Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Věruško, děkuji za seznam, je pěkný.
Včera jsem byla na radioterapii v Holešově na kontrole a už tam nemusím jezdit, protože jsem v pořádku, ale musím za onkologem aby mi vzali vzorek z třísla aby měli jistotu.
Ta silná noha prý s tím nemá nic společného. To je prý něco jiného. Ten přístroj LYMFOVEN, mi přijde nainstalovat jejich technik a ukáže mi jak s tím mám dělat. Já už to vím, protože mi to ukázala sestra jak jezdím do Přerova na ty masáže.
U nás prší, byla jsem pro manžela na Jadranu, (to je rybník za Lipníkem) byl na rybářských závodech. Zase donesl kapra.
Mám tady vnuka, zítra jde domů, protože jedou do Litovle tančit. Jede tam i druhý vnuk a ten jak se vrátí tak přijde zase on k nám. V tom tancování jsou moc dobří, oba jedou se skupinou 22. května tančit do Prahy.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata! U nás to na procházku taky není. Pepík na zahrádku dojel jen pro ředkvičky, pažitku a hlávkový salát. Pusu jsem dostala, ale ne pod rozkvetlou větví. Ale dostala jsem pytel kešu oříšků, ty já miluju, tak jsem spokojená. Vysušená si ale připadám, mám v bytě furt teplo a sucho.
Teď koukám na Markýze na Švejka a nechce se mi nic dělat.
Aničko, já dostala na boreliózu Doxybene, šla jsem k doktorovi brzy a přesto jsem měla už ruku hrozně oteklou a horečku.
Mladší vnuk je v Praze, jde večer na hokej se Švédy, syn tam v noci pro něj jede, máme to asi 150 kilometrů.
Věrko, když čtu o těch jogurtech, musím si ten recept najít a budu je taky dělat. Mám je moc ráda.

Obrázek uživatelky
profil
brzy přešly, taky mně bolí hřbet, ale to je ze zahrady a ozývají se karpály, i ten operovaný. Všem přeji pěkný prvomájový, i když upršený, den.
Obrázek uživatelky
profil
filipi - tak ten DoxyHexal jsi dostala pro podezření na boreliózu, že? Já jsem ho před pár lety taky dostala, byla jsem z toho jak pitomá, v lékárně mi řekli, že se při užívání nemá chodit na sluníčko. Po 14 dnech se v krvi nic nenašlo a za pár let jsem se po rozboru krve dozvěděla, že mám v krvi "spící borelie", nic nedělají, ale musí se sledovat. Včera jsem byla dlouho na zahradě, tak žádný start koštěte ani vysavače se nekonal, nenašla jsem řidičák na tyto dopravní prostředky (kdysi jsem ho dostala z legrace) a normální prý na to neplatí, tak jsem měla utrum a slet se nekonal. Slet - babinec jsme měly mít taky včera, ale všechny nemohly, tak se odložil na 7.5. Tady konečně taky trochu napršelo. Taky panmatuji, že jsme se školou museli na 1.máje jen v košilích, i když kolikrát byla zima a sněžilo. Nějaké omlazování pod třešní se u nás už mnoho let nekoná, snad jsem si zvykla, protože ještě nejsem úplně vysušená, i když je to jen můj názor.Všem, kdo máte zdravotní problémy přeji, aby
Obrázek uživatelky
profil
My jsme narychlo odjeli do Zlína.. Teď jsem hodila do trouby kuřecí stehna a postavím za chvíli rýži..SmajlíkSegedin bude muž vařit na někdy...
Já na to políbení úúúúplně zapomněla, teď už asi chlapa pod strom nikam nedostanuSmajlíkSmajlík
Věruš, za seznam děkuji
Smajlíknás dříve budili hudebníci před panelákem, hráli na pozouny..bývalo to pěkné..SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pvomájové odpoledne. Tady pršelo, a je stále pod mrakem. Dcera měla chut od včerejška na kynuté knedlíky, tak jsem jí přání splnila a na oběd dnes uvařila. Ted už lenoším u kávičky. Sesmolila jsem zase článek po delší době, nějak mně došly nápady a nevím o čem psát. U nás na zahradě nemáme ni strom, tudíž není pod čím se líbat, jedině tak pod pampeliškou Smajlík Smajlík Smajlík na to nemám v pořádku kolena a můj už vůbec ne, když chodí o holi.
Obrázek uživatelky
profil
Věruško, děkuji za seznam.
Venku máme chladno, sem tam poprchává, ale i chvílema vykukuje sluníčko.
K obědu jsem udělala kuřecí čtvrtky, knedlík a zelí. Já mám místo knedlíků brambory.
Třešeň máme jenom malou, má teprv poupata a ještě ke všemu je manžel do 6ti v práci. No uvidím jestli muž bude mít náladu, třeba se pod třešinku s poupaty navečer skrčíme.Smajlík
Mějte hezký 1. máj.
Obrázek uživatelky
profil
Vy jste pilné, jako včeličky, pracovité. Některá si užívala ohňů a hudby. Mne bolí záda a moc jsem z pelíšku nespěchala.
Včera jsem brzo vstávala a den byl samé chození po dlažbě. Wroclaw je velké Polské město s hodně universitami a tím i hodně studenty. Ve městě je též dost kostelů. Náš průvodce měl ve městě 2 známé, které nám dost fundovaně o městě povídaly. Moc se nám líbila i tržnice s květinovými stánky, které jsou prý otevřeny nepřetržitě celý rok. Měli jsme i prohlídku tamější radnice, se zajímavým výkladem. Domů jsme dojeli až v 10 večer. Mě snad ani tak nebolely nohy, jako záda. Stejně si myslím, že je to důsledek uklouznutí v únoru na ledu. Noha má jedno místo stále bolavé.
Přeji vám hezký prvomájový den, snad dostanete i políbení pod rozkvetlou větví, aby jste neuschly.
U nás budou špagety s uzeným masem podle dcery. Mě by se chtělo udělat je jako carbonáre, nebo si ty uzené kosti obrat a udělat plněné br. knedlíky a zelí.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka,Helo na tvou radu jsem si namazala jen to koště aby vzlétlo,no movitá nejsem a cestou se mi porouchalo,přiletěla jsem domů až dnes ráno po 8 hodině,nikde jsem vás ale nenašla.Děcka byli ve svém živlu zůstala jsem u mladých,děda byl doma sám.Aničko pěsti držím ale také tě musím trochu zpucovat,měla jsi jít k doktoru zavčasu s tím si člověk zahrávat nesmí.Marci,štastnou cestu a nestrať se nám.Věruš,díky za seznam,ale to číslo co na mě vykouklo se mi moc nelíbí.U nás pršíííí krááásně,takže bude gaučovka a i když je sváteční den,tak bude čočka s kouskem uzeného bůčku a volské oko.Polévka rychlovka,zelenina s krupičkou.Mějte hezký sváteční den,užijte si ho podle vašich představSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
a krásný svátek 1.máje...SmajlíkSmajlík

Věruško, děkuji za seznámek...Smajlík
Marti, tak se rej čarodějnic vydařil a hlavně,že děvčátka byla pokojená...Smajlík
Kristi,Třinecký den bude jistě super i přes špatné počasí...Smajlík
Regi, v pořádku jsi doma z výletu, unevená,ale spokojená...Smajlík
Já budu dělat maminčino kuře...jinak nemám ani o čem psát, tak nějak žiju všedně,zlobí mě klouby a tento víkend ani dětí neužiju...Smajlík
Děvčátka, nechte se políbit pod rozkvetlou třešní, ať neuchnete...hezký den...Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles