Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
U nás máme také zalito a je zataženo, tak možná ještě sprchne. Včera jsem zasadila ven pár salátů, tak doufám, že nepříjdou zmrzlíci.
Vladi, ty máš dobré zprávy. Na onko to bude taky dobré.Smajlík
Mějte celý den pohodový.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás je nevlídno, sice bude teplo, ale je velice málo světla a to já vnímám víc, jak teplo.Takový dušičkový nádech a tak žádná chuť do práce..Také jsem hrbatá ze zahrady, někdy i po chvilce, někdy vydržím déle.Vždycky si říkám, že už mi není 50, ale to jen pro svoji útěchu..Věruš ,děkuji také za seznam, Vlaďce přeji jen dobré výsledky v Praze...Ostatním všem klidný a pěkný den...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
tato zpráva je moc dobrá, jistě budeš vpořádku.
Také nám večer maličko zapršelo, obloha je zatím šedivá. Alespň mi na zahradě trochu to zalití vydrží. Musím si dojí vybrat penízky, aby bylo zač nakupovat. Zkontrolovat maminu telefonicky a doptat se zda něco nepotřebuje.
Také bych měla zpravit kalhoty, dvojerafle mi praskly, tak alespoň k nošení na doma. pak takové drobnosti, ale nějak se mi do toho nechce.
Možná přidám ještě něco z výletu, byly tam krásné kytičky.
Obrázek uživatelky
profil
Tady prší, Vlaďko tak to je skvělé, hned jsi klidnější.Dnes si den užívejte v pohodě a klidu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré pondělní ránko děvčátka..

Vladi, vše bude OK i na onko..neboj..
Regi, taky mne bolívají záda, asi taky z nezvyklého ohýbání na zahrádce a pak bolí i sedinka, jak dlouho sedím..Smajlík
Počasí je taky takové aprílové, přes noc muselo trošku poprškávat, tak mám zahradu zalitou..SmajlíkTrošku mám ušetřenou práciSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás prší takový pravý májový deštík.Mne je to moc příjemné, když mám doma teplo a nikam nemusím.Věrko děkuji moc za seznam na květen.Děvčata tak pořád jezdím jen po lékařích už mne to unavuje.Ale měla jsem radost byla jsem na mamo , objednávám se k lékařce, která mi objevila malý nádor před 2 lety všichni z toho byli na větvi, že to objevila udávali to jako zázrak dnešní medicíny.Tak se objednávám ke stejné lékařce a ta říkala, že je vše v naprostém pořádku.Tak mám radost teď ještě v květnu na onko Praha a snad už to povede konečně k lepšímu.Děvčata hezký den všem a celý týden.
Obrázek uživatelky
profil
máme opět mokro a honí se mračna, ale asi se to vybere.
Včera jsem byla dlouho u kamarádky, slavily jsme s holkama její narozky, tak už jsem večer nepřišla popřát dobrou noc.
A ani jsem nečetla vaše příspěvky.Reagovat budu tedy později.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
sluníčkové ráno přeji,dnes má být krásně tak si ho v pohodě všichni užijme.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás dnes bylo studené, sychravé a chladné počasí...pořád musím topit...Smajlík
Byli jsme se synem nakupovat v Kaufu a Lidlu...Smajlík
Taky teď u nás frčí hokej...Smajlík
Jino, kluci jsou moc šikovní, máš radost...Smajlík
Děvčátka, pěkný zbytek večera a klidnou noc...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jelikož jsem opět ze zahrady hrbatá, nespěchám do pelíšku, ale i sezení mi nedělá dobře. Stále se nemohu nějak dostat do formy. Asi se málo ohýbám.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles