Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
jdu se také rozloučit. Jsem docela unavená z uklízení komory, manžel tahal větší věci, ale bylo jich tam požehnaně. Ani nevím, proč to všechno schovávám, možná pro nějaké muzeum...Hezky se vyspěte, přeji klidnou dobrou noc...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jdu se rozloučit..Dobrou nocku..
Obrázek uživatelky
profil
Dnes vám jenom popřejí dobrou noc.Není mě vůbec dobře.Asi nesnáším ty prášky.
Vyspěte se do růžova.Krásné snySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkný večer, tak nakonec bylo hezky, seděli jsme na zahradě, mrňata běhala kolem a bylo veselo.SmajlíkJani, také dělám zítra řízky, salát jsem udělala dnes. SmajlíkMějte všechny pohodový večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přišla jsem si odpočinout a zase půjdu pokračovat na zahradu...Smajlík
Jaruš, synové budou mít krásné zážitky...Smajlík
Věruš, já myslím, že předloni, jak si někdo vyryl velký trs hořce, že to asi taky měl na prodej, že s tím šel na trh..Smajlíkmožná vím i kdo..Smajlík Ty králíky a slepice si myslím, že jeden mladík měl občíhnuté, co se nabízel naší mamce, že by jí s tatínkem pomohli se zahradou, že jsou bez práce..tak využili, že maminka přes zimu není doma a došli si pro večeři či oběd...vždy se stratil jeden a za pár dnů další, nebo zase slepice..až nebylo nic..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
sobota je u nás celkem pěkná, trochu chladněji, ale neprší. Čarodějnice se vyvedly, vnučka byla celkem klidná, trochu se bála, dokonce i vlastní mámy, také na výstavě koček si užila, některé si i pohladila. Ještě jsme byly v herním koutku v restauraci. Dnes jeli s malou do aquaparku. Synové se ozvali z Indie, ten starší tam je poprvé a říkal dnes na skypu, že je tam vedro a velmi krušné podmínky pro Evropana. Zítra by měli pokračovat tam, kde jsou čajové plantáže, je tam i mírnější klima, tak jsem zvědavá, pár fotek s vnučkou dávám do galerie.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Recept na švestky jsem si uložila.Jogurt už jednou Věrka dávala.
Přeji už jen ke kávičce dobrou chuť
Peču ještě řezy.My měli k obědu zapečený květák.Koupila jsem v Tescu.Bude ještě i na pondělí.
Zítra udělám asi řízky, brambory a dobírám salát ze skleníku.
Pak bude z nízkého další.Nebo už vlastně je.Salátu my můžeme hodně.
Slepičky pohlídají fenky.Chodí s námi je poklízet.Máme ohraničený prostor pletivovým plotem, kde je kurník na nožkách, kvůli povodním.Jinak mají volnou celou zahradu.

Boženko, med chci také dělat.Snad už ty pampelišky odpoledne natrhám.SmajlíkSmajlík

Přeji pěkné prožití odpoledne.SmajlíkSmajlík

Večer chceme grilovat klobásy.Snad počasí vydrží.
Obrázek uživatelky
profil
Já jsem švestky v peřinách taky neznala, ale asi před 3 lety měla maminka velkou úrodu švestek a na naší taky bylo dost a povidla už jsem měla, usušené taky a zavařené u nás moc nejdou na odbyt a mrazák není nafukovací, tak při brouzdání po internetu jsem narazila na tento recept a zkusila jsem, co to bude. Naše Katka si odvezla první sklenici a moc si pochvalovala, tak jsem dělala za rok další a víc. No a když už nejsou klasické švestky, tak jsem zkusila s našimi velikými a je to stejné.
Obrázek uživatelky
profil
Muž dřimká v křesle, tak dělám myšičku...ani nepostřehl, že synek již odešel..SmajlíkTrošku si musí odpočinout, vždyt´ vstával v půl třetí..Smajlík
Chvilku pobrouzdám na internetu a asi půjdu na zahradu..Smajlík
Aničko, také jsem zprávu zaslechla..mají páreček, to je fajn..SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
těm co obědvají přeji dobré chutnání. U nás bylo na oběd dnes rizoto z kuřecího masa. Ted jsem zapnula televizi a Kate v Británii porodila Wiliamovi dceru.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles