Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 04.05.2015 09:49 hod. | |||
|
U nás máme také zalito a je zataženo, tak možná ještě sprchne. Včera jsem zasadila ven pár salátů, tak doufám, že nepříjdou zmrzlíci. Vladi, ty máš dobré zprávy. Na onko to bude taky dobré. ![]() Mějte celý den pohodový. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný den, | Datum vložení: 04.05.2015 09:24 hod. | |||
|
u nás je nevlídno, sice bude teplo, ale je velice málo světla a to já vnímám víc, jak teplo.Takový dušičkový nádech a tak žádná chuť do práce..Také jsem hrbatá ze zahrady, někdy i po chvilce, někdy vydržím déle.Vždycky si říkám, že už mi není 50, ale to jen pro svoji útěchu..Věruš ,děkuji také za seznam, Vlaďce přeji jen dobré výsledky v Praze...Ostatním všem klidný a pěkný den...![]() |
||||
| 2baculka | Vladi, | Datum vložení: 04.05.2015 08:23 hod. | |||
|
tato zpráva je moc dobrá, jistě budeš vpořádku. Také nám večer maličko zapršelo, obloha je zatím šedivá. Alespň mi na zahradě trochu to zalití vydrží. Musím si dojí vybrat penízky, aby bylo zač nakupovat. Zkontrolovat maminu telefonicky a doptat se zda něco nepotřebuje. Také bych měla zpravit kalhoty, dvojerafle mi praskly, tak alespoň k nošení na doma. pak takové drobnosti, ale nějak se mi do toho nechce. Možná přidám ještě něco z výletu, byly tam krásné kytičky. |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 04.05.2015 08:00 hod. | |||
|
Tady prší, Vlaďko tak to je skvělé, hned jsi klidnější.Dnes si den užívejte v pohodě a klidu.![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný dníček... | Datum vložení: 04.05.2015 07:53 hod. | |||
|
Dobré pondělní ránko děvčátka.. Vladi, vše bude OK i na onko..neboj.. Regi, taky mne bolívají záda, asi taky z nezvyklého ohýbání na zahrádce a pak bolí i sedinka, jak dlouho sedím.. ![]() Počasí je taky takové aprílové, přes noc muselo trošku poprškávat, tak mám zahradu zalitou.. Trošku mám ušetřenou práci![]() |
||||
| vlavod | Krásné pondělní ráno, | Datum vložení: 04.05.2015 07:41 hod. | |||
|
u nás prší takový pravý májový deštík.Mne je to moc příjemné, když mám doma teplo a nikam nemusím.Věrko děkuji moc za seznam na květen.Děvčata tak pořád jezdím jen po lékařích už mne to unavuje.Ale měla jsem radost byla jsem na mamo , objednávám se k lékařce, která mi objevila malý nádor před 2 lety všichni z toho byli na větvi, že to objevila udávali to jako zázrak dnešní medicíny.Tak se objednávám ke stejné lékařce a ta říkala, že je vše v naprostém pořádku.Tak mám radost teď ještě v květnu na onko Praha a snad už to povede konečně k lepšímu.Děvčata hezký den všem a celý týden. | ||||
| Bm68 | Hezké pondělní ráno, děvčata | Datum vložení: 04.05.2015 07:38 hod. | |||
|
máme opět mokro a honí se mračna, ale asi se to vybere. Včera jsem byla dlouho u kamarádky, slavily jsme s holkama její narozky, tak už jsem večer nepřišla popřát dobrou noc. A ani jsem nečetla vaše příspěvky.Reagovat budu tedy později. ![]() |
||||
| ija1 | Krásné | Datum vložení: 04.05.2015 06:18 hod. | |||
|
sluníčkové ráno přeji,dnes má být krásně tak si ho v pohodě všichni užijme.![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 03.05.2015 22:44 hod. | |||
|
u nás dnes bylo studené, sychravé a chladné počasí...pořád musím topit...![]() Byli jsme se synem nakupovat v Kaufu a Lidlu... ![]() Taky teď u nás frčí hokej... ![]() Jino, kluci jsou moc šikovní, máš radost... ![]() Děvčátka, pěkný zbytek večera a klidnou noc... ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Také byla u mne Modrava. | Datum vložení: 03.05.2015 22:28 hod. | |||
|
Jelikož jsem opět ze zahrady hrbatá, nespěchám do pelíšku, ale i sezení mi nedělá dobře. Stále se nemohu nějak dostat do formy. Asi se málo ohýbám. | ||||