Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Krásný den děvčátka, | Datum vložení: 07.05.2015 10:08 hod. | |||
|
já se dneska nějak motám,mám nějaký divný tlak....Máme krásně![]() Ijo,Regi snacha je dneska asi v pořádku,ještě jsem s ní nebyla,ale vidím ,že už ji visí prádlo na zahradě ![]() Tak asi je v pořádku![]() AničkoF máš to zas starostí..... ![]() ![]() Regi a Jaruš já jsem si objednala knihu od Váňové,dobře píše,tak taky musím splácet.... ![]() Helo ,snacha se taky ptala jestli nevím kdo má neštovice,náš Robínek taky ještě neměl,čím dřív tím líp ![]() Mějte všechny klidný a pohodový den ![]() |
||||
| Bm68 | Krásný den, | Datum vložení: 07.05.2015 10:05 hod. | |||
|
už sluníčko svítí!. Zatím jsem vás nečetla,jsem ve skluzu,zasekla jsem se na nákupu s kamarádkou. Ať se vám vše daří. ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Alenko, | Datum vložení: 07.05.2015 09:56 hod. | |||
|
Máš šikovného synka. Asi by ho leckterá zaangažovala. Ty opravy se doma ženám dělají hůře, když jsme samy. Jinak klikám pokud tu jsem, rozdělit pro všechny 3 je na hodinu a půl díky časovému omezení. ![]() |
||||
| 2baculka | Přeji pěkný den | Datum vložení: 07.05.2015 09:53 hod. | |||
|
Kristínko, snad bude snaše dobře, Bertice hlídá vnučku. Neštovice tu řešíte, ale je dobře je odbýt co nejdříve. S těmi dárky mátě děvčata pravdu. Mě se líbil boxík na svačiny, spíše na výlety. Půjčila jsem si body,ale fotky se mi pokaždé nesejdou a psát se mi nějak nechce, dohánímne spíše chmury, s tím se musím vyrovnat nějak sama. Tak alespoň klikám na hvězdičky u fotek, abych dluh odmazala a přišlo mi vše letos. Mám tam od splacené CD Mozarta, ale nebylo by naodeslání tak proto jsem přidala další věc. |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 07.05.2015 09:48 hod. | |||
|
Byli jsme utrácet..náš nejmladší si přál k narozkám svářečku muž mi ji přivezl autem, já bych to neunesla..můj nejmladší je montér od malička,motory, motorky, auta, snad v deseti jezdil tajně na bráchovém mopedu, už v druhé či třetí třídě dělal i chemické pokusy, je úplně jiný, než mé dvě starší dítka..a rodiče mají všichni stejné Já občas šla s hrůzou z práce, jestli panelák stojí, nebo jestli on je živý.. On i opravoval vypínače a zásuvky jako kluk-když jsme toho chlapa doma neměli,starší syn byl na vojně.. |
||||
| MaKuShKa15 | Kuk, | Datum vložení: 07.05.2015 09:40 hod. | |||
|
Jiřinko, to hlasování jde každou půl hodinu, ale jenom jednomu nebo druhému.Nezáleží komu, ale každou půl hodinku to jde...Před chvílí sklončili na chvilku se sbíječkou a veřte mě, že jsem měla na židli na zadku vibrace ,jako při zemětřesení...Ahojky....![]() |
||||
| filipi | krrásný den | Datum vložení: 07.05.2015 09:19 hod. | |||
|
My máme také krásnou modrou oblohu![]() Vůbec se nám s péjskem nechce být doma.Jenže já jsem po výcházce,unavená On vždy zůstane stát a prosí ,ale já mu slibují,že za krátko půjdeme znovu![]() Od rána se zlobím s noťasem,nemohla jsem se připojit.Dcera mě dala ikonku na sken a opravář mě jí zase vymazal ![]() Bertice-Jakub si také objednal batůžek za body. Balík příjde ke mě a on je v prčicích Našel si nějakou škeblu s 3 dětma,které jí vychovává máma.Potom mám být v klidu. Dcera s ním minulý týden v Brně mluvila a má zase o 15kg miňDěvčata prožíjte čtvrtek v pohodě ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 07.05.2015 09:18 hod. | |||
|
Máme sluníčko dneska, tak snad to oschne a půjdeme posekat trávu odpoledne. Dnes mějte pohodový den, neštovice snad dlouho nebudou zlobit. ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 07.05.2015 09:10 hod. | |||
|
U nás máme sluníčkovo, tak po tom včerejším dešti všechno pěkně poroste. Včera jsem klikla Aničce a Alence mi to už z mého počítače nešlo. Zkusila jsem dneska a šlo to, tak má i Alenka hlas. Musím teď do obchodu pro pečivo a do masny. Vařit budu podle toho, co seženu. Marti, to je tedy u vás rachot. Už aby bylo hotovo, že? Aničko, štěňátka budou příště. Přeji dětem s neštovicemi, aby bylo co nejdříve lépe. Užíjte si dnešní den v klídku a pohodě. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji všem pěkný den, | Datum vložení: 07.05.2015 08:54 hod. | |||
|
my máme sluníčko a vymetenou oblohu....Od rána tu opět hučí stroje a jezdí náklaďáky větší než skoro vagon a bagr je tu jeden veliký jako menší dúm a potom další normální. Vrčí sbíječky a to mám zavřemá okna. Peru, a ještě dovyklidím na zítra prádelnu a večer až pozakrývám pračky, stoly, pulty v sušárně...Nevařím, mám zbytky a nám s manželem to stačí. ještě jmusím dostat želvu ven a přenést terárium, to znamená vylít vodu. S tím mi musí pomoci manžel je těžké s vodou..S klikáním je to těžké, je tam kašpárek, Anička a Alenka. ...Vám všem přeji klidný a pohodový den.![]() |
||||