Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Pěkné ráno a celý den, | Datum vložení: 01.05.2015 09:18 hod. | |||
|
kdysi od rána vyhrávali a dnes není vidět človíčka....Včera jsem z rejdění čarodějnic odešla v půl desáté, bylo jich tam hodně a stejně ty dvě nám skoro pořád utíkaly za jinýma.Byly ve svém rejdění a moc se bavily.Mě hudba docela později už vadila, už nemám takovou výdrž. Dcera je fotila, tak snad dám něco do alba....Ohňostroj byl, slyšela jsem ho až domů, protože nebydlíme od místa daleko...Teď ještě vyspávají, ale po obědě tu budou štěbetat jako o závod...Šeříky moc nekvetou a můj manžel má starost, jak prý mě dostane pod rozkvetlou třešeň/chi,chi/...Hezký den všem![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 01.05.2015 08:43 hod. | |||
|
krásný 1. máj!!![]() ![]() ![]() Máme zataženo, zimu a napršeno. Ale to není nic zvláštního, pamatuju, jak na 1. máje poletoval sníh a pionýři se v průvodu klepali zimou. Věrko, ještě jsem se nedívala, ale děkuju za seznam. Kristi, užij si Třinecký den. Bude veselo. Marti, jak bylo s čarodějnicemi? Jaruška si taky užila s mládeží. Věřím, že budeš jako na trní, než se chlapci ozvou. Psala jsi, že jedou do Indie? Ta mě odjakživa lákala, tak se budu aspoň těšit, že nám pak ukážeš nějaké fotky,co tam synové pořídili. AničkoF, jak je? Jiřko, jsem zvědavá, jak budou nové prášky účinkovat, zatím mi do skoku není. Tak jdu hledat seznam. Mějte se fanfárově!! ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 01.05.2015 08:38 hod. | |||
|
Věrušce děkují za seznam![]() Já jsem včera děvčata flámovala.Po prášcích jsem brzo usnula.Vzbudila jsem se po 22hod vyspalá.Nebyla jsm líná se obléct a jít se s péjskem podívat na ohňostroj.Je to ode mně daleko cca 2km.Byla jsem tam zhruba do půlnoci.Potom jsem se vykoupala tím pádem probrala tak jsem luštila i četla.Usnula jsem až po 4hod a spala až doteď ![]() Ráno jsem zjistila ,že pršelo asi až ráno ![]() |
||||
| badysek | Krásné májové dobré ránko, | Datum vložení: 01.05.2015 08:28 hod. | |||
|
Věruško děkuji za seznám![]() Regi jsi unavená ,ale výlet se vydařil ![]() ![]() My dneska máme Třinecký den a bude tam ŠLAGR tak chceme jít kouknout ![]() ![]() Mějte se všechny májově ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 01.05.2015 08:27 hod. | |||
|
Pěkné , májové ráno. Tady zamračeno a hodně.Věrko jdu hned kouknout a díky. Mějte pohodový a klidný den.![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 01.05.2015 08:03 hod. | |||
|
Máme 1.máj ..to ten čas utíká![]() Večer už jsem na diskuze nešla, byl tu synek, on vždy noťas obsadí a pak jsme vběhla pozalévat a už byla ordinace.. Dnes ani nevím co budeme dělat..jen že muž bude vařit segedinský guláš ![]() MARTI..to byla jistě krásná akce děvčátka i ty jste si jistě večer užily ![]() |
||||
| 2baculka | výlet se vydařil. | Datum vložení: 30.04.2015 23:49 hod. | |||
|
Jsem unavená a jen přetahla fotky, oči semi zavírají. Ráno napíšu více a přidám cosi foteček. Dobrou noc. | ||||
| jimas | Nakoukla jsem, abych dočetla, | Datum vložení: 30.04.2015 23:16 hod. | |||
|
co je u vás nového. Včera nám odpoledne vypadl internet a zprovoznili ho až dneska. Dopoledne jsme zajeli do města nakoupit a odpoledne si zase zajeli do bazénu zaplavat. Pak už začalo Prostřeno a Ulice. Na čarodějnice muž vyrazil sám a přišel za 2 hodinky zmrzlý jak rampouch. Jsou 2°, tak jsem před chvílí radši ještě šla hodit textilii na Lilie. Blani, tak už se ti zdravíčko bude zlepšovat. ![]() Marcelko, užíj si rodinku. ![]() Mějte hezkou noc, ať jste na 1 máje odpočaté. ![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 30.04.2015 20:41 hod. | |||
|
Heli,Jani díky za vysvětlení,já to popletla ![]() ,jsou to podobné názvy![]() Marti dobře se pobavte ![]() Nafoť ty svoje čarodějničky![]() Dobrou noc ![]() Jaruš ať se synům daří na daleké cestě,ty máš strach,ale oni si to určitě užiji!!!!To už je uděl matek.... |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 30.04.2015 20:36 hod. | |||
|
Dnes se den celkem vyvedl, hezky vydrželo do večera. Šla jsem s malou vnučkou k dceři do práce, kde byla akce pro děti zaměstnanců i pro klienty/ postižené děti/- Pálení čarodějnice. Všechna děvčata byla převlečena za čarodějnice a některé byly pěkně " husté", i ten náš malý raubíř se choval celkem spořádaně a nejvíce jej bavilo čabrání ve vodě se žabkami/ gumovými/. Moc hezky byla akce připravena, všichni se bavili. Až budou nějaké fotečky, hodím je do galerie. Na zpáteční cestě jsem viděla veterány z 2. světové války, jak kladli věnec u kostela sv.Anny, kde je pamětní tabule. Čekal na ně vojenský autobus. Zítra vyrážejí synové na dalekou cestu, budu jako na trní a myslí pořád s nimi. Možná zajedeme na výstavu koček na Černou louku. Uvidíme podle počasí. Jednou jsem byla v Bohumíně a byla to paráda, kočičiny všech ras i velikostí, byla jsem ve svém živlu a vnučka také miluje zvířátka, tak určitě návštěvu zvážíme. |
||||