Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Odpoledne je krásné. | Datum vložení: 07.05.2015 18:55 hod. | |||
|
Sice trochu foukalo, ale vydržela jsem jen v tričku. Nákup byl předaný, došla pro housky a umyla nádobí a i utrřela.Světe zboř se, ono to šlo a bez jakýchkoliv připomínek. Sice asi měl otec utírat, ale já využila jeho pospávání a zadařilo se. Pak jsem zašla plevelit na zahradu. Šlo to pěkně, když je zamoklo. I brambory mě docela vylezly. Jen ty co sázel bráška jsou asi pozdní a nebyly asi ani naklíčené. Jen aby mi je zmrzlí nepřipálili. Aničko, musíš nechat Kubu, aby si ujasil vztah sám Děvčata mají pravdu, na just by zůstal, pokud budeš cokoliv zakazovat. Sárinka bude u babičky, ta se má. Heli, užij si výlet, hned bych do Českého Ráje také jela. Autem si zatím netroufám, asi pojedu zahradničit na chalupu, přes týden jsem tam nebyla, a měla bych konečně vyndat i jiřiny a kany. Zapomínám na ně a dnes už se mě přihlásily zase záda. Je to asi také starostí o maminu, nechci aby mi tam asistovali při vyndávání ze sklípka. |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 07.05.2015 18:33 hod. | |||
|
HELI..užijte si výletek..Český Ráj, škoda že není blíž..už 9let jsme tam nebyli![]() Koukám na prostřeno a pak ještě půjdu pozalévat.. Sluníčko mi hezky svítí na ramena a na noťas.. rajčat bylo nakonec 11, snad bude i úroda..![]() Už asi sem nepůjdu.. poklikám u zpráv, mrknu na komentíky co mám u foteček a bude Ordinace.. papa, prožijte hezký podvečer i večer.. ![]() |
||||
| filipi | dobrý večer | Datum vložení: 07.05.2015 18:29 hod. | |||
|
Jdu vám popřát dobrou nocku Děvčata já to mám se spaním obrácené.Přes den bych usnula i na vycházce a v noci čučím do stropu![]() Krásné sny ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 07.05.2015 17:13 hod. | |||
|
tak pěkné slunné odpoledne. Všechno jsem přečetla,.. Mějte se moc pěkně,... ![]() ![]() ![]() |
||||
| hela52 | neštovice | Datum vložení: 07.05.2015 16:44 hod. | |||
|
nabízela neteř v Chrudimi - tak máš-li to blíže domovu můžeš přijet. Dneska byl krásný slunný den, u MUdrů jsem dopadla velice dobře - jsem úplně v pořádku - snad až na hlavu - ta mi zapomíná, ale to asi každému. Jinak záda zatím v pořádku - zítra se chystáme s rodinkou syna na výlet do Českého ráje - Malý mrňousek se ponese na zádech - sváča je už připravená jenom zítra brzy ráno vyrazit. Prý má bbýt krásně tak toho musíme využít. | ||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 07.05.2015 14:21 hod. | |||
|
Já půjdu sázet rajčata..tyčky nachystat.. synek je přijatý, šlo to rychle, mám radost..ještě šel do města.. ![]() AničkoFilipi, netrap se, na to musí přijít sám, jinak se spíše zatvrdí. ![]() Prožijte klidné odpoledne později zase nakouknu |
||||
| Bm68 | Dobré odpoledne, děvčata, | Datum vložení: 07.05.2015 12:26 hod. | |||
|
asi už jste skoro všechny po o, my ještě ne, čekám, až dorazí Pepík. Máme dnes tu koprovku,on moc nadšený není,ale když je kopr a já ji mám ráda. Kristi, snaše snad už je dobře. Dnes má problémy s páteří už plno mladých lidí. Jaruš,na články se těším. Píšete o objednávkách. Já mám bodů málo, ani mě nebaví hodnotit fotky, protože to hrozně trvá, noťas je jak šnek. Už jste mě s hvězdičkami skoro všechny předhonily, ale nevadí. AničkoF,asi máš pravdu, že si Kuba špatně vybral,ale ty se tím nestresuj, snad mu to samotnému brzy dojde. Marti, tak vidíš, máš doma zdarma vibrace, nemusíš ani nikam na žádné masáže na hubnutí. Bude to trvat dlouho? Děvčata, jdu dát nějaký ten hlas. Jo,tak až za chvíli,Pepík se řítí... |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 07.05.2015 12:02 hod. | |||
|
Dobré chutnání![]() Jaru jak jsem pochopila sociálka jí chtěla děti odebrat.Je to škaredka ak tomu néjmiň o 10 let starší. Asi jí nikdo nechce a ten můj blbeček vidí baráček(spíš barabiznu) |
||||
| bertice | Všem děvčatům hezký čtvrtek | Datum vložení: 07.05.2015 11:42 hod. | |||
|
U nás je také hezky. Dnes budeme mít Sárinku do zítřka, tak asi zůstaneme chvíli venku, ať se vyřádí. Aničko, Jakuba to okouzlení snad pustí, je to asi podivná osoba, když jí děti vychovává máma. Od mého bývalého kolegy syn žije už s takovou paní 10 let, ale oni se starají o její děti společně a žádné další spolu nemají. O něho se však vlastní máma nestarala a s otcem také nevycházel. Tak asi hledal spíše ochranitelský typ, žena je od něj asi o 10 let starší. I to se stává. Já napsala pár článků, jsem zvědavá, zda něco vyjde, také jsem si půjčila body, dnes na oběd rajská a vepřová pečeně, zelí a dva druhy knedlíků. Děvčata, děkuji všem za milé komentáře k Sárince a její drezúře koček. Mějte klidný pohodový den. |
||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 07.05.2015 11:34 hod. | |||
|
Přeji dobrou chuť ..já zase dělám něco jako rizoto...rizoto 100X jinak Synek za chvíli přijede, je na tom pohovoru..![]() KRISTY..fajn, že je snaše dobře ![]() Já už mám 96860 letošních, ale skrblím, že třeba zase budou nějaké hračky před Vánocemi, loni jsem utrácela za blbinky, za různé hubnoucí přípravky a pod a spíše jsem pak přibrala a pak mne to mrzelo![]() Pochutnejte si na obídcích a porelaxujte u kafíčka.. ![]() Těm co mi chtějí dávat hlásky moc děkuji..Jste hodné.. ![]() |
||||