokla![]() Před chvíli jsem se dozvěděla,že zemřel náš dlouholetý kamarád,už byl dost dlouho nemocný,měl 65let........ Dnes se loučím,mějte dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Hlásím se z chladného podvečera. | Datum vložení: 28.04.2015 19:19 hod. | |||
|
Makuška je hodná, zase dělá úkoly s vnučkou. Bertice hlidá vnouče na hřišti. Jinak jste zalívaly včera na zahrádkách. Včera jsem dala semínka do hlíny abych je měla předpěstované kytičky až bude hezky. U našich vylezla za 4 dny. Dnes ráno jsme měli ještě krásně slunečno a teplo, tak jsem si umyla 2 okna. Na to že hlásili bouřky, tak nás minuly a pršet začalo až kolem 17 hodiny. Co jsem došla domů od autobusu, který mě dovzl z babince byly přeháňky velmi mírné a prší stále dál. Jen je zima a fouká vitr. |
||||
| koudy | Přeji pěkný večer | Datum vložení: 28.04.2015 18:55 hod. | |||
|
U nás taky prší a hodně se ochladilo a docela dost fouká... ![]() Zapnula jsem topení... ![]() Mějte všechny klid a opočívejte...dobrou noc... ![]() |
||||
| ija1 | Kuk | Datum vložení: 28.04.2015 18:49 hod. | |||
|
U nás prší od samého rána a pěkně se ochladilo máme jen 4 stupně, včera se člověk skoro pekl a dnes by zmrz.Píšete o ručních pracích,plést háčkovat vyšívat umím,vyšívání mě moc nebaví,co bylo třeba jsem si udělala,hlavně na mimina a když byli děti malé tak hodně svetry.Vzpomínám si, jak byla taková moda,kluci chtěli dlouhé pokud možno až vytahané svetry.K tomu měli dlouhé vlasy a když dnes si prohlížejí fotky s vlastními dětičkama tak to je smíchu.Annau snad ti bude lépe, více odpočívej,to je to počasí,jednou je horko pak zima.Užijte si hezký večer. | ||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 28.04.2015 18:38 hod. | |||
|
nakonec se nám před asi půlhodinkou také rozpršelo, jsem moc ráda...Synek sice cestou zmokl, ale snad se nenachladí..měl by nastoupit do práce.![]() Jdu se také rozloučit, půjdu kouknout na nějaký emailík a pak už s tátou na zprávy a pak na Ordinaci ![]() Prožijte pěkně večer, odpočiňte si ![]() |
||||