Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Přejí krásnou dobrou nocSmajlíkSmajlík
Vyprala jsem,většinu vyžehlila a jsem unavená .
Děvčata jak se u vás projevovala borelka?
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.
Věrko, dík za seznam.
U nás bylo poměrně chladno.Dopoledne jsme byli na procházce a odpoledne znovu.
Polibek jsem dostala pod naší třešní.SmajlíkSmajlík

Jindřiško, vnuci Ti dělají radost a je dobré, že přístroj budeš mít doma.

Včera jsme dovezli 6 nosných kuřat. Mají mít 20 týdnů, tak by mohly brzy nést.Zatím jsou na kurníku a nevylézají.Zítra se je pokusíme už vyndat ven.
Máme ještě dvě staré.Tak uvidíme jak se budou snášet.Staré asi spí venku, ale snášet chodí do kurníku.Dnes tam bylo vejce.
Teď večer začalo pršet, ale zítra snad by nemělo.
Jogurt dělám v jogurtovači.Je na 6 skleniček.Kdysi se vyráběl u nás a jako zaměstnanci jsme si ho koupili levněji.Dříve jsem ho dělala na radiátoru, když byli kluci menší.
Do peřin dávám kynout těsto.SmajlíkSmajlík
Tak máme svátek za sebou a zítra je už jen sobota.

Přeji dobrou noc.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata dnes jsme doma pořád prší nikam se nechce.Jinuš to je dobře že jsi v pořádku,ještě ta nožka aby se umoudřila,přístroj to zpraví.Regi nejsi sama se mnou ta lenora ani pohnout nechce a co je divné pořád bych spala.Zítra máme babinec a tak se těším,snad se všichni sejdeme.Holky komu nejni dobře tak odpočívejte a já jdu pokračovat, ale do ložnice,nemůžu si pomoct,mějte klidnou dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zastavila se u nás kamarádka, se zákuskem..tak to jsem ji přivííítalaSmajlíkSmajlíkvčera jsme na zákusku nebyly, tak aby to napravila..chichi..Dala si u nás kafíčko a jela pro svého muže, ten byl na golfu v Ostr. N. Vsi..Smajlík
JINO..budeš si to dělat a uvidíš, třeba nožka splaskne, hlavně aby nebolela...Smajlík
Děvčátka..mějte hezký májový večer..
Obrázek uživatelky
profil
Regi, dnes jsem také ani nos nevystrčila venSmajlíkJino , tak je fajn , že nic nenašli už, Aničko, Jaru a ostatní marodi, hlavně aby se vše zlepšilo. Věrko tak jogurty bych mohla dělat, s mužem je máme rádi.Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc všem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Celý den jsem dnes nevytahla paty z bytu. Lenost se mnou hýbe. Čekala jsem trochu větší pršení a spadlo jen trochu, žebyla mokrá jen silnice.
Jindři, je dobré, že jsi bez nálezu. Noha snad bude zase dobrá, když máš přístroj napsanýdomů.
Borelioza je špatná věc. To raději nemusím. Jogurty dělat nebudu, jím je sama, tedy se mi asi nevyplatí.
Pa jdu na zprávy, možná kouknu na hokej. Pohádky jsem již viděla a na vánoce je stejně dají. Pa.
Obrázek uživatelky
profil
Věrko, jaký máš recept na ten jogurt - dělala jsem na zkoušku z 1/2 litru mléka a dala jsem tam malou Hollandii a byl řidší než kupovaný (a to recept říkal jen 2 lžíce na 1 litr mléka) a pak byly jogurty zabalené a na topení. Pod peřinou jsem nezkoušela. Pod peřinou dělám švestky bez zavařování. A vydrží i víc než 1 rok.
Obrázek uživatelky
profil
od rána konečně prší májový,zahradnický deštík.Na zahradě se vše, co jsem vysela řádkuje. Vzduch krásně voní.
Třešně všechny už u nás odkvetly, jen jabloně ještě kvetou.
Muž stejně ráno odešel oslavovat svátek práce prací. Tak odpočívám a koukám na televizi.
Mám tady výhled na ulici, nikde ani živáčka, všichni jsou doma zalezlí v teploučku.Já jen byla ve skleníku zkontrolovat sazeničky,potom s Belou a taky posbírat vajíčka.
Jindři, kapra bych si taky dala. Vnuci ti dělají radost, jsou šikovní.
Obrázek uživatelky
profil
Aničko, mně dělali rozbor krve asi za 3 týdny - po vybrání všech těch prášků a tehdy to bylo negativní, až po delším čase se to zjistilo - ty spící borelie a nezjistili to ani v nemocnici, když jsem měla problémy, tam mě taky nacpali nějakými šílenými antibiotiky.
Obrázek uživatelky
profil
Blani já jsem na veškeré prášky alergická.Dalo to mudr.moc práce než něco našel
Jaruš doktor se zalekl,když to viděl.ale rozbor krve se dělá až po 14 dnech.
Po prášcích jsem ospalá a občas mám zimnici,ale horečku nemám.
Po čem prd to musím chytit.
Teď při venčení jsem potkala péjsařku a té našli roztroušenou sklerozu.Může jí být něco málo přes 40let
U nás prší.Péjsek byl spokojený,ale já néSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles