Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anicka59 | Hezký | Datum vložení: 30.04.2015 13:14 hod. | |||
|
celý dnešní den. A jak píše Helenka, koště připravené, ložiska vymazané, navigace funkční a tak už jen nastartovat. . Jinak bot z lékárny jsou už doma, ještě si koupím nějaké páskové k šatům. Tyhle jsou spíše vycházkové. Zatím tu máme hezky, ale od Přerova je to takové jako v oparu, tak uvidíme, zda zaprší. |
||||
| Bm68 | Hezký den, děvčata, | Datum vložení: 30.04.2015 12:14 hod. | |||
|
dalo mi fušku, než jsem vše přečetla. Napřed vám přeju dobré chutnání. Já zas jen pití. Doktor mi napsal nové prášky, to rozhozené zažívání a i jiné věci mi prý skutečně způsobily ty minulé. Tak snad bych měla spět konečně k uzdravení. Pak jsme byli s Pepíkem ve městě a nakupovat v Penny, tam bylo boží dopuštění. AničkoF, ty si koleduješ, pročpak jsi nešla k doktorovi dřív, když máš flek od klíštěte? Pěsti ti držím. Aničko59,to je fajn, že si můžeš objednávat boty přes lékárnu. Maru, taky se snažím šetřit, ale jde to ztuha. Dneska jsem v Penny koupila 250 g těch malých rajčátek, bylo tam různých druhů plno a cenovky nebylo poznat,která patří kam. Myslela jsem, že tyhle jsou za 19,90 a doma kouknu na účtenku a ono 49,90. Ty musí být božské. ![]() Marcelko, užij si mladé. Jani, chřipku jsi vzala hopem,opatruj se. Opatrujte se všechny. Jdu hledat koště - nebo vysavač? Ten musím vzít do ruky za chvilku. |
||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 30.04.2015 11:21 hod. | |||
|
Děvčátka jdu vám popřát dobré chutnání. Já se chystám k lékaří.Ve středu minulý týden jsem si na břiše vytáhla klíště a dodnes mám červený flek jak pětikoruna.Tak mě držte pěstě ![]() |
||||
| hela52 | Tak | Datum vložení: 30.04.2015 11:09 hod. | |||
|
milé seniorky namažte si košťata, ty movitější zkontrolujte funkčnost vysavače a večer se sejdeme při našem letu. Zatím to vypadá na pěkný výlet. Už se moc těším. | ||||
| Macizaj | Pěkný čtvrtek | Datum vložení: 30.04.2015 09:55 hod. | |||
|
Máme slunečno, ale chladno. Děvčátka, budeme u mladých. S notebookem to neumím, tak se ozývat nebudu.Trochu budeme cestovat. Jakmile se vrátíme, ozvu se. Všem přeji krásné květnové dny, prožité bez bolestí a starostí. Ahojky! ![]() ![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 30.04.2015 09:24 hod. | |||
|
Taky máme hezky i když chladněji...![]() Jani,tyto problémy potrápí, dobře,že je už líp... ![]() Blani, dobře pořiď u doktora... ![]() Věrko a Aničko, dobře nakupte...*17** AničkoF,Zdeni, taky šetřím co to jde, musím...ale zatím to není poznat... ![]() Mějte všechny bezva předsváteční den... ![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný den, | Datum vložení: 30.04.2015 09:20 hod. | |||
|
zatím máme sluníčko,ale je zima, uvidíme...Uklidila jsem prach před domem na oknech a obložení, parapety, je to od těch ,co dělají kanalizaci. Do toho na to napršelo a měla jsem co dělat .Asi to bude celý rok, jde jim to pomalu...K obědu dělám zapečené brambory s brokolicí a sýrem.Polévka je ještě zeleninová. Děvčatům, co jedou na výlet, přeji šťastnou cestu i návrat. Vám přeji hezký den a pohodu.![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 30.04.2015 09:15 hod. | |||
|
dneska máme opět pěkně,ale chladno![]() Já dneska nemám moc dobrý den ,jdeme na pohřeb.... Marcelko,kdepak se nám chystáš toulat celý měsíc ![]() ,že nebudeš na PCAlči krásný výletek ![]() ![]() Všem ať se dobře daří ![]() Blani,doufám,že jsi vyrazila k dr,držím palečky ![]() ![]() Jani,je fajn ,že už je ti líp!!!! |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 30.04.2015 09:03 hod. | |||
|
![]() pěkné ráno. Nějak se sem nedostávám na Vás kouknout. Ráno odjíždíme na zahradu.Přijedeme na oběd a zase jedeme. Teď jsem dva dny ležela.Ráno jsem byla ještě s fenkami na procházce a pak jsem se vrátila a chytla jsem nějakou střevní chřipku.Ležela jsem a spala.Dnes už je mě lépe a čekám, že přijede pošta.Muž už jel za fenkami. Jen jsem Vás dočetla, ale nebudu reagovat.Nic si nepamatuji. ![]() Děkuji za komentáře a nakouknutí na fotky z Flory.Dnes jsem dala poslední. Výstava byla pěkná. Mějte hezký den. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 30.04.2015 07:56 hod. | |||
|
Pěkné ráno a celý den, nějak se mračí tady.Doře nakupte a já Aničko budu v řadě s tebou- šetřit![]() |
||||