Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 02.05.2015 09:20 hod. | |||
|
u nás také prší,včera nám to ještě vyšlo,trošku poprchávalo jak jsme šli domů.... Dneska asi zajedeme někde na na nákup a jinak budeme lenošit co se dá v takovém počasí dělat![]() ![]() Mějte všechny pohodový den ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ranko | Datum vložení: 02.05.2015 08:09 hod. | |||
|
děvčátka u nás prší a také to vypadá že se sněhem,fuj už to nechci.Ted mě mrzí,že jsem dala do skleníku okurku,pěkně se rozjela a ted mi asi zmrzne.Je jen 7 stupnů,muž šel pro pečivo, hodil to na stůl a vyvenčuje Barušu.K obědu budou zapečené brambory s kuřecím a šlehajdou.Mějte hezký i když uplakaný den.![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 02.05.2015 07:23 hod. | |||
|
přeji pěknou sobotu.. i když u nás zase mrholí, ale udělat si ji hezkou můžu třeba, že se nehnu z gauče![]() ![]() ale ne, trošku pouklízím, operu alespoň jednu pračku, víc toho stejně nemáme... mužík přijede před polednem z rachoty,uvařil včera segedinek, tak oběd bude .. ![]() Kristy..tak jsi měla hezký 1.máj.. ![]() Jogurty jsem také dříve dělávala na radiátoru. ![]() JINO..pak napiš, jak vnuci potancovali, mají krásného koníčka ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 02.05.2015 06:20 hod. | |||
|
Krásné sobotní ráno.U nás je hnusně.Prší. Ženičky krásný den přejí všem ![]() |
||||
| Anna58 | aničko59 | Datum vložení: 01.05.2015 22:18 hod. | |||
|
máš napsané krásné příběhy. Opravdu ráda si je čtu. Děkuju,...![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 01.05.2015 21:54 hod. | |||
|
před chvíli jsme přišli,měla jsem krásné odpoledne a večer.ŠLÁGR začal ve 14hod.a skončil kolem půl deváté,bylo to úžasné ![]() ![]() Pusu jsem dostala od mladšího vnuka,když jsem si postěžovala,že uschnu ![]() Ale prý stejně nemá být od manžela![]() ![]() ![]() ![]() Jinuško,dobrá zpráva ![]() Snad se i ta noha umoudří![]() Vnuci jsou šikulky,dělají ti radost![]() Jsem nějaká utahaná,tak dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 01.05.2015 21:32 hod. | |||
|
Tak máme 1.máj skoro za sebou,...Jako každý jiný den,.... Táta teď kouká na hokej. Není s ním vůbec řeč,... Tak se mějte pěkně a dnes krásnou dobrou noc,... ![]() ![]() ![]() |
||||
| Jakaz | Karofka | Datum vložení: 01.05.2015 21:02 hod. | |||
|
Věrko, díky moc za rady k jogurtu, maminka ho kdysi doma dělala, ale to vždy dala na kamna a do rána byl jogurt, ale to jsem byla docela malá, pak se jogurt už jen kupoval. Taky děkuji za květnový seznam. Pokud bys měla zájem Ty a nebo někdo jiný o uchovávání švestek bez vaření ve 4litrových sklenicích "v peřinách", tak se podělím o zkušenosti, jsou lepší než zavařené. |
||||
| Anicka59 | Věruško | Datum vložení: 01.05.2015 20:39 hod. | |||
|
moc děkuji za seznam, Jindro jsem ráda, že jsi v Holešově dopadla dobře, a noha se snad časem také zlepší a moc to to přeji. Jinak všem přeji krásnou prvomájovou noc | ||||
| Bm68 | Kuk, | Datum vložení: 01.05.2015 20:34 hod. | |||
|
jdu se rozloučit,koukám na hokej a už prohráváme, tak mám po náladě. Asi to přepnu nebo zalehnu, dnes jsem jedině udělala rajony, uvařila a umyla nádobí, jinak nic. Aničko, já měla flek na ruce a ruka mi rychle otékala a bolela a měla jsem horečku skoro 39°. Vzali mi krev a pak mi volali, že mám boreliózu, abych si přišla pro ATB. Ale klíště jsem neměla, aspoň o tom nevím. Jindři, jsem moc ráda, že jsi v pořádku a noha se snad bude taky zlepšovat. No, už nám dali druhý gól, to už fakt vidět nemusím. Mějte klidnou noc. ![]() ![]() |
||||