Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
okurky jsme přivezli a já ještě jednu skalničku. Ale pro tu musím najít místečko. Bylo hrozné horko a počasí s námi hrálo hru, že bude pršet a nic. Na zahradě jsem zkontrolovala naseté kytičky a nic. Ani ťuk. To se mi nikdy nestalo. A špatně se mi dnes dýchalo v tom dusnu.
Alčo, karta mi nešla ani odpoledne. Už se mi to stalo jednou, když byla nová, to jsem tam dávala přes fotorámeček.
Ten už nemám.
Boženko a AničkoF, práce neuteče, hlavní je, abyste byly zdravé.Odpočívejte.
Regi, paní doktorka ti jistě předepíše nějakou rehabilitaci. A bude líp.
Děvčátka, dobře se vyspěte na zítra.Smajlík
SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jste byly opět pilné. Dnes se vrátila babča z Vídně , mezitím byla i v Praze a už vymýšlí co kde budeme dělat na zahraděSmajlíkAničkoF , Boženko a všechny marodi ať se vám daří lépe. Máme zamračeno, snad nebude to krupobití jak vyhrožuji. Mějte pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nazdárek šikulky.Závidím vám co vše stiháte.Já jsem k ničemu,asi jsem lenochSmajlíkHned jsem unavená. Z venčení si vždy musím lehnout,jak mě bolí záda i nohy.
Děvčata krásnou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
odpoledne bylo fajn...byla jsem i chvíli na zahradě a ještě půjdu pozalévat...Na déšť to nevypadá..K večeři jsem měla chleba s máslem s vajíčkem a cibulovou natí..Smajlík Ještě mrknu na komentíky u foteček mám jich přes 60..moc za ně děkuji..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Muškáty mám také zatím doma na oknech, potřebovaly by již honem přesadit a dát skoro ven. Jenže včera hlásili na dnešek velké pršení a u našich se docela zatahlo a foukal vítr. Co jsem dojela domů a píšu tu píspěvek je venku zase slunečno a jasno. Docela mne mrzí, že jsem nedojela zalít na chalupu. Ono se mi nechtělo jezdit v dešti, to nemám zkušené a myslela si, že se zalije samo přírodně. Naděsilo, že by pršelo moc, uvidíme, ty mraky mohou dojít raz dva.
Děláte mi chutě s kopračkou, jelikož ji mám ráda a dnes mám jen studenou stravu. Dítě bylo na zkouškách a má i dnes odpolední.
Uf to jsem se rozepsala. Zítra jdu k paní doktorce rehabilitační, noha bolí a v kříži také i když dnes méně. Snam mne něco předepíše.
Moc děkuji za komentíky fotek, které jsem dávala v noci. Mám půjčené body a ráda bych je vrátila co nejdříve, jen netuším jak tu přes léto budu. Snad se donutím něco napsat, moc by mi to pomohlo.
Obrázek uživatelky
profil
Od rána jsem někde na cestách. Nejprve do krámu a pak k našim. Nedalo mi to a jela již dopoledne, v tašce 2 tvarohy, že se pustím do těch jablečných knedlíků. Mamina je ztrápená, unavená a stále paličatá. Knedlíky jsem si mohla dělat podle svého, vše si skoro vyndat, až na pár maličkostí. Po bědě je zavařila i nádobí k tomu umyla, rozložila na plech a došla pro pečivo. Nakonec i vlasy má mamina umyté, aby byla na kontrole ve čtvrtek krásná. Usnula v sedě na gauči a poté si raději lehla. Aby otec nešel se mnou na zahradu, odešla jsem, jako že jedu domů a zalila jahody a kytky. Mám radost, že mi lezou brambory, protože ty co dával brácha nedělají nic. Semínka kytiček mám doma na okně v kelímcích od Ramy a jogurtů, docela mi vylezlo i to co bylo 2 roky staré. Myslím si že mi vyšly i 2 gazánie. Zatím se to nepozná, ale měla bych radost, kdyby vydržely. Na záhonek semínka dát nemohu,vloni mi vše takto slimáci sežrali. Jinak se tonedá nazvat.
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsem konečně šla k doktorce. Tak mě nasadila antibiotika a ještě jedny prášky. Snad to zabere. Navíc se mě začal drolit zub, tak jsem se telef. objednala k zubaři. Samé radosti. Někde na zahradě vám žerou přísady slimáci a nám zas malé sazeničky celeru kosáci. Manžel už je dvakrát dosazoval. Dnes je teplo, ale kdoví, jak bude zítra. Tak si dnes naberte trochu toho teplaSmajlík.
Obrázek uživatelky
profil
právě jdu z pole a celé dva řádky maku nám sežrali slimáci.SmajlíkJsou to nenažraný sv..ěSmajlíkSmajlíkSmajlík. Jsem zvědavá ,co bude dál...Předtím na poli nikdy nebyli, jen při bramborách se jich našlo trochu víc, ale už nic neudělali...Máme pořád teplo, ještě se půjdu podívat na zahradu, co se dělo tam...Pěkné odpoledne všemSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děkuji děvčata za komentíky u fotek. Jsem se včera kochala a u toho fotila.
U nás je teď dusno jako v prádelně, tak se jenom poflakuju.Smajlík
Mějte hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jdu vám popřát mňam, mňamSmajlík
MARU, plněné papriky bych si dalaSmajlíkSmajlík
Mně vylezly cukety a okurky co mám v květináči, na záhonku nic.. snad bude trošku úrody alespoň z těch několika předpěstovaných..loni nebylo skoro nic..Smajlíka tak bych ráda cuketama zásobila i děti..Smajlíkmně to loni připadalo, že si myslí, že jsem lakomá, ale ono se mi snad ani 10 za celou dobu neurodilo, ani jsem buchtu nepekla..myslím jednou jsem dělala smaženou..Patizony byly asi špatné semeno, ty nenarostly loni vůbec.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles