Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
tak u nás na Znojemsku deštivo a chladno. Opět bude jen lenošení a koukání na televizi.
Na oběd bude pečené kuře, brambory a hlávkový salát.
Obrázek uživatelky
profil
díky moc za hezké komentáře u nejnovějších fotek. U nás dnes máme moc hezky, svítí sluníčko. Sárinka byla s mámou a její kamarádkou/včera/, která má také holčičku v Aquacentru v Olomouci. Děvčátka si užily i jízdu vlakem a moc se jim výlet líbil.
Dnes vařím kuřecí rolky, plněné šunkou s rýží a rajčatovou polévku s těstovinami.
Kluci se ozvali s Kalkaty a pokračují do Daargelingu, kde jsou čajové plantáže. Starší byl z Indie v šoku, ale určitě mu po pár dnech ani nepřijde, že je to vše jinak, než si představoval. Až přivezou fota, dám do galerie. Včera jsem s nimi mluvila na skype. Mějte krásnou pohodovou neděli.
Obrázek uživatelky
profil
U nás svítí slunko. K obědu bude grilované kuře s pečenými bramborami a salátek. Alenko také když jdu jenom pro pečivo, tak se neplánovaně rozšoupnu.Smajlík
Mě truhlíky přehrabují kosáci.
Mějte hezkou neděli.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
byli jsme na kousek chleba a zeleninu..stálo to přes 900kčSmajlíkjak se jede autem, tak k je vozík plný hned


Já se poprvé vdávala 9.6.a bylo strašně vedroSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dnes jsem si přispala, ale už mám vše oběhnuté/zvířátka/. Manžel už je také po snídani a já dopíjím bylinkový čaj a píšu....Jaruš, moje dcera je také Katka a vdávala se vloni také 6.6. a já byla v halence s krátkým rukávem. Bylo hodně teplo a při focení mě bylo horko. Kostýmek je pro takové příležitosti velmi vhodný...Dnes si myslím, že nám bude také pršet, je zataženo, ale teplo....Všem vám přeji pěknou neděli a užijte si ji v klidu a pohodě....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Svítí nám sluníčko, vypraná jedna várka prádla, jdu ji pověsit ven, ať krásně voní. Upeču masko a dám vařit brambory. Musím se rozhodnout jak dál. Zahrada, chalupa, naši? Otázka na pořadí, jen čím začít.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka,Jaruš díky za recept bude se hodit.V čera jsem byla na babinci a přišla jsem v 11 hodin,bylo to fajn s tancování mě bolí nohy.Sluníčko u nás neníSmajlíkprší tady od pátku a už je to protivné.Kristínka dostala neštovice takže budeme doma s polu,má jich požehnaně a všude.Horší je že zamešká ve škole,bude pak vše dohánět.K obědu máme také salát a řítek,bude i na zítra.Užijte si v pohodě neděličku,kdo má sluníčko tak hezké posezení venku a kdo má počasí jako je u nás tak gaučovka to jistí,dnes mi to přijde i vhodSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme sluníčko, snad vydrží , jdeme se po obědě podívat na fotbal na vnuka.Jaru , tak ať se podaří něco pěkného si na sebe sehnat. Mějte všechny super neděli.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Na Moravě je sluníčko? U nás je zataženo a napršeno.
Hrdliček tu máme plno, ale jestli škodí, to nevím.

Mějte se všechny fajnSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás sluníčko,hodila jsem do pračkySmajlík
Věruško,též jsem nad tím uvažovala,že půjdu do lékarny se kouknout,ale na konec jsem si vybrala....
Jaruš to bys měla už nejvyšší čas,se po něčem kouknoutSmajlík7.6.jsme se brali my,před 40létySmajlík
Mějte pěknou nedělíčkuSmajlík Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles