Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Přeji hezký podvečer... | Datum vložení: 29.04.2015 18:54 hod. | |||
|
Přišla jsem ze zahrady..ještě ta moje práce není moc vidět, ale na těle to cítím![]() ![]() Boži..hlavně, že už se cítíš lépe.. Zase za námi přijdi![]() Jindřiško, budeš se masírovat každý den, tak třeba to bude účinnější..hlavně aby noha nebolela. Kapříka bych si dala..![]() Ještě jdu kouknout na emaily, počkám na synka, příjde mi vrátit kolo a pak zavolám tatinovi, popřeji mu dobrou nocku a půjdu zalehnout budu mít seriálek![]() |
||||
| annau | Příjemné pozdní odpoledne, | Datum vložení: 29.04.2015 17:57 hod. | |||
|
nejprve vítám Boženku,je dobře, že už je ti lépe, teď po tom ochlazení by už mělo být hezky. Já okurky,dý ně,fazolky budu set až za týden. Sazeničky paprik a rajčat až po zmrzlých. A celer by se už taky mohl, jenže sazeničky nemám,až pojedu do Hruš. n.J. tak si je koupím. Včera u nás moc nepršelo, vše odfoukal vítr jinam.Ochladilo se, ale obloha byla krásně modrá.Plela jsem ředkev,salát a pórek v pařeníku. Na záhonu klíčí astry, tam kde byly loni, tak je přesadím tam, kde je chci letos. Vlaštovky jsem u nás ještě neviděla, musím se lépe podívat,taky si staví hnízdo ve chlívku u slepic. |
||||
| Bobina | Pěkné odpoledne | Datum vložení: 29.04.2015 15:37 hod. | |||
|
Děvčata docela se stydím, že jsem tu tak dlouho nebyla. Bylo mě hodně mizerně. Ještě nejsem OK, ale je to lepší. Neměla bych co psát. S vypětím sil jsem vždy jen uvařila a umyla nádobí. Na velikonoce jsem okna neměla umyté a ani na 1 máje nebudou. Ale svět se nezboří. Na zahradě manžel všechno posadil sám. Už lezou brambory, hrášek, ředkvička a mrkev. Dost se ochladilo, ale naštěstí nemrzne a myslím, že tentokrát ani v noci to nepujde pod nulu. Horší to je v Čechách. Třešně, švestky, jabloně i meruňky kvetou ( máme jednu malou loni nasazanou.) | ||||
| filipi | kuk děvčata | Datum vložení: 29.04.2015 15:08 hod. | |||
|
Stále nestihám přečíst co jste za týden napsaly![]() Reagují na ryby.Já je miluji na všechny způsoby. Když jsem byla v lázních v Třeboni -Jedla jse celé 3týdny jen ryby ![]() |
||||
| jimas | Přeji dobrý den. | Datum vložení: 29.04.2015 13:58 hod. | |||
|
U nás se také ochladilo, ale sluníčko svítí. Děkuji děvčata, za komentáře u fotek. Vlaštovky i ostatní ptactvo je krásné pozorovat. U nás se zase usadily sýkorky, tak je ráda pozoruji. Aničko, dobře, že už jsi zdravá. Po operaci bude ještě líp. Na zahradě mě lezou akorát ředkvičky. Kristinko, budeš parádně prohřátá. Jino, dobře, že budeš mít přístroj doma. Užíj si zahradu. Ryby bych si dala, ale doma rybáře nemám. Mějte hezké odpoledne. ![]() |
||||
| Jina | Děvčata, zdravím Vás | Datum vložení: 29.04.2015 13:30 hod. | |||
|
zase po nějaké době. Včera jsem byla u doktorky v Přerově na kontrole a pokračuji v lymfomasáži. Doktorka mi vyřizuje ten přístroj na masáže, LYMFOVEN, a budu si to masírovat doma. Zítra jedu do Holešova na kontrolu, tak jsem zvědavá co mi tam řeknou. Jahody už nám krásně kvetou, cibule, ředkvičky a hrášek už je také venku. Dnes mi donesla druhá babka rajčata a papriky, tak to pojedeme zasadit na zahradu. Oběd mám uvařený, ale čekám na manžela, měl by se už každou nchvíli vrátit, jeli ráno v 5 hod. na ryby. Už mám v mražáku 2 kapry a krásného karasa. Kdyby jste některá bydlela poblíž, tak vás můžu zásobovat rybama, protože ten můj dědek je fanatický rybář. Už zvoní, tak mu jdu otevřít. Zatím se loučím. Zase donesl kapra. |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata, | Datum vložení: 29.04.2015 13:25 hod. | |||
|
v galerii máte ode mně malý pozdrav a doporučení. Jinak u nás je střídavě oblačno, ale dost se ochladilo. Dnes máme libový bůček se zelím a knedlíkem a květákovou polévku. Odpoledne jdeme vnučce vyřizovat pas, tak to bude radosti. Ona je nespoutaný živel, tak tam budou mít veselo. Mějte hezký den. |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 29.04.2015 13:19 hod. | |||
|
Aničko, tak zase do práce... Ta zprava z Nepálu je ohromná, že nikdo od nás tam nezůstal. ![]() Půjdu na zahrádku.. ![]() |
||||
| Anicka59 | Hezké odpoledne | Datum vložení: 29.04.2015 13:08 hod. | |||
|
vše jsem si od Vás přečetla. Tak už jsou vlaštovky i u vás jak píše Věrka. Já byla na kontrole a už půjdu zase d práce. Takže konec lenošení, ale ne nadlouho. Počítám, že tak za 2 měsíce půjdu na tu operaci a pak budu lenošit zase. Dnes jsem koupila 2 mini jiřinky a už jsou na zahradě nasazené. Sleduji zprávy a právě ted Zaorálek sděluje, že v Nepálu se podařilo sPojit se všemi našimi občany, že tam žádný nezahnul. No asi je to zázrak. | ||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 29.04.2015 12:11 hod. | |||
|
Dobré chutnání jsem nestihla![]() ![]() Byla jsem ve městě.. Teď mám uvařený čajík, i když jsem přišla zpocená, ono na slunci je dost teplo a měla jsem bundu..čajík vypiji až zchládne, alespoň mám důvod sedět ![]() a nic nedělat..REGI.. vezmi si svačinku, ono by to bylo náročné celý den bez jídla Výletek si užij..a večer pozor na čarodějnice, jestli se zdržíte..![]() ![]() |
||||