Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
přeji pěknou neděli..Smajlík
pojedeme do obchodu..muž by neměl pečivo na sváču do práce..jede v poledneSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné nedělní ráno.U nás je pod mrakem,asi bude pršetSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Koupit pěkné a kvalitní je problém. Věra píše dobře, zdravotní jsou pohodlné i kvalitní. Měla jsem je v práci a doma je dotrhala, vydržely hodně.
Ráda bych poděkovala za komentíky k fotkám z Wroclawy. Teprve se učím něco nafotit a někdy se nezadaří nejlépe. Včera jsem pokusně naskenvala lístek z panoramatickéoho muzea. V kruhové budově je nakreslený na velkých plátnech výjev z bitvy u Raclawice, chodíte kolem a máte sluchátko s českým výkladem celé té historické události. Je namalováno stejnou technikou, jako bitva u Lipan. Tady to působí velmi impozantně a když jsem poslouchala, tak mi na focení nezbyl čas. Tudíž alespoň ta naskenovaná vstupenka ukazuje část výjevu.
Obrázek uživatelky
profil
Budu se muset jít podívat po nějakých šatech nebo kostýmku a asi i botkách, naše Katka bude mít 6.6. svatbu a já nemám co na sebe a to tak nenávidím nakupování šatů.
Obrázek uživatelky
profil
Tak s těmi kytkami, resp. tulipány - pokud je zahrada blízko lesa, tak na ně chodí bažanti. Vyprávěl mi to známý pán, který se dost věnuje zahradě, že viděl bažanta, jak mu vytahuje ze země tulipán a klove cibulku a říkal, že ty potvory si vybíraly jen ty nejlepší tulipány, hlavně takové ty rarity, taky si myslel, že mu je někdo krade.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata nám se jednou ztrácely tulipány na zahradě, když jsme bydleli v Solnici u babičky. Našli jsme je pak třeba na chodniku za plotem. Nakonec muž přišel, že se asi líbily kosákovi, uštípl ho a dál neodnesl než za plot.
V paneláku se spíše ztrácejí věci ze sklepů, ale i takje to nepříjemné.
Chlapci si v Indii užijí jiného klimatu i jiných pdmínek.
Obrázek uživatelky
profil
Recept na ty švestky je zajímavý, i když já si zůstanu u svých malých sklínek. Kompoty mě stačí pro sebe a na knedlíky si dám do mraznice. Kdyby byla spolupráce s maminou, tak bych o tom uvažovala, ale opět mi ukázala jak je, spíše chce být samostatná. Zlomila si ruku má ji v sádře a nikdo u nich doma. Nechala odjet syna a mne přesvědčuje, jak vše musí dělat sama. Nevím, moje ruka byla zlomená v krčku a míchat cokliv mi dělalo potíž hodně dlouho. Známá měla ruku zlomenou nad zápěstím také jen pravou a je ještě o hodně mladší než já a měla co dělat, aby si něco udělala, tenkrát měla ještě malého asi 2letého klučinu. Té jsme se snažili pomoci, a byla dost ráda. Jen ta moje tvrdohlavá mamina musí, doslova musí dělat všechno sama a nebo s pomocí svého muže, který by spíš potřeboval pomoc sám. Ach jo. Děláte mi tu jen chutě na dobré nápady.
Obrázek uživatelky
profil
Vám popřát všem krásnou Dobrou noc, hezké sny a ráno aby jste vyskočily z postýlek jako srnky, nic Vás nebolelo a měli krásnou celou neděli
Obrázek uživatelky
profil
přišla jsem se rozloučitSmajlíkDneska jsme byli v Ostravě,chtěla jsem si koupit nějaké pohodlné botičky na léto,vyzkoušela jsem asi 15 párů než jsem si vybrala.Doufám,že dobře.....
Vše jsem si přečetla,ale jsem nějak z toho nakupování zmordovaná,tak už se jenom rozloučím,mějte všechny klidnou nockuSmajlík SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeju hezký večer a dobrou noc vám všem.SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles