Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Filipi je prima že má dcera práci, ať v ní vydrží a líbí se ji.
Na zahrádkách vám závidím, kdo ji máte u domu. Vím, že jsem včera dost vyplela i zalila, ale sázení se nekonalo. Ach jo.
Obrázek uživatelky
profil
Telku mám na hokej, u maminy jsem nebyla,zatvrzele mi v telefonu řekla, že nic nepotřebuje. Už nemám sílu se "vnucovat". Vyprala jsem várku tmavého mám ji vlodžii, zašila jsem kapnu, všila zips ke kalhotám a dvoje rifle proštupovala. Mám silná stehna a vzadu byla již hodně slabá a praskla. Zahradu mám nezalitou a dnes odpledne se udělalo moc teplo. Uvidím jak počasí, to pršení jsem slyšela v telce na zítra, Medard on-line mi ukázal až na úterý v noci. Tak se musím k našim nějak dostat, abych uvařila knedlíky s jablky a dostala se bez deště domů, se stěrači je to zatím nevyzkoušené. Jednou to musím zkusit, já vím, ale co není nutné tak ....
Obrázek uživatelky
profil
Také jsem byla celé odpoledne na zahradě. Rajčata mi teprve ve skleníku lezou. Mám je přikryté sklenicema. Nevím proč, ale doma na okně vyklíčily jenom 2. Jsem asi zahradnice k pohledání.
Kristinko, přeji dcerce i vnučce všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví.Smajlík
Jdu na telku, tak přeji dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak máme zasázené i zelí a kedlubny, majoránku. A teď tady čtu, že u nás má už v noci lejt a bouřky, možná i kroupy. To by tak scházelo.
Kristi,dceři i vnučce vše nejlepší.Jak já nepozorně čtu (i hůř vidím), tak jsem četla,že jsi ztratila rifle. Už jsem tě z něčeho podezírala.Smajlík
Aničkof,dobře,že dcera má práci. A tobě přeju,aby bylo líp.
Holky, peláším na hokej, mějte fajn večer a hezky se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dnes byl pro mne den hodně pracovní, na zahradě, ještě zítra a zbude mi už jen nasadit rajčata a papriky.Ty až po zmrzlých,
nebo mi už několikrát pomrzly, když jsem je dala dříve.
Jinak je tu moc sucho,zítra bude potřeba zalévat.
Do rána nám srnka okousala letos nasazenou višni,potvůrka. Už višni muž obtočil pletivem. Každý rok nám takhle dělají škodu,všechno budu muset zakrývat netk. textilií.
Též je u nás na pořadu hlavně hokej.
Loučím se a dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Počasí se umoudřilo,tak jsem byla celé odpolene na zahradě...Smajlík
Nachystala jsem záhon na okurky,zasela červenou řepu a petržel na nať a nasázela přísady raných kedluben...Smajlík
Na ruční práce a šití se přiznám nejsem moc šikovná...Smajlík
U nás asi bude večer hokej,i když já bych ráda Cesty domů...Smajlík

Kristi, dceři a vnučce přeji k narozeninám vše nejlepší...Smajlík
Byly jste dneska zas pilné, tak opočívejte...mějte pohoový večer a klidné spaní...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já dneska zkrátila rifle....A jinak spíše v klidku.
Zítra budeme hlídat Anetku,dcerka je objednána k holičce a zeť jede do Německá. Dcerka má zítra narozeniny 36 let a prostřední vnučka pozítří 12 let,oslava bude později,až se zeť vrátíSmajlík
Dneska jsme měli zataženo,ale nepršelo,teď tam svítí sluníčko....
přeji pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík


Obrázek uživatelky
profil
Krásný podvečer ženičky a ještě krásnější nockuSmajlík
Čtu jaké jste pilňušky. Já stále polehávám.Po těch prášcich mě není dobře.
Odpoledne mě udělala radost mladší dcera.Konečně našla práci.Zítra nastupuje.Bude v kanclu.
Dobrou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás bude večer vládnout " hokej", jsou tu skoro samí sportovci..Na zahradě jsem dala do země špenát, sazenice kedlubnů a celeru.Nevím, jestli pozdě, ale ještě jsem dala semínka červené řepy..Musela jsem si vzít ibalgin, ale už mě záda bolet přestala....Vám popřeji klidnou a krásnou dobrou noc...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jste byly pilné. Tady odpoledne bylo sluníčko. Měla jsem tady vnuka, tak jsme probrali zase kde a kdy hraje fotbal. Mějte všechny pěkný večer a dobře se vyspěte.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles