Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Jdu se dnes rozloučit,čubrním na telku a dala se do mě zima, asi se ochladilo dost.

Ať se vám dneska krásně spí.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jdu vám popřát krásnou bezbolestnou noc.Já jsem spolkla prášek a jsem tak omámená,že se bojím jít vyvenčit péjska,abych po cestě neusnulaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.

Kristínko, u nás jsou Slatinice.

Marcelko, tobě přeji pěkný pobyt u syna.Smajlík
Kdo odlétá, tak pěkný večer.Já budu raději doma.SmajlíkSmajlík Je tam chladno.

Pěkný večer a marodům přeji ať se vše v dobré obrátí.SmajlíkSmajlík
Dík za nakouknutí.
Obrázek uživatelky
profil
nene Alenka byla ve Slatiňanech u Chrudimi to je v Pardubickém kraji. Je tam zámek s koňskou tématikou a mnoha hřebčíny. Mají tam nádherný park. Nedaleko parku je Monako to je výborná hospůdka v lese, a od ní je kousek k hrádku,zvaný kočičí, který nechal kdysi postavit majitel slatiňanského zámku pro své dětičky - je to zmenšenina hradu a častým výletním místem.
Obrázek uživatelky
profil
Přes den bylo celkem fajn, ale už se zamračilo a ochladilo...budu topit...Smajlík
Sázela jsem maliny a měla jsem tu nejstaršího syna...jinak mi děti nepřijedou,mají jiný program,tak budeme sami...Smajlík
Blani, tak už bude líp...ta rajčata,to je síla...Smajlík
Marci, měj se hezky a šťastnou cestu...Smajlík
Aničko F....držím pěsti,snad to bude dobré...Smajlík
Aničko, užij si nové botičky...Smajlík
Kristi, tak máte mutné chvilky rozloučení za sebou...Smajlík
Alenko, fajne sis užila výlet...Smajlík
Marti,přeji pěkný čarodějnický večer...Smajlík
Děvčátka, mějte včecky pohodový večer a klidnou prvomájovou noc...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
AničkoF, zasloužila by sis na zadek.Tak košťata máte, tak hurá do ulic.Smajlík Máme tady zamračeno a dost chladno. Marci tak si to užívej a všichni co někam jedete. Mějte pěkný večer a dobrou noc všemSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já se loučím, jdeme se dvěma čarodějnicemi na hřiště . Verunka a dcera manžela její maminky. Jsou moc pěkné, bude průvod a ohýnky i bude ohňostroj.... Tak máte nejvyšší čas letět...Přeji pěkný večer a hezkou dobrou noc...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
už jsem doma,nebo teprve? Původně jsme nechtěli jít na hřbitov,ale kamarádka chtěla mermomocí ať jdeme na pohoštění,že by si to tak přál,tak nebylo zbytí....Je to smutné,ale nikdo nevíme jak to bude....
Blani snad bude už jenom dobře,co můžou udělat blbé lékySmajlíkSmajlík
Marcelko tak si užij výlety i rodinkuSmajlíkSmajlíkSmajlík
Alenka měla pěkný výlet,Slatiňany to jsou ty lázně u Olomouce?
Aničko59 a Helenko motorové koště mám připravené už budu startovatSmajlíkSmajlík
Děvčátka mějte se všechny krásný večer a asi už nepřijdu,tak dobrou nockuSmajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Sláva nazdar výletu... Byli jsme v Chrudimi, kamarádka běhala po úřadech, ja se prošla městem, a taky jsme se byli podívat ve Slatiňanech a cestou zpět aspoň na chviličku ve Žd´áru nad. Sáz., já sbírám razítka památek UNESCO, tak mám první letošní počinekSmajlíkNapršelo, bylo fajn..Smajlík Až příjde synek tak poobědváme či povečeříme.. udělala jsem včera rychle čočku, dnes si uděláme volské oko a bude papáníčkoSmajlík

MARCELKO..šťastnou cestu...SmajlíkSmajlíkuřijte si rodinu i výletkySmajlík
Aničko Filipi, snad bude krev dobrá..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem od lékaře doma.Dostala jsem DoxyHexal a za 14 dní musím na krevSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles