Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 03.05.2015 10:55 hod. | |||
|
tak u nás na Znojemsku deštivo a chladno. Opět bude jen lenošení a koukání na televizi. Na oběd bude pečené kuře, brambory a hlávkový salát. |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 03.05.2015 10:37 hod. | |||
|
díky moc za hezké komentáře u nejnovějších fotek. U nás dnes máme moc hezky, svítí sluníčko. Sárinka byla s mámou a její kamarádkou/včera/, která má také holčičku v Aquacentru v Olomouci. Děvčátka si užily i jízdu vlakem a moc se jim výlet líbil. Dnes vařím kuřecí rolky, plněné šunkou s rýží a rajčatovou polévku s těstovinami. Kluci se ozvali s Kalkaty a pokračují do Daargelingu, kde jsou čajové plantáže. Starší byl z Indie v šoku, ale určitě mu po pár dnech ani nepřijde, že je to vše jinak, než si představoval. Až přivezou fota, dám do galerie. Včera jsem s nimi mluvila na skype. Mějte krásnou pohodovou neděli. |
||||
| jimas | Přeji dobrý den. | Datum vložení: 03.05.2015 10:05 hod. | |||
|
U nás svítí slunko. K obědu bude grilované kuře s pečenými bramborami a salátek. Alenko také když jdu jenom pro pečivo, tak se neplánovaně rozšoupnu.![]() Mě truhlíky přehrabují kosáci. Mějte hezkou neděli. ![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 03.05.2015 09:55 hod. | |||
|
byli jsme na kousek chleba a zeleninu..stálo to přes 900kč jak se jede autem, tak k je vozík plný hnedJá se poprvé vdávala 9.6.a bylo strašně vedro ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný den, | Datum vložení: 03.05.2015 09:49 hod. | |||
|
dnes jsem si přispala, ale už mám vše oběhnuté/zvířátka/. Manžel už je také po snídani a já dopíjím bylinkový čaj a píšu....Jaruš, moje dcera je také Katka a vdávala se vloni také 6.6. a já byla v halence s krátkým rukávem. Bylo hodně teplo a při focení mě bylo horko. Kostýmek je pro takové příležitosti velmi vhodný...Dnes si myslím, že nám bude také pršet, je zataženo, ale teplo....Všem vám přeji pěknou neděli a užijte si ji v klidu a pohodě....![]() |
||||
| 2baculka | Pěknou neděli přeji. | Datum vložení: 03.05.2015 09:33 hod. | |||
|
Svítí nám sluníčko, vypraná jedna várka prádla, jdu ji pověsit ven, ať krásně voní. Upeču masko a dám vařit brambory. Musím se rozhodnout jak dál. Zahrada, chalupa, naši? Otázka na pořadí, jen čím začít. | ||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 03.05.2015 09:30 hod. | |||
|
děvčátka,Jaruš díky za recept bude se hodit.V čera jsem byla na babinci a přišla jsem v 11 hodin,bylo to fajn s tancování mě bolí nohy.Sluníčko u nás není prší tady od pátku a už je to protivné.Kristínka dostala neštovice takže budeme doma s polu,má jich požehnaně a všude.Horší je že zamešká ve škole,bude pak vše dohánět.K obědu máme také salát a řítek,bude i na zítra.Užijte si v pohodě neděličku,kdo má sluníčko tak hezké posezení venku a kdo má počasí jako je u nás tak gaučovka to jistí,dnes mi to přijde i vhod![]() |
||||
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 03.05.2015 08:36 hod. | |||
|
Máme sluníčko, snad vydrží , jdeme se po obědě podívat na fotbal na vnuka.Jaru , tak ať se podaří něco pěkného si na sebe sehnat. Mějte všechny super neděli.![]() |
||||
| Bm68 | Krásnou neděličku,děvčata! | Datum vložení: 03.05.2015 08:28 hod. | |||
|
Na Moravě je sluníčko? U nás je zataženo a napršeno. Hrdliček tu máme plno, ale jestli škodí, to nevím. Mějte se všechny fajn |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 03.05.2015 07:48 hod. | |||
|
u nás sluníčko,hodila jsem do pračky![]() Věruško,též jsem nad tím uvažovala,že půjdu do lékarny se kouknout,ale na konec jsem si vybrala.... Jaruš to bys měla už nejvyšší čas,se po něčem kouknout 7.6.jsme se brali my,před 40léty![]() Mějte pěknou nedělíčku ![]() |
||||