Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | Dobrou noc děvčata | Datum vložení: 01.05.2015 20:20 hod. | |||
|
Přejí krásnou dobrou noc![]() ![]() Vyprala jsem,většinu vyžehlila a jsem unavená . Děvčata jak se u vás projevovala borelka? |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 01.05.2015 19:54 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Věrko, dík za seznam. U nás bylo poměrně chladno.Dopoledne jsme byli na procházce a odpoledne znovu. Polibek jsem dostala pod naší třešní. ![]() ![]() Jindřiško, vnuci Ti dělají radost a je dobré, že přístroj budeš mít doma. Včera jsme dovezli 6 nosných kuřat. Mají mít 20 týdnů, tak by mohly brzy nést.Zatím jsou na kurníku a nevylézají.Zítra se je pokusíme už vyndat ven. Máme ještě dvě staré.Tak uvidíme jak se budou snášet.Staré asi spí venku, ale snášet chodí do kurníku.Dnes tam bylo vejce. Teď večer začalo pršet, ale zítra snad by nemělo. Jogurt dělám v jogurtovači.Je na 6 skleniček.Kdysi se vyráběl u nás a jako zaměstnanci jsme si ho koupili levněji.Dříve jsem ho dělala na radiátoru, když byli kluci menší. Do peřin dávám kynout těsto. ![]() ![]() Tak máme svátek za sebou a zítra je už jen sobota. Přeji dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 01.05.2015 19:48 hod. | |||
|
děvčata dnes jsme doma pořád prší nikam se nechce.Jinuš to je dobře že jsi v pořádku,ještě ta nožka aby se umoudřila,přístroj to zpraví.Regi nejsi sama se mnou ta lenora ani pohnout nechce a co je divné pořád bych spala.Zítra máme babinec a tak se těším,snad se všichni sejdeme.Holky komu nejni dobře tak odpočívejte a já jdu pokračovat, ale do ložnice,nemůžu si pomoct,mějte klidnou dobrou noc.![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 01.05.2015 19:35 hod. | |||
|
Zastavila se u nás kamarádka, se zákuskem..tak to jsem ji přivííítala![]() včera jsme na zákusku nebyly, tak aby to napravila..chichi..Dala si u nás kafíčko a jela pro svého muže, ten byl na golfu v Ostr. N. Vsi..![]() JINO..budeš si to dělat a uvidíš, třeba nožka splaskne, hlavně aby nebolela... ![]() Děvčátka..mějte hezký májový večer.. |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 01.05.2015 19:22 hod. | |||
|
Regi, dnes jsem také ani nos nevystrčila ven Jino , tak je fajn , že nic nenašli už, Aničko, Jaru a ostatní marodi, hlavně aby se vše zlepšilo. Věrko tak jogurty bych mohla dělat, s mužem je máme rádi.Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc všem.![]() |
||||
| 2baculka | Děvčata, hezký večer. | Datum vložení: 01.05.2015 18:58 hod. | |||
|
Celý den jsem dnes nevytahla paty z bytu. Lenost se mnou hýbe. Čekala jsem trochu větší pršení a spadlo jen trochu, žebyla mokrá jen silnice. Jindři, je dobré, že jsi bez nálezu. Noha snad bude zase dobrá, když máš přístroj napsanýdomů. Borelioza je špatná věc. To raději nemusím. Jogurty dělat nebudu, jím je sama, tedy se mi asi nevyplatí. Pa jdu na zprávy, možná kouknu na hokej. Pohádky jsem již viděla a na vánoce je stejně dají. Pa. |
||||
| Jakaz | Karofka | Datum vložení: 01.05.2015 17:59 hod. | |||
|
Věrko, jaký máš recept na ten jogurt - dělala jsem na zkoušku z 1/2 litru mléka a dala jsem tam malou Hollandii a byl řidší než kupovaný (a to recept říkal jen 2 lžíce na 1 litr mléka) a pak byly jogurty zabalené a na topení. Pod peřinou jsem nezkoušela. Pod peřinou dělám švestky bez zavařování. A vydrží i víc než 1 rok. | ||||
| annau | Zdravím všechny děvčata, | Datum vložení: 01.05.2015 17:28 hod. | |||
|
od rána konečně prší májový,zahradnický deštík.Na zahradě se vše, co jsem vysela řádkuje. Vzduch krásně voní. Třešně všechny už u nás odkvetly, jen jabloně ještě kvetou. Muž stejně ráno odešel oslavovat svátek práce prací. Tak odpočívám a koukám na televizi. Mám tady výhled na ulici, nikde ani živáčka, všichni jsou doma zalezlí v teploučku.Já jen byla ve skleníku zkontrolovat sazeničky,potom s Belou a taky posbírat vajíčka. Jindři, kapra bych si taky dala. Vnuci ti dělají radost, jsou šikovní. |
||||
| Jakaz | filipi | Datum vložení: 01.05.2015 17:20 hod. | |||
|
Aničko, mně dělali rozbor krve asi za 3 týdny - po vybrání všech těch prášků a tehdy to bylo negativní, až po delším čase se to zjistilo - ty spící borelie a nezjistili to ani v nemocnici, když jsem měla problémy, tam mě taky nacpali nějakými šílenými antibiotiky. | ||||
| filipi | ahoj děvčata | Datum vložení: 01.05.2015 15:17 hod. | |||
|
Blani já jsem na veškeré prášky alergická.Dalo to mudr.moc práce než něco našel Jaruš doktor se zalekl,když to viděl.ale rozbor krve se dělá až po 14 dnech. Po prášcích jsem ospalá a občas mám zimnici,ale horečku nemám. Po čem prd to musím chytit. Teď při venčení jsem potkala péjsařku a té našli roztroušenou sklerozu.Může jí být něco málo přes 40let U nás prší.Péjsek byl spokojený,ale já né ![]() |
||||