Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Kuk, | Datum vložení: 04.05.2015 13:52 hod. | |||
|
vrátila jsem se ze zahrádky, přečetla vás. Vlaďko,držím palce, aby i kontrola na onko dopadla dobře. Na zahrádce jsem plela v liliích, máme tam spoustru takového jao mechu,to se moc špatně pleje. Pepík vyklízel poslední saláty a ředkvičky ze skleníku, abychom tam mohli dát rajčata a papriky, mám to pořád za oknem. Natrhala jsem si tam kopr,zítra bude koprovka. Rifle bych taky měla vzít do parády, jak se zmenšuju, koukám, že jsou mi oboje dlouhé, musím je zkrátit. Jino, máš moc šikovné vnuky, gratuluju. Děvčata, mějte krásné odpoledne. ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 04.05.2015 13:41 hod. | |||
|
My jsme nakonec jeli na hřbitov zasadit lílii, kvetoucí z obchodu a přisypat hlínu, cestou jsme koupili slunečnicový chlebík, tak už nikam nemusím,po poledni se ukázalo sluníčko a je i docela teplo.. možná půjdu zase chvíli na zahradu, taky je tam stále co dělat.. MAKY vy ještě pole,máš práce nad hlavu.![]() REGi.. já všechny rifle prošoupu mezi nohama. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkné odpoledne, | Datum vložení: 04.05.2015 12:57 hod. | |||
|
my jsme po obědě, už máme kafíčko. Měla jsem na oběd vnuka, mají v Brně na škole ještě dnes a zítra ředitelské volno...Tak jsem mu udělala kuřecí řízky a bramborovou kaši a račátka jen tak, ne salát...Odpoledne má trenink fotbalu, tak se posilnil...Počasí se trochu zlepšilo, je jasněji. Půjdu dát do země špenát, mám jiný, nemusí se dávat na podzim a trhají se lístky podle potřeby i vícekrát...Ještě mě čekají fazole, manžel okopává brambory...Jak je zahrada a pole, tak je pořád co dělat...Přeji pěkné odpoledne všem![]() ![]() |
||||
| 2baculka | U nás se prosvětluje. | Datum vložení: 04.05.2015 12:55 hod. | |||
|
Dcera dojedla bramboračku a mje maličkost měla lívance. mask zůstalo. Mamina nic nechce, už jsem ji volala. Nedá si říci. Dojdu si do klubu a zítra tam zajedu. Snad se večer donutím k opravám, ty rifle jsou prasklé skoro na pozadí, tak nevím zda prošití pomůže,nebo ještě záplata, jen na doma. Musím si sehnat ještě jedny nové. |
||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 04.05.2015 12:31 hod. | |||
|
Přejí vám dobré chutnání.Od včera večera m+ nešel PC.Potom jsem zjistila,že mám ulomenou pacičku u káblu.![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 04.05.2015 12:20 hod. | |||
|
Dobré chutnání, tady začíná pršet Vlaďko , také držím palce, aby byly výsledky OK.Mějte pěkné odpoledne.![]() |
||||
| vocjan | Já přeji | Datum vložení: 04.05.2015 11:52 hod. | |||
|
![]() pěkné poledne a dobrou chuť. Vlaďko, výsledky na onko budou určitě OK. Já už mám dvě kratší procházky s fenkami za sebou a teď už jdeme poobědvat zbytky. ![]() Nějak mě vyhládlo. U nás moc mokro není. Jinak si užijte pěkné odpoledne. ![]() ![]() |
||||
| koudy | Pěkné dopoledne, | Datum vložení: 04.05.2015 11:28 hod. | |||
|
a pomalu už dobrou chuť k obědu...![]() Ráno jsme měli mlhu a zatím se počasí nemíní probrat... ![]() Zalito máme, tak už jen to teplo... ![]() Vladi,výsledky v Praze budou určitě dobré... Děvčátka, ať se vám vydaří celý den i celý týden... ![]() |
||||
| jimas | Děkuji | Datum vložení: 04.05.2015 09:58 hod. | |||
|
děvčata za komentíky na fotkách.![]() |
||||
| badysek | Pěkné dopoledne, | Datum vložení: 04.05.2015 09:51 hod. | |||
|
nějak se nemůžu tady dostat Chlebíček mám upečený,voní po celém bytě![]() U nás zataženo,ale i sluníčko už nakouklo ![]() ![]() Vladi dobrá zpráva ![]() ![]() Regi taky mám rifle na na zkrácení od vnuka,chce mít z toho kraťasy ![]() Děkuji za milé komentiky u Anetky ![]() Mějte všechny pěkný den ![]() ![]() |
||||