Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 03.05.2015 20:45 hod. | |||
|
já se dneska taky jenom povalovala.Dopoledne vyprala 2 pračky... Dopoledne bylo sluníčko pak se zatáhlo,ale nepršelo ![]() Jinuš máš šikulky,gratuluji ![]() ![]() Děvčátka děkuji za komentiky ![]() Přeji dobrou nocku,dobře se vyspěte ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 03.05.2015 20:01 hod. | |||
|
jdu se rozloučit a popřát dobrou noc.![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 03.05.2015 19:49 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Jindřiško, vnuci jsou šikovní.Gratuluji k úspěchu. My také koukali na televizi a pak jsem vařila ten pampeliškový med.Už je ve sklenicích. Ještě tu mám prádlo na žehlení, ale jsem lenošná. ![]() ![]() Jdu na "Policii Modravu" Vyspěte se do růžova. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 03.05.2015 19:29 hod. | |||
|
Už mne od sezení bolí sedinka..tak se loučím a půjdu si pustit telku do ložnice.. Regi, snad maminku ruka přestala bolet.. ![]() Dobrou.. |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 03.05.2015 18:58 hod. | |||
|
tak jsme s mužem dnešní den jen proflákali,válíme se u telky no a já sprostě zalehla do pelíšku a spala jsem jako mimino.To bude noc asi jí probdím a né prospím.Jinuš u nás je to stejné jako u vás, můj děda také tady hudrá Kluci jsou šikovní,máš z nich radost.U nás prší a je pěkná zima máme jen 8 stupnů a topení fajruje,mějte hezký večer. |
||||
| 2baculka | Tady neprší. | Datum vložení: 03.05.2015 18:56 hod. | |||
|
Od rána bylo sluníčko, tak jsem i vyprala. Uvařila brambory a upekla plecko. Mezi tím volala mamina, že ji zlomená ruka bolí, jestli ji nedovezu něco na bolest. Alespoň jsem měla důvod tam jet, když včera vzdorovala. Stejně si dávala prát prádlo, tak jsem jej alespoň pověsila. Když si šla lehnut odebrala jsem se na zahradu vyplet. Sice někde ve předu profukoval větřík, ale nevadil mi. Společnost mu dělal kosáček možná i dva.Sbíral hned žížalky a larvy, které se objevily na povrchu a něco i vyzobal ze země. Nebyl vůbec bojácný, skoro mi chodil až pod ruce. Jak je sucho, nemá šanci toho tolik najít, takto bylo snadnější. Myslela jsem, že zaprší, trochuse přihnalo mráčků, ale asi nic nespadne. Ještě, že jsem zalila, jahody letos kvetou pěkně. Alenko, alespoň máš doma zásoby, a článek snad adminky pustí a chybu opraví. Bylo by škoda práce. Jino, máš šikovné vnuky. |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 03.05.2015 18:55 hod. | |||
|
Den utekl jak voda,Jino kluci jsou šikulky a to je i u nás tak , muž také u toho hokeje nadává sem tam Byli jsme venku odpoledne, blo hezky, teď už je opět zamračeno. Mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 03.05.2015 17:56 hod. | |||
|
Přeji pěkné odpoledne.. Já jela v poledne s mužem do Veselí ke kamarádce, vrátila jsem se asi v 16 hod..a dala jsem se do psaní článku, až jsem ho odeslala a měla vkládat fotky, tak jsem zjistila, že mám hned v nadpise hrubku..tak jsem psala adminkám, jestli to nepůjde opravit, ať článek vymažou, já to píši vždy hned přímo, znovu už bych ho asi nepsala.. Uvidím, jestli mi odepíší.Hodinu času jsem u toho seděla, ale nevadí. Mám být pozornější..JINO, tak to se kluci krásně umístili, jsou moc šikovní můžeš být pyšná babička.U nás je taky asi 12-13°C, chvílemi i kotel zapne..trošku mrholilo, déšť se tomu říci nedá. |
||||
| Jina | Zdravím | Datum vložení: 03.05.2015 17:36 hod. | |||
|
Venku krásně svítilo sluníčko a teď se tam mračí, bude asi pršet. Včera v Litovli mladší vnuk, ti byli první v tancování a starší vnuk třetí (i to je krásné umístění). Včera přijela návštěva ze Slovenska k druhé babičce, tak přišli k večeru i k nám na návštěvu. Druhý děda měl včera narozeniny, Tak jsem mu vytiskla přáníčko a koupili dáreček, prostě bylo to fajn. Ten můj děda kouká na hokej a jen brble a nadává, jsem mu říkala, že proč brble když nehrají naši. Něco zabrblal, tak jsem šla do obýváku. Pustila jsem si počítač a budu si číst, nebo se podívám na nějaký film. |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 03.05.2015 15:23 hod. | |||
|
U nás je docela chladno, kolem 12 st., chvílemi poprchává a fouká studený vítr. Napřed bylo sucho, ted napršelo, ale mohlo by být i trochu sluníčko. Slibují na zítra, že bude tepleji, tak uvidíme. | ||||