Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
kdysi od rána vyhrávali a dnes není vidět človíčka....Včera jsem z rejdění čarodějnic odešla v půl desáté, bylo jich tam hodně a stejně ty dvě nám skoro pořád utíkaly za jinýma.Byly ve svém rejdění a moc se bavily.Mě hudba docela později už vadila, už nemám takovou výdrž. Dcera je fotila, tak snad dám něco do alba....Ohňostroj byl, slyšela jsem ho až domů, protože nebydlíme od místa daleko...Teď ještě vyspávají, ale po obědě tu budou štěbetat jako o závod...Šeříky moc nekvetou a můj manžel má starost, jak prý mě dostane pod rozkvetlou třešeň/chi,chi/...Hezký den všemSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
krásný 1. máj!!SmajlíkSmajlíkSmajlík
Máme zataženo, zimu a napršeno. Ale to není nic zvláštního, pamatuju, jak na 1. máje poletoval sníh a pionýři se v průvodu klepali zimou.
Věrko, ještě jsem se nedívala, ale děkuju za seznam.
Kristi, užij si Třinecký den. Bude veselo.
Marti, jak bylo s čarodějnicemi?
Jaruška si taky užila s mládeží. Věřím, že budeš jako na trní, než se chlapci ozvou. Psala jsi, že jedou do Indie? Ta mě odjakživa lákala, tak se budu aspoň těšit, že nám pak ukážeš nějaké fotky,co tam synové pořídili.
AničkoF, jak je?
Jiřko, jsem zvědavá, jak budou nové prášky účinkovat, zatím mi do skoku není.
Tak jdu hledat seznam. Mějte se fanfárově!!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věrušce děkují za seznamSmajlík
Já jsem včera děvčata flámovala.Po prášcích jsem brzo usnula.Vzbudila jsem se po 22hod vyspalá.Nebyla jsm líná se obléct a jít se s péjskem podívat na ohňostroj.Je to ode mně daleko cca 2km.Byla jsem tam zhruba do půlnoci.Potom jsem se vykoupala tím pádem probrala tak jsem luštila i četla.Usnula jsem až po 4hod a spala až doteďSmajlík
Ráno jsem zjistila ,že pršelo asi až ránoSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věruško děkuji za seznámSmajlík
Regi jsi unavená ,ale výlet se vydařilSmajlíkSmajlík
My dneska máme Třinecký den a bude tam ŠLAGR tak chceme jít kouknoutSmajlíkSmajlík
Mějte se všechny májověSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkné , májové ráno. Tady zamračeno a hodně.Věrko jdu hned kouknout a díky. Mějte pohodový a klidný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme 1.májSmajlík..to ten čas utíkáSmajlík
Večer už jsem na diskuze nešla, byl tu synek, on vždy noťas obsadí a pak jsme vběhla pozalévat a už byla ordinace..

Dnes ani nevím co budeme dělat..jen že muž bude vařit segedinský gulášSmajlík

MARTI..to byla jistě krásná akce děvčátka i ty jste si jistě večer užilySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jsem unavená a jen přetahla fotky, oči semi zavírají. Ráno napíšu více a přidám cosi foteček. Dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
co je u vás nového. Včera nám odpoledne vypadl internet a zprovoznili ho až dneska. Dopoledne jsme zajeli do města nakoupit a odpoledne si zase zajeli do bazénu zaplavat. Pak už začalo Prostřeno a Ulice. Na čarodějnice muž vyrazil sám a přišel za 2 hodinky zmrzlý jak rampouch. Jsou 2°, tak jsem před chvílí radši ještě šla hodit textilii na Lilie.
Blani, tak už se ti zdravíčko bude zlepšovat. Smajlík
Marcelko, užíj si rodinku.Smajlík
Mějte hezkou noc, ať jste na 1 máje odpočaté.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Heli,Jani díky za vysvětlení,já to popletla SmajlíkSmajlík,jsou to podobné názvySmajlík
Marti dobře se pobavteSmajlíkSmajlíkNafoť ty svoje čarodějničkySmajlík
Dobrou nocSmajlík
Jaruš ať se synům daří na daleké cestě,ty máš strach,ale oni si to určitě užiji!!!!To už je uděl matek....
Obrázek uživatelky
profil
Dnes se den celkem vyvedl, hezky vydrželo do večera. Šla jsem s malou vnučkou k dceři do práce, kde byla akce pro děti zaměstnanců i pro klienty/ postižené děti/- Pálení čarodějnice. Všechna děvčata byla převlečena za čarodějnice a některé byly pěkně " husté", i ten náš malý raubíř se choval celkem spořádaně a nejvíce jej bavilo čabrání ve vodě se žabkami/ gumovými/. Moc hezky byla akce připravena, všichni se bavili. Až budou nějaké fotečky, hodím je do galerie.
Na zpáteční cestě jsem viděla veterány z 2. světové války, jak kladli věnec u kostela sv.Anny, kde je pamětní tabule. Čekal na ně vojenský autobus.
Zítra vyrážejí synové na dalekou cestu, budu jako na trní a myslí pořád s nimi. Možná zajedeme na výstavu koček na Černou louku. Uvidíme podle počasí. Jednou jsem byla v Bohumíně a byla to paráda, kočičiny všech ras i velikostí, byla jsem ve svém živlu a vnučka také miluje zvířátka, tak určitě návštěvu zvážíme.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles