Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
U nás sprchlo v noci, máme zalito, tedˇka je pod mrakem...Smajlík
Holky, já taky musím po sobě číst a opravovat...Smajlík
Jiřinko, dobré pořízení...Smajlík
Kristínko, snaše ať vyšetření dobře dopadne...Smajlík
Zdeni, manželovi přeji dobré výsleky...Smajlík
Já převlíkám ložní, a postupně vyperu,snad to venku poschne...
Děvčata,mějte klidný den, ať se vám všecko plánované podaří splnit bez problémů a zádrhelů...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás je také deštivo. Alesoň nemusím zalívat.
Za chvíli jedeme do města. Musím si nechat udělat novou občanku a zrovna nakoupím.
Kristinko, přeji snaše ať to vše dobře dopadne.
Mějte pohodový den.
Obrázek uživatelky
profil
u nás lije taky jako z konve,teď se přehnala bouřka...Bude dobře zalítoSmajlík
Za chvíli jedeme do Karviné,vezeme tam snachu do nemocnice,budou ji pod CT píchat nějakou injekci do páteře,musí mít doprovod...
Mějte pěkný denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
i celý den, máme také napršeno, tak budeme dělat doma. V pátek přijede měnit luxfery za okno a tak buude prachu všude plno, tak to musíme dnes a zítra vyklidit prádelnu a sušárku....Zítra pomůže dcera jde na odpolední.Věruš, mě se stává velmi často, že ráno nebo večer napíšu a zřejmě zapomenu iodkliknout. Příspěvek tam není, ale zjistím to, třeba až zase píšu další. Opravuji každý, protože dělám hodně překlepy, oči mě jdou na správné písmenko, ale prst klepne jiné..Ach,´jó...Mějte všechny klidný den...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady teda nic moc, zamračeno a jemně prší.Bady tak sis to užila, Anetka je rarášek.** Muž jel na kontrolu s cukrovkou, tak tady vegetímSmajlíkMějte klidný den a nemoci ať ustupuji.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Konečně máme pořádně zalito a možná ještě lejt bude. Za barákem už se tuží sekačka,to je randálu...
Věrko, možná jak jsi opravovala, tak jsi to neuložila? Jinak si to neumím vysvětlit.
Alčo,mám to taky tak, všechno mi hrozně trvá a nikam se na internetu nemůžu trefit. A když konečně něco napíšu, tak pak to musím jakou dobu opravovat. Ani jsem nešla do fotek, uvidím, jestli mi to vyjde dneska.
Děvčata, ať je vám všem dobře nebo aspoň lépe.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
zlobí mne zase internet..půl hodiny už jsem na internetu a skoro nic jsem neudělala...Smajlík
Možná bude pršet i tady..zatím to tak vypadá, je šedivo..Smajlík

kristy, oni jsou to malí rarášci..já ty moje uvidím asi až v sobotu..zase mám píchlé kolo a pěšky bych asi pak nedolezla domůSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné středeční ráno. U nás děvčata leje jako s konveSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka,dneska odpoledne jsem hlídala malou Anetku,je ji všude plno,pořádně mně utahalaSmajlíkSmajlíkNe, že by běhala po trávě ona musí po betoněSmajlíkSmajlík,to jsem se bála ,aby nespadla.....Ale je to zlatičkoSmajlíkSmajlík
Vy jste zas byly dneska všechny moc pilnéSmajlík
Smajlík
Děkuji za blahopřání pro dceru a vnučku,jste hodnéSmajlík
Dobrou nocSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji...Smajlík
Skoro všude dnes bylo dusno a vlhký vzduch...u nás nesvítilo sluníčko a až na to vlhko bylo příjemně...Smajlík
Holky, atˇse vám daří ty potvory slimoše likvidovat...Smajlík
Boženko, Aničko, Regi, přeji, aby bylo líp...Smajlík
Mějte pohoový večer a hezky se vyspěte...SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles