Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
ráno děvčata a hezký sluníčkový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné čtvrteční ráno ženičky.Smajlík
Koukám,že jste se rozhodly utrácetSmajlík
Anička-botičkySmajlík
Věruška-něco do ledničkySmajlík
Já budu muset šetřit hlavně na sobě,jestli chci ten větší bytSmajlíkAsi si naordinují povinnou dietuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
doma nemáme, a nemáme ani ryby. Mám je ale moc ráda. Zítra si jedu pro 2 nové boty, které jsem si objednala v lékárně z programu BENEFIT PLUS, který máme od firmy. Vloni jsem vyčerpala za brýle pro sebe i pro manžela.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka, já jsem byla na zahraě, ve skleníku jsem otrhala a a dala zamrazit špenát,přitom jsem rozmrazila mrazák a přebrala zbytky loňské zeleniny...V kuchyni bomba, tak uklidit, pověsila jsem prádlo a byl večer...Smajlík
Jinuš, Boženko, Blani,ať je líp...Smajlík
Alenko, Regi,hezký výlet přeju...Smajlík
Marcelko, doufám,že se o mladých ozveš...Smajlík
Kristi,hezky sis dnes užila saunu i děti...Smajlík
Všechny jste pilně pracovaly na zahrákách nebo doma...šikulky...Smajlík
Rybičky já mám moc ráda,ale rybář už na ryby nemůže...Smajlík
Děvčátka mějte pohodový večer a klidné spaní...Smajlík


Obrázek uživatelky
profil
děvčata dnes jsme měli lítací den,muž si vzal dovolenou ještě zítra že se něco udělá a zatím jsme to jen promrhali.Po nákupu a v OBI skoro 2 hodiny,potkali jsme tam syna,kupoval si pilu,tak jsme jeli k nim a protáhlo se to až do 3 hodin, pro Kristínku k družině a neudělalo se doma nic.Jinuš,fajn že přístroj budeš mít doma a tak přeji aby byl úspěch a otok konečně opadl.Boženko,hlavně že je ti už lépe,opatruj se a lenoš at se ti to nevrátí.Blani co je s tebou?Co jsi drapla?Koukej zalést do pelíšku a zítra k doktoru,máš před sebou delší výkend, tak at se léčíš.U nás bylo krásně,ještě ted máme 16 stupnů.Vlaštovky jsem tu také neviděla.No a já letím do sprcháče a budem koukat na výměnu manželek,ráda na to koukám.Hezký večer a klidnou noc přeji.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Blani jen jdi k dr,už dlouho tě to trápíSmajlíkSmajlík
Rybáře máme doma,syn je taky vášnivý rybář,sem tam se na nás taky dostaneSmajlíkRybíčky máme taky rádi,ve všelijaké podoběSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já si dneska užila sauničkuSmajlíkSmajlíkBylo to fajn,dost dlouho jsem nebyla....
Jino je dobře,že budeš mít lymfo doma,to budou ty nohavice?Držím palečkySmajlík
Boženko dobře,že už je ti lípSmajlíkUž jsem přemýšlela,kde pak jsi....
Odpoledne jsem měla návštěvu,byla tu dcera s rodinkou i malým raráškem..
Mějte všechny pěkný večer a dobrou nocku,půjdu koukat na telkuSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
ani jsem vás nedočetla, je mi dneska blbě, zítra mažu k doktorovi.
Mějte hezký večer a příjemnou nocSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky, my jsme dnes nebyli skoro celý den doma. Dopoledne jsme měli nějaké pochůzky v Rokycanech, odpoledne jsem byla na babinci, pak v knihovně a u bráchy.
Zítra nám mladí přivezou Verunku a pejska a v neděli s ní pojedeme k nim domů a budeme tam tři týdny, mladí letí na dovolenou. U nás v bytě bude vnuk.
Mám tedy dost napilno. Smajlík

Jindřiško, moc bych Ti přála, aby ti denní masáže pomohly a nožka konečně splaskla.SmajlíkSmajlík♥♥♥
Boženko, copak tě to postihlo? Hlavně, že už jsi na tom lépe.Smajlík
Rybičky také máme moc rádi, ale rybář v rodině není.Smajlík

Muž šel na domovní schůzi, tak se ještě porozhlédnu po CHŽ. Jen jsem nakoukla na emaily a mám jich tam dnes 60.
Chtěla bych vás poprosit, abyste mi celý květen emaily neposílaly, nebudu ani na PC.Smajlík
PŘEJI VÁM PĚKNÝ VEČER a klidnou dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak hlavně Boženko, že se to lepšíSmajlíkJino je fajn, že přístroj budeš mít doma.dnes teda tady byla dost zima, tak na zahradách se nic moc nedá dělat. I muškáty jsem z oken uklidila. Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc všem.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles