Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | . | Datum vložení: 04.05.2015 20:35 hod. | |||
|
Filipi je prima že má dcera práci, ať v ní vydrží a líbí se ji. Na zahrádkách vám závidím, kdo ji máte u domu. Vím, že jsem včera dost vyplela i zalila, ale sázení se nekonalo. Ach jo. |
||||
| 2baculka | Skoro je večer | Datum vložení: 04.05.2015 20:33 hod. | |||
|
Telku mám na hokej, u maminy jsem nebyla,zatvrzele mi v telefonu řekla, že nic nepotřebuje. Už nemám sílu se "vnucovat". Vyprala jsem várku tmavého mám ji vlodžii, zašila jsem kapnu, všila zips ke kalhotám a dvoje rifle proštupovala. Mám silná stehna a vzadu byla již hodně slabá a praskla. Zahradu mám nezalitou a dnes odpledne se udělalo moc teplo. Uvidím jak počasí, to pršení jsem slyšela v telce na zítra, Medard on-line mi ukázal až na úterý v noci. Tak se musím k našim nějak dostat, abych uvařila knedlíky s jablky a dostala se bez deště domů, se stěrači je to zatím nevyzkoušené. Jednou to musím zkusit, já vím, ale co není nutné tak .... | ||||
| jimas | Dobrý večer. | Datum vložení: 04.05.2015 20:28 hod. | |||
|
Také jsem byla celé odpoledne na zahradě. Rajčata mi teprve ve skleníku lezou. Mám je přikryté sklenicema. Nevím proč, ale doma na okně vyklíčily jenom 2. Jsem asi zahradnice k pohledání. Kristinko, přeji dcerce i vnučce všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví. ![]() Jdu na telku, tak přeji dobrou noc. ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 04.05.2015 20:20 hod. | |||
|
tak máme zasázené i zelí a kedlubny, majoránku. A teď tady čtu, že u nás má už v noci lejt a bouřky, možná i kroupy. To by tak scházelo. Kristi,dceři i vnučce vše nejlepší.Jak já nepozorně čtu (i hůř vidím), tak jsem četla,že jsi ztratila rifle. Už jsem tě z něčeho podezírala. ![]() Aničkof,dobře,že dcera má práci. A tobě přeju,aby bylo líp. Holky, peláším na hokej, mějte fajn večer a hezky se vyspěte. ![]() |
||||
| annau | Dobrý večer děvčata, | Datum vložení: 04.05.2015 19:53 hod. | |||
|
dnes byl pro mne den hodně pracovní, na zahradě, ještě zítra a zbude mi už jen nasadit rajčata a papriky.Ty až po zmrzlých, nebo mi už několikrát pomrzly, když jsem je dala dříve. Jinak je tu moc sucho,zítra bude potřeba zalévat. Do rána nám srnka okousala letos nasazenou višni,potvůrka. Už višni muž obtočil pletivem. Každý rok nám takhle dělají škodu,všechno budu muset zakrývat netk. textilií. Též je u nás na pořadu hlavně hokej. Loučím se a dobrou noc. |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 04.05.2015 19:49 hod. | |||
|
Počasí se umoudřilo,tak jsem byla celé odpolene na zahradě...![]() Nachystala jsem záhon na okurky,zasela červenou řepu a petržel na nať a nasázela přísady raných kedluben... ![]() Na ruční práce a šití se přiznám nejsem moc šikovná... ![]() U nás asi bude večer hokej,i když já bych ráda Cesty domů... ![]() Kristi, dceři a vnučce přeji k narozeninám vše nejlepší... ![]() Byly jste dneska zas pilné, tak opočívejte...mějte pohoový večer a klidné spaní... ![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 04.05.2015 19:34 hod. | |||
|
já dneska zkrátila rifle....A jinak spíše v klidku. Zítra budeme hlídat Anetku,dcerka je objednána k holičce a zeť jede do Německá. Dcerka má zítra narozeniny 36 let a prostřední vnučka pozítří 12 let,oslava bude později,až se zeť vrátí Dneska jsme měli zataženo,ale nepršelo,teď tam svítí sluníčko.... přeji pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| filipi | krásný podvečer | Datum vložení: 04.05.2015 19:30 hod. | |||
|
Krásný podvečer ženičky a ještě krásnější nocku![]() Čtu jaké jste pilňušky. Já stále polehávám.Po těch prášcich mě není dobře. Odpoledne mě udělala radost mladší dcera.Konečně našla práci.Zítra nastupuje.Bude v kanclu. Dobrou noc ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 04.05.2015 19:05 hod. | |||
|
u nás bude večer vládnout " hokej", jsou tu skoro samí sportovci..Na zahradě jsem dala do země špenát, sazenice kedlubnů a celeru.Nevím, jestli pozdě, ale ještě jsem dala semínka červené řepy..Musela jsem si vzít ibalgin, ale už mě záda bolet přestala....Vám popřeji klidnou a krásnou dobrou noc...![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 04.05.2015 18:58 hod. | |||
|
Dnes jste byly pilné. Tady odpoledne bylo sluníčko. Měla jsem tady vnuka, tak jsme probrali zase kde a kdy hraje fotbal. Mějte všechny pěkný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||