Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anicka59 | Že | Datum vložení: 06.05.2015 18:51 hod. | |||
|
nebudou štěňátka mně mrzí, ale nedá se nic dělat. Hold příroda měla jiný plán. V dalším roce b mohl mít už obě mé fenky štěňátka, tak uvidíme |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 06.05.2015 18:38 hod. | |||
|
Tak jsem byla odpoledne u babči, vykládala, jak se měla ve Vídni. Tady odpoledne dost pršelo. Slimáci s ei tady už ukazuji.Regi , tak hlavně že to máš doma a vše v pořádku, já si objednala prostěradla a vše přišlo v pořádku , od výrobce. Věrko neboj, nejsi sama, také se mi daří něco zblbnout a poslat, pak opravuji Mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| 2baculka | Kdepak, | Datum vložení: 06.05.2015 18:20 hod. | |||
|
Překlepy dělám z nepozornosti a slepuji slova i jinde, musím si dávat pozor nebo psát pomaleji. To nebude chytrou ženou. Odpoledne kolem 14 hodiny pořádně lilo, tak moje druhá vycházka byla odložena. Když už jsem byla venku, došla i pro granule na slimáky, protože jich bude všude plno, mám i postřik na plevel, paní poradila jiný než Rundap. Jen si ho musím naředit a dát do rozprašovače, prázdného od loňska. Je prý stejně účinný jen lacinější, nemá tu reklamu. Děvčata, objednala jsem si batoh na záda a novou peněženku přes net. Dnes jsem si vyzvedla v poště s obavou, zda bude zásilka v pořádku. Měla jsem obavy, abych vybrala dobrou firmu, naštěstí došlo vše. Aničko, zase máš kolotoč do práce a vše doma. Škoda, že Marylin nebude mít mladé. Snad jindy. |
||||
| Anicka59 | Hezký večer | Datum vložení: 06.05.2015 18:05 hod. | |||
|
tak jsem zase začala chodit do práce, a už opět nevím co napřed. Tady je po dešti, a co se týče neštovic, objevují se i tady. Zkouším zase soutěž, tak kdyby jste mně chtěli pomoci, budu ráda - http://www.infoglobe.cz/fotosoutez?photoID=9240&competitionID=80#ImageDetail. Jinak štěňátka nebudou, inseminace nevyšla. No možná to tak má být, dělala bych si starosti, kdyby mně v létě operovali. Uvidím, kdy budou mít volný termín. | ||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 06.05.2015 17:36 hod. | |||
|
tak všude prší, jen u nás nic moc, ráno jsem musela zalévat,je hodně sucho. A do rána mi zajíc ožral gigant kedlubny, čerstvě nasázené,je to k vzteku. Dnes jsem všechno raději přikryla netk. textílií.Máme děravý plot a nikdo to nechce zpravit. Irenko u nás byla invaze neštovic minulý měsíc,vnuk byl také hodně obsypaný. A k tomu řádila i střevní chřipka. Byl doma celý měsíc, teď už je fit, snad už mu to vydrží. |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 06.05.2015 16:11 hod. | |||
|
Ijo..mně to tady na Chytré taky tak dělá...píši a zvednu oči a nic tam není a podobně..![]() Vylezla jsem na zahradu a začal foukat dost silný vítr a poprchat, tak už asi zůstanu doma ![]() |
||||
| ija1 | Krásný den | Datum vložení: 06.05.2015 15:51 hod. | |||
|
děvčata prší od samého rána.Slimáků je plná zahrádka a všude lezou i na chodnících.Holky překlepy neděláte to je jen tady na chytrulce,bud nenaskočí písmenko,nebo se spojí 2 slova v jedno,ráno jsem to vzdala to nešlo vůbec psát.Nebo to dělá jenom mě?Když píšu někomu mejlík tak to tam nedělá.U nás je invaze neštovic,plno dětí je doma jak ze školy,tak školky.Mám o práci zase postaráno,ještěže to jde vystřídat Kristínka je celá kropenatá a hodně pospává.Marodi odpočívejte at jste brzo fit,kdo by na zahrádkách pracoval?To je doba než těch pár řádků napíšu,kopla bych do toho,nojo a co pak?Mějte příjemný zbytek dne.![]() |
||||
| 2baculka | Přeji, krásný den. | Datum vložení: 06.05.2015 13:40 hod. | |||
|
U nás začalo pršet včera před 11 v noci. O půlnci se přihnala bouřka,ale byla daleko,napršeno je pěkně. I nyní se trochu zalívá. Na rehabilitace jdu 21. mám jich 7, uvidím zda mi pomohou. Nejvíce mne dnes bolí noha v místě, kde mi odstraňovali kdysi tukovou bouli u nártu. Je to nemylé, netušm proč se to tak ozvalo. Cestou zpět jsem byla pro vinnou klobásu a chtěla zajít na poštu, ale tam měli polední přestávku. Měla jsem udělat obráceně, nevadí půjdu ještě jednou. Maky zase máš plno práce a uklízení. Důchodci se nemohou nudit. Děvčata ty překlepy mě moc trápí a někdy i po rychlém přečtení nechám též chybu. Mívám slova dohromady a drhne mi tu o a pak jej doplnňuji. |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 06.05.2015 12:59 hod. | |||
|
Tak zatím neprší, po kafíčku půjdeme koupit nové zahradní nůžky.. povedlo se mi je zničit, místo stříhání jsem asi páčila Já jsem mooooc šikovná zahradnice, ale co nadělám![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 06.05.2015 11:13 hod. | |||
|
děvčátka, jdu popřát dobré chutnáníčko..muž se mi odvčera oběda vrátil z práce, tak raději jdu popřát s předstihem..![]() Snad bude všude, vše v pořádku ![]() |
||||