Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | . | Datum vložení: 30.04.2015 20:24 hod. | |||
|
Jdu se dnes rozloučit,čubrním na telku a dala se do mě zima, asi se ochladilo dost. Ať se vám dneska krásně spí. ![]() |
||||
| filipi | dobrý večer | Datum vložení: 30.04.2015 20:15 hod. | |||
|
Jdu vám popřát krásnou bezbolestnou noc.Já jsem spolkla prášek a jsem tak omámená,že se bojím jít vyvenčit péjska,abych po cestě neusnula![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 30.04.2015 20:14 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Kristínko, u nás jsou Slatinice. Marcelko, tobě přeji pěkný pobyt u syna. ![]() Kdo odlétá, tak pěkný večer.Já budu raději doma. ![]() Je tam chladno.Pěkný večer a marodům přeji ať se vše v dobré obrátí. ![]() ![]() Dík za nakouknutí. |
||||
| hela52 | pro Kristínu-Badysek | Datum vložení: 30.04.2015 20:01 hod. | |||
|
nene Alenka byla ve Slatiňanech u Chrudimi to je v Pardubickém kraji. Je tam zámek s koňskou tématikou a mnoha hřebčíny. Mají tam nádherný park. Nedaleko parku je Monako to je výborná hospůdka v lese, a od ní je kousek k hrádku,zvaný kočičí, který nechal kdysi postavit majitel slatiňanského zámku pro své dětičky - je to zmenšenina hradu a častým výletním místem. | ||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 30.04.2015 18:50 hod. | |||
|
Přes den bylo celkem fajn, ale už se zamračilo a ochladilo...budu topit...![]() Sázela jsem maliny a měla jsem tu nejstaršího syna...jinak mi děti nepřijedou,mají jiný program,tak budeme sami... ![]() Blani, tak už bude líp...ta rajčata,to je síla... ![]() Marci, měj se hezky a šťastnou cestu... ![]() Aničko F....držím pěsti,snad to bude dobré... ![]() Aničko, užij si nové botičky... ![]() Kristi, tak máte mutné chvilky rozloučení za sebou... ![]() Alenko, fajne sis užila výlet... ![]() Marti,přeji pěkný čarodějnický večer... ![]() Děvčátka, mějte včecky pohodový večer a klidnou prvomájovou noc... ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 30.04.2015 18:29 hod. | |||
|
AničkoF, zasloužila by sis na zadek.Tak košťata máte, tak hurá do ulic. Máme tady zamračeno a dost chladno. Marci tak si to užívej a všichni co někam jedete. Mějte pěkný večer a dobrou noc všem![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 30.04.2015 18:26 hod. | |||
|
já se loučím, jdeme se dvěma čarodějnicemi na hřiště . Verunka a dcera manžela její maminky. Jsou moc pěkné, bude průvod a ohýnky i bude ohňostroj.... Tak máte nejvyšší čas letět...Přeji pěkný večer a hezkou dobrou noc...![]() ![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 30.04.2015 18:12 hod. | |||
|
už jsem doma,nebo teprve? Původně jsme nechtěli jít na hřbitov,ale kamarádka chtěla mermomocí ať jdeme na pohoštění,že by si to tak přál,tak nebylo zbytí....Je to smutné,ale nikdo nevíme jak to bude.... Blani snad bude už jenom dobře,co můžou udělat blbé léky ![]() ![]() Marcelko tak si užij výlety i rodinku ![]() ![]() ![]() Alenka měla pěkný výlet,Slatiňany to jsou ty lázně u Olomouce? Aničko59 a Helenko motorové koště mám připravené už budu startovat ![]() ![]() Děvčátka mějte se všechny krásný večer a asi už nepřijdu,tak dobrou nocku ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 30.04.2015 16:34 hod. | |||
|
Sláva nazdar výletu... Byli jsme v Chrudimi, kamarádka běhala po úřadech, ja se prošla městem, a taky jsme se byli podívat ve Slatiňanech a cestou zpět aspoň na chviličku ve Žd´áru nad. Sáz., já sbírám razítka památek UNESCO, tak mám první letošní počinek Napršelo, bylo fajn.. Až příjde synek tak poobědváme či povečeříme.. udělala jsem včera rychle čočku, dnes si uděláme volské oko a bude papáníčko![]() MARCELKO..šťastnou cestu... ![]() uřijte si rodinu i výletky![]() Aničko Filipi, snad bude krev dobrá.. ![]() |
||||
| filipi | kuk děvčata | Datum vložení: 30.04.2015 15:02 hod. | |||
|
Tak jsem od lékaře doma.Dostala jsem DoxyHexal a za 14 dní musím na krev![]() |
||||