Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 06.05.2015 10:49 hod. | |||
|
U nás sprchlo v noci, máme zalito, tedˇka je pod mrakem...![]() Holky, já taky musím po sobě číst a opravovat... ![]() Jiřinko, dobré pořízení... ![]() Kristínko, snaše ať vyšetření dobře dopadne... ![]() Zdeni, manželovi přeji dobré výsleky... ![]() Já převlíkám ložní, a postupně vyperu,snad to venku poschne... Děvčata,mějte klidný den, ať se vám všecko plánované podaří splnit bez problémů a zádrhelů... ![]() ![]() ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 06.05.2015 09:31 hod. | |||
|
U nás je také deštivo. Alesoň nemusím zalívat. Za chvíli jedeme do města. Musím si nechat udělat novou občanku a zrovna nakoupím. Kristinko, přeji snaše ať to vše dobře dopadne. Mějte pohodový den. |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 06.05.2015 09:17 hod. | |||
|
u nás lije taky jako z konve,teď se přehnala bouřka...Bude dobře zalíto![]() Za chvíli jedeme do Karviné,vezeme tam snachu do nemocnice,budou ji pod CT píchat nějakou injekci do páteře,musí mít doprovod... Mějte pěkný den ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkné ráno, | Datum vložení: 06.05.2015 08:49 hod. | |||
|
i celý den, máme také napršeno, tak budeme dělat doma. V pátek přijede měnit luxfery za okno a tak buude prachu všude plno, tak to musíme dnes a zítra vyklidit prádelnu a sušárku....Zítra pomůže dcera jde na odpolední.Věruš, mě se stává velmi často, že ráno nebo večer napíšu a zřejmě zapomenu iodkliknout. Příspěvek tam není, ale zjistím to, třeba až zase píšu další. Opravuji každý, protože dělám hodně překlepy, oči mě jdou na správné písmenko, ale prst klepne jiné..Ach,´jó...Mějte všechny klidný den...![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 06.05.2015 08:25 hod. | |||
|
Tady teda nic moc, zamračeno a jemně prší.Bady tak sis to užila, Anetka je rarášek.** Muž jel na kontrolu s cukrovkou, tak tady vegetím Mějte klidný den a nemoci ať ustupuji.![]() |
||||
| Bm68 | Hezké ráno, děvčata | Datum vložení: 06.05.2015 08:23 hod. | |||
|
Konečně máme pořádně zalito a možná ještě lejt bude. Za barákem už se tuží sekačka,to je randálu... Věrko, možná jak jsi opravovala, tak jsi to neuložila? Jinak si to neumím vysvětlit. Alčo,mám to taky tak, všechno mi hrozně trvá a nikam se na internetu nemůžu trefit. A když konečně něco napíšu, tak pak to musím jakou dobu opravovat. Ani jsem nešla do fotek, uvidím, jestli mi to vyjde dneska. Děvčata, ať je vám všem dobře nebo aspoň lépe. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 06.05.2015 06:59 hod. | |||
|
zlobí mne zase internet..půl hodiny už jsem na internetu a skoro nic jsem neudělala...![]() Možná bude pršet i tady..zatím to tak vypadá, je šedivo.. ![]() kristy, oni jsou to malí rarášci..já ty moje uvidím asi až v sobotu..zase mám píchlé kolo a pěšky bych asi pak nedolezla domů ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 06.05.2015 06:17 hod. | |||
|
Krásné středeční ráno. U nás děvčata leje jako s konve![]() |
||||
| badysek | *-* | Datum vložení: 05.05.2015 20:58 hod. | |||
|
Děvčátka,dneska odpoledne jsem hlídala malou Anetku,je ji všude plno,pořádně mně utahala![]() Ne, že by běhala po trávě ona musí po betoně![]() ,to jsem se bála ,aby nespadla.....Ale je to zlatičko![]() ![]() Vy jste zas byly dneska všechny moc pilné ![]() ![]() Děkuji za blahopřání pro dceru a vnučku,jste hodné ![]() Dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 05.05.2015 20:15 hod. | |||
|
přeji...![]() Skoro všude dnes bylo dusno a vlhký vzduch...u nás nesvítilo sluníčko a až na to vlhko bylo příjemně... ![]() Holky, atˇse vám daří ty potvory slimoše likvidovat... ![]() Boženko, Aničko, Regi, přeji, aby bylo líp... ![]() Mějte pohoový večer a hezky se vyspěte... ![]() ![]() |
||||