Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Do prkýnka, napsala jsem a je to pryč, tak si nechte chutnat a mějte pohodové odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
všem přeji u nás je také modro svítí sluníčko a krásných 12stupnú.Vařím karboše s br.kaší hl.salát a polévku gulášovku.Kristi pěkně se vysajnuj,já jsem v ní nikdy nebyla,chcípla bych tam.SmajlíkZapršelo a už lezou slimáci,házela jsem jim granule.Jaruško ta knížka bude supr,krásná věc na památku.Přeji dobrou chut k obědu a pohodu celé odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji...SmajlíkSmajlík
Máme modrou oblohu a slunečno, jen trochu chladněji, což myslím v tomto ročním období nevadí...Smajlík
Věruš, taky už mám naše vlaštovičky na mlatě, mají tam hnízdo už hodně let...Smajlík
Kristi,saunu si užij...Smajlík
Marti,já už svoji zeleninu nemám žádnou...Smajlík
Regi, výlet si zítra užij...
Já zapeču vepřové plátky s bramborama,polévku z míchaných luštěnin...Smajlík
Ve skleníku mám pěkný křehký špenát, budu do muset odpoledne otrhat a zpracovat...Smajlík
Děvčátka mějte klidnou středu...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás svítí sluníčko,ale na horách černo.Asi zas bude pršet....
Za chvíli jdu do sauny,tak se mějte všechny krásněSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás je již zase slunečno, něco napršelo, 3 stupně jsou. Bertice dělá knížku, jsi šikovná. Věrka má již doma vlaštovky, mouchy snad nějaké budu. Marcelka píše článek.
Alenko tu kopračku mám taky ráda, asi ji navrhnu, snad se udělá.
Přemýšlím co si sebou zítra vzít na sebe a jídlo. Další výletnice si plánují baštu sebou, myslela jsem,že se někde stavíme pocestě ve městě. Uvidím, asi si usmažím řízeček a nějaké drobnosti, které vydrží i teplo.
Přemýšlím, zda koupit kytičku a zajet na htřbitobv, je 1 výročí od úmrtí. Kdyby ještě přišel mrazík, byla by ale hned černá. Jistě zajedu rozsvítit. Včera jsem si doma svítila čajovkou.
Dnes si uděláme čínu z vepřového. V pndělí jsem vzala kus kýty, tak jsme uřízly dva plátky a zbytek rozkrájely.
Obrázek uživatelky
profil
u nás také pěkně ,včera bylo zalito, byl to déšť rozumný, ne prudký příliv...Dnes po něm není památky a svítí sluníčko s modrou oblohou, je 10st...K obědu bude vepřové na houbách s knedlíkem a polévka bramborotvá.Mám poslední zeleninu ve sklepě, tak ji musím zlikvidovat...Všem přeji krásný a slunečný den, když ne na obloze, tak v duši...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobré ránko přeji...Deštík mne včera potěšil..SmajlíkSmajlíkHlavně květiny a stromy trošinku pozaléval...Smajlíka už je zase modroučká oblohaSmajlík
Vytahla jsem kus hrudí z mražáku, bude polívka a koprovka, už leze nový kopr, tak zlikvidovat starýSmajlíkSmajlík

Věruš, tak očekávám reportáž o vlaštovičkáchSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
u nás už svítí sluníčko, ale je zima.
Včera večer už jsem se k vám nedostala.Už jsem měla na diskuzi načnutý příspěvek, ale přišel syn, něco jsme řešili, tak jsem od noťasu odešla. Když odešel, bylo půl desáté a už jsem neměla ani chuť psát.
Jaruš, ta knížka bude super. Ale asi se tam všechno nevejde,budeš muset psát pokračování.
Věruš,tak budeš zase sledovat ptáčátka v hnízdečku. Musíš nám pak referovat.
Děvčata, mějte fajn středu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsme měli mrazík tady, svítí sluníčko.Věrko tak se vlaštovce u vás líbí.Dnes nemám nic naplánovano, tak uvidíme. Mějte pěkný den všechny .Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přejí vám krásné středeční ránoSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles