Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
já se dneska nějak motám,mám nějaký divný tlak....Máme krásněSmajlík
Ijo,Regi snacha je dneska asi v pořádku,ještě jsem s ní nebyla,ale vidím ,že už ji visí prádlo na zahraděSmajlíkSmajlíkTak asi je v pořádkuSmajlík
AničkoF máš to zas starostí.....SmajlíkSmajlík
Regi a Jaruš já jsem si objednala knihu od Váňové,dobře píše,tak taky musím splácet....Smajlík
Helo ,snacha se taky ptala jestli nevím kdo má neštovice,náš Robínek taky ještě neměl,čím dřív tím lípSmajlík
Mějte všechny klidný a pohodový denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
už sluníčko svítí!.
Zatím jsem vás nečetla,jsem ve skluzu,zasekla jsem se na nákupu s kamarádkou.

Ať se vám vše daří.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máš šikovného synka. Asi by ho leckterá zaangažovala. Ty opravy se doma ženám dělají hůře, když jsme samy.
Jinak klikám pokud tu jsem, rozdělit pro všechny 3 je na hodinu a půl díky časovému omezení. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Kristínko, snad bude snaše dobře, Bertice hlídá vnučku. Neštovice tu řešíte, ale je dobře je odbýt co nejdříve.
S těmi dárky mátě děvčata pravdu. Mě se líbil boxík na svačiny, spíše na výlety. Půjčila jsem si body,ale fotky se mi pokaždé nesejdou a psát se mi nějak nechce, dohánímne spíše chmury, s tím se musím vyrovnat nějak sama. Tak alespoň klikám na hvězdičky u fotek, abych dluh odmazala a přišlo mi vše letos. Mám tam od splacené CD Mozarta, ale nebylo by naodeslání tak proto jsem přidala další věc.
Obrázek uživatelky
profil
Byli jsme utrácet..náš nejmladší si přál k narozkám svářečkuSmajlíkmuž mi ji přivezl autem, já bych to neunesla..můj nejmladší je montér od malička,motory, motorky, auta, snad v deseti jezdil tajně na bráchovém mopedu, už v druhé či třetí třídě dělal i chemické pokusy, je úplně jiný, než mé dvě starší dítka..a rodiče mají všichni stejnéSmajlík Já občas šla s hrůzou z práce, jestli panelák stojí, nebo jestli on je živý..SmajlíkOn i opravoval vypínače a zásuvky jako kluk-když jsme toho chlapa doma neměli,starší syn byl na vojně..
Obrázek uživatelky
profil
Jiřinko, to hlasování jde každou půl hodinu, ale jenom jednomu nebo druhému.Nezáleží komu, ale každou půl hodinku to jde...Před chvílí sklončili na chvilku se sbíječkou a veřte mě, že jsem měla na židli na zadku vibrace ,jako při zemětřesení...Ahojky....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
My máme také krásnou modrou oblohuSmajlík
Vůbec se nám s péjskem nechce být doma.Jenže já jsem po výcházce,unavenáSmajlíkOn vždy zůstane stát a prosí ,ale já mu slibují,že za krátko půjdeme znovuSmajlík
Od rána se zlobím s noťasem,nemohla jsem se připojit.Dcera mě dala ikonku na sken a opravář mě jí zase vymazalSmajlík
Bertice-Jakub si také objednal batůžek za body. Balík příjde ke mě a on je v prčicíchSmajlíkNašel si nějakou škeblu s 3 dětma,které jí vychovává máma.Potom mám být v klidu. Dcera s ním minulý týden v Brně mluvila a má zase o 15kg miň
Děvčata prožíjte čtvrtek v pohoděSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme sluníčko dneska, tak snad to oschne a půjdeme posekat trávu odpoledne. Dnes mějte pohodový den, neštovice snad dlouho nebudou zlobit. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás máme sluníčkovo, tak po tom včerejším dešti všechno pěkně poroste. Včera jsem klikla Aničce a Alence mi to už z mého počítače nešlo. Zkusila jsem dneska a šlo to, tak má i Alenka hlas.
Musím teď do obchodu pro pečivo a do masny. Vařit budu podle toho, co seženu.
Marti, to je tedy u vás rachot. Už aby bylo hotovo, že?
Aničko, štěňátka budou příště.
Přeji dětem s neštovicemi, aby bylo co nejdříve lépe.
Užíjte si dnešní den v klídku a pohodě.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
my máme sluníčko a vymetenou oblohu....Od rána tu opět hučí stroje a jezdí náklaďáky větší než skoro vagon a bagr je tu jeden veliký jako menší dúm a potom další normální. Vrčí sbíječky a to mám zavřemá okna. Peru, a ještě dovyklidím na zítra prádelnu a večer až pozakrývám pračky, stoly, pulty v sušárně...Nevařím, mám zbytky a nám s manželem to stačí. ještě jmusím dostat želvu ven a přenést terárium, to znamená vylít vodu. S tím mi musí pomoci manžel je těžké s vodou..S klikáním je to těžké, je tam kašpárek, Anička a Alenka. ...Vám všem přeji klidný a pohodový den.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles