Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | přeji všem krásný večer, | Datum vložení: 02.05.2015 19:12 hod. | |||
|
jdu se také rozloučit. Jsem docela unavená z uklízení komory, manžel tahal větší věci, ale bylo jich tam požehnaně. Ani nevím, proč to všechno schovávám, možná pro nějaké muzeum...Hezky se vyspěte, přeji klidnou dobrou noc...![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 02.05.2015 19:06 hod. | |||
|
Jdu se rozloučit..Dobrou nocku.. | ||||
| filipi | Dobrou noc děvčata | Datum vložení: 02.05.2015 18:58 hod. | |||
|
Dnes vám jenom popřejí dobrou noc.Není mě vůbec dobře.Asi nesnáším ty prášky. Vyspěte se do růžova.Krásné sny ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 02.05.2015 18:51 hod. | |||
|
Pěkný večer, tak nakonec bylo hezky, seděli jsme na zahradě, mrňata běhala kolem a bylo veselo. Jani, také dělám zítra řízky, salát jsem udělala dnes. Mějte všechny pohodový večer a dobrou noc.![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 02.05.2015 16:28 hod. | |||
|
Přišla jsem si odpočinout a zase půjdu pokračovat na zahradu...![]() Jaruš, synové budou mít krásné zážitky... ![]() Věruš, já myslím, že předloni, jak si někdo vyryl velký trs hořce, že to asi taky měl na prodej, že s tím šel na trh.. možná vím i kdo.. Ty králíky a slepice si myslím, že jeden mladík měl občíhnuté, co se nabízel naší mamce, že by jí s tatínkem pomohli se zahradou, že jsou bez práce..tak využili, že maminka přes zimu není doma a došli si pro večeři či oběd...vždy se stratil jeden a za pár dnů další, nebo zase slepice..až nebylo nic..![]() |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 02.05.2015 16:16 hod. | |||
|
sobota je u nás celkem pěkná, trochu chladněji, ale neprší. Čarodějnice se vyvedly, vnučka byla celkem klidná, trochu se bála, dokonce i vlastní mámy, také na výstavě koček si užila, některé si i pohladila. Ještě jsme byly v herním koutku v restauraci. Dnes jeli s malou do aquaparku. Synové se ozvali z Indie, ten starší tam je poprvé a říkal dnes na skypu, že je tam vedro a velmi krušné podmínky pro Evropana. Zítra by měli pokračovat tam, kde jsou čajové plantáže, je tam i mírnější klima, tak jsem zvědavá, pár fotek s vnučkou dávám do galerie. | ||||
| vocjan | Přeji pěkné odpoledne. | Datum vložení: 02.05.2015 13:50 hod. | |||
|
![]() Recept na švestky jsem si uložila.Jogurt už jednou Věrka dávala. Přeji už jen ke kávičce dobrou chuť Peču ještě řezy.My měli k obědu zapečený květák.Koupila jsem v Tescu.Bude ještě i na pondělí. Zítra udělám asi řízky, brambory a dobírám salát ze skleníku. Pak bude z nízkého další.Nebo už vlastně je.Salátu my můžeme hodně. Slepičky pohlídají fenky.Chodí s námi je poklízet.Máme ohraničený prostor pletivovým plotem, kde je kurník na nožkách, kvůli povodním.Jinak mají volnou celou zahradu. Boženko, med chci také dělat.Snad už ty pampelišky odpoledne natrhám. ![]() ![]() Přeji pěkné prožití odpoledne. ![]() ![]() Večer chceme grilovat klobásy.Snad počasí vydrží. |
||||
| Jakaz | Karofka | Datum vložení: 02.05.2015 13:39 hod. | |||
|
Já jsem švestky v peřinách taky neznala, ale asi před 3 lety měla maminka velkou úrodu švestek a na naší taky bylo dost a povidla už jsem měla, usušené taky a zavařené u nás moc nejdou na odbyt a mrazák není nafukovací, tak při brouzdání po internetu jsem narazila na tento recept a zkusila jsem, co to bude. Naše Katka si odvezla první sklenici a moc si pochvalovala, tak jsem dělala za rok další a víc. No a když už nejsou klasické švestky, tak jsem zkusila s našimi velikými a je to stejné. | ||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 02.05.2015 13:30 hod. | |||
|
Muž dřimká v křesle, tak dělám myšičku...ani nepostřehl, že synek již odešel.. Trošku si musí odpočinout, vždyt´ vstával v půl třetí..![]() Chvilku pobrouzdám na internetu a asi půjdu na zahradu.. ![]() Aničko, také jsem zprávu zaslechla..mají páreček, to je fajn.. ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Hezké odpoledne | Datum vložení: 02.05.2015 13:04 hod. | |||
|
těm co obědvají přeji dobré chutnání. U nás bylo na oběd dnes rizoto z kuřecího masa. Ted jsem zapnula televizi a Kate v Británii porodila Wiliamovi dceru. | ||||