Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Hezký večer | Datum vložení: 05.05.2015 20:07 hod. | |||
|
okurky jsme přivezli a já ještě jednu skalničku. Ale pro tu musím najít místečko. Bylo hrozné horko a počasí s námi hrálo hru, že bude pršet a nic. Na zahradě jsem zkontrolovala naseté kytičky a nic. Ani ťuk. To se mi nikdy nestalo. A špatně se mi dnes dýchalo v tom dusnu. Alčo, karta mi nešla ani odpoledne. Už se mi to stalo jednou, když byla nová, to jsem tam dávala přes fotorámeček. Ten už nemám. Boženko a AničkoF, práce neuteče, hlavní je, abyste byly zdravé.Odpočívejte. Regi, paní doktorka ti jistě předepíše nějakou rehabilitaci. A bude líp. Děvčátka, dobře se vyspěte na zítra. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 05.05.2015 19:32 hod. | |||
|
Tak jste byly opět pilné. Dnes se vrátila babča z Vídně , mezitím byla i v Praze a už vymýšlí co kde budeme dělat na zahradě AničkoF , Boženko a všechny marodi ať se vám daří lépe. Máme zamračeno, snad nebude to krupobití jak vyhrožuji. Mějte pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| filipi | dobrý večer | Datum vložení: 05.05.2015 19:25 hod. | |||
|
Nazdárek šikulky.Závidím vám co vše stiháte.Já jsem k ničemu,asi jsem lenoch Hned jsem unavená. Z venčení si vždy musím lehnout,jak mě bolí záda i nohy.Děvčata krásnou noc ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 05.05.2015 18:58 hod. | |||
|
odpoledne bylo fajn...byla jsem i chvíli na zahradě a ještě půjdu pozalévat...Na déšť to nevypadá..K večeři jsem měla chleba s máslem s vajíčkem a cibulovou natí.. Ještě mrknu na komentíky u foteček mám jich přes 60..moc za ně děkuji..![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 05.05.2015 18:39 hod. | |||
|
Muškáty mám také zatím doma na oknech, potřebovaly by již honem přesadit a dát skoro ven. Jenže včera hlásili na dnešek velké pršení a u našich se docela zatahlo a foukal vítr. Co jsem dojela domů a píšu tu píspěvek je venku zase slunečno a jasno. Docela mne mrzí, že jsem nedojela zalít na chalupu. Ono se mi nechtělo jezdit v dešti, to nemám zkušené a myslela si, že se zalije samo přírodně. Naděsilo, že by pršelo moc, uvidíme, ty mraky mohou dojít raz dva. Děláte mi chutě s kopračkou, jelikož ji mám ráda a dnes mám jen studenou stravu. Dítě bylo na zkouškách a má i dnes odpolední. Uf to jsem se rozepsala. Zítra jdu k paní doktorce rehabilitační, noha bolí a v kříži také i když dnes méně. Snam mne něco předepíše. Moc děkuji za komentíky fotek, které jsem dávala v noci. Mám půjčené body a ráda bych je vrátila co nejdříve, jen netuším jak tu přes léto budu. Snad se donutím něco napsat, moc by mi to pomohlo. |
||||
| 2baculka | Přeji krásný a teplý podvečer. | Datum vložení: 05.05.2015 18:20 hod. | |||
|
Od rána jsem někde na cestách. Nejprve do krámu a pak k našim. Nedalo mi to a jela již dopoledne, v tašce 2 tvarohy, že se pustím do těch jablečných knedlíků. Mamina je ztrápená, unavená a stále paličatá. Knedlíky jsem si mohla dělat podle svého, vše si skoro vyndat, až na pár maličkostí. Po bědě je zavařila i nádobí k tomu umyla, rozložila na plech a došla pro pečivo. Nakonec i vlasy má mamina umyté, aby byla na kontrole ve čtvrtek krásná. Usnula v sedě na gauči a poté si raději lehla. Aby otec nešel se mnou na zahradu, odešla jsem, jako že jedu domů a zalila jahody a kytky. Mám radost, že mi lezou brambory, protože ty co dával brácha nedělají nic. Semínka kytiček mám doma na okně v kelímcích od Ramy a jogurtů, docela mi vylezlo i to co bylo 2 roky staré. Myslím si že mi vyšly i 2 gazánie. Zatím se to nepozná, ale měla bych radost, kdyby vydržely. Na záhonek semínka dát nemohu,vloni mi vše takto slimáci sežrali. Jinak se tonedá nazvat. | ||||
| Bobina | Pěkné odpoledne. | Datum vložení: 05.05.2015 15:42 hod. | |||
|
Dnes jsem konečně šla k doktorce. Tak mě nasadila antibiotika a ještě jedny prášky. Snad to zabere. Navíc se mě začal drolit zub, tak jsem se telef. objednala k zubaři. Samé radosti. Někde na zahradě vám žerou přísady slimáci a nám zas malé sazeničky celeru kosáci. Manžel už je dvakrát dosazoval. Dnes je teplo, ale kdoví, jak bude zítra. Tak si dnes naberte trochu toho tepla . |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné odpoledne | Datum vložení: 05.05.2015 15:03 hod. | |||
|
právě jdu z pole a celé dva řádky maku nám sežrali slimáci. Jsou to nenažraný sv..ě![]() ![]() . Jsem zvědavá ,co bude dál...Předtím na poli nikdy nebyli, jen při bramborách se jich našlo trochu víc, ale už nic neudělali...Máme pořád teplo, ještě se půjdu podívat na zahradu, co se dělo tam...Pěkné odpoledne všem![]() |
||||
| jimas | Hezké odpoledne. | Datum vložení: 05.05.2015 14:05 hod. | |||
|
Děkuji děvčata za komentíky u fotek. Jsem se včera kochala a u toho fotila. U nás je teď dusno jako v prádelně, tak se jenom poflakuju. ![]() Mějte hezký den. ![]() |
||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 05.05.2015 11:36 hod. | |||
|
jdu vám popřát mňam, mňam![]() MARU, plněné papriky bych si dala ![]() ![]() Mně vylezly cukety a okurky co mám v květináči, na záhonku nic.. snad bude trošku úrody alespoň z těch několika předpěstovaných..loni nebylo skoro nic.. a tak bych ráda cuketama zásobila i děti.. mně to loni připadalo, že si myslí, že jsem lakomá, ale ono se mi snad ani 10 za celou dobu neurodilo, ani jsem buchtu nepekla..myslím jednou jsem dělala smaženou..Patizony byly asi špatné semeno, ty nenarostly loni vůbec.![]() |
||||