Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| ija1 | Dobré | Datum vložení: 30.04.2015 07:21 hod. | |||
|
ráno děvčata a hezký sluníčkový den.![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 30.04.2015 06:29 hod. | |||
|
Krásné čtvrteční ráno ženičky.![]() Koukám,že jste se rozhodly utrácet ![]() Anička-botičky ![]() Věruška-něco do ledničky ![]() Já budu muset šetřit hlavně na sobě,jestli chci ten větší byt Asi si naordinují povinnou dietu![]() |
||||
| Anicka59 | Rybáře | Datum vložení: 29.04.2015 22:07 hod. | |||
|
doma nemáme, a nemáme ani ryby. Mám je ale moc ráda. Zítra si jedu pro 2 nové boty, které jsem si objednala v lékárně z programu BENEFIT PLUS, který máme od firmy. Vloni jsem vyčerpala za brýle pro sebe i pro manžela. | ||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 29.04.2015 21:16 hod. | |||
|
Děvčátka, já jsem byla na zahraě, ve skleníku jsem otrhala a a dala zamrazit špenát,přitom jsem rozmrazila mrazák a přebrala zbytky loňské zeleniny...V kuchyni bomba, tak uklidit, pověsila jsem prádlo a byl večer...![]() Jinuš, Boženko, Blani,ať je líp... ![]() Alenko, Regi,hezký výlet přeju... ![]() Marcelko, doufám,že se o mladých ozveš... ![]() Kristi,hezky sis dnes užila saunu i děti... ![]() Všechny jste pilně pracovaly na zahrákách nebo doma...šikulky... ![]() Rybičky já mám moc ráda,ale rybář už na ryby nemůže... ![]() Děvčátka mějte pohodový večer a klidné spaní... ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 29.04.2015 20:06 hod. | |||
|
děvčata dnes jsme měli lítací den,muž si vzal dovolenou ještě zítra že se něco udělá a zatím jsme to jen promrhali.Po nákupu a v OBI skoro 2 hodiny,potkali jsme tam syna,kupoval si pilu,tak jsme jeli k nim a protáhlo se to až do 3 hodin, pro Kristínku k družině a neudělalo se doma nic.Jinuš,fajn že přístroj budeš mít doma a tak přeji aby byl úspěch a otok konečně opadl.Boženko,hlavně že je ti už lépe,opatruj se a lenoš at se ti to nevrátí.Blani co je s tebou?Co jsi drapla?Koukej zalést do pelíšku a zítra k doktoru,máš před sebou delší výkend, tak at se léčíš.U nás bylo krásně,ještě ted máme 16 stupnů.Vlaštovky jsem tu také neviděla.No a já letím do sprcháče a budem koukat na výměnu manželek,ráda na to koukám.Hezký večer a klidnou noc přeji.![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 29.04.2015 19:50 hod. | |||
|
Blani jen jdi k dr,už dlouho tě to trápí![]() ![]() Rybáře máme doma,syn je taky vášnivý rybář,sem tam se na nás taky dostane Rybíčky máme taky rádi,ve všelijaké podobě![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 29.04.2015 19:41 hod. | |||
|
já si dneska užila sauničku![]() Bylo to fajn,dost dlouho jsem nebyla....Jino je dobře,že budeš mít lymfo doma,to budou ty nohavice?Držím palečky ![]() Boženko dobře,že už je ti líp Už jsem přemýšlela,kde pak jsi....Odpoledne jsem měla návštěvu,byla tu dcera s rodinkou i malým raráškem.. Mějte všechny pěkný večer a dobrou nocku,půjdu koukat na telku ![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 29.04.2015 19:37 hod. | |||
|
ani jsem vás nedočetla, je mi dneska blbě, zítra mažu k doktorovi. Mějte hezký večer a příjemnou noc ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 29.04.2015 19:37 hod. | |||
|
Holky, my jsme dnes nebyli skoro celý den doma. Dopoledne jsme měli nějaké pochůzky v Rokycanech, odpoledne jsem byla na babinci, pak v knihovně a u bráchy. Zítra nám mladí přivezou Verunku a pejska a v neděli s ní pojedeme k nim domů a budeme tam tři týdny, mladí letí na dovolenou. U nás v bytě bude vnuk. Mám tedy dost napilno. ![]() Jindřiško, moc bych Ti přála, aby ti denní masáže pomohly a nožka konečně splaskla. ![]() ♥♥♥Boženko, copak tě to postihlo? Hlavně, že už jsi na tom lépe. ![]() Rybičky také máme moc rádi, ale rybář v rodině není. ![]() Muž šel na domovní schůzi, tak se ještě porozhlédnu po CHŽ. Jen jsem nakoukla na emaily a mám jich tam dnes 60. Chtěla bych vás poprosit, abyste mi celý květen emaily neposílaly, nebudu ani na PC. ![]() PŘEJI VÁM PĚKNÝ VEČER a klidnou dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 29.04.2015 19:25 hod. | |||
|
Tak hlavně Boženko, že se to lepší Jino je fajn, že přístroj budeš mít doma.dnes teda tady byla dost zima, tak na zahradách se nic moc nedá dělat. I muškáty jsem z oken uklidila. Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc všem.![]() |
||||