Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Přišla jsem ze zahrady..ještě ta moje práce není moc vidět, ale na těle to cítímSmajlíkSmajlík
Boži..hlavně, že už se cítíš lépe..SmajlíkZase za námi přijdiSmajlík
Jindřiško, budeš se masírovat každý den, tak třeba to bude účinnější..hlavně aby noha nebolela.SmajlíkKapříka bych si dala..Smajlík

SmajlíkJeště jdu kouknout na emaily, počkám na synka, příjde mi vrátit kolo a pak zavolám tatinovi, popřeji mu dobrou nocku a půjdu zalehnoutSmajlíkbudu mít seriálekSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
nejprve vítám Boženku,je dobře, že už je ti lépe, teď po tom ochlazení by už mělo být hezky. Já okurky,dý
ně,fazolky budu set až za týden. Sazeničky paprik a rajčat až po zmrzlých.
A celer by se už taky mohl, jenže sazeničky nemám,až pojedu do Hruš. n.J. tak si je koupím.
Včera u nás moc nepršelo, vše odfoukal vítr jinam.Ochladilo se, ale obloha byla krásně modrá.Plela jsem ředkev,salát a pórek v pařeníku. Na záhonu klíčí astry, tam kde byly loni, tak je přesadím tam, kde je chci letos.
Vlaštovky jsem u nás ještě neviděla, musím se lépe podívat,taky si staví hnízdo ve chlívku u slepic.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata docela se stydím, že jsem tu tak dlouho nebyla. Bylo mě hodně mizerně. Ještě nejsem OK, ale je to lepší. Neměla bych co psát. S vypětím sil jsem vždy jen uvařila a umyla nádobí. Na velikonoce jsem okna neměla umyté a ani na 1 máje nebudou. Ale svět se nezboří. Na zahradě manžel všechno posadil sám. Už lezou brambory, hrášek, ředkvička a mrkev. Dost se ochladilo, ale naštěstí nemrzne a myslím, že tentokrát ani v noci to nepujde pod nulu. Horší to je v Čechách. Třešně, švestky, jabloně i meruňky kvetou ( máme jednu malou loni nasazanou.)
Obrázek uživatelky
profil
Stále nestihám přečíst co jste za týden napsalySmajlík
Reagují na ryby.Já je miluji na všechny způsoby.
Když jsem byla v lázních v Třeboni -Jedla jse celé 3týdny jen rybySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás se také ochladilo, ale sluníčko svítí.
Děkuji děvčata, za komentáře u fotek.
Vlaštovky i ostatní ptactvo je krásné pozorovat. U nás se zase usadily sýkorky, tak je ráda pozoruji.
Aničko, dobře, že už jsi zdravá. Po operaci bude ještě líp.
Na zahradě mě lezou akorát ředkvičky.
Kristinko, budeš parádně prohřátá.
Jino, dobře, že budeš mít přístroj doma. Užíj si zahradu. Ryby bych si dala, ale doma rybáře nemám.
Mějte hezké odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
zase po nějaké době. Včera jsem byla u doktorky v Přerově na kontrole a pokračuji v lymfomasáži. Doktorka mi vyřizuje ten přístroj na masáže, LYMFOVEN, a budu si to masírovat doma. Zítra jedu do Holešova na kontrolu, tak jsem zvědavá co mi tam řeknou.
Jahody už nám krásně kvetou, cibule, ředkvičky a hrášek už je také venku. Dnes mi donesla druhá babka rajčata a papriky, tak to pojedeme zasadit na zahradu.
Oběd mám uvařený, ale čekám na manžela, měl by se už každou nchvíli vrátit, jeli ráno v 5 hod. na ryby. Už mám v mražáku 2 kapry a krásného karasa. Kdyby jste některá bydlela poblíž, tak vás můžu zásobovat rybama, protože ten můj dědek je fanatický rybář.
Už zvoní, tak mu jdu otevřít. Zatím se loučím.
Zase donesl kapra.
Obrázek uživatelky
profil
v galerii máte ode mně malý pozdrav a doporučení.
Jinak u nás je střídavě oblačno, ale dost se ochladilo. Dnes máme libový bůček se zelím a knedlíkem a květákovou polévku. Odpoledne jdeme vnučce vyřizovat pas, tak to bude radosti. Ona je nespoutaný živel, tak tam budou mít veselo.
Mějte hezký den.
Obrázek uživatelky
profil
Aničko, tak zase do práce...
Ta zprava z Nepálu je ohromná, že nikdo od nás tam nezůstal.Smajlík
Půjdu na zahrádku..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
vše jsem si od Vás přečetla. Tak už jsou vlaštovky i u vás jak píše Věrka. Já byla na kontrole a už půjdu zase d práce. Takže konec lenošení, ale ne nadlouho. Počítám, že tak za 2 měsíce půjdu na tu operaci a pak budu lenošit zase. Dnes jsem koupila 2 mini jiřinky a už jsou na zahradě nasazené. Sleduji zprávy a právě ted Zaorálek sděluje, že v Nepálu se podařilo sPojit se všemi našimi občany, že tam žádný nezahnul. No asi je to zázrak.
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání jsem nestihlaSmajlíkSmajlík
Byla jsem ve městě.. Teď mám uvařený čajík, i když jsem přišla zpocená, ono na slunci je dost teplo a měla jsem bundu..čajík vypiji až zchládne, alespoň mám důvod sedětSmajlíkSmajlíka nic nedělat..

REGI.. vezmi si svačinku, ono by to bylo náročné celý den bez jídlaSmajlík Výletek si užij..a večer pozor na čarodějnice, jestli se zdržíte..SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles