Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
já se dneska taky jenom povalovala.Dopoledne vyprala 2 pračky...
Dopoledne bylo sluníčko pak se zatáhlo,ale nepršeloSmajlík
Jinuš máš šikulky,gratulujiSmajlíkSmajlík
Děvčátka děkuji za komentikySmajlík
Přeji dobrou nocku,dobře se vyspěteSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jdu se rozloučit a popřát dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.
Jindřiško, vnuci jsou šikovní.Gratuluji k úspěchu.

My také koukali na televizi a pak jsem vařila ten pampeliškový med.Už je ve sklenicích.

Ještě tu mám prádlo na žehlení, ale jsem lenošná.SmajlíkSmajlík

Jdu na "Policii Modravu"

Vyspěte se do růžova.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Už mne od sezení bolí sedinka..tak se loučím a půjdu si pustit telku do ložnice..
Regi, snad maminku ruka přestala bolet..Smajlík
Dobrou..
Obrázek uživatelky
profil
tak jsme s mužem dnešní den jen proflákali,válíme se u telky no a já sprostě zalehla do pelíšku a spala jsem jako mimino.To bude noc asi jí probdím a né prospím.Jinuš u nás je to stejné jako u vás, můj děda také tady hudráSmajlík Kluci jsou šikovní,máš z nich radost.U nás prší a je pěkná zima máme jen 8 stupnů a topení fajruje,mějte hezký večer.
Obrázek uživatelky
profil
Od rána bylo sluníčko, tak jsem i vyprala. Uvařila brambory a upekla plecko. Mezi tím volala mamina, že ji zlomená ruka bolí, jestli ji nedovezu něco na bolest. Alespoň jsem měla důvod tam jet, když včera vzdorovala. Stejně si dávala prát prádlo, tak jsem jej alespoň pověsila. Když si šla lehnut odebrala jsem se na zahradu vyplet. Sice někde ve předu profukoval větřík, ale nevadil mi. Společnost mu dělal kosáček možná i dva.Sbíral hned žížalky a larvy, které se objevily na povrchu a něco i vyzobal ze země. Nebyl vůbec bojácný, skoro mi chodil až pod ruce. Jak je sucho, nemá šanci toho tolik najít, takto bylo snadnější. Myslela jsem, že zaprší, trochuse přihnalo mráčků, ale asi nic nespadne. Ještě, že jsem zalila, jahody letos kvetou pěkně.
Alenko, alespoň máš doma zásoby, a článek snad adminky pustí a chybu opraví. Bylo by škoda práce.
Jino, máš šikovné vnuky.
Obrázek uživatelky
profil
Den utekl jak voda,Jino kluci jsou šikulky a to je i u nás tak , muž také u toho hokeje nadává sem tamSmajlíkByli jsme venku odpoledne, blo hezky, teď už je opět zamračeno. Mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji pěkné odpoledne.. Já jela v poledne s mužem do Veselí ke kamarádce, vrátila jsem se asi v 16 hod..a dala jsem se do psaní článku, až jsem ho odeslala a měla vkládat fotky, tak jsem zjistila, že mám hned v nadpise hrubku..tak jsem psala adminkám, jestli to nepůjde opravit, ať článek vymažou, já to píši vždy hned přímo, znovu už bych ho asi nepsala.. Uvidím, jestli mi odepíší.Hodinu času jsem u toho seděla, ale nevadí.SmajlíkMám být pozornější..

JINO, tak to se kluci krásně umístili, jsou moc šikovníSmajlíkmůžeš být pyšná babička.
U nás je taky asi 12-13°C, chvílemi i kotel zapne..trošku mrholilo, déšť se tomu říci nedá.
Obrázek uživatelky
profil
Venku krásně svítilo sluníčko a teď se tam mračí, bude asi pršet.
Včera v Litovli mladší vnuk, ti byli první v tancování a starší vnuk třetí (i to je krásné umístění).
Včera přijela návštěva ze Slovenska k druhé babičce, tak přišli k večeru i k nám na návštěvu. Druhý děda měl včera narozeniny, Tak jsem mu vytiskla přáníčko a koupili dáreček, prostě bylo to fajn. Ten můj děda kouká na hokej a jen brble a nadává, jsem mu říkala, že proč brble když nehrají naši. Něco zabrblal, tak jsem šla do obýváku.
Pustila jsem si počítač a budu si číst, nebo se podívám na nějaký film.
Obrázek uživatelky
profil
U nás je docela chladno, kolem 12 st., chvílemi poprchává a fouká studený vítr. Napřed bylo sucho, ted napršelo, ale mohlo by být i trochu sluníčko. Slibují na zítra, že bude tepleji, tak uvidíme.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles