Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
všem vám přeji,obloha vymetená,uvařím a jdu na zahradu po dešti je plevelu habaděj.Aničko štěňátka budu příští rok neboj zase si je užiješ.Kristínko snaše je snad dnes lépe držím palceSmajlíkUžijte si dnešní den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Aničko, jak psaly holky příští rok budou štěňátka již určitě..Smajlík
dnes bude zase hezky, už je modroučkoSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsme měli rušný den, vyzvedávala jsem vnučku a pak si s ní hrála u dcery. Nejlépe jí jde hra na schovávanou. Já vždycky pikám a ona se ukryje. Má velmi důmyslné úkryty.Už jsem dceru upozornila, ať s někam nezamkne.
Dala jsem do galerie její fota s plyšáky, ty má moc ráda. Šatičky jí ušila moje sestra, je moc šikovná.

Věruš, když něco napíšeš, označ si to a dej kopírovat. Pokud by to pak zmizelo, tak dáš vložit a máš to tam. To se mi zase děje, když odesílám e-maily s přílohami. Už mi párkrát zmizel vypocený dopis, tak se raději jistím!

Děvčata, objednávala si některá ten baťůžek za body? Zase je tam dost bídný výběr.

Už mi přišel balík na Fernet párty, je tam 1 l Fernet citrusu, džbán a 6 hrubostěnných skleniček na koktejly , balónky a další drobnosti. Doufám, že toho 23.5, kdy máme grilovat, bude hezky.Dcera bude mít narozky.Tak klidnou dobrou noc!
Obrázek uživatelky
profil
nesmutni, nevyšlo nyní vyjde příště.
Co se týče neštovic asi to řádí všude po celé republice. U nás je taky máme. Dokonce snacha chodí s maličkým tam, kde je mají, aby si to odbyl, než bude chodit do školy. Ten starší je už taky měl jaké malý klouček.
Obrázek uživatelky
profil
ta štěňátka jsou tak miloučká, a jak začínají chodit, tak je s nimi sranda - a to jejich hašteření je tak moc legrační !!
Obrázek uživatelky
profil
přečetla jsem si vás, ale moc si toho nepamatuju.
Irenko, to je smůla, neštovice, je mi Kristýnky líto.
Aničko59, nebuď smutná, štěňátka budou příští rok.
Na ty soutěže se kouknu.
U nás je zima jako pes,hrozně se ochladilo. Ale odpoledne přestalo pršet a zvedl se vítr, takže jsem usušila na lodžii prádlo. Co se nevešlo, tak doma. Zítra vyperu barevné.
Děvčata, moc děkuju těm,co si našly chvilku a zkoukly moje fotky. Konečně karta zafungovala.
Krásně se vyspěte, dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dneska jsem to měla dost akční,snacha nám po zákroku skoro zkolabovala,pořád ji bylo slabo.Půl hodiny ještě měla přikázáno zůstat v nemocnici.Na štěstí pak už byla lepší,tak jsme se cestou stavili na oběd.....Říkala,že to bylo nepříjemné....Snad ji to pomůže....
K večeru přijely naše holky,jsou samy, zeť je se zájezdem v Itálii.Dovezly mi už dáreček ke dni matek (kalendář s jejích fotečkami) a kytici frézii ,které mám moc ráda.Smajlík
U nás celé odpoledne pršeloSmajlíkSmajlík
Věruška pekla mazance určitě se povedly.Všechny jste se moc činilySmajlíkSmajlík
Regi má radost z balíčkuSmajlík
Aničko škoda,že nebudou pejsky,ale asi to tak mělo být.....
Zdenička si s babčou povykládála jak bylo ve VídniSmajlík
Smajlík
Koukám Na modré z nebe a vám už popřeji dobrou nocSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás se honila mračna celý den ale nepršelo...Smajlík
Venku je pocitově zima, tak jsem na zahradu nešla, jen jsem tam pověsila prádlo...Smajlík

Děvčátka, takže jste v soutěži dvě...Anička a Alenka...tady je Alenky odkaz... http://www.infoglobe.cz/fotosoutez?photoID=9245&competitionID=80#ImageDetail,

Přeji vám, aby slimáci nesužovali, kde je třeba deště, aby napršelo, ať se vám daří vše,co máte v plánu...
Marodům, aby se ulevilo...
Mějte pěkný večer, klidnou noc a hezky se vyspěte...Smajlík


Obrázek uživatelky
profil
Regi..ať Ti dlouho slouží batoh i peněženka..
jdu se rozloučit..
tady to vypadalo na bouřku a asi 10min pršelo, alespoň to..Smajlík
Už stejně pokukuji po zprávách,Smajlík tak DOBROU NOCINKU přeji všem
Obrázek uživatelky
profil
I když je venku zima u kamen je mě primaSmajlík
Krásný večer i noc ,vám přejíSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles