Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 05.05.2015 11:00 hod. | |||
|
přeji,u nás na východ od Brna má být dnes hezký, teplý den...![]() ![]() Aničko F,je to tak, každý jen hrabat...s afty už ti holky poradily,je to nedostatek vitamínů B a C a z přírodní lékárny je dobré kloktat, šalvěj, heřmánek, mateřídoušku,borůvky...dcerce přeji, že našla práci... ![]() Zdeni, taky se chystám vlítnout na převlíkání postelí... ![]() Alenko, užij si pokec... ![]() Jiřinko, s těmi semínky je to špatné,mě taky dost věcí špatně vzešlo a celer a petržel vůbec...teˇjsem zvěavá na cukety a okurky... ![]() Vařím nadívané papriky,rajsou omáčku a těstoviny... ![]() Děvčátka, přeji pohodový den... ![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | pěkný den | Datum vložení: 05.05.2015 10:32 hod. | |||
|
Děvčata měla jsem na zahradě odhadce.Byli jsme tam i s cestou tam i zpět 20min a řekl si o 2000tisíce![]() Doporučila mě jej Maruška.Hned ji zprdnu po telefonu ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 05.05.2015 10:07 hod. | |||
|
Dnes jdu pozdě, převlékla jsem postele, vyprala , snad to venku uschne, je dokola dost zamračeno. Byla jsem v lékarně už také.Kristínko přeji dceři i vnučce hodně zdraví a štěstí..AničkoF tak konečně trochu radosti, je paráda, že dcera má práci.mějte dnes pohodový den všechny.![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 05.05.2015 09:17 hod. | |||
|
Já letos letničky sázela semínka do květináčů..tam mi je snad slimoši nenajdou...ale lonijsem si nenechala astru, ani cínii na semeno, tak to mne mrzí..nevadí..svět se nezboří..![]() BLANI..mně to kartu taky někdy nevezme, zkus znovu třeba odpoledne.. ![]() |
||||
| Bm68 | Ahoj, hezký den!! | Datum vložení: 05.05.2015 09:12 hod. | |||
|
Internetu se zase nechtělo naskočit. A že mi nejde zvuk, to už je pár dní, ale teď mi zase noťas nechce přijmout kartu z foťáku. Ach jo. Tak déšť se nekonal, ale doteď jsme měli černou oblohu, teď se to vyjasňuje. Nevím,co vařit. Chtěla jsem dělat koprovku, Pepíkovi se to nelíbí, tak nevím. Možná čočku? To zas bude blbě mně. Děvčata, mně zase vůbec nevyklíčily kytičky. Už je to dost dlouho, co jsem je nasela a nic. Máme plno plžů, ale tohle spíš vypadá na vadná semínka. Uvidím dnes. Odpoledne jedeme pro roubované okurky do jedné vesnice. Má tam pán nějaké pěkné zahradnictví, ještě jsme tam nebyli, tak se těším. Afty nemívám, ale opary se mně něco natrápily. Děvčata, mějte se ![]() ![]() |
||||
| hela52 | Aničko - Filipi | Datum vložení: 05.05.2015 09:02 hod. | |||
|
na afty mi v lékárně doporučili Aloclair gel - na krabičce je napsáno: vytváří ochranný film, rychle ulevuje od bolesti způsobené stomatitidou, malými poraněními v ústech - afty.... mě to pomáhá i na opary.je to bez alkoholu nepálí a rychle působí. | ||||
| ija1 | Hezké ráno | Datum vložení: 05.05.2015 07:14 hod. | |||
|
děvčata,AničkoF na afty je fialová vodička nebo gel z lékárny.Držím dceři palce aby to měla na pořád. Vladko onko bude také OK neboj.Kristi užij si Anetku a dceři vše nej hlavně zdraví.Blani počasí si nevybírá,také se bojím prudkého deště hlásí buřinu.Jiřinko,zahradnice jsi dobrá,semena nestojí za nic,mě nevyšo ani 1 rajče ze 2 sáčků až napodruhé,jsou také malé oni to doženou jen je odkryj od sklenic,at mají vzduch a na noc ne ně hod netkanou folií.Máme zamračeno a to hlásí až 28 stupnů.Mějte pohodový den. |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 05.05.2015 07:13 hod. | |||
|
Aničko filipi..tak snad dceři místo výjde na dlouho.. KRISTY..dceři i vnučce přeji vše nej...a pěkně to potom oslavte.. ![]() Marti, já zasela pár semínek čer. řepy a další teprve budu set..Do podzimu řepa naroste. Jinak přísady mám ještě na oknech a truhlíky muškátů ve sklepě, ty sama nevynesu a ten můj děda nějak nestíhá... Hlavně neumím otevřít sklepní okýnka, jinak bychom to se synkem nějak vystrčili i sami..možná synek by to otevřel, musím se zeptat...ale dnes ne.Odpoledne mám schůzku s kámoškou z práce..půjdeme nejspíše někam na vínko..ona na zákusky není ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 05.05.2015 06:57 hod. | |||
|
dneska už nespím od 5 hod.,vypadá to,že bude krásně![]() AničkoF na afty,je dobrý ostružinový kompot,máš asi málo vitamínu...Tak to je dobře,že si dcerka našla práci ![]() ![]() Děkuji za dceru i vnučku děvčátka,před 36 léty byla pracovní sobota ![]() ![]() No Blani,v mém věku ![]() ![]() ![]() Mějte všechny klidný den ![]() ![]() |
||||
| filipi | krásné ráno | Datum vložení: 05.05.2015 06:16 hod. | |||
|
Krásné ráno děvčata.U nás je pod mrakem a vypadá to ,že bude pršet. Děkuji za účast.Už byla dcera nervozní.Chodila na konkuzy a vždy byla sklamaná.Teď bylo spousu uchazečů a ona to vyhrála.Jen aby to nebylo jen na 3měsíce. Děvčata nevíte co je na afty? Mám je v puse i na rtech.Nikdy jsem je neměla ![]() |
||||