Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
přeji,u nás na východ od Brna má být dnes hezký, teplý den...SmajlíkSmajlík
Aničko F,je to tak, každý jen hrabat...s afty už ti holky poradily,je to nedostatek vitamínů B a C a z přírodní lékárny je dobré kloktat, šalvěj, heřmánek, mateřídoušku,borůvky...dcerce přeji, že našla práci...Smajlík
Zdeni, taky se chystám vlítnout na převlíkání postelí...Smajlík
Alenko, užij si pokec...Smajlík
Jiřinko, s těmi semínky je to špatné,mě taky dost věcí špatně vzešlo a celer a petržel vůbec...teˇjsem zvěavá na cukety a okurky...Smajlík
Vařím nadívané papriky,rajsou omáčku a těstoviny...Smajlík
Děvčátka, přeji pohodový den...Smajlík
SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata měla jsem na zahradě odhadce.Byli jsme tam i s cestou tam i zpět 20min a řekl si o 2000tisíceSmajlík
Doporučila mě jej Maruška.Hned ji zprdnu po telefonuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jdu pozdě, převlékla jsem postele, vyprala , snad to venku uschne, je dokola dost zamračeno. Byla jsem v lékarně už také.Kristínko přeji dceři i vnučce hodně zdraví a štěstí..AničkoF tak konečně trochu radosti, je paráda, že dcera má práci.mějte dnes pohodový den všechny.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já letos letničky sázela semínka do květináčů..tam mi je snad slimoši nenajdou...ale lonijsem si nenechala astru, ani cínii na semeno, tak to mne mrzí..nevadí..svět se nezboří..Smajlík

BLANI..mně to kartu taky někdy nevezme, zkus znovu třeba odpoledne..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Internetu se zase nechtělo naskočit. A že mi nejde zvuk, to už je pár dní, ale teď mi zase noťas nechce přijmout kartu z foťáku. Ach jo.
Tak déšť se nekonal, ale doteď jsme měli černou oblohu, teď se to vyjasňuje.
Nevím,co vařit. Chtěla jsem dělat koprovku, Pepíkovi se to nelíbí, tak nevím. Možná čočku? To zas bude blbě mně.
Děvčata, mně zase vůbec nevyklíčily kytičky. Už je to dost dlouho, co jsem je nasela a nic. Máme plno plžů, ale tohle spíš vypadá na vadná semínka. Uvidím dnes. Odpoledne jedeme pro roubované okurky do jedné vesnice. Má tam pán nějaké pěkné zahradnictví, ještě jsme tam nebyli, tak se těším.
Afty nemívám, ale opary se mně něco natrápily.
Děvčata, mějte seSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
na afty mi v lékárně doporučili Aloclair gel - na krabičce je napsáno: vytváří ochranný film, rychle ulevuje od bolesti způsobené stomatitidou, malými poraněními v ústech - afty.... mě to pomáhá i na opary.je to bez alkoholu nepálí a rychle působí.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,AničkoF na afty je fialová vodička nebo gel z lékárny.Držím dceři palce aby to měla na pořád.SmajlíkVladko onko bude také OK neboj.Kristi užij si Anetku a dceři vše nej hlavně zdraví.Blani počasí si nevybírá,také se bojím prudkého deště hlásí buřinu.Jiřinko,zahradnice jsi dobrá,semena nestojí za nic,mě nevyšo ani 1 rajče ze 2 sáčků až napodruhé,jsou také malé oni to doženou jen je odkryj od sklenic,at mají vzduch a na noc ne ně hod netkanou folií.Máme zamračeno a to hlásí až 28 stupnů.Mějte pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Aničko filipi..tak snad dceři místo výjde na dlouho..
KRISTY..dceři i vnučce přeji vše nej...a pěkně to potom oslavte..Smajlík
Marti, já zasela pár semínek čer. řepy a další teprve budu set..Do podzimu řepa naroste. Jinak přísady mám ještě na oknech a truhlíky muškátů ve sklepě, ty sama nevynesu a ten můj děda nějak nestíhá...SmajlíkHlavně neumím otevřít sklepní okýnka, jinak bychom to se synkem nějak vystrčili i sami..možná synek by to otevřel, musím se zeptat...ale dnes ne.
Odpoledne mám schůzku s kámoškou z práce..půjdeme nejspíše někam na vínko..ona na zákusky neníSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dneska už nespím od 5 hod.,vypadá to,že bude krásněSmajlík
AničkoF na afty,je dobrý ostružinový kompot,máš asi málo vitamínu...Tak to je dobře,že si dcerka našla práciSmajlíkSmajlík
Děkuji za dceru i vnučku děvčátka,před 36 léty byla pracovní sobotaSmajlíkSmajlík
No Blani,v mém věkuSmajlíkSmajlíkSmajlík
Mějte všechny klidný denSmajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné ráno děvčata.U nás je pod mrakem a vypadá to ,že bude pršet.
Děkuji za účast.Už byla dcera nervozní.Chodila na konkuzy a vždy byla sklamaná.Teď bylo spousu uchazečů a ona to vyhrála.Jen aby to nebylo jen na 3měsíce.
Děvčata nevíte co je na afty? Mám je v puse i na rtech.Nikdy jsem je nemělaSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles