Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 03.05.2015 07:15 hod. | |||
|
přeji pěknou neděli..![]() pojedeme do obchodu..muž by neměl pečivo na sváču do práce..jede v poledne ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 03.05.2015 06:58 hod. | |||
|
Krásné nedělní ráno.U nás je pod mrakem,asi bude pršet![]() |
||||
| 2baculka | Jo botičky, | Datum vložení: 02.05.2015 22:41 hod. | |||
|
Koupit pěkné a kvalitní je problém. Věra píše dobře, zdravotní jsou pohodlné i kvalitní. Měla jsem je v práci a doma je dotrhala, vydržely hodně. Ráda bych poděkovala za komentíky k fotkám z Wroclawy. Teprve se učím něco nafotit a někdy se nezadaří nejlépe. Včera jsem pokusně naskenvala lístek z panoramatickéoho muzea. V kruhové budově je nakreslený na velkých plátnech výjev z bitvy u Raclawice, chodíte kolem a máte sluchátko s českým výkladem celé té historické události. Je namalováno stejnou technikou, jako bitva u Lipan. Tady to působí velmi impozantně a když jsem poslouchala, tak mi na focení nezbyl čas. Tudíž alespoň ta naskenovaná vstupenka ukazuje část výjevu. |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 02.05.2015 22:35 hod. | |||
|
Budu se muset jít podívat po nějakých šatech nebo kostýmku a asi i botkách, naše Katka bude mít 6.6. svatbu a já nemám co na sebe a to tak nenávidím nakupování šatů. | ||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 02.05.2015 22:31 hod. | |||
|
Tak s těmi kytkami, resp. tulipány - pokud je zahrada blízko lesa, tak na ně chodí bažanti. Vyprávěl mi to známý pán, který se dost věnuje zahradě, že viděl bažanta, jak mu vytahuje ze země tulipán a klove cibulku a říkal, že ty potvory si vybíraly jen ty nejlepší tulipány, hlavně takové ty rarity, taky si myslel, že mu je někdo krade. | ||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 02.05.2015 22:22 hod. | |||
|
Děvčata nám se jednou ztrácely tulipány na zahradě, když jsme bydleli v Solnici u babičky. Našli jsme je pak třeba na chodniku za plotem. Nakonec muž přišel, že se asi líbily kosákovi, uštípl ho a dál neodnesl než za plot. V paneláku se spíše ztrácejí věci ze sklepů, ale i takje to nepříjemné. Chlapci si v Indii užijí jiného klimatu i jiných pdmínek. |
||||
| 2baculka | Jakaz, | Datum vložení: 02.05.2015 22:12 hod. | |||
|
Recept na ty švestky je zajímavý, i když já si zůstanu u svých malých sklínek. Kompoty mě stačí pro sebe a na knedlíky si dám do mraznice. Kdyby byla spolupráce s maminou, tak bych o tom uvažovala, ale opět mi ukázala jak je, spíše chce být samostatná. Zlomila si ruku má ji v sádře a nikdo u nich doma. Nechala odjet syna a mne přesvědčuje, jak vše musí dělat sama. Nevím, moje ruka byla zlomená v krčku a míchat cokliv mi dělalo potíž hodně dlouho. Známá měla ruku zlomenou nad zápěstím také jen pravou a je ještě o hodně mladší než já a měla co dělat, aby si něco udělala, tenkrát měla ještě malého asi 2letého klučinu. Té jsme se snažili pomoci, a byla dost ráda. Jen ta moje tvrdohlavá mamina musí, doslova musí dělat všechno sama a nebo s pomocí svého muže, který by spíš potřeboval pomoc sám. Ach jo. Děláte mi tu jen chutě na dobré nápady. | ||||
| Anicka59 | Jdu | Datum vložení: 02.05.2015 21:47 hod. | |||
|
Vám popřát všem krásnou Dobrou noc, hezké sny a ráno aby jste vyskočily z postýlek jako srnky, nic Vás nebolelo a měli krásnou celou neděli | ||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 02.05.2015 21:08 hod. | |||
|
přišla jsem se rozloučit Dneska jsme byli v Ostravě,chtěla jsem si koupit nějaké pohodlné botičky na léto,vyzkoušela jsem asi 15 párů než jsem si vybrala.Doufám,že dobře.....Vše jsem si přečetla,ale jsem nějak z toho nakupování zmordovaná,tak už se jenom rozloučím,mějte všechny klidnou nocku ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | . | Datum vložení: 02.05.2015 19:49 hod. | |||
|
Přeju hezký večer a dobrou noc vám všem.![]() ![]() |
||||