Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| ija1 | Krásné ráno | Datum vložení: 07.05.2015 07:08 hod. | |||
|
všem vám přeji,obloha vymetená,uvařím a jdu na zahradu po dešti je plevelu habaděj.Aničko štěňátka budu příští rok neboj zase si je užiješ.Kristínko snaše je snad dnes lépe držím palce Užijte si dnešní den.![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 07.05.2015 06:49 hod. | |||
|
Aničko, jak psaly holky příští rok budou štěňátka již určitě..![]() dnes bude zase hezky, už je modroučko ![]() ![]() |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 06.05.2015 22:05 hod. | |||
|
Dnes jsme měli rušný den, vyzvedávala jsem vnučku a pak si s ní hrála u dcery. Nejlépe jí jde hra na schovávanou. Já vždycky pikám a ona se ukryje. Má velmi důmyslné úkryty.Už jsem dceru upozornila, ať s někam nezamkne. Dala jsem do galerie její fota s plyšáky, ty má moc ráda. Šatičky jí ušila moje sestra, je moc šikovná. Věruš, když něco napíšeš, označ si to a dej kopírovat. Pokud by to pak zmizelo, tak dáš vložit a máš to tam. To se mi zase děje, když odesílám e-maily s přílohami. Už mi párkrát zmizel vypocený dopis, tak se raději jistím! Děvčata, objednávala si některá ten baťůžek za body? Zase je tam dost bídný výběr. Už mi přišel balík na Fernet párty, je tam 1 l Fernet citrusu, džbán a 6 hrubostěnných skleniček na koktejly , balónky a další drobnosti. Doufám, že toho 23.5, kdy máme grilovat, bude hezky.Dcera bude mít narozky.Tak klidnou dobrou noc! |
||||
| hela52 | Aničko | Datum vložení: 06.05.2015 21:07 hod. | |||
|
nesmutni, nevyšlo nyní vyjde příště. Co se týče neštovic asi to řádí všude po celé republice. U nás je taky máme. Dokonce snacha chodí s maličkým tam, kde je mají, aby si to odbyl, než bude chodit do školy. Ten starší je už taky měl jaké malý klouček. |
||||
| Anicka59 | když | Datum vložení: 06.05.2015 20:53 hod. | |||
|
ta štěňátka jsou tak miloučká, a jak začínají chodit, tak je s nimi sranda - a to jejich hašteření je tak moc legrační !! | ||||
| Bm68 | Hezký večer | Datum vložení: 06.05.2015 20:48 hod. | |||
|
přečetla jsem si vás, ale moc si toho nepamatuju. Irenko, to je smůla, neštovice, je mi Kristýnky líto. Aničko59, nebuď smutná, štěňátka budou příští rok. Na ty soutěže se kouknu. U nás je zima jako pes,hrozně se ochladilo. Ale odpoledne přestalo pršet a zvedl se vítr, takže jsem usušila na lodžii prádlo. Co se nevešlo, tak doma. Zítra vyperu barevné. Děvčata, moc děkuju těm,co si našly chvilku a zkoukly moje fotky. Konečně karta zafungovala. Krásně se vyspěte, dobrou noc. ![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 06.05.2015 20:45 hod. | |||
|
dneska jsem to měla dost akční,snacha nám po zákroku skoro zkolabovala,pořád ji bylo slabo.Půl hodiny ještě měla přikázáno zůstat v nemocnici.Na štěstí pak už byla lepší,tak jsme se cestou stavili na oběd.....Říkala,že to bylo nepříjemné....Snad ji to pomůže.... K večeru přijely naše holky,jsou samy, zeť je se zájezdem v Itálii.Dovezly mi už dáreček ke dni matek (kalendář s jejích fotečkami) a kytici frézii ,které mám moc ráda. U nás celé odpoledne pršelo ![]() ![]() Věruška pekla mazance určitě se povedly.Všechny jste se moc činily ![]() ![]() Regi má radost z balíčku ![]() Aničko škoda,že nebudou pejsky,ale asi to tak mělo být..... Zdenička si s babčou povykládála jak bylo ve Vídni ![]() ![]() Koukám Na modré z nebe a vám už popřeji dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 06.05.2015 19:54 hod. | |||
|
U nás se honila mračna celý den ale nepršelo...![]() Venku je pocitově zima, tak jsem na zahradu nešla, jen jsem tam pověsila prádlo... ![]() Děvčátka, takže jste v soutěži dvě...Anička a Alenka...tady je Alenky odkaz... http://www.infoglobe.cz/fotosoutez?photoID=9245&competitionID=80#ImageDetail, Přeji vám, aby slimáci nesužovali, kde je třeba deště, aby napršelo, ať se vám daří vše,co máte v plánu... Marodům, aby se ulevilo... Mějte pěkný večer, klidnou noc a hezky se vyspěte... ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 06.05.2015 19:11 hod. | |||
|
Regi..ať Ti dlouho slouží batoh i peněženka.. jdu se rozloučit.. tady to vypadalo na bouřku a asi 10min pršelo, alespoň to.. ![]() Už stejně pokukuji po zprávách, tak DOBROU NOCINKU přeji všem |
||||
| filipi | dobrý večer | Datum vložení: 06.05.2015 19:09 hod. | |||
|
I když je venku zima u kamen je mě prima![]() Krásný večer i noc ,vám přejí ![]() |
||||