Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | - | Datum vložení: 29.04.2015 11:27 hod. | |||
|
Do prkýnka, napsala jsem a je to pryč, tak si nechte chutnat a mějte pohodové odpoledne.![]() |
||||
| ija1 | Dobrý den | Datum vložení: 29.04.2015 11:14 hod. | |||
|
všem přeji u nás je také modro svítí sluníčko a krásných 12stupnú.Vařím karboše s br.kaší hl.salát a polévku gulášovku.Kristi pěkně se vysajnuj,já jsem v ní nikdy nebyla,chcípla bych tam. Zapršelo a už lezou slimáci,házela jsem jim granule.Jaruško ta knížka bude supr,krásná věc na památku.Přeji dobrou chut k obědu a pohodu celé odpoledne.![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 29.04.2015 10:18 hod. | |||
|
přeji...![]() ![]() Máme modrou oblohu a slunečno, jen trochu chladněji, což myslím v tomto ročním období nevadí... ![]() Věruš, taky už mám naše vlaštovičky na mlatě, mají tam hnízdo už hodně let... ![]() Kristi,saunu si užij... ![]() Marti,já už svoji zeleninu nemám žádnou... ![]() Regi, výlet si zítra užij... Já zapeču vepřové plátky s bramborama,polévku z míchaných luštěnin... ![]() Ve skleníku mám pěkný křehký špenát, budu do muset odpoledne otrhat a zpracovat... ![]() Děvčátka mějte klidnou středu... ![]() |
||||
| badysek | Pěkný den děvčátka, | Datum vložení: 29.04.2015 09:08 hod. | |||
|
u nás svítí sluníčko,ale na horách černo.Asi zas bude pršet.... Za chvíli jdu do sauny,tak se mějte všechny krásně ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Krásný den přreji. | Datum vložení: 29.04.2015 08:51 hod. | |||
|
U nás je již zase slunečno, něco napršelo, 3 stupně jsou. Bertice dělá knížku, jsi šikovná. Věrka má již doma vlaštovky, mouchy snad nějaké budu. Marcelka píše článek. Alenko tu kopračku mám taky ráda, asi ji navrhnu, snad se udělá. Přemýšlím co si sebou zítra vzít na sebe a jídlo. Další výletnice si plánují baštu sebou, myslela jsem,že se někde stavíme pocestě ve městě. Uvidím, asi si usmažím řízeček a nějaké drobnosti, které vydrží i teplo. Přemýšlím, zda koupit kytičku a zajet na htřbitobv, je 1 výročí od úmrtí. Kdyby ještě přišel mrazík, byla by ale hned černá. Jistě zajedu rozsvítit. Včera jsem si doma svítila čajovkou. Dnes si uděláme čínu z vepřového. V pndělí jsem vzala kus kýty, tak jsme uřízly dva plátky a zbytek rozkrájely. |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný den | Datum vložení: 29.04.2015 08:51 hod. | |||
|
u nás také pěkně ,včera bylo zalito, byl to déšť rozumný, ne prudký příliv...Dnes po něm není památky a svítí sluníčko s modrou oblohou, je 10st...K obědu bude vepřové na houbách s knedlíkem a polévka bramborotvá.Mám poslední zeleninu ve sklepě, tak ji musím zlikvidovat...Všem přeji krásný a slunečný den, když ne na obloze, tak v duši...![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 29.04.2015 08:19 hod. | |||
|
dobré ránko přeji...Deštík mne včera potěšil..![]() Hlavně květiny a stromy trošinku pozaléval... a už je zase modroučká obloha![]() Vytahla jsem kus hrudí z mražáku, bude polívka a koprovka, už leze nový kopr, tak zlikvidovat starý ![]() ![]() Věruš, tak očekávám reportáž o vlaštovičkách ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký den, | Datum vložení: 29.04.2015 08:11 hod. | |||
|
u nás už svítí sluníčko, ale je zima. Včera večer už jsem se k vám nedostala.Už jsem měla na diskuzi načnutý příspěvek, ale přišel syn, něco jsme řešili, tak jsem od noťasu odešla. Když odešel, bylo půl desáté a už jsem neměla ani chuť psát. Jaruš, ta knížka bude super. Ale asi se tam všechno nevejde,budeš muset psát pokračování. Věruš,tak budeš zase sledovat ptáčátka v hnízdečku. Musíš nám pak referovat. Děvčata, mějte fajn středu. ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 29.04.2015 07:29 hod. | |||
|
Tak jsme měli mrazík tady, svítí sluníčko.Věrko tak se vlaštovce u vás líbí.Dnes nemám nic naplánovano, tak uvidíme. Mějte pěkný den všechny .![]() |
||||
| filipi | krásné ráno | Datum vložení: 29.04.2015 06:00 hod. | |||
|
Přejí vám krásné středeční ráno![]() |
||||