Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
vrátila jsem se ze zahrádky, přečetla vás.
Vlaďko,držím palce, aby i kontrola na onko dopadla dobře.
Na zahrádce jsem plela v liliích, máme tam spoustru takového jao mechu,to se moc špatně pleje. Pepík vyklízel poslední saláty a ředkvičky ze skleníku, abychom tam mohli dát rajčata a papriky, mám to pořád za oknem. Natrhala jsem si tam kopr,zítra bude koprovka.
Rifle bych taky měla vzít do parády, jak se zmenšuju, koukám, že jsou mi oboje dlouhé, musím je zkrátit.
Jino, máš moc šikovné vnuky, gratuluju.
Děvčata, mějte krásné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
My jsme nakonec jeli na hřbitov zasadit lílii, kvetoucí z obchodu a přisypat hlínu, cestou jsme koupili slunečnicový chlebík, tak už nikam nemusím,po poledni se ukázalo sluníčko a je i docela teplo.. možná půjdu zase chvíli na zahradu, taky je tam stále co dělat.. MAKY vy ještě pole,máš práce nad hlavu.Smajlík
REGi.. já všechny rifle prošoupu mezi nohama.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
my jsme po obědě, už máme kafíčko. Měla jsem na oběd vnuka, mají v Brně na škole ještě dnes a zítra ředitelské volno...Tak jsem mu udělala kuřecí řízky a bramborovou kaši a račátka jen tak, ne salát...Odpoledne má trenink fotbalu, tak se posilnil...Počasí se trochu zlepšilo, je jasněji. Půjdu dát do země špenát, mám jiný, nemusí se dávat na podzim a trhají se lístky podle potřeby i vícekrát...Ještě mě čekají fazole, manžel okopává brambory...Jak je zahrada a pole, tak je pořád co dělat...Přeji pěkné odpoledne všemSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dcera dojedla bramboračku a mje maličkost měla lívance. mask zůstalo.
Mamina nic nechce, už jsem ji volala. Nedá si říci. Dojdu si do klubu a zítra tam zajedu.
Snad se večer donutím k opravám, ty rifle jsou prasklé skoro na pozadí, tak nevím zda prošití pomůže,nebo ještě záplata, jen na doma. Musím si sehnat ještě jedny nové.
Obrázek uživatelky
profil
Přejí vám dobré chutnání.Od včera večera m+ nešel PC.Potom jsem zjistila,že mám ulomenou pacičku u káblu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání, tady začíná pršet Vlaďko , také držím palce, aby byly výsledky OK.Mějte pěkné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkné poledne a dobrou chuť.
Vlaďko, výsledky na onko budou určitě OK.
Já už mám dvě kratší procházky s fenkami za sebou a teď už jdeme poobědvat zbytky.Smajlík

Nějak mě vyhládlo.

U nás moc mokro není.

Jinak si užijte pěkné odpoledne.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
a pomalu už dobrou chuť k obědu...Smajlík
Ráno jsme měli mlhu a zatím se počasí nemíní probrat...Smajlík
Zalito máme, tak už jen to teplo...Smajlík
Vladi,výsledky v Praze budou určitě dobré...Smajlík
Děvčátka, ať se vám vydaří celý den i celý týden...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata za komentíky na fotkách.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
nějak se nemůžu tady dostatSmajlíkChlebíček mám upečený,voní po celém bytěSmajlík
U nás zataženo,ale i sluníčko už nakoukloSmajlíkSmajlík
Vladi dobrá zprávaSmajlíkSmajlík
Regi taky mám rifle na na zkrácení od vnuka,chce mít z toho kraťasySmajlík
Děkuji za milé komentiky u AnetkySmajlík
Mějte všechny pěkný denSmajlík
Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles