Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
celý dnešní den. A jak píše Helenka, koště připravené, ložiska vymazané, navigace funkční a tak už jen nastartovat.Smajlík Smajlík Smajlík. Jinak bot z lékárny jsou už doma, ještě si koupím nějaké páskové k šatům. Tyhle jsou spíše vycházkové. Zatím tu máme hezky, ale od Přerova je to takové jako v oparu, tak uvidíme, zda zaprší.
Obrázek uživatelky
profil
dalo mi fušku, než jsem vše přečetla.
Napřed vám přeju dobré chutnání. Já zas jen pití.
Doktor mi napsal nové prášky, to rozhozené zažívání a i jiné věci mi prý skutečně způsobily ty minulé. Tak snad bych měla spět konečně k uzdravení. Pak jsme byli s Pepíkem ve městě a nakupovat v Penny, tam bylo boží dopuštění.
AničkoF, ty si koleduješ, pročpak jsi nešla k doktorovi dřív, když máš flek od klíštěte? Pěsti ti držím.
Aničko59,to je fajn, že si můžeš objednávat boty přes lékárnu.
Maru, taky se snažím šetřit, ale jde to ztuha. Dneska jsem v Penny koupila 250 g těch malých rajčátek, bylo tam různých druhů plno a cenovky nebylo poznat,která patří kam. Myslela jsem, že tyhle jsou za 19,90 a doma kouknu na účtenku a ono 49,90. Ty musí být božské.Smajlík
Marcelko, užij si mladé.
Jani, chřipku jsi vzala hopem,opatruj se.
Opatrujte se všechny. Jdu hledat koště - nebo vysavač? Ten musím vzít do ruky za chvilku.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka jdu vám popřát dobré chutnání.
Já se chystám k lékaří.Ve středu minulý týden jsem si na břiše vytáhla klíště a dodnes mám červený flek jak pětikoruna.Tak mě držte pěstěSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
milé seniorky namažte si košťata, ty movitější zkontrolujte funkčnost vysavače a večer se sejdeme při našem letu. Zatím to vypadá na pěkný výlet. Už se moc těším.
Obrázek uživatelky
profil
Máme slunečno, ale chladno.

Děvčátka, budeme u mladých. S notebookem to neumím, tak se ozývat nebudu.Trochu budeme cestovat. Jakmile se vrátíme, ozvu se.
Všem přeji krásné květnové dny, prožité bez bolestí a starostí.
Ahojky!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Taky máme hezky i když chladněji...Smajlík

Jani,tyto problémy potrápí, dobře,že je už líp...Smajlík
Blani, dobře pořiď u doktora...Smajlík
Věrko a Aničko, dobře nakupte...*17**
AničkoF,Zdeni, taky šetřím co to jde, musím...ale zatím to není poznat...Smajlík
Mějte všechny bezva předsváteční den...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
zatím máme sluníčko,ale je zima, uvidíme...Uklidila jsem prach před domem na oknech a obložení, parapety, je to od těch ,co dělají kanalizaci. Do toho na to napršelo a měla jsem co dělat .Asi to bude celý rok, jde jim to pomalu...K obědu dělám zapečené brambory s brokolicí a sýrem.Polévka je ještě zeleninová. Děvčatům, co jedou na výlet, přeji šťastnou cestu i návrat. Vám přeji hezký den a pohodu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dneska máme opět pěkně,ale chladnoSmajlík
Já dneska nemám moc dobrý den ,jdeme na pohřeb....
Marcelko,kdepak se nám chystáš toulat celý měsícSmajlíkSmajlík,že nebudeš na PC
Alči krásný výletekSmajlíkSmajlík
Všem ať se dobře daříSmajlík
Blani,doufám,že jsi vyrazila k dr,držím palečkySmajlíkSmajlík
Jani,je fajn ,že už je ti líp!!!!
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkné ráno.
Nějak se sem nedostávám na Vás kouknout.
Ráno odjíždíme na zahradu.Přijedeme na oběd a zase jedeme.
Teď jsem dva dny ležela.Ráno jsem byla ještě s fenkami na procházce a pak jsem se vrátila a chytla jsem nějakou střevní chřipku.Ležela jsem a spala.Dnes už je mě lépe a čekám, že přijede pošta.Muž už jel za fenkami.

Jen jsem Vás dočetla, ale nebudu reagovat.Nic si nepamatuji.Smajlík Smajlík
Děkuji za komentáře a nakouknutí na fotky z Flory.Dnes jsem dala poslední.
Výstava byla pěkná.

Mějte hezký den.SmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
Pěkné ráno a celý den, nějak se mračí tady.Doře nakupte a já Aničko budu v řadě s tebou- šetřitSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles