Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
nebudou štěňátka mně mrzí, ale nedá se nic dělat. Hold příroda měla jiný plán. V dalším roce b mohl mít už obě mé fenky štěňátka, tak uvidíme
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem byla odpoledne u babči, vykládala, jak se měla ve Vídni. Tady odpoledne dost pršelo. Slimáci s ei tady už ukazuji.Regi , tak hlavně že to máš doma a vše v pořádku, já si objednala prostěradla a vše přišlo v pořádku , od výrobce. Věrko neboj, nejsi sama, také se mi daří něco zblbnout a poslat, pak opravujiSmajlíkMějte pěkný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Překlepy dělám z nepozornosti a slepuji slova i jinde, musím si dávat pozor nebo psát pomaleji. To nebude chytrou ženou.
Odpoledne kolem 14 hodiny pořádně lilo, tak moje druhá vycházka byla odložena. Když už jsem byla venku, došla i pro granule na slimáky, protože jich bude všude plno, mám i postřik na plevel, paní poradila jiný než Rundap. Jen si ho musím naředit a dát do rozprašovače, prázdného od loňska. Je prý stejně účinný jen lacinější, nemá tu reklamu.
Děvčata, objednala jsem si batoh na záda a novou peněženku přes net. Dnes jsem si vyzvedla v poště s obavou, zda bude zásilka v pořádku. Měla jsem obavy, abych vybrala dobrou firmu, naštěstí došlo vše.
Aničko, zase máš kolotoč do práce a vše doma. Škoda, že Marylin nebude mít mladé. Snad jindy.
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem zase začala chodit do práce, a už opět nevím co napřed. Tady je po dešti, a co se týče neštovic, objevují se i tady. Zkouším zase soutěž, tak kdyby jste mně chtěli pomoci, budu ráda - http://www.infoglobe.cz/fotosoutez?photoID=9240&competitionID=80#ImageDetail. Jinak štěňátka nebudou, inseminace nevyšla. No možná to tak má být, dělala bych si starosti, kdyby mně v létě operovali. Uvidím, kdy budou mít volný termín.
Obrázek uživatelky
profil
tak všude prší, jen u nás nic moc, ráno jsem musela zalévat,je hodně sucho. A do rána mi zajíc ožral gigant kedlubny, čerstvě nasázené,je to k vzteku. Dnes jsem všechno raději přikryla netk. textílií.Máme děravý plot a nikdo to nechce zpravit.
Irenko u nás byla invaze neštovic minulý měsíc,vnuk byl také hodně obsypaný. A k tomu řádila i střevní chřipka. Byl doma celý měsíc, teď už je fit, snad už mu to vydrží.
Obrázek uživatelky
profil
Ijo..mně to tady na Chytré taky tak dělá...píši a zvednu oči a nic tam není a podobně..Smajlík
Vylezla jsem na zahradu a začal foukat dost silný vítr a poprchat, tak už asi zůstanu domaSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata prší od samého rána.Slimáků je plná zahrádka a všude lezou i na chodnících.Holky překlepy neděláte to je jen tady na chytrulce,bud nenaskočí písmenko,nebo se spojí 2 slova v jedno,ráno jsem to vzdala to nešlo vůbec psát.Nebo to dělá jenom mě?Když píšu někomu mejlík tak to tam nedělá.U nás je invaze neštovic,plno dětí je doma jak ze školy,tak školky.Mám o práci zase postaráno,ještěže to jde vystřídat Kristínka je celá kropenatá a hodně pospává.Marodi odpočívejte at jste brzo fit,kdo by na zahrádkách pracoval?To je doba než těch pár řádků napíšu,kopla bych do toho,nojo a co pak?Mějte příjemný zbytek dne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás začalo pršet včera před 11 v noci. O půlnci se přihnala bouřka,ale byla daleko,napršeno je pěkně. I nyní se trochu zalívá. Na rehabilitace jdu 21. mám jich 7, uvidím zda mi pomohou. Nejvíce mne dnes bolí noha v místě, kde mi odstraňovali kdysi tukovou bouli u nártu. Je to nemylé, netušm proč se to tak ozvalo. Cestou zpět jsem byla pro vinnou klobásu a chtěla zajít na poštu, ale tam měli polední přestávku. Měla jsem udělat obráceně, nevadí půjdu ještě jednou.
Maky zase máš plno práce a uklízení. Důchodci se nemohou nudit.
Děvčata ty překlepy mě moc trápí a někdy i po rychlém přečtení nechám též chybu. Mívám slova dohromady a drhne mi tu o a pak jej doplnňuji.
Obrázek uživatelky
profil
Tak zatím neprší, po kafíčku půjdeme koupit nové zahradní nůžky.. povedlo se mi je zničit, místo stříhání jsem asi páčilaSmajlíkJá jsem mooooc šikovná zahradnice, ale co nadělámSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka, jdu popřát dobré chutnáníčko..muž se mi odvčera oběda vrátil z práce, tak raději jdu popřát s předstihem..Smajlík

Snad bude všude, vše v pořádkuSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles